23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263237 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

bu sezon iki defa totem yaptım ikiside tuttu. formayla izlemem evdeyken maçı normalde ama kırmızı beşiktaş formam var.bu sene üç defa giydim üçünü de kazandık.biri fb derbisiydi 3-2kazandık. diğeri gs derbisiydi 2-1 kazandık. biri de osmanlı maçıydı ilkin giymedim 2-1 yenik duruma düşünce koştura koştura kırmızı formamızı giydim 3-2 çevirdik. bugün inşallah yine giyeceğim ;)

skor tahminim

fb :        1(dk 17 gol nani)

beşiktaş: 2(dk.31 olcay-dk.63 mario gomez)
ben de ne zaman giysem o geçen sezonun kırmızı formasını ya yenildik, ya puan kaybettik. herkesin totemi kendine :P ben de arkasında Quaresma yazan formamı giymeyecem, kanepeye serecem, maçı yere oturup izliycem  :lol: ne olursa olsun bu maçı alacaz bu akşam. herkes totemini yapsın, yarın bayrakları hazırlayın  :halay:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alexis Delgado ;

Beraberlikten soz eden yok , suanda lideriz kadikoyden de lider döneceğiz

Cocuklar inanin inanin cocuklar Güzel günler göreceğiz GÜNEŞli günler :super:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Evet artık Bilic yok zaten bu yüzden bugün takıma güvenim tam :)
topu rakibe verip takım boyunu uzatması beni kanser ediyordu bilic varken büyük maçlarda rahattım küçük maçlardan korkuyordum şimdi tam tersi  :evillol: :evillol: :evillol:

Vitor , Quaresmadan çekiniyormus , Defansa ve oyuncularına Quaresma cok formda ona karsi dikkatli olun demiş :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Vitor , Quaresmadan çekiniyormus , Defansa ve oyuncularına Quaresma cok formda ona karsi dikkatli olun demiş :bandit:

bi düzeltme yapayım vitor değil vitor efendi  :evillol: @Yunus Emre Dökmeci
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Savaş

Biraz kendi çapımda maçı yaşayayım.

Fenerbahçe'nin ilk 20 dakika tempo yapacağını düşünüyorum. Özellikle içerideki maçlarda tempo yaparak başlıyo bunlar. Hatta ilk 20 dakika içerisinde gol bile bulabilirler. Önemli olan burda soğukkanlı olmamız çünkü 20. dakikadan sonra tempoları düşecektir bunların.

Ondan sonra bizim oyunu yaymamız ve sakin olmamız lazım. İlk yarının sonlarına doğru bir gol bulacağımızı düşünüyorum. İlk yarı 1-1 gibi bir skor ile biter.

İkinci yarı başka olucaktır herşey. Fenerbahçe o gazla ikinci yarının ilk 5 -10 dakikası yine tempo yapacaktır fakat bu sefer gol bulamayacaktır. 60. dakikadan sonra klasik fenerbahçe tempo düşüşü başlayacak ve işte o zaman bizim oyunumuz oynanmaya başlayacaktır.

60'dan sonra kalan yarım saat içerisinde 1 veya 2 gol bulabileceğimizi düşünüyorum. 80'e kadar skor 1-3 durumuna gelir. 80'den sonra fener yüklenmeye başlar biz de kapanırız ve Fenerbahçe bir gol daha bulur. skor 2-3 durumuna gelir. Son dakikalarda iyice yüklenen fener arkada açık verir ve devreye giren Töre farkıyla skor 2-4'e yaslanır.

Evet biraz fantezi oldu ama ciddi ciddi beklentim bu yönde :D

Çevrimdışı minsk kartali

ben de ne zaman giysem o geçen sezonun kırmızı formasını ya yenildik, ya puan kaybettik. herkesin totemi kendine :P ben de arkasında Quaresma yazan formamı giymeyecem, kanepeye serecem, maçı yere oturup izliycem  :lol: ne olursa olsun bu maçı alacaz bu akşam. herkes totemini yapsın, yarın bayrakları hazırlayın  :halay:
senle alakasi yok onun . ben siyah capri sortumu giyiyorum. o yuzden yeniyoruz :)  :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı firewater

İşte vitor efendinin en büyük sıkıntısı bu. Bekleri ileri çıkarsa sağda Q17 solda Olcay bomboş kalacak. Haa Olcay vasatmı işte ozaman 2. Yarı Töre girecek. Böyle olunca Caner de Gökhan da çıkamayacak. Vitor efendi buna çözüm bulacak kapasitede bir direktör değil.

Çevrimdışı raichu

bence de quaresma ya önlem alsın....ozi,sosa veya gomez e önlem almasına gerek yok  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

bence de quaresma ya önlem alsın....ozi,sosa veya gomez e önlem almasına gerek yok  :evillol:
Olurmu en buyuk önlemi Sosa ve Gomeze karsi almis

Alves ve kajere Gomeze karsi cok sert oynamalarını söylemiş

Sosa ya top geldiği an 2 li 3lu baski yapacaksiniz dondurmeyeceksiniz demiş gerekirse sert oynayin demis Mehmet topaldan sosaya adim attirmamasini istemis

Vitor efendi baya korkuyor :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@SDemirsoy  :super: :super:

704284006381187072[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa ya top geldiği an 2 li 3lu baski yapacaksiniz dondurmeyeceksiniz demiş gerekirse sert oynayin demis Mehmet topaldan sosaya adim attirmamasini istemis

Fenerde çekinilecek 3 eleman var. GG, Caner, Persie.

Rvp'nin sadece tecrübesinden korkuyorum fiziki durumu berbat.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı eski inönü

Her ne kadar Pereira defansif karakterli bir hoca olsa da Kadıkoyde taraftarın da itmesiyle Fenerbahce klasik iç saha oyununu en azından bölüm bölüm oynayacaktır. Dolayısıyla mümkün olan en dirençli orta saha ve geçiş oyununu en hızlı oynayabilecek hücum hattıyla çıkmalıyız bu maça. Bu demek degildir ki oyunu geride kabul edecegiz. Tam aksine kaliteli bir hücum presine ve hücumda kapılacak topları çok hızlı şekilde sonuçlandırmaya ihtiyaç var. Baskı yedigimiz bolumlerde Atiba - Oguzhan merkezi zayıf kalabilir. Aynı şekilde hucüm direnci ve hızlı oyunda Quaresma. Kadro beklentimi güncelliyorum ;

Gomez

Töre                          Sosa

Oguzhan

Atiba         Necip

İsmail   Marcelo  Alexis    Beck

TOLGA
[ Son Düzenleme: 29 Şubat 2016, 15:08:42 eski inönü ]

Çevrimdışı firewater

Fenerde çekinilecek 3 eleman var. GG, Caner, Persie.

Rvp'nin sadece tecrübesinden korkuyorum fiziki durumu berbat.

GG sakat sakat oynuyor, Caneri Beck yer pürsyide Marcello harcar. Mehmet topalda sakat sakat oynuyor bu arada. Lan hani bunların kadro genişti :) :) :)

Çevrimdışı SDemirsoy

Her ne kadar Pereira defansif karakterli bir hoca olsa da Kadıkoyde taraftarın da itmesiyle Fenerbahce klasik iç saha oyununu en azından bölüm bölüm oynayacaktır. Dolayısıyla mümkün olan en dirençli orta saha ve geçiş oyununu en hızlı oynayabilecek hücum hattıyla çıkmalıyız bu maça. Bu demek degildir ki oyunu geride kabul edecegiz. Tam aksine kaliteli bir hücum presine ve hücumda kapılacak topları çok hızlı şekilde sonuçlandırmaya ihtiyaç var. Baskı yedigimiz bolumlerde Atiba - Oguzhan merkezi zayıf kalabilir. Aynı şekilde hucüm direnci ve hızlı oyunda Quaresma. Kadro beklentimi güncelliyorum ;

Gomez

Oguzhan

Atiba         Necip

İsmail   Alexis  Marcelo    Beck

TOLGA

şenol hoca böyle çıkmaz bence.. necip ilk onbir oynarsa derbi maçlar için saatli bomba bizi her an eksik bırakabilir eğer skor elde edip tutmaya çalışırsak necip hamlesi olur belkide tolgay hamlesi bile ideal olur @eski inönü

Çevrimdışı firewater

Gomez

Oguzhan

Atiba         Necip

İsmail   Marcelo  Alexis    Beck

TOLGA

İşte klasik bilic mantığı.

Bu kadro ile gel fener üstüme 2-3tane at dersin.

Biz oyunumuzu oynayalım önelemini bırak onlar düşünsün.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Kadroyu tartismaya gerek yok en buyuk surpriz Tore-Quaresma arasinda olur

Çevrimdışı eski inönü

şenol hoca böyle çıkmaz bence.. necip ilk onbir oynarsa derbi maçlar için saatli bomba bizi her an eksik bırakabilir eğer skor elde edip tutmaya çalışırsak necip hamlesi olur belkide tolgay hamlesi bile ideal olur @eski inönü
Necip kesinlikle saatli bomba ona katılıyorum ama maç öncesi özel bir konuşmayla halledilebilir bence. Şenol hoca zaten bu işlerin uzmanı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

:super: :super: :super: oziye baskı yoksa yardıra yardıra devam eder  :ok: :ok:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kadroyu tartismaya gerek yok en buyuk surpriz Tore-Quaresma arasinda olur
olcay feneri sever emir töre 2.yarıda şans bulacaktır  :D

Çevrimdışı matias_27

aynen aynen :) herkesin totemi kendime oturduğum kanepeyi değiştiriyorum arkadaşım var onla izliyoruz ona geçen dedim sen gel burda otur ben orda oturacağım dedim neden dedi senin oturduğun kanepede oturunca galip geliyoruz dedim bana bu beşiktaşlılar espri ile tam kafaqyı yemişler dedi. bende evet dedim :D
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı özgür

Cüneyt Çakır Barcelona maçında daha maçın başında Arsenalli oyuncuya cart diye vermişti sarı kartı. Bu maçta da Avrupa'da ki gibi güzel oyundan yana olup faulleri ve sarı kartları vermekten çekinmezse çok rahat kendi oyunumuzu oynar ve kazanırız ama Fenerbahçe'nin sert futboluna tolerans gösterirse işimiz zor. Fnenerbahçe'nin oyunu sertleştirmekten ve faullerle yavaşlatmaktan başka çaresi yok. Kilit adam Cüneyt Çakır gibi görünüyor!

Etiketler: