Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 116575 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Çağrı

Victor Valdes'e burun kıvıranların saydırma hakkı yok diye düşünüyorum

Valdes de, Günay da, İspanyol kaleci de hiçbiri Beşiktaş'ın kalecisi değil. Tolga hiç değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Elenmek hiç sorun değil ben sahada mükemmel mücadele eden 10 oyuncumuz için üzüldüm. Emekleri heba oldu. Yazık değil mi inanılmaz mücadele ettiler.

Çevrimdışı panic13

Eh senol gunes en nihayetinds insan evladi. Ben kaleciyim diyen bi futbolcunun bu kadar surreal olacagini dusunmemistir.

Kafayi yiyecegim ya. Siir gibi top oynadigimiz gun bir tane kaleci bozuntusu bizi mahvetti. Inanamiyorum. Ne bruj maci yaa, bruj macinda takim iyi degildi. Boyle top oynayip elenecegimize inanamiyorum.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ya elim ayagim titriyor. Kafayi yiyecem. Tolgayi bosverdim. Senol gunes ciksin gitsin. Bu takim yardimci antrenorle de bu oyunu oynar zaten.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı AmaralGürses

Ben de sükunet içinde değilim ama saydırmıyorum. Çıldırmış durumdayım ama buraya yazmıyorum. Çıkıp hava alabilirsin her ne olursa olsun burada buna izin vermiyoruz.

insanlar buraya duygularını paylaşmaya giriyor, forumun amacı bu zaten, "saydırmıyorum" diyorsun, özelliikle dikkat ettim benim söylediğim kelimelerin hepsini pek çok arkadaş defaatle kullanmış benzer bağlamlarda senin de görebileceğin üzere aralarında hakaret içeren kelime yok. Neyse Tolga'ya methiyeler düzen taraftar profili lazım herhalde buraya. Herkese iyi geceler.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sahadaki futbolcular şu anda tolganın yüzünü görmek istemiyordur eminim
tolgayı beşiktaşlı hiçbir taraftar görmek istemiyodur

Çevrimdışı Ersoy

Bu adamı Beşiktaş lı olarak saymayın küfür serbest olsun.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tolga için de takım için de en mantıklısı Gs maçına Günayın çıkması. En ufak hatada ciddi protesto olur. Moral olarak çöker takım.Ama hepimiz biliyoruz ki o maça Tolga çıkacak malesef.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Tolga

Yani elenmek çoğu kişiye koymamış olabilir ki ortaya koyduğumuz oyunla grubu lider bitirip çıkabilirdik.

Fakat Tolga yüzünden tek bir adam yüzünden böyle elenince insanın içine oturuyor.

Kahrolmamak elde değil yazıklar olsun.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı fore_kazık

Bitti... teşekkürler tolga...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Eh senol gunes en nihayetinds insan evladi. Ben kaleciyim diyen bi futbolcunun bu kadar surreal olacagini dusunmemistir.

Kafayi yiyecegim ya. Siir gibi top oynadigimiz gun bir tane kaleci bozuntusu bizi mahvetti. Inanamiyorum. Ne bruj maci yaa, bruj macinda takim iyi degildi. Boyle top oynayip elenecegimize inanamiyorum.
Hala yedek olarak takımda tutulmasını istiyor musun?  :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kadir G.

O kadar iyiydi ki maç bitsin de Quaresmasından İsmailine kadar tek tek uzun uzun öveyim diye bekliyordum kursağımızda kaldı.

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

ya ben bu tolgaya ne dıyeceğimiği nasıl bir söz söyleyeceğimi bilemiyorum azıcık karakterli bir adamsa. gider₁ şu takımdan.lanet olsun 2 senedir bizi üstturdan etti.sakatlansada 6 ay oynamasa keşke :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolga için de takım için de en mantıklısı Gs maçına Günayın çıkması. En ufak hatada ciddi protesto olur. Moral olarak çöker takım.Ama hepimiz biliyoruz ki o maça Tolga çıkacak malesef.

bnce bu riski göze alamayız veysel sapan oynasın gerekirse ama tolga oynamasın

Çevrimdışı ZORBEY

Olcayi cikartip necibi oyuna alan, sagimizi acan, oyum boyunca topsuz oyunda bir kere gozukup sari kaet yiyen q7yi oyunda tutan hocada hoca degildir benim icin. Senol guneste benim icin bitmistir.

NE kullanıyorsun bu mağlubiyet üzerine iyi gider bizede versene azcık, yahu macın en iyilerinden biri Quaresma tamam olcay kalması lazım necip yalnıs değişiklik ama biran önce cıkması gereken Q17 değil TOLGA.! sen yoksa akrabasımısın?
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı f_madida

Süper oynayan bir takımın kaleci sayesinde nasıl yerle bir olduğunun kanıtıdır bu maç.İlerde ders niyetine izlettirilmeli.

Evet ve gs macina da etki edecek...Allah kahretsin bu adam gecen sene de bizi bitirdi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

insanlar buraya duygularını paylaşmaya giriyor, forumun amacı bu zaten, "saydırmıyorum" diyorsun, özelliikle dikkat ettim benim söylediğim kelimelerin hepsini pek çok arkadaş defaatle kullanmış benzer bağlamlarda senin de görebileceğin üzere aralarında hakaret içeren kelime yok. Neyse Tolga'ya methiyeler düzen taraftar profili lazım herhalde buraya. Herkese iyi geceler.

Bela okuyan kimse başta moderasyon almadı. Uyardım, 2. kez uyardım 3.ye yazan küfür eden herkes aldı. Sadece sen değil.

Kendi yaptığını haklı göstermek için buranın hiç de yazdığın gibi olmayan felsefesine girmene gerek yok. Ne olursa olsun ''burada'' kimse kimseye hakaret etmeyecek ki sevdiğiniz ortam bozulmasın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı karakartalım

Tolgaya bravo ruslari portekizlileri renklileri sevindirdigini için ve futbolcuları gs derbisi öncesi motivasyonunu bozduğu için şenol hocanın gözünde akmayan ama dolan o yaş herşeyi açıklıyor.
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O maçta sahaya tolga Çıkmayacak! Çıkamayacak!
Korku akıl katilidir.

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:58:54 Ömer ]

Çevrimdışı onder23

Saha daki adamların emeklerine acıdım arkadaş daha ne yapacak bu takım

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bitti gittiii. Helal olsun senol gunes. Sezon sonu guzel bir vedayi hakettin sevgili evladin tolgayla birlikte..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Etiketler: