Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı
Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı Skor : Lokomotif Moskova 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Lokomotif Stadı Hakem : Serge Gumienny (Belçika) Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 80939 defa] Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Herkes direk cepte diyor sanırsın vodafone arena da mis gibi stadda oynayacağız , soğukta rüzgarda olimpiyatta oynanacak , oldu ki ters bi gol yedik bugünku gibi , o zaman ne olacak ? Mis gibi maçta almadık 3 puanı burda hesap kitap yapıyoruz , şaka gibi
Rakip 10 kişi kaldığı için 3 puan alacaksın diye bir kaide yok ki.

11 e 11 oynayıp kazanırsak ne olacak belki 10 kişi kalıp yeneceğiz belli mi olur :D

Sonuçta futbol bu sadece sahadaki oyuncu sayısına göre puan alınmıyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Sedat_BJK

Herkes direk cepte diyor sanırsın vodafone arena da mis gibi stadda oynayacağız , soğukta rüzgarda olimpiyatta oynanacak , oldu ki ters bi gol yedik bugünku gibi , o zaman ne olacak ? Mis gibi maçta almadık 3 puanı burda hesap kitap yapıyoruz , şaka gibi
Futbol bu hersey olabilir de takimina guvenmek diye de birsey var.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Ensar

Rakip 10 kişi kaldığı için 3 puan alacaksın diye bir kaide yok ki.

11 e 11 oynayıp kazanırsak ne olacak belki 10 kişi kalıp yeneceğiz belli mi olur :D

Sonuçta futbol bu sadece sahadaki oyuncu sayısına göre puan alınmıyor.
Ben 10 kişi olmalarıyla ilgili birşey demedim ki , isterse 12 kişi oynasınlar beşiktaş yenecek arkadaş , hele böyle rezil bir rakibi tokatlayarak yenecek
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Avrupa'da deplasmanda 1 puan her türlü iyidir. Bence asıl kayıp Sporting'i İstanbul'da yenmemek oldu. O maçı kazansak daha 2. maçlar sonunda Sporting yarış dışı kalacaktı.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Ensar

Açıkçası moskovayi takip etmiyorum , maç özetlerinde görüyorum arada bir , bu sene iyi bir takım oldukları söyleniyor , her ne olursa olsun ben BEŞİKTAŞımıza güveniyorum ve bugün kazanacağımızı düşünüyorum , allah utandırmasın , vurduğumuz gol olsun inşallah :D

Futbol bu hersey olabilir de takimina guvenmek diye de birsey var.
Bak gündüz ne yazmışım abi.

Çevrimdışı atalay

Şimdi arkaya arkaya 4 maçı kazanıp; sıkışık fikstürde seri yapmak lazım.

Antalya maçında Cenk ve Gomez'in aynı anda sahada olduğu bir oyun formasyonu bekliyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

Grup yıpratıcı mıymış?  :kop:

onu söyleyenler kayboldu ortadan herşeyi söyleyip kaçıp gidiyorlar :)

Evimizde tek %100 galibiyet gözüken maç iskenderbey maçı.9 puan oluruz.Ne Evimizdeki moskova maçının ne lizbondaki maçtan puan alma şansımız %100 değil.

Lizbonda bırak galibiyeti %20 lerde beraberlik şansı bile vermiyorum o maçı kaybedicez.Lizbon moskova el ele 2.ci tur'a geçicek biz bugün burda kazanamamızın bedelini ödeyeceğiz bakın görün.

Evimizdeki maçta moskova kapanıp kontradan gol arıcaklar bulurlarsa yenip giderler en kötü yine berabere kalırız moskova liderliği garantiler.Biz lizbon deplasmanına gidiyoruz sonra lizbon bizi orda parçalar.İskender beyini yener 3.cü bitiririz aynı böyle olur.
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2015, 22:37:01 cursedofdragon ]

Çevrimiçi COB

Vodafone Arena da bile oynasak bu maçta zorlaniriz. Biz Skënderbeu maçında bile zorlanan takimiz...

Çevrimdışı Tolga

Ben 10 kişi olmalarıyla ilgili birşey demedim ki , isterse 12 kişi oynasınlar beşiktaş yenecek arkadaş , hele böyle rezil bir rakibi tokatlayarak yenecek
Üzerine basa basa rakip eksik kalmışken yenmemiz lazımdı diyorsun :)

Tabi ki de BJK her maçı kazanmak için sahaya çıkar ama bazen de 1 puanın da kötü olmadığı maçlar olur.

Bu da öyle bir maçtı.

Çevrimdışı Bertug

Rakip gerçekten fizik olarak rizeden bile kötüydü bu tarz pas oyunları bize maalesef ki uymaz.

Çevrimdışı Ensar

Üzerine basa basa rakip eksik kalmışken yenmemiz lazımdı diyorsun :)

Tabi ki de BJK her maçı kazanmak için sahaya çıkar ama bazen de 1 puanın da kötü olmadığı maçlar olur.

Bu da öyle bir maçtı.
Abi bir tane öyle dediğim mesajımı alıntılar misin allah aşkına :D

Çevrimdışı atalay

Abartmayın!

45 ile 1-0'a kadar olan bölüm dışında maçın kontrolü bizdeydi. 69'dan sonra Lokomotif iyi kapandı, derin savunma yaptı. Açamadık.

Lokomotif iyi deplasman takımıdır. Fakat içeride bir şekilde yeneceğiz.

Problem olarak gördüğüm kısımlar var. Onu maçı tekrar izlediğim de yazarım.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bak gündüz ne yazmışım abi.
E simdi de bunu yazmissin.

Abartmayın!

45 ile 1-0'a kadar olan bölüm dışında maçın kontrolü bizdeydi. 69'dan sonra Lokomotif iyi kapandı, derin savunma yaptı. Açamadık.

Lokomotif iyi deplasman takımıdır. Fakat içeride bir şekilde yeneceğiz.

Problem olarak gördüğüm kısımlar var. Onu maçı tekrar izlediğim de yazarım.

Atatürk olimpiyat stadında mı yenicez ? Şaka mı bu ?
 son 8 avrupa maçında 1'den fazla gol atamadık.Evimizde ki maçta lokomatif takımı kapanıp kontradan gol arıcak.Ya yeniliriz yada berabere kalırız.Lizbonu evinde yenmek yada puan almak imkasız.Bir kolay rakip iskenderbey var öyle gözüküyor.Lokomatif,lizbon el ele 2.ci tur'â gider biz bugün kaybedilen puanı mumla ararız.

Çevrimdışı Tolga

Abi bir tane öyle dediğim mesajımı alıntılar misin allah aşkına :D
Başka bir mesajla seninkini karıştırmışım pardon :D

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ben son 3 macimizdan 7 puan bekliyorum. Allah sakatlik aksilik vermesin.

Çevrimdışı Ensar

E simdi de bunu yazmissin.
E nerde güvensizlik , ters bi durum olur saçma bir gol yersin olabilir birşey bu di mi , öyle birşey olmayacağı ne malum herkes direk 3 puan yazıyor hele ki olimpiyattayken , bu maçı alsaydık işi uzatmatmadan bitirmiş olurduk büyük ölcü de , içerde ki maça da rahat rahat çıkar stres olmadan oynardık onlarin bi yerleri tutuşmuş olurdu anlatabiliyor muyum ?

Kendimizi kandırmayılım.Geçen senede liverpool dan sonra brugge çıkınca güldük eğlendik.Evimizde 3 attılar.Bütün stad dolarsa belki moskova takımını baskı altına alabiliriz onun haricinde 20-30 bin taraftar gelirse lokomatif takımı kapanıp kontradan gol goller arıcak en iyi ihtimal beraberlik diyorum.

Çevrimdışı OrhanAker

Final paslarinda Kararı yeteneğe bıraktığımız zaman ozzie dışında kafamiz karışık.
Öncelik vermeliyiz bazı pozisyonlarda arayami atacaz kanadami gidecek veya arkadan bos kosumu olacak.
Biraz daha çalışıp çok can yakabiliriz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALDENYX

kaç maçtır necipi çok beğeniyorum oyuna girdikten sonra görevini en sade en gösterişsiz en iyi şekilde yapmaya çalıyor...hayretler içerisindeyim necipi öveceğim hiç aklıma gelmezdi..helal olsun diyorum az kalsın 7 milyon yuroluk ozan kazığı yiyorduk belliki necipe iyi bir ders olmuş asılıyor formaya..afferim..pas yüzdesi iyi ilk müdahale iyi pres iyi..oynadığı kısa sürede beğendim çok
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Haldun

maçın en iyisi ozguzhandı,ayrıca sosa yı devre arasında arjantine gönderip iyi bir 10 numara alınmalı sosa geldiginden beri 3 5 maç hariç oyun oynamadı hep patlayacagı günü bekliyoruz ama sıradan bi futbolcu oldu hep

Çevrimdışı Sedat_BJK

E nerde güvensizlik , ters bi durum olur saçma bir gol yersin olabilir birşey bu di mi , öyle birşey olmayacağı ne malum herkes direk 3 puan yazıyor hele ki olimpiyattayken , bu maçı alsaydık işi uzatmatmadan bitirmiş olurduk büyük ölcü de , içerde ki maça da rahat rahat çıkar stres olmadan oynardık onlarin bi yerleri tutuşmuş olurdu anlatabiliyor muyum ?
Guzel kardesim anlatabiliyorsun bende anlayabiliyorum. Yorumunuza cevap gelince ne sebep bu gerginlik. Bende diyorum ki Futbol bu hersey olur. Ama takima guvenim tam. Bugun de oyle oldu bitti. Oyle olsaydi boyle olsaydi, soyle olursa boyle olursa.. iste birseyler oluyor bir sonuc cikiyor ortaya. Insallah bundan sonraki sonuclar hayrimiza olacak. Olumsuzu dusunmenin bir anlami yok ki. Bak milli takim Fransaya direk gidiyor.

Çevrimdışı ALDENYX

lokomotivi yeneriz.... lizbonu abartmayın bizim çocuklar sewer böğle maçlari.... 7 puan alırız...son 3 maçta ....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

lokomotivi yeneriz.... lizbonu abartmayın bizim çocuklar sewer böğle maçlari.... 7 puan alırız...son 3 maçta ....

Hayaller 7 puan hayatlar 4 puan.

İskenderbeye galibiyeti evinde moskova beraberliği lizbon deplasmanında "0".

Çevrimdışı Ensar

Guzel kardesim anlatabiliyorsun bende anlayabiliyorum. Yorumunuza cevap gelince ne sebep bu gerginlik. Bende diyorum ki Futbol bu hersey olur. Ama takima guvenim tam. Bugun de oyle oldu bitti. Oyle olsaydi boyle olsaydi, soyle olursa boyle olursa.. iste birseyler oluyor bir sonuc cikiyor ortaya. Insallah bundan sonraki sonuclar hayrimiza olacak. Olumsuzu dusunmenin bir anlami yok ki. Bak milli takim Fransaya direk gidiyor.
Estağfurullah abi ayıp ettiysem sana kusura bakma , maçın gerginliği o , berabere kalınca ben yenilmisiz gibi hissediyorum her maç , hatta maçtan bi iki gün sonra babamla sohbet felan ederken hep yenildik diye konuşuyorum sonra kendi kendime berabere kaldığımızı hatırlatıyorum :D

Etiketler: