23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263226 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı b.damatoglu

Tolgay dönmeli net. Göbekte Oğuzhanla şampiyon olamayız.

Bu maçın tek kötü tarafı fenere özgüven geldi.

Ligdeki son mağlubiyeti aldık.
Şenol Hoca buradan bu takımı şampiyon yapamazsa bir daha kariyerinde unutsun şampiyonluğu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Oktay

ben 90 dakika cüneyt çakırı takip ettim.. dünyada çok az hakem ince ince çaktırmadan bi takımı doğrar , bu gün malesef ince nce doğrandık..aksini inkar edeni futbol bilğisinden şüphe etmem yok sayarım

Çevrimdışı cursedofdragon

Trabzon'a takılacak ama Akhisar'a deplasmanda takılmayacak öyle mi? Haftaya görüşürüz. Fener Akhisardan sağ çıkamaz.

ya hakemlerle alırlar iyi futbolla değil derbide öyle yapamazlar sadece gs kötü bile olsa belki kan değişikliği ve avrupaya gitme isteyi gs fb'ye çelme takabilir beraberlik olabilir.

Çevrimdışı Oktay

gereken yapıldımı onu söyleyin?? @Oktay ??
al göm bakalım:)

yorumları okuyacağım bakalım yine kimler hakeme odaklanıp takıma yüklenmez....çnk hep suçlu hakemler oldu bizim camiamızda.

bu yoruma küfür yedin hakketin arkadaşda kovulmayı hakketti

Çevrimdışı cursedofdragon

Yalnız bu olcay'ı ben görmek istemiyorum artık açık ve net bir şekilde tolga'yı da görmek istemiyorum yeter artık ya.

Tolgay oynasın hem konya maçında hem eskişehir maçında sosa kanat'a geçsin.

Çevrimdışı serdart

derbilerde deplasmanda oynamak zordur bu psikolojiyi anlamadan oyuncuları suçlamak doğru olmaz. alexsis, marcelo, beck, gomez bunlar kadıköyü görmüş mü önce. bu derbileri biliyorlar mı? yok? aynı şekilde diğer oyuncularında çok bi geçmişi yok. fener taraftarı bugün baya etkiliydi oyuna. o maç seyircisiz oynansa çok farklı bi oyun olurdu sahada.

ben oyunculara maç içinde çok kızdım ama yapacak bi şey yok. kendimi o sahada düşündüm ben de biraz gerilirdim. sıkıntı yok. fener 3 kulvarı getiremez. bu takıma destek olun! en büyük sorunumz o. yanında olunca oyuncular da o havaya girer. bırakın  şu şampiyonlk gitti laflarını.

Çevrimdışı yigiter38

benim tahminime göre bu mac Futbolcularimiz üzerinde haftalardir gereksiz bir baski olusturmus....belki de bu maci atlattigimiz hayirlara vesile olur.

Dogruyu söylemek gerekirse fb cok baskili basladi....Volkan ve Potuk bizim kimyamizi bozdu resmen....Insallah bundan sonraki haftalarda baska bir Kaza yasamayiz ve Sezon Sonu mutlu sona ulasiriz

Çevrimdışı can1903

Sahada bugün Beşiktaş formasını hakeden 2 oyuncu vardı. Atiba ve Marcelo.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı 'TaNeR'

Tümer'in ağzı kulaklarına varıyor!
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı TTurk

Bu takim bu sene seve seve sampiyon. Hayirlisi oldu. Haftaya Akhisarda puan kaybedecek fener. Sikinti yok, Besiktas var!

Çevrimdışı minsk kartali

Quaresma bugun kotu olmasina ragmen yine 2 dakikada 2 asist yapti ama Goke ceviremedik

Kaçırdığı Gole ise söylenecek soz yok bi nasil kacar :s20:
Quaresma gayet iyiydi bugün kaçırdığı gol dışında. Ki bu tarz pozisyonların adamı değil. Defalarca kacırmıstır daha once.

K-9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kuntz

Beyler dağılmanın ahların vahların inanın anlamı yok. Elbette hepimiz üzüldük, önceki tecrübelerde akla gelince insanlarda bir panik oluşmasını da anlayışla karşılıyorum. Fakat bu takım halen ligin gizli lideri. Takımın her şeyden çok desteğe ihtiyacı var. İlk yarı ortaya karakter koyamadık. İkinci yarıda ise ciddi pozisyonlar harcadık. Golü atamazsan Kadıköy'de maç kazanamıyorsun çünkü o stadın kendi dinamikleri var. Bu Fenerbahçe Akhisar'a takılacak. Büyük maç alma gazı sonrası hep yaşadı bunları. Tek maçla şampiyonluğa yürüyen takımı asmayın. Bugüne kadar ki tüm performansları değerlendirin. Hoca'da bugün formsuzdu ama bu adamın da yaşanmışlıkları var büyük stres altında çıktı bence maça. Zihni ve kafası temiz değildi o yüzden gerekli müdahaleleri yapamadı.

Bundan sonra iki takımda kalan maçlarda puan kaybetmese kim şampiyon olur ? Cevap basit Beşiktaş. O yüzden avantajın halen bizde olduğunu hatırlayın ve biraz sakinleşin.

Çevrimdışı src35

Verilen verilmeyen fauller, verilen verilmeyen kartlarla bir maç daha cüneyt çakırdan. Yine yönetmedi idare etti maçı.

Olcay a diyecek bişeyim yok çünkü sahada yoktu.

Oguzhanın daha sorumluluk almasını beklerdim.

Kadıköyde fenere 1 yarıda girilecek maksimum pozisyon bu kadardı. Hiç birini degerlendiremedik.

Çevrimdışı sallapati

Besiktas akhisar rize ve sivas deplasmanlarinda da puan kaybi yasayabilir... Bugun firsat teptik.. Senol gunes taktik hata yapti

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Caner'e ve Volkan'a Cüneyt'e 1 ama kendi takım arkadaşına yumruk atan çirkeflik yapan rakip oyuncuyu gelip sakinleştiren bizim topçulara 10 defa yuh.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mehmetthedum

Herşey tamam , maçtır olur, oluyor.

Ama tolga 'nın volkan'ı sakinleştirmesini affedemem..

Bıraksın da adam atılacak.. ama yooook , tolga elemanı sakinleştiriyor.

Şu trabzon maçı bitsin de, kaleyi sahibi alsın artık.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı yavvuzz

Hicbirseyin gittigi yok , tutani iyi olan kazandi . Tolgayi oynatmaya senol hoca devam ederse hem sampiyonluk gidecek hem kendi , bilicin pektemek inadi gibi o da tolga ya takildi . Yeter yenilelim ama bu adami gormek istemiyorum . Hakeme mana bulmayin bizim aleyhimize karar verdi ama volkani orda tek birakin diyen omuydu . Birakalim bu ayaklari artik atamadik , adamlar atti ve kazandilar .

Çevrimdışı ozan062

al göm bakalım:)

yorumları okuyacağım bakalım yine kimler hakeme odaklanıp takıma yüklenmez....çnk hep suçlu hakemler oldu bizim camiamızda.

bu yoruma küfür yedin hakketin arkadaşda kovulmayı hakketti

oradaki konu farklı o benim gibilere gömecekti dedim bende göm o zaman,, o direk pisleşmeyi tercih etti,, yani konu çok basit  :ok:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı src35

Quaresma gayet iyiydi bugün kaçırdığı gol dışında. Ki bu tarz pozisyonların adamı değil. Defalarca kacırmıstır daha once.

K-9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O pozisyona öndeki 4 lüden hangisi girmesin deseler kesin quaresma derdim. En azından çerçeveyi tuttur ama demi

Çevrimdışı GörkemGörkem

Çevrimdışı sallapati

Ilk yari oyunu sogutup 0-0 a baglayacaktik..volkan demirel 1-0 ken oyunu ne guzel soguttu... Sporting lizbon beraberlik yetiyor maglup oluyorsun... Fb maci beraberlik yetiyor maglup oluyorsun... Taktiksel acidan sinifta kaldik

Çevrimdışı Tolga

Herşey tamam , maçtır olur, oluyor.

Ama tolga 'nın volkan'ı sakinleştirmesini affedemem..

Bıraksın da adam atılacak.. ama yooook , tolga elemanı sakinleştiriyor.

Şu trabzon maçı bitsin de, kaleyi sahibi alsın artık.
Sezon sonuna kadar kaleyi Tolga korur. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı sallapati

Tolgayi affedemiyorum.. Adam kirmizi gorecekti..gitti sakinlestirdi.. Fbye yapilsaydi adami attirirlardi...

Çevrimdışı sallapati

Oguzhan sahada yoktu..orta sahada ezildik... Veli ve tolgayi diger maclara isindirmak lazim

Çevrimdışı ozan062

Tolgayi affedemiyorum.. Adam kirmizi gorecekti..gitti sakinlestirdi.. Fbye yapilsaydi adami attirirlardi...

artı gökhan

hatırlayın baska bir maçtada yaptılar bunu ve her seferinde rakibi kurtardılar bende anlamıyorum neden yani neden?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Etiketler: