Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 116598 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı kartal43

Şu maç Fikret orman yönetiminin ve zihniyetinin net özetidir. Şunu almadık kar ettik zihniyetiyle klüp yönetirsen bırak şampiyon olmayı gruptan bile çıkamazsın böyle

Çevrimdışı AmaralGürses

engelleyin abi engelleyin siz taraftarı engelleyin şu anda taraftarın sükünet içinde sakin olması lazım zaten insani duygular yaşayıp bir insanın emek hırsızlığına sinirlenemez..

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersoy

Maç sonu 1 çocuğa hırka verdik falan der al sana 1 senelik sözleşme uzatma işte.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı MUTE

Çevrimdışı Sedat_BJK

Olcayi cikartip necibi oyuna alan, sagimizi acan, oyum boyunca topsuz oyunda bir kere gozukup sari kaet yiyen q7yi oyunda tutan hocada hoca degildir benim icin. Senol guneste benim icin bitmistir.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Çağrı

Bana kaleci almayin elimdekiler yeterli diyen sorumlu degil ama..

Alacaklar. İstemediği oyuncuyu nasıl alıyorlarsa gerekli görüp, gerekli görmese de aynı şekilde insiyatif alıp, alacaklar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Slimani'yi tutan İsmail'e yazık. Montero'yu tutan Beck'e yazık.

Kanatları felç eden Olcay'a Quaresma'ya yazık.

Gomez'e yazık.

Ulan en çok Rhodo'ya yazık be. Yazık ulan yazık be.

Ne diyeyim sana ben daha Allah bizi bu adamla sınıyor resmen.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı iyimserure

Galatasaray maçına bu psikolojiyle nasıl çıkacak takım, Allah'tan devre arası giriyor bakın GS ma.ı başta olmak üzere çok ciddi bir düşüş yaşayacağız

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bu goller sezon başında Victor Valdes'e burun kıvıran sözde futbol profesörü arkadaşlara gelsin. Victor Valdes'in yaptığı hatalardan yediği gollerin olduğu videoyu paylaşanlar da bundan sonra Tolga'nın bir sezonda yediği golleri video yapıp paylaşır

kaleci mi bitti dünya da barcelona nın tolgası o da .
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı arc1999

Oğuzhanın hırsı lazım herkese

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Türkay

Gs macına da tolga cıkarsa Şenol Güneş de yazıklar olsun
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Elendik belki böylesi daha hayırlı ama böyle bi takımın kaderiyle oynanmaz yeter artık ya bi tam olamadık ya kaleci ya sol bek ya stoper bir şekilde giderin şu eksiklikleri

Çevrimdışı karakartalım

Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı src35

Adam sırtına tolga yerine "ben bu takımın kalecisi degilim" yazdıracak nerdeyse..

Çevrimdışı Sedat.Y

Süper oynayan bir takımın kaleci sayesinde nasıl yerle bir olduğunun kanıtıdır bu maç.İlerde ders niyetine izlettirilmeli.

Çevrimdışı mellfred

En kötüsü moral olarak bittik. Bu kadar önemli bir dönemeçte olacak iş değil

Çevrimdışı fatih e.

cenk in gs ye gitmesini destekleyenler şu durumda ne düşünüyor acaba

Çevrimdışı karakartalım

Su golün tekrarını gosteriyolar ya sinirden kopuruyorum yazık yazık
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimiçi Mehmet57

Arkadaslar tabii kaleci almanyanlarda sorumlu, onlarda da hata var.

Ama lutfen, sen profesyonel futbolcusun, milli olmussun, milyonlarca euro kazaniyorsun ve amator kalecinin yapmayacagi hatalar ile tum takim arkadaslarinin emekleri ve kulup gelirleri ile oynuyorsun.

Suclu her daim Tolga.

Gecmis olsun, inan 70 dakikaya kadar hic beklemiyordum. Insallah bu zulum biter ve bu futbolcu bozuntusu derhal takimdan uzaklasitirilir.

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağrı

engelleyin abi engelleyin siz taraftarı engelleyin şu anda taraftarın sükünet içinde sakin olması lazım zaten insani duygular yaşayıp bir insanın emek hırsızlığına sinirlenemez..

Ben de sükunet içinde değilim ama saydırmıyorum. Çıldırmış durumdayım ama buraya yazmıyorum. Çıkıp hava alabilirsin her ne olursa olsun burada buna izin vermiyoruz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Tolga'nin sozlesmesini fesh etsinler...Gelmesin artik, gitsin Trabzon'da mi oynar 2.ligde mi oynar nerede oynuyorsa oynasin.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: