Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5527322 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Kedi yollarını bitirdikten sonra. beşiktaşdaki kedileri toplayıp.bando mızıka ile yürütsünler  :D :D :lol: :lol: :lol:
Beşiktaş kedisi diye bi kedi ırkıda var bizim aile 85 senedir kedi bakıyor beşiktaş ilçesinde huyundan suyundan heralde kediside farklı :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Beşiktaş kedisi diye bi kedi ırkıda var bizim aile 85 senedir kedi bakıyor beşiktaş ilçesinde huyundan suyundan heralde kediside farklı :D

hahahah  doğrudur valla. :D. Vallahi beşiktaş ruhu başka dün ilk defa yeğenimi götürdük maça  çocuk 5 yaşında  aldı elimden atkıyı . sallayıp gücüne güç katmayaa geldikkkk diye tezahurat yapmaya başladı. beşiktaşlı olmak ayrı birşey arkadaşşşşş  :D

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Bazı taraftarlar merdivenlerde izlediği için kenarlarda bölüm bölüm boşluklar oluyor . İnşallah Vodafone Arena'da bunun önüne geçmek için merdivenlere turuncu yelekli abilerimiz ile kapatmazlar görüntüyü çok bozar en iyisi kimse merdivene oturmasın :)

Çevrimdışı Taylan Kutlu

Hala şuraya niye 55 binlik stad yapmadılar yok 60 bin niye olmadı diye laf söyleyenler varya kan beynime çıkıyor. Arkadaşım yer yok yer bi bak resimlere caddenin ortasından çıkmış küfekiler herşey sıfıra sıfır algı sıkıntısı mı çekiyorsunuz? yoksa boş boş trol işindemisiniz?
Beşiktaş semt takımıdır. Semtinde de bu kadar kapasiteyi kaldıracak alan vardı sonuna kadar kullandılar. Hiçbir Beşiktaşlıda otoyolda konaklama tesisi gibi dağın başında 55-60 binlik stada razı olmaz gitmezde zaten.
Herşeyi bırak 60-70 binler havada uçuşmadan önce bir bak süper ligi izleyen ortalama seyirci sayısına: kırkdokuzbin rakamla 49000. Bu süper ligin tüm maçlarını haftada toplam kırkdokuzbin kişi izliyormuş. Ne demek bu seyirci yok demek. Futbol deyince yıllardır görülen hep aynı olan asalak tipler, mafya azıyla konuşanlar, şikeciler, evrak sahtecileri defolup gitmedikçe seyirci sayısı da artmaz daha da azalır. pasolig yüzünden falan denmesi hikaye. bence pasolig beleşçileri uzaklaştırdı trübünlerden normalde Türk futbolunun biletli seyirci sayısı hep buydu. Neyle başlamışız nereye gelmişiz neyse  :D 

Çevrimdışı izorlu85

dakika skor

150-168 semer

9-42 kedi yolu :halay:

yarin 1 vinc kedi yolu takmaya gececek semer isi yarin bitecek cati 4 ocak gunu tam bitmis olacak  :sevinc

Kedi yolu 10 tane eksik sayıyorsunuz
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

valla bende 10 saydım şimdi sanki tam net belli olmuyor sanki biri yarım gibi görünüyor 9.5 desek :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı osman1903

sen beni anlamıyon ki :icool: 1 maç sadece 1 maç takım 41 puan almış derbileri 30 bine oynadık neden bahsediyorsun gitmiyor abi taraftar ben bursadan kalkıp geliyorum adam burnun dibinde ki maça gelmiyor bana anlatma hala 17 bin falan filan bu takım 80 bin full oynamalı ama nerde :bandit: ayrıca şu mantığı anlamaıyorum demişsin biz bu stadın yerini verdiğimizde nereye stad yapacaktık hemen hemen olimpiyat stadı tarzı bir yerlere şuan gelen kaç kişi en fazla 30 bin yani 60 bin kişilik bir stad yapmanın hiç bir mantığı yokmuş dimi :bandit:
Ben yerini verelim demedim kesinlikle hepimiz isterdik ki bu stad 55.000 kişilik olsun bunun sebebi biraz da şu tamam şimdi 40.000 bile yeterli olabilir fakat biraz ileriyi de düşünmek gerek 10 yıl sonra bu stad yetmeyecek ama yer sıkıntısı elimizi kolumuzu bağlıyor yeri geçiyorsun bir de siyasi izin muhabbetine takılıyoruz bu yüzden kesinlikle elimizde ki yeri en iyi şekilde kullandık buna kimse itiraz edemez

Çevrimdışı Efe

Ben yerini verelim demedim kesinlikle hepimiz isterdik ki bu stad 55.000 kişilik olsun bunun sebebi biraz da şu tamam şimdi 40.000 bile yeterli olabilir fakat biraz ileriyi de düşünmek gerek 10 yıl sonra bu stad yetmeyecek ama yer sıkıntısı elimizi kolumuzu bağlıyor yeri geçiyorsun bir de siyasi izin muhabbetine takılıyoruz bu yüzden kesinlikle elimizde ki yeri en iyi şekilde kullandık buna kimse itiraz edemez
işte yapacak bişey yok evimiz bu ilerleyen süreçte ne olur bilinmez ama bu kapasite gayet yerinde şuan için eğer talep artar 70 binleri her mça geçerse ona göre yeni bir çare düşünülür
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı izorlu85

sen  eksik saymış olma :D

Efe ben bu gün gözlük aldım uzağı göremiyordum teeee Denizliden baktım stada 10 tane kedi yolu takılmış scatıda :D Şuracık bursadan göremiyon :P

Çevrimdışı Sezer94

Yarin semerler bitince butun vincler kedi yollarina mi abanacak 33 tane kaldi galiba
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Efe

valla ben bugün gözlük aldım uzağı göremiyordum. Gözlüğü takınca teee Denizliden stadı görüyorum 10 tane kedi yolu var  takılmış :D
valla benim gözler ağrıyor artık stada bakmaktan onu bunu saymaktan bitsin biraz ara vericem bakmaya :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı samet-53

Bazı arkadaşları anlamakta zorlanıyorum. Tarihe tanıklık ediyolar farkında değiller hala 50 bin olsun 60 bin olsun derdindeler.
İnönü stadınının yapılışına deden şahit olamadı belki ama sen burda bi stadın yapılışını baştan sona izledin, takip ettin. Belki bi sonrakinin yapılışına torununun çocuğu şahit olacak ama hala yok ufak oldular, yok hala bitmediler.
Birazcık şanslı hissedin kendinizi, böyle bi stad yapıldığı için mutlu olun. Beşiktaşlı olduğunuz için şanslı hissedin kendinizi. Bırakın biraz anı yaşayın.
Bu gece düşlerim dehşetli güzel

Çevrimdışı Efe

Yarin semerler bitince butun vincler kedi yollarina mi abanacak 33 tane kaldi galiba
bence abanıp artık gitmek isteyecekler :icool: paletli reyizin operatörü bıkmıştır adam aylardır stad yapıyor :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yigit_Gelir

valla benim gözler ağrıyor artık stada bakmaktan onu bunu saymaktan bitsin biraz ara vericem bakmaya :D

Efe dinlen sen, daha tohumları sayacağız :)

Selamlar herkese, uyuyanlara Hayırlı geceler.

Çevrimdışı Efe

Efe dinlen sen, daha tohumları sayacağız :)

Selamlar herkese, uyuyanlara Hayırlı geceler.
tohumlarımı  :captain: :saeek:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bence abanıp artık gitmek isteyecekler :icool: paletli reyizin operatörü bıkmıştır adam aylardır stad yapıyor :biggrinking:

:kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı izorlu85

Çevrimdışı izorlu85

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Membrandan ses çıkmayışı beni korkutuyor. :bandit:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Bu membranlarin uzerinde yeralmasi muhtemel yazilar, serildikten sonra mi yazilacak yoksa serilirken hali hazirda yazili oldugu icin o sekilde mi gelecek?
Montaja hazır halde daha önceden kesilip biçilmiş şekilde gelecek membran lar etna nerde yapıyorsa bu işlemleri orda yazılır bence

Çevrimdışı Kalyoncu

Membran için vinçin gerektiğini daha yeni burada duyuyom membranları çatıya atıyolar gerisi insan gücü vinç napacak membran için onuda çözemedim

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı quentine83

Membran için vinçin gerektiğini daha yeni burada duyuyom membranları çatıya atıyolar gerisi insan gücü vinç napacak membran için onuda çözemedim

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla şuana kadar duydugum en mantıklı yorum.vinç membrana nasıl bir uygulama yapacak.neresinden tutup çekecek, napacak yani.hadi şeffaf halka için desek belki ama membran kesinlikle vinçler olmadan olacaktır diye düşünüyorum...
İsmet Yarkın ONUR