Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı
Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı Skor : Lokomotif Moskova 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Lokomotif Stadı Hakem : Serge Gumienny (Belçika) Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 81723 defa] Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Ya yazık yazık , çok yazık , su maçta beraberlik almak çok yazık , isteyeni de begeneni de hiç anlamıyorum !
Beğenmekten daha çok 1 puanın kötü olmadığını söylüyoruz.

Tabi yenebilseydik çok iyi olurdu o ayrı ama 1 puanla dönmekte kötü değil.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Karabay

sosa kötü, gökhan kötü, q7 kötü. ona rağmen 1 puan elbette iyi ama rize kadar zorlamayan bir takımı yenemedik. inşallah pişman olmayız.

Çevrimdışı Factatum

Kazanabileceğimiz bir maçtan tek puanla dönüyoruz. Rakip bir kişi eksikken ikinci golu bulmalıydık.

İsmail, Ersan ve Q17 maçın en kötüsüydü. Atiba da geçen haftaki performansını arattı.

Kerim'in daha fazla süre bulması lazım. Cezası çevresinde çok hızlı, ancak son iki-üç dakikada giriyor hep. Ancak Q17 üzülmesin uğruna, Kerim'in parlamasına mani oluyoruz. 

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Mevcut takıma Caner-Tolgay ikilisini ekleyip Sosa-İsmail'i çıkarsak çağ atlarız.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mehmetthedum

Aylardır Denisov diyoruz; yönetime kadar sunduk.

Kulübü ile uzatacak, geçiniz!

Para oyunu bozmaz mı.. avrupada oynatamasak da, sene sonu gidecek mottayı stepnelemiş olurduk. İsmaili beğenmeye başladım ben ( vurmayın), denisovun yedeği olarak gideri olurdu en azından.

Tosic ise yeni fazlaliğımız olur.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2015, 22:12:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Aslında olayın analizi çok basit şuan. 3 takımda birbiriyle 1 içeride 1 dışarıda oynayacak.

Puanlar da belli. Herkes üstüne düşeni yaparsa böyle bitecek grup.

Bizim en büyük avantajımız şu. Lokomotif ve Lizbon birbirlerini yiyecekler. Hangisi çıkmak istiyorsa 2 maçını da kazanması gerek. Lokomotif beraberliğe filan yatamaz kendi evinde Lizbon'a.

Bizi ise 1 galibiyet çıkaracak gruptan. Moskovayı yen gruptan çık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 21:49:58 atalay ]

Çevrimdışı Kadir G.

Çok fazla bu kadar değişim bunların hepsi aynı anda olmaz Kadir zaten hali hazırda var eksikler.

Var ama bence zorunluluk bunlar. Bu oyunu her maçta oynayabilirsek şampiyonluk şansımız ciddi oranda yüksek o zaman da cl de çok zor durumlara düşebiliriz. Lig için Olcay-Quaresma bir nebze yeterli fakat Avrupa Ligi'nde bile etkisiz kalıyorlar.

Kura şansımızı da düşününce bize athletico benfica kalibresinden zor takımlar gelir insan düşünüyor.

Şu anlık net eksiklerimiz sol bek sol stoper sol açık. Bunlar ilk 11e lazım derim.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Moskova sportinge gore daha hızlı oynuyan bi takım değilmi. ben sahsen moskova macına daha onem veriyorum onlar bence sportingten daha tehlikeli bi takım. portekizde yenemezsekte yenilecegimizi dusunmuyorum

Çevrimdışı Sedat_BJK

Son maclar oncesi besiktas 11 moskova 8 lisbon 8 olur. Lisbon deplasmaninda yenilmessek grup lideriyiz, yenilirsek 2li averajla 2.yiz. insallah.. :d
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Ensar

Beğenmekten daha çok 1 puanın kötü olmadığını söylüyoruz.

Tabi yenebilseydik çok iyi olurdu o ayrı ama 1 puanla dönmekte kötü değil.
Abi günlerdir herkesin dilinde 1 1 1 , su maçta alınan bir puanın benim gözümde hiç bir değeri yok , hatta yenilmisiz gibi hissediyorum , bu maçta verilen puan resmen grubun boyunu uzattı , hani rotasyon sorunumuz vardı bizim , niye uzatıyoruz işi , sporting maçı da öylesine gitti , yazık günah.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı EMİR EMRE

Aslında olayın analizi çok basit şuan. 3 takımda birbiriyle 1 içeride 1 dışarıda oynayacak.

Puanlar da belli. Herkes üstüne düşeni yaparsa böyle bitecek grup.

Bizim en büyük avantajımız şu. Lokomotif ve Lizbon birbirlerini yiyecekler. Hangisi çıkmak istiyorsa 2 maçını da kazanması gerek. Lokomotif beraberliğe filan yatamaz kendi evinde Lizbon'a.

Bizi ise 1 galibiyet çıkaracak gruptan. Moskovayı yen gruptan çık.

:claps:

Çevrimdışı Kadir G.

Kuralar için puan toplamamız gerek onun haricinde bu sene avrupayı önemsemiyorum ama bu gruptan 1. çıkarız.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

Artık önümüzdeki iki iç saha maçını kazanıp; Lokomotif-Sporting maçının sonucu ile son maç öncesi ya tatile gidiceğiz yada beraberlik yetecek.

Son maçta beraberlik bize yetse de Sporting'e yetmeyebilir. Onlara mutlaka galibiyet lazım olursa Lizbon'dan biraz zor çıkarız maalesef, 4 gün sonrasında GS maçı da var.

Biz Lokomotif ve İskenderbey maçlarını alırsak 11 oluyoruz, Sporting İskenderbey'den 3, Lokomotif'ten 1 alırsa 8 oluyor, Lokomotif bize yenilip Sportin'den 1 alırsa 8 oluyor.

Son haftaya 11, 8, 8 girilirse bize beraberlik yetiyor ama Sporting kazanmak zorunda çünkü Lokomotif'in İskenderbey karşısında 3 puanı garanti. 11, 11, 11 biterse üçlü averaj durumu karışık olacak. Bizim için en hayırlısı Moskova - Lizbon maçını iki takımdan birinin kazanması. O zaman Lizbon'a tatil için gideriz.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi COB

Hesap yapan arkadaşlar Istanbuldaki Lokomotiv maçini çok hafife almayin.  10 kişi iken bile gol atamadik. Lokomotif maçini burada geçecektik...

Çevrimdışı Deniz

Moskova maci kader maci.yenersek cikariz.

Gözümüzde cok büyütmeye gerek yok bizi zorlamadilar bile,sosanin ikrami bir gol ile one geçtiler skoru koruyamadilar.iyi bir takım olduklarini dusunmuyorum.

İstanbulda yener gruptan cikariz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2016, 12:45:30 atalay ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oğuzhan çok iyidi direkt ilk 11'e stoper sol bek kaleci şart oğlu şart

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 01:13:45 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

Hesap yapan arkadaşlar Istanbuldaki Lokomotiv maçini çok hafife almayin.  10 kişi iken bile gol atamadik. Lokomotif maçini burada geçecektik...
Herkes direk cepte diyor sanırsın vodafone arena da mis gibi stadda oynayacağız , soğukta rüzgarda olimpiyatta oynanacak , oldu ki ters bi gol yedik bugünku gibi , o zaman ne olacak ? Mis gibi maçta almadık 3 puanı burda hesap kitap yapıyoruz , şaka gibi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Deniz

Arnavutluktaki kardeşlerimiz surpriz yapip lizbonun fisini cekebilir :D .skenderbeudan 1 puan bekliyorum :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Grubun bu kadar dengeli hale gelmesinin bir nedeni de Skenderbeu'dür.

Bu grupta herkes Skenderbeu maçlarından 6 puanı alacağı için, ilk 2'yi 3 takımın arasında oynayacağı maçlar belirlemiş olacak.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı can1903

QuaresmaGökhan, Sosa vasattı. İsmaili hiç söylemeyeyim  :sevinc

Bu arada takımın en iyisi Ozie.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2015, 22:30:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
O yüzden 11 puan kritik diyorum. 2 maçı kazanacağız; Sporting - Lizbon maçı berabere bitmeyecek. Hatta mümkünse Lokomotif kazansın, tatile gidelim.

Gidelim ki, 4 gün sonra Galatasaray derbisine çıkacak oyuncuları dinlendirelim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: