15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137660 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimiçi Necmi

Hala duygusal düşünüyorsun abi ne geldiyse başımıza bundan geldi ve değişmiyor.Tek bir hatadan kimseye bunlar yapılmadı tosic 2 tane attı kendi kalesine hala çıkıp oynuyor tepki var mı adama yok.Tolga olayı artık çok başka emre ve melodan bu kadar nefret etmedim ben.Günay şu an oynamayacaksa ne zaman oynayacak bu çocuk düşünmez mi hiç bunları.Tolganın artık kaçıncı her zaman hata yapıyor ligte avrupada.arsenal,brugge,lisbon neyi bekliyorlar bütün yaz kaleci dendi yok yönetim bu kadar anlıyorsa 1 tane kaleci alırlardı şu takıma.Yönetim de duygusal davranıyor.Tolganın oynaması diğer oyuncular üstüne etki yapar artık adamlar o kadar koştu efor harcadı istediler kaleci verdi maçı.Ben bu takımın taraftarıyım beşiktaş hepimizinse bizde sorgulamalıyız.Günay oynamalı artık bu çocuğun bu kadar da mı hakkı yok
hımmm herkes duygusal davranıyor bir tek sen gerçekçisin öylemi.
bana tam tersi senin duygusal davrandığın gibi görünüyor. Sana bir abi tavsiyesi
hayatta hiç bir insana kolayca güvenme ve hiç kimseyi kolayca satma ve bir şeyi kabul et
insan hata yapar bende yaparım sende yaparsın annen babanda yapar kardeşinde yapar
ve kimse eleştirilmez değildir hataları eleştirirsin tekrar olmaması için önlem alınmasınıda
istersin bunlar gidilen yanlışı düzeltmek içindir ama asla adam satma kolay adam satarsan
çok kolayda satılırsın. Hatalar daha büyük hataları yapmaya mazeret olamaz. Takım lider
şampiyonluğa gidiyor senin tribünde satacağın bir Beşiktaşlı oyuncu olursa sence diğer oyuncular
ne düşünür. Bütün Beşiktaştaki varlıklarının yapacakları bir hataya bağlı olduğunu düşünmezlermi
peki bu olumlumu yansır sanmıyorum hata yapmamak için kaçak dövüşürler riske girmezler.
Bedelini gene biz öderiz. Tosiç kendi kalesine gol atmış atar bu risk her oyuncu için var ne yapalım asalımmı.
bu adamlar ekmeklerini kazanıyor bu işden emin ol yaptıkları hatalarla senin kaybettiğinden fazla şey kaybederler.
al Tolgayı ele bunun artık Beşiktaşta işi bitti. uzatmaları oynuyor sence bu hatalardan sonra bir daha
kendine takım bulabilirmi. Ben sanmıyorum. o yüzden hata yapılıyorsa elbette tepkini koy ortaya
ama empatide kur sen kaybettin ama hatayı yapanda çok şey kaybetti. hatalara çözüm bulmak başka
şey hatayı yapanı darağacına çıkartmak başka bir şey. Tolga senin ailenin bir breyi olsaydı yapabilirmiydin bunu.
Tepkimi vereceksin bunuda saygı ölçüsünde vereceksin adamın ölmüş anasına küfür ediyorlar. Vicdanende suçtur
hukukende suçtur. @Renton bu kadar ego sahibide olma senin düşündüklerini şu anda teknik heyette düşünüyordur.
Yönetimde düşünüyordur ama farklı olarak senin bilmediğin bir çok done vardır onlarıda düşünüyorlardır.

Çevrimdışı ilhan mansız

Maça Tolga ile başlanırsa muhtemelen kaybedicez.

Kimse kendini kandirmasın. Bu adam için bir saatte 200 bin tweet atıldı. Ekşi de 2 saatte 1000 entry girildi.

Tepki vermemeliyiz diyen arkadaşlar çok toz pembe bakıyorlar olaya. Tepkinin alası olacak çünkü.

Bir yerde okumuştum. Diyordu ki ' Benim bildiğim Beşiktaş taraftarı gerekirse derbi maçını yakar, ama Tolga'yı yuhalar'

Ben gidemeyeceğim maça ama gidenler sinirle gidecek. Kimse derbi havasında değil. Hep beraber izlicez bakalım neler olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
benim bildiğim Beşiktaş taraftarı gerekirse derbiyi yakar ana Tolgayı yuhalar. Lafa bak. Ne kadar adice bir tuzak var burada ve bunu matah birşey sananlar var. Marifet, bazen sakin kalabilmektir. Bu adamın Beşiktaş'ın kapasitesinde olmadığı belli zaten. Önemli olan bu maçta sahada kim oynarsa oynayın Takım'ı destekleyip bu maçı almak. Benim bildiğim Beşiktaş taraftarı onun bunun gazına gelerek bu maçı yakmaz.

Çevrimiçi Renton

hımmm herkes duygusal davranıyor bir tek sen gerçekçisin öylemi.
bana tam tersi senin duygusal davrandığın gibi görünüyor. Sana bir abi tavsiyesi
hayatta hiç bir insana kolayca güvenme ve hiç kimseyi kolayca satma ve bir şeyi kabul et
insan hata yapar bende yaparım sende yaparsın annen babanda yapar kardeşinde yapar
ve kimse eleştirilmez değildir hataları eleştirirsin tekrar olmaması için önlem alınmasınıda
istersin bunlar gidilen yanlışı düzeltmek içindir ama asla adam satma kolay adam satarsan
çok kolayda satılırsın. Hatalar daha büyük hataları yapmaya mazeret olamaz. Takım lider
şampiyonluğa gidiyor senin tribünde satacağın bir Beşiktaşlı oyuncu olursa sence diğer oyuncular
ne düşünür. Bütün Beşiktaştaki varlıklarının yapacakları bir hataya bağlı olduğunu düşünmezlermi
peki bu olumlumu yansır sanmıyorum hata yapmamak için kaçak dövüşürler riske girmezler.
Bedelini gene biz öderiz. Tosiç kendi kalesine gol atmış atar bu risk her oyuncu için var ne yapalım asalımmı.
bu adamlar ekmeklerini kazanıyor bu işden emin ol yaptıkları hatalarla senin kaybettiğinden fazla şey kaybederler.
al Tolgayı ele bunun artık Beşiktaşta işi bitti. uzatmaları oynuyor sence bu hatalardan sonra bir daha
kendine takım bulabilirmi. Ben sanmıyorum. o yüzden hata yapılıyorsa elbette tepkini koy ortaya
ama empatide kur sen kaybettin ama hatayı yapanda çok şey kaybetti. hatalara çözüm bulmak başka
şey hatayı yapanı darağacına çıkartmak başka bir şey. Tolga senin ailenin bir breyi olsaydı yapabilirmiydin bunu.
Tepkimi vereceksin bunuda saygı ölçüsünde vereceksin adamın ölmüş anasına küfür ediyorlar. Vicdanende suçtur
hukukende suçtur. @Renton bu kadar ego sahibide olma senin düşündüklerini şu anda teknik heyette düşünüyordur.
Yönetimde düşünüyordur ama farklı olarak senin bilmediğin bir çok done vardır onlarıda düşünüyorlardır.
Çok kolay adam satma tek hataya adam satma diyorsun iyi güzel.Bu bir hata sonucu yapılan bir durum değil abicim birikim ya 3 senedir illallah ettik bu tolgadan.Beşiktaşta işi geçen sene bitti onun uzatmaları bitmiyor.Hiçbir şey kaybetmez tolga ne kaybedecek zaten abi 33 yaşına gelmiş topçu alacağını almış ununu elemiş ne kaybedebilir milyonları alıyor hala.Biz kimlere dayandık ne topçular geldi tolgaya nefretim çok değişik boyutta.Ayrıca kimsenin vefat etmiş annesine küfür etmem ha maçı izlerken geldim o noktaya ama etmeyeceğim etmeyeceğim dedim her seferinde.Başka done olduğunu sanmıyorum yaz dönemi ozana 6 teklif eden takım kalecisini de alırdı bizi bu durumlara düşürmezdi.İnşallah devre arasında kaleci almazlar gerçekten istemiyorum.Tepkide vermeyelim yarında versin maçı hata yaparsa ıslıklarız sonra gider özür dileriz.
See you in another life,brother.

Çevrimdışı EagleForce

Tolga'yi hala destekleyenler Besiktas'a en buyuk kotulugu yapiyorlar. Bu zihniyet yuzunden yetersiz₁ yeteneksiz adamlarin bu formayi yillarca giymesini izledik izliyoruz. Sanki Tolga 1-2 hatayla bu tepkiyi goruyormus gibi elestirenler var. 2 yildir bu adamin yaptiklari yetti artik. Siz destek oldukca sene sonuna kadar kalede bu adam. 3 mac sabredersek devre arasi kaleci alinacakmis. Bu kadar saf misiniz yahu? Ayni transfer donemlerini birlikte yasamiyor muyuz yillardir? Tolga gecen sene farkli miydi? Son macta yaptigini gecen yil yapmadi mi? Sonuc? Koskoca yaz transfer doneminde kaleci geldi de bizim mi haberimiz yok? Hem de bir kalecimizi rakibe vermemize ragmen. Simdi ara transferde ust duzey kaleci gelecek sabredersek oyle mi? Geciniz. Yoneticilerin aciklamalarindan Tolga 1-2 mac fena oynamasa kaleci falan almayacaklari anlasiliyor. Ya da ayni ayarda bi kaleci alacaklari. Para falan harcamayacaklar cok buyuk protesto gelmezse taraftardan. Neyine 3 mac daha sabredeyim bu adamin. Son maclarda kaleyi bulan sutla yedigimiz gol sayisi esit yahu. Geleni iceri aliyor. Gunay'a yazik degil mi? Su durumda oynamayacaksa ne zaman oynayacak bu cocuk? Tolga ne kadar kotu olursa olsun formayi alamayacam diye dusunmez mi? Hani Senol hoca'nin adaleti? Tolga'ya 3 yildir sabrediyoruz yetmedi mi? 3 mac daha O'na sabredecegime Gunay'a sabrederim 3 mac. En kotu O da butun gelen toplari iceri alir. Tolga'dan kotu olamaz sonucta. Gorunen koy kilavuz istemez. Gs macinda Tolga ilk 11 olursa daha mac baslamadan ortam gerilecek. Bu takima da yansiyacak bosuna.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

İyi güzel hatta çok güzel konuşuyorsun bunlar yıllardır konuşuluyor.Herkes olmasını istediğini söylüyor.Ama yarın olacak olanı hepimiz biliyoruz istanbulda tribün kültürü bu.hamza hoca takımı nerden alıp 3 kupa aldı 2 ayda istifaya çağırdılar 3.ayda kovdular bizim kadar sabırlısı yok zaten.3 yıldır iflahımızı kuruttu her sene parasını aldı 1.5 milyon ben para verip forma alıyorum para verip maça gidiyorum.Bu adamı hala sahaya çıkınca alkışlarsam bana yazıklar olsun

Zaten alkışlama bu saatten sonra bağrımıza basacak halimiz yok %99 için Tolga defteri kapandı. Ama o formayı giyip çıkarsa da sahaya maçın bitmesini beklemeli devre arası da kaleci gelince kaldırıp bir köşeye koymalıyız. İnşallah oynatmazlar.

Gs taraftarı diyorsun ama bak onlar astana rezilliğinde maç içinde ses etmedi destekledi takımı maç bitti öyle tepki gösterdiler ki bana göre taraftar yapıları tamamen yanar döner iyi gün taraftarı küme düşecekleri sezon bütün tanıdıklarım ben artık tutmuyorum ya da  Beşiktaş'ı destekliyecem vs diyordu  ilk derbi galibiyetlerinde oo nasıl k.yduk demeye başladı o yüzden kale alma onları.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı dlcs

Daha geçen yıl derbinin ortasında emenike'yi ağlattı fenerliler. Daha sonra maçı kazanıp ligi önümüzde bitirdiler ve ismail kartal şutlandı.

Sanmıyorum Tolga sahada olsun ama olursa eğer bu iş yuhalamakla kalmaz. İnsanlar 3 gün geçmesine rağmen hala daha sinir krizleri geçiriyor. Allah korusun birisi girip sahanın orta yerinde ağız göz dalarsa kimse hesabını veremez bunun.

Tolga'nın bu kulüple ilişiği en yakın zamanda kesilmeli. Bunu kendisinin can sağlığı için yapsınlar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yarın kazıya kazıya, kanırta kanırta yenmemiz lazım.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Kazanmak şart oldu. Maçın anahtarı önde stoperlere basmak ve şok presler ile topu kapıp atağa çıkmak birde şu atakları gol ile sonlandırmakta baya bir sorunumuz var 5 tane net gol pozisyonuna giriyoruz 1 ya da 2 tanesini gole çevirebiliyoruz bunu bir türlü düzeltemedik. Ayrıca Chedjou libero oynarsa top ayağında iken Sosa'nın şok presleri çok işimize yarayacak.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kadir G.

Mete kalkavan gsye kırmızı kart göstermiş ondan beri ilk defa bu hafta gs maçına atamışlar. Yarın başkalarına fırsat vermeden 3 puanı alırız umarım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaleye tolga geçmediği sürece derbi bizim.

Yarı gs'yi futbolumuzla ezicez ama kalemiz sağlam olmazsa bizde yeriz gelen golleri.

Çevrimdışı Tolga

S.Lizbon maçında olduğu gibi sürekli Gs'ye pres yaparak hızlı hücumlarla pozisyon aramalıyız ki böyle oynayacağımızı düşünüyorum.

Top onlara geçtiğinde de Sneijder ve Podolski'nin topla fazla buluşmaması için pas bağlantılarını kesmemiz lazım.

Bunu yaparsak fazla şut çekemeden maçı bitirirler.

Bu maçta belki de en büyük handikap 65-70'ten sonra yorgunluğun iyiden iyiye hissedilmesi olabilir.

Bu yüzden de tempo yaptığımız dakikalarda 2 farklı üstünlüğü mutlaka ele geçirmeliyiz aksi taktirde son dakikalar sıkıntılı geçebilir.

2 farklı üstünlüğünü yakalarsak Sosa ya da Oğuzhan çıkar Necip oyuna girer ve orta saha daha dirençli hale gelebilir.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 21:24:03 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersoy

Koy kaleye Günay'ı oyna Lizbon maçındaki topunu maçı farklı kazan.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Arkadas biz bu takımı yenersek şampiyonuz yenilersek 3. Berabere kalirssk 2.-
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Kutay

kaç bin bilet satıldı acaba :alala: hiç bir yerde bir bilgi yok
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Yahu ligin rakibe en çok şut imkanı tanıyan takımıyiz ne farkı kalen de zengin var ( boş olsa daha iyi) sneider selçuk podolski yasin en önemlisi Denizli bunu bilmiyor mu paso şut attiracak bizim kaleyee e haliyle fark bence polyyannacilik durumu görmezden gelmek istediğini söylemek ama iş öyle deil yarın en sıkıntılı macimizi inşaallah kazanacaz
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Selam herkese, Beşiktaş'tan maça gidecek olan var mı? Saat 17:00 - 17:30 Arası? Arabayla veya Otobüsle?

Çevrimdışı Sedat

2 saat önce Twitter'dan...
Satılan bilet sayısı 14.389
Kombine 17 bin
 :s20:
edit:
Atakan Kurt ‏@atakankurt2  1 dk.1 dakika önce
Beşiktaş Galatasaray maçı öncesi 11.000 bilet satıldı. 17.000 de kombine bilet sahibi var. Yarın da 5000 bilet satilsa 33.000 taraftar olur
 :poster_spam:
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 22:11:23 Sedat ]
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Fenerin rezil galibiyetinden sonra şu maçı kaybettiğimizi düşünmek bile istemiyorum hele ki Tolga yüzünden kaybedersek Şenol hoca eleştirelere hazır olsun
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fenerin rezil galibiyetinden sonra şu maçı kaybettiğimizi düşünmek bile istemiyorum hele ki Tolga yüzünden kaybedersek Şenol hoca eleştirelere hazır olsun

Tolga oynar da puan kaybı olursa zaten Tolga yüzünden kaybetmiş olucaz. :)

Kimse objektif değerlendirme yapacak durumda değil.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Tolga oynar da puan kaybı olursa zaten Tolga yüzünden kaybetmiş olucaz. :)

Kimse objektif değerlendirme yapacak durumda değil.
Orası doğru kardeşim . Çok fena stres yaptım
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı acan07

cidden tolga maçın önüne geçmeye başladı . tolgadan bahsedip kendi kendimizi germeye gerek yok . BEŞİKTAŞ  gs ile değilde sanki Tolga ZENGİN ile maç yapıcakmış havası oluştu. artık bu havayı dağıtıp maç havasına girsek , rakibin zayıf yanlarından oyun anlayışından nasıl oynamamız gerektiğinden konuşulsa daha olumlu olucak gibi . :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Deniz

Geçen sene nerdeydi bu arkadaşlar :)

Geçen sene adamlar kalecileri sayesinde şampiyon oldu.

Biz kalecimiz olmadığı için şampiyonluğu verdik.

Şu kalecinin bir takım için ne kadar önemli olduğunu daha kavrayamadık.
Kaleci takımın en önemli parçasıdır.
Seni vezir de eder rezil de.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Buraya da atıyım.

Bazı taraftarlarımızın hayal dünyası çok geniş maşallah :)

Çevrimdışı Sezer94

Arkadaslar biletler gercekten 15 bin tane mi satilmis ? Fener derbisinde kac bin bilet satilmisti ? Eger mac bugun olsaydi daha mi fazla bilet satilirdi? :D
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ah resmi hesap ah.. Uyuyun siz.

:claps:

676140849617641473[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Etiketler: