Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5527248 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Membran için vinçin gerektiğini daha yeni burada duyuyom membranları çatıya atıyolar gerisi insan gücü vinç napacak membran için onuda çözemedim

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vinç sadece yukarı kaldırmak için lazım olur. Sonrası hassas iş vinçle falan geremezler yırtılır.
insan gücüyle yada basit aparatlarla gene insan gücü kullanılarak gerdirilir.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı toedeyou

Çevrimiçi Necmi

Abi yarına 20 tane takabilirlermi ?
10 unu bu gün taksalar 10 unuda yarın takarlar 20 olur :evillol:  @toedeyou

Çevrimiçi COB

Benim halen çözemediğim skorbord işiklandirma ve WiFi antenleri ne zaman ve nasil monte edilecek çatiya?

Çim işine başlarsak nasil monte edeceğiz bunlari?  Çim işi başlamadan önce vinçlerin sahadan çikmasi gerekmiyormu?

Bu konuda iyi ve aydinlatici açiklama yapanlara şimdiden teşekkurler...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Benim halen çözemediğim skorbord işiklandirma ve WiFi antenleri ne zaman ve nasil monte edilecek çatiya?

Çim işine başlarsak nasil monte edeceğiz bunlari?  Çim işi başlamadan önce vinçlerin sahadan çikmasi gerekmiyormu?

kesinlikle cimden önce monte edilecekdir, cünkü pek zaman alici olacagini düsünmüyorum. Zaten hibrit cim hassas bir islem insaataraclarin cimin üstünden gececegini hic zannetmiyorum
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı toedeyou

10 unu bu gün taksalar 10 unuda yarın takarlar 20 olur :evillol:  @toedeyou

kalanınıda perşembeye bitiriler ozaman  2 haftadır yıl sonuna bu iş biter diyordum ama kaldı 3 iş günü hadi hayırlısı

Çevrimiçi COB

kesinlikle cimden önce monte edilecekdir, cünkü pek zaman alici olacagini düsünmüyorum. Zaten hibrit cim hassas bir islem insaataraclarin cimin üstünden gececegini hic zannetmiyorum

Işiklanlandirma 2 gün falan gider herhalde. Antenler de 2-3 gün falan olur skorbordla beraber.

Bu hesapla vinçler 10 Ocak'tan önce çikmaz stadtan,  birde membran için de içerden monte edilecekse şubata kadar yolu var.

Çevrimdışı toedeyou

Aslında çim ile tribün arası 6-7 metre boşluk var drenaj bu alanda olmayacaksa küçük vinçlerle herşey yapılabilir

Çevrimdışı Fatih

Scoreboard, isiklandirma normal de cim ve koltuk montaji bittikten sonra yapilir. Vodafone Arena'da degisiklik olur mu bilmem. Wifi antenleri icin pek birsey diyemem bilmiyorum.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Günaydın arkadaşlar :)   Ses ve ışıkların montajı tamiri için kedi yollarına takılan özel vinçler var. Böyle hallederler@COB

Çevrimdışı panic13

Ya semerlerdeki montaj hızını görünce gözlerim yerinden çıktı neredeyse. Bu forumda "hafriyat işi bitiğinde inşaatı bitmiş sayacağım" dediğimiz günleri hatırlıyorum. Gerçi o zamanlar sadece izleyiciydim, üye değildim :D

Ahmet Nur Çebi ve başkanın artık yarım ağızla da olsa imalarını dikkate alır isek, çim işine girilme hızına göre stadın açılış tarihi netleşecek gibi duruyor. Çimin hızlanması için ekstra olarak ne yapılabilir? Belki tohumlama ve sentetik iplerin toprağa penetresi için 24 saat çalışılabilir. Onun dışında uzaması için mecbur doğa ananın bize kıyağını bekleyeceğiz :)

Bir de kedi yolları ve mebran serimi, işin yapılış hızına bakılırsa Ocak'ın 10'u gibi bitecek görünüyor. İnşallah beklenmedik bir problem olmaz.

Stad açılışında biz de gıyabında para toplayıp bi kurban kessek mi acaba? bu konuda ciddiyim @Necmi abi? Dini ve adetlerimiz açısından bir sıkıntı yaratır mı?
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı sylar

beyler stadımız bu sene yetısırse nısan yada mayıs ayında evlenme teklifi yapmak ıstıyorum bana yardımcı olur musunuz tribünde pankart vs.

Çevrimdışı ebabil

semerler bitti bitiyor hala ortada membran yok  :alala:

Çevrimiçi Necmi

Ya semerlerdeki montaj hızını görünce gözlerim yerinden çıktı neredeyse. Bu forumda "hafriyat işi bitiğinde inşaatı bitmiş sayacağım" dediğimiz günleri hatırlıyorum. Gerçi o zamanlar sadece izleyiciydim, üye değildim :D

Ahmet Nur Çebi ve başkanın artık yarım ağızla da olsa imalarını dikkate alır isek, çim işine girilme hızına göre stadın açılış tarihi netleşecek gibi duruyor. Çimin hızlanması için ekstra olarak ne yapılabilir? Belki tohumlama ve sentetik iplerin toprağa penetresi için 24 saat çalışılabilir. Onun dışında uzaması için mecbur doğa ananın bize kıyağını bekleyeceğiz :)

Bir de kedi yolları ve mebran serimi, işin yapılış hızına bakılırsa Ocak'ın 10'u gibi bitecek görünüyor. İnşallah beklenmedik bir problem olmaz.

Stad açılışında biz de gıyabında para toplayıp bi kurban kessek mi acaba? bu konuda ciddiyim @Necmi abi? Dini ve adetlerimiz açısından bir sıkıntı yaratır mı?
Bilmem işin din boyutunu bilmiyorumda stad açacağız diye neden can alalım @panic13 :alala:

Çevrimdışı Deadam

Bilmem işin din boyutunu bilmiyorumda stad açacağız diye neden can alalım @panic13 :alala:

Kurban kesmek adak adamak dinimizde yeri olan birşey ancak bu durumda bir köy okulunun ihtiyacını karşılamak bir kaç ihtiyaç sahibi çocuğu sevindirmek daha mantıklı
yani ....köyü ilkokulu Beşiktaşarena Kütüphanesi yada Beşiktaşarena Bilgisayar odası  daha mantıklı
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Hava güzel, statta baya bir çalışma olacaktır bugünde :)

Günaydın Arena :)

Çevrimiçi Necmi

beyler stadımız bu sene yetısırse nısan yada mayıs ayında evlenme teklifi yapmak ıstıyorum bana yardımcı olur musunuz tribünde pankart vs.
:upto: ters tepmesin :D

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx abi bu şekilde vinç çatı iskeletine çarpmaz mı?

çarpmaz daha önce orda vinç çalıştı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Hava güzel, statta baya bir çalışma olacaktır bugünde :)

Günaydın Arena :)
Ankarada 2 haftadır göz gözü görmüyor her yer buz sabah araba buzu kazımaktan telef olacağız şansımıza İstanbulda havalar süper gidiyor yarın akşama kadar işi kolaylasalar bari.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı sylar

:upto: ters tepmesin :D

yok abi cevabı bılıyorum kesin ama en buyuk hayalım inönüde yapabilmektı kısmet olmadı yeni inönü stadına kısmet olursa hayalımı gerceklestırmek ıstıyorum yardımlarınızla :)

Çevrimdışı panic13

Çok kötü yerden yakaladın @Necmi abi :) Evrim tartışması gibi bir tartışma başlatmak istemiyorum, sadece şunu söyleyeyim; kurban kesmek sadece dini değil anadolu ve hatta doğu medeniyetlerinde yer alan bir adet. Sadece dini sebeplerle değil, bin yıllardır anadolu ve mezopatamya medeniyetlerinde krala, tanrıya, havaya ve suya, yağmura, sağlığa... kısaca işlerin düzelmesi veya doğru gitmesi için evrene iletilen mesaj ritüellerinin tamamında hayvan kurban etmek (ki aztek gibi medeniyetlerde insan kurban edilirdi) bu işin parçası. Modern dünyada pek hoş karşılanmasa da bugün bile kurban geleneği tüm anadolu ve mezopotamya inançlarında devam ettirilen bir gelenek. Bizim stad için kurban keselim derken hayvan doğramayı değil, nazara ve kötü ruhlara karşı bir adeti kastetmiştim. eğer sizi rahatsız etti ise teklifimi hiç olmamış varsayabilirsiniz.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Fatih

Sadece can almak olarak dusunme abi. Akabinde mangal yaparak ziyafette olabilir  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı dessocu

merhaba uzun süredir takip ediyordum.
sonra bi baktım ki üyeymişim, bari bi günaydın diyeyim dedim.
günaydın.

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Ankarada 2 haftadır göz gözü görmüyor her yer buz sabah araba buzu kazımaktan telef olacağız şansımıza İstanbulda havalar süper gidiyor yarın akşama kadar işi kolaylasalar bari.

Burada son günlerde iyi valla abi, ama Çarşamba günü için Kar uyarısı yapıldı, belediyeler hazır kıta bekliyor :)

İnşallah abi, şu çatı tamamlansa da rahatlasak. Soğuk havalar başlıyor...