Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5555933 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

@denizaydogdu fotoyu çeken arkadaş burada paylaşılmasını istemiyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı GIUNTI

Sanki gereginden fazla kaldırmışlar, biraz indirsek mi acaba?  :lol:

Çevrimdışı Ensar

@denizaydogdu fotoyu çeken arkadaş burada paylaşılmasını istemiyor.
Fotoğrafı bilmeyenler de görmüş oldu abi :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

ben de gördüm o fotoyu. o fotoya göre bitmiş gibi.ama göz yanılması da olabilir.çünkü halatlar aşagı doğru eğimli hala.tam yatay degil.
zaten halatlar eğimli olacak @quentine83
düz olsa çatı kirişlerden 12 metre gibi havaya kalkar

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı denizaydogdu

@ahmetx özür dilerim bilmiyordum , dikkat ederim bundan sonra, uyardığın için teşekkür ederim
Kartal

Çevrimdışı A.Ozkul

@bjk_mabet : Çatı kaldırma işleminin sonuna gelindi hepimize geçmiş olsun.tüm çalışanlar siyah&beyaz diye bağırıp alkişlıyor.

Çevrimdışı rubi_tobin

Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı ahmetx

çatı bitmiş arkadaşlar tüm camiaya geçmiş olsun  :claps:

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı quentine83

şimdi yılbaşından sonra otur koltuguna aç canlı yayını koltugu çimi izle ooh misss :halay: :halay:
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

şimdi aklıma bir soru takıldı

şu anda çatının agırlıgı atıyorum 850 ton ilave parçalarla beraber 2500 ton olacak varsayalım

v halatlar bağlanır ve sonrasında bu ağarlık yüklemesi yapılırsa

çatı bel vermez mi ?

Çevrimdışı Ensar

@bjk_mabet : Çatı kaldırma işleminin sonuna gelindi hepimize geçmiş olsun.tüm çalışanlar siyah&beyaz diye bağırıp alkişlıyor.
Ya offfff be o kadar kafa patlattık su anları göremedik yazık ya
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ahmetx

hemen bir Türk ve Beşiktaş bayrağı asılsın çatıya sepetli vinç nerede

Çevrimdışı Deadam

Hepimize hayırlı uğurlu olsun, nice güzel galibiyetleri bu çatı altında yaşayalım.
Artık Beraber ısladık yağan yağmurda diyemeceğiz.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı cisse557

Çimi ekelim çimi :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yakup

Selamlar, uzun zamandır takip ediyordum artık bende bir mesaj atayım dedim.
 :ebebe: :ebebe: :ebebe: :ebebe:

@rubi_tobin alper seni arıyormuş  :kop: :kop: :kop:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı ahmetx

Bugün rakiplerimizin moral olarak bittiği gündür artık daha çok çalışmaları lazım   :lol:

Çevrimdışı sylar

sükürler olsun bu da bitti. inşallah 19.03.2016 da acılıs yaparız.

Çevrimdışı CUBUKLU

Tüm Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Nice tarihler yazılsın bu çatı altında  :halay: :halay:
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı ers_an

Yeni İnönü den şöyle fiyakalı bir foto iyi gider.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı eşbaşkan

Herkese geçmiş olsun.
Bundan sonra Fikret Başkan'ın da dediği gibi yokuş aşşaaaaa :)))

Çevrimdışı enemy1903

@Necmi abi vinç ne zaman çıkar ? toplanması uzun sürer mi ?

Çevrimdışı bjklimert_

Bundan sonraki işler ve aşamalar nasıl olacak çatıyla ilgili biri yazabilir mi?