15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137908 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Karabay

Adamın üstüne gelmeyen her top gol daha kötüsü ne olabilir yediği goller ortada arkadaş 32 yaşında kaleci karşı karşıya pozisyonda direğe bakıyor nerede duruyorum diye amatörlüğün dibi.Daha kötüsü olamaz hem o ağlak sıfatını görmeyiz hemde tribünü arkamıza alırız
böyle ezbere konuşmakla olmuyor işte.  Mecbur o oynayacak ve mecbur kabul edeceğiz.

Çevrimiçi Renton

böyle ezbere konuşmakla olmuyor işte.  Mecbur o oynayacak ve mecbur kabul edeceğiz.
Oynayamaz abi  her şey kötü gidecek tribün bölünür takım bölünür
See you in another life,brother.

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah çok rahat kazanacağız. Sahaya kim çıkarsa çıksın en akıllıcası takımımızı desteklemek. Takımın desteğe ihtiyacı var. Kaleci zaten ara transferde alınacak. Protesto sadece cicona yarar. Bizi gaza getirip hataya zorlamaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı mehmetthedum

Hiç bir şeye mecbur değiliz. Biz aidiyetin dışında keyif içinde buralardayız. Taraftariz...

Keyfimizin içine eden bu kadar bariz bir neden varken, busevimsizliği sürdürmenin anlamı yok.

Günay Tolga'dan daha kötü bir sonuca neden olmaz, geçen yıl kendisini izledik. Talihsiz korner pozisyonu hariç bariz kötü yanı yoktu, ilaveten gayreti ile gönulleri fethetti. Yaşı da hata kaldırır bir yaş.

3 maç gunay çıksın. Taraftarla zıtlaşmanın hiç bir faydası olmaz..

Ama kalede tolga'yı görürsek de, küfretmek bize yakışmaz. En fazla  bir-iki cümleyle ısrarla tezahurat yapılsa yeter.gol yesek bile küfür etmeyelim arkadaşlar.

"Başkan bize kaleci alsana, alsanaa alsana "

" gol atan kaleye, gol atan kaleye "

Gibi bir şeyler...
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Karabay

o iş bir kere oldu. Iki sene önce sahaya girdiniz ama yönetim artık uyandı.  Boşa heveslenmeyin

Çevrimdışı ilhan mansız

hiçbirşey kötü gitmeyecek. inşallah kazanacağız, takım da taraftar da bölünmeyecek. Ara transferde de iyi bir kaleci gelecek. Böyle bir maçtan önce birlik beraberlik içinde hareket etmeliyiz ve ben edeceğimize inanıyorum

Çevrimdışı denilanz

Şu "Kaybedeceğiz", "Kesin yenileceğiz", "Biz asla galip gelemeyiz" tarzı bir-iki kelimelik kehanet cümleleri yazanların amaçlarını anlamakta güçlük çekiyorum. Nedir bu, totem gibi bir şey mi? Ya da ne bileyim yenilirsek "ben demiştim" diyebilmek için mi yazıyorsunuz bunları? Bu ve buna benzer şeyler yazanlar lütfen az da olsa gerekçelerini sunsunlar da biz de anlayalım. Mesela deyin ki, "Tolga oynarsa taraftar tepki koyar, bundan etkilenen Tolga ve takım panikler ve hata yapar, bu yüzden de yeniliriz" veya "Takımın Galatasaray'dan daha az dinlenme şansı var ve moraller düşük, bu da oyuna yansıyacak ve kaybedeceğiz". Bunların dışında amaçsız öngörülerde bulunmayın lütfen. Zaten canımız sıkkın, bunları okuyup iyice karalar bağlamak istemiyorum ben.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Şu "Kaybedeceğiz", "Kesin yenileceğiz", "Biz asla galip gelemeyiz" tarzı bir-iki kelimelik kehanet cümleleri yazanların amaçlarını anlamakta güçlük çekiyorum. Nedir bu, totem gibi bir şey mi? Ya da ne bileyim yenilirsek "ben demiştim" diyebilmek için mi yazıyorsunuz bunları? Bu ve buna benzer şeyler yazanlar lütfen az da olsa gerekçelerini sunsunlar da biz de anlayalım. Mesela deyin ki, "Tolga oynarsa taraftar tepki koyar, bundan etkilenen Tolga ve takım panikler ve hata yapar, bu yüzden de yeniliriz" veya "Takımın Galatasaray'dan daha az dinlenme şansı var ve moraller düşük, bu da oyuna yansıyacak ve kaybedeceğiz". Bunların dışında amaçsız öngörülerde bulunmayın lütfen. Zaten canımız sıkkın, bunları okuyup iyice karalar bağlamak istemiyorum ben.

Galatasaray'dan daha iyi takımız bir terslik olmazsa çatır çatır yeneceğiz. İyi mi?  :ok:

Çevrimdışı ilhan mansız

amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum ama bu taraftarın bunları yiyeceğini sanmıyorum. Zaten takımın morali düşük falan değil ve tüm hırsıyla bu maçı bekliyor. Bizim yapmamız gereken takıma destek olmak. Her yenilgide hortlayan ve durumu başka noktalara çekmek isteyen tipler var. Bunlara aldanmamak lazım. İnşallah kazanacağız.

Çevrimdışı ilhan mansız

Galatasaray'dan daha iyi takımız bir terslik olmazsa çatır çatır yeneceğiz. İyi mi?  :ok:
iyi tabi, büyük takımız bir yenilgiyle yıkılacak değiliz ve gayette iyi oynuyoruz. Tamam kaleci çok kötü ve gitmeli ama iki konuyu ayırmalıyız kaleciyi protesto edeceğiz diye takımın motivasyonunu düşürmek çok saçma ve rakibe yarayacak bir davranış. Bizim iyi bir takımıöız var ve inşallah kazanacağız.

Çevrimdışı denilanz

Sen söyle kardeşim, daha iyi değil mi? :ok:

amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum ama bu taraftarın bunları yiyeceğini sanmıyorum. Zaten takımın morali düşük falan değil ve tüm hırsıyla bu maçı bekliyor. Bizim yapmamız gereken takıma destek olmak. Her yenilgide hortlayan ve durumu başka noktalara çekmek isteyen tipler var. Bunlara aldanmamak lazım. İnşallah kazanacağız.
İşte budur! :tabe:

Çevrimdışı EMİR EMRE

iyi tabi, büyük takımız bir yenilgiyle yıkılacak değiliz ve gayette iyi oynuyoruz. Tamam kaleci çok kötü ve gitmeli ama iki konuyu ayırmalıyız kaleciyi protesto edeceğiz diye takımın motivasyonunu düşürmek çok saçma ve rakibe yarayacak bir davranış. Bizim iyi bir takımıöız var ve inşallah kazanacağız.

Aynen öyle, maç içerisinde bir protesto rakibe yarar. İyi oynayıp kazanacağız inşallah.

Çevrimiçi Renton

o iş bir kere oldu. Iki sene önce sahaya girdiniz ama yönetim artık uyandı.  Boşa heveslenmeyin
O maçı da tolga verdi yönetim uyansa ne olacak taraftar hür iradedir sen kimseyi kısıtlayamazsın böyle bir anlayış yok.Bu kaleci bu takımı bitirecek sende desteklersin maçtan sonra adam gibi adamı

Çevrimiçi Renton

Takımın moralinin düşük olmaması imkansız sen 70 dk neredeyse sezonun en iyi topunu oyna sarfedilen efor maximum kalene top getirme ilk gelen top gol olsun moral motivasyon kalmaz ki ilk golden sonra düştük

Çevrimdışı Karabay

Bende zaten özellikle son üç haftaki düşüşü derbiye bağlıyorum. Şenol hoca gs maçıyla oyunumuz düzelir diye boşa demiyor. Oyuncular bencede ben maça çok hazır ve ne güzel sakat yok. Herşey bu kadar iyiyken bu durumu bozacak tek şey taraftar tepkisi olur.  Malesef avucunu kaşıyıp apiko bekleyen taraftar da az değil

Çevrimdışı ilhan mansız

O maçı da tolga verdi yönetim uyansa ne olacak taraftar hür iradedir sen kimseyi kısıtlayamazsın böyle bir anlayış yok.Bu kaleci bu takımı bitirecek sende desteklersin maçtan sonra adam gibi adamı
bu kalecinin kötü olduğunu hepimiz biliyoruz ama bu maçın çok önemli olduğunu da biliyoruz ve takımı desteklemek taraf olmanın taraftar olmanın birinci şartıdır. sapla samanı karıştırma, senin hür iraden başkalarına zarar vermeye başladığın anda biter. Kaleciyi protesto edeceğim derken takıma zarar veremezsin.

Çevrimdışı ilhan mansız

Takımın moralinin düşük olmaması imkansız sen 70 dk neredeyse sezonun en iyi topunu oyna sarfedilen efor maximum kalene top getirme ilk gelen top gol olsun moral motivasyon kalmaz ki ilk golden sonra düştük
Sen öyle san, yarın akşam göreceğiz bakalım takım nasılmış?

Çevrimiçi Renton

bu kalecinin kötü olduğunu hepimiz biliyoruz ama bu maçın çok önemli olduğunu da biliyoruz ve takımı desteklemek taraf olmanın taraftar olmanın birinci şartıdır. sapla samanı karıştırma, senin hür iraden başkalarına zarar vermeye başladığın anda biter. Kaleciyi protesto edeceğim derken takıma zarar veremezsin.
Ya siz nasıl normal karşılıyorsunuz bu adamı hala çıkarsa destekleriz falan cidden komik geliyor.

Çevrimdışı Karabay

taraftarın böyle bir hür iradesi yok. Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Taraftar olmak küfür edeceğin, yuhalayacağın, tribün böleceğin veya sahaya gireceğin anlamına gelmez.

Çevrimdışı ilhan mansız

taraftarın böyle bir hür iradesi yok. Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Taraftar olmak küfür edeceğin, yuhalayacağın, tribün böleceğin veya sahaya gireceğin anlamına gelmez.
+1903 moral bozmaya gerek yok. Büyük takım gibi, büyük takım taraftarı gibi gidip destekleyeceğiz. Oyuncularımızı kendi sahamızda cinconlu itlerin önüne atamayız. Kaleciyi değiştirmek yönetimin görevi ve inşallah devre arası hallolacak.

Çevrimiçi Renton

Hür iradeden kastım 30-40 bin kişinin aynı düşünceye sahip olmayacağı şimdi kimi kaleciyi destekleyecek kimi ıslıklayacak buda tribünün bölüneceği anlamına gelir inanan var mı ki tolgaya tepki olmayacağına yönetimde bunu engelleyemez

Çevrimdışı denilanz

Ya siz nasıl normal karşılıyorsunuz bu adamı hala çıkarsa destekleriz falan cidden komik geliyor.
Komik geliyor olabilir sana ama taraftar desteği gerçekte böyle olur. Takım tutulur, bunda zor bir şey yok ama takım desteklemek zor iştir. İnşallah öğreneceğiz.

Çevrimdışı ilhan mansız

Komik olan sensin, senin yaşın kadar maçlara gittik biz, kime anlatıyorsun? Biz takımımızı destekleyecek ve kimsenin önüne yem olarak atmayacağız. Bu kaleci de ara transferde değişecek. Burada insanların moralini bozmaya çalışma, biz takımımızı yanlız bırakmayacağız.

Çevrimiçi Renton

Komik geliyor olabilir sana ama taraftar desteği gerçekte böyle olur. Takım tutulur, bunda zor bir şey yok ama takım desteklemek zor iştir. İnşallah öğreneceğiz.
Takımı desteklemeyen yok ki arkadaş oynanan top ortada ne diyebiliriz.Ama bu adam illet gibi 2 senedir anamızı ağlattı geçen sene eledi bu sene eledi.Aldığı maç yoktur ha bir fener maçında iyiydi.Ben bu adamı desteklersem takıma ihanet ederim gidip özür dilemişlerdi bir de muhtaç değil beşiktaş tolga zengine

Etiketler: