10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 112017 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı Kadir G.

Parasında değilim tazminatı verilse gönderilse keşke bu adam. Takımda olması zarar ziyan.

Bu adamı bir daha savunmayı düşünen varsa da net söylüyorum doktora görünsün.

Çevrimdışı harund1k3

Bu kötülüğü bize yapmayacaklar çok büyük hata bu adamı tekrardan getirmek.

Artık 10 hafta oldu izliyoruz ortada. Bu enerjiyle olmaz. Devre arası kabul ederse Porto'ya geri dönsün.

Psikolojik sorunları var. Hep vardı. Bu takıma zarar vermeden hatanın neresinden dönerlerse kardır artık.

abi alinmasi hataydi en bastan. bu takimda is yapmaz bizim boyle triplere, tavirlara tahammulumuz yok formsuzlugunu falan gectim. her futbolcu form dusuklugu yasar ama bize hic gitmiyor quaresma tipinde bir oyuncu. su macin ilk yarisi besiktas formasiyla oynadigi son mac olur insallah !!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 22:44:55
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2-2'yi yakalarız. Ancak tekrar geri düşersek bu maç berabere biter.

Kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Tek farklı kazanacağız bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Adamlarin presini kiramiyoruz bir türlü. Bu Rakibe karsi Oguzhan ve Sosa ile baslasaydik farkli olabilirdi.

Çevrimdışı onder23

Miloseviçten de isveç ligi oyuncusu ötesinde bir şey beklemiyorum.

Beğenmediğimiz Ersan'ı o kadar arıyoruz ki.
Gollerde ne hatası var Milo nun? İkinci golde topa vurduranlar ozi ile rodolfo ilk golde kademeye girmeyen ismail ile Necip

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Deniz

Zor maç diyoduk da bu kadar beklemiyodum ben.

Rakibe biz izin veriyoruz.
Asistini bile biz yapiyoruz gollerinin
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Nartallo

45 dakikada iki jeneriklik golü de biz yerdik zaten...

Biri tavana, bir falso alarak doksana gitti...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oğuzhan'ın geriden top çıkarması lazım yani; Sosa öne geçecek.

Adını anmak istemediğim zaten saçmalıyo, Töre etkili olur girince.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ebabil

q7 kabustan uyanıp tekrar uyuduğunda aynı kabusu görmeye devam etmek gibi
askerden geldikten sonra günlerce tekrar askere alındığımı görmüştüm, bu da onun gibi.

Çevrimdışı Kadir G.

Gollerde ne hatası var Milo nun? İkinci golde topa vurduranlar ozi ile rodolfo ilk golde kademeye girmeyen ismail ile Necip

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maç bitsin görüntüleriyle açıklayacağım. Tabi onu yapabilecek sakinlikte kalırsam.

Sadece şunu söyleyeyim eto dan yediğimiz golün benzerini yedik ilk golde.

Çevrimdışı Ensar

nerde bu tosiçciler sesleri cıkmıyor :D Dedik milosevic oynucak diye :)

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 22:46:15
  • Beşiktaş / Bodrum
abi alinmasi hataydi en bastan. bu takimda is yapmaz bizim boyle triplere, tavirlara tahammulumuz yok formsuzlugunu falan gectim. her futbolcu form dusuklugu yasar ama bize hic gitmiyor quaresma tipinde bir oyuncu. su macin ilk yarisi besiktas formasiyla oynadigi son mac olur insallah !!

Kardeşim bile bile yaptılar. Ben oyun karakterini geçtim psikolojik olarak insan olarak karakteri müsait değil.

Takım için çıldıran Olcay varken, kendi oynamasın takım kazansın diyen adam varken ben onun sırf kendi iyi bir şeyler yapamadı diye suratını çekmek de istemiyorum artık.

Yeter bugün son noktaya geldim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yedic

Senol hoca Quarizma'yı almazsa kırmızıyı görecek, içime doğuyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

keşke stoperde necip ile başlasaydık.

Çevrimdışı Ensar

Kardeşim bile bile yaptılar. Ben oyun karakterini geçtim psikolojik olarak insan olarak karakteri müsait değil.

Takım için çıldıran Olcay varken, kendi oynamasın takım kazansın diyen adam varken ben onun sırf kendi iyi bir şeyler yapamadı diye suratını çekmek de istemiyorum artık.

Yeter bugün son noktaya geldim.
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Quarsma ----> Kerim Frei
Necip------> Gökhan Töre

Sosa Girerse Fark Yaratacak Oyun Performansı Sergileyebileceğini Düşünmüyorum. Kerim Daha Çok Gole Yakın Oynuyor Oynatıyor.Bu Maçta Şans Verilmeli.

Çevrimdışı legendmaster

adamlar önde agresif basıyor kadro yetersizliğinden delemiyoruz ileri çıkış hamlelerini geri püskürtüp 2 gol buldular cezayı yiyen biz olduk

Çevrimdışı harund1k3

donk'un sutu rhodo'nun ayagindan ivme alip falsolaniyor kalecinin yapabilecegi hic birsey yok. bu takimin en buyuk eksigi quaresma artisti ve defansta kalite eksikligi. bu maci kaybedebiliriz de sorun degil onemli olan hatalardan ders cikarmak.

Çevrimdışı GÖRKEM

Töre'ye de cok güvenemiyorum. Kurtarici olacagini düsünmüyorum.

Oguzhan cok kötü. Ikinci Yarida kendine gelmezse bu Mac dönmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 22:47:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Sert oynuyorlar. Orta alanı çok hızlı geçmemiz gerek. Oğuzhan ilk 15 dakikada attırabilir birini Paşa'dan.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Fatih_

3 u yememeliyiz, birde her hafta renklilerden sonra oynama bizi strese sokuyor.

Çevrimdışı denilanz

Quaresma takımı resmen sabote ediyor. Gelirken akıllandım dedi ama hiç de öyle görünmüyor. Sarı kart gördü, 1 dakika geçmeden Kasımpaşalı bir oyuncuyu vurmayla karışık itti. Hakem görse kırmızı kart. Kendi hata yapıyor ama el kol hareketleriyle takım arkadaşlarına posta koyuyor. İnanılmaz gerçekten! Hemen çıkarılması lazım.

Olcay yine standardında oynuyor. Milosevic kötü, ilk golde hatası var. Tolga ilk golü belki çıkarabilir ama ikinci golde bence pek de şansı yoktu. Sert bir top ve kavis almış.

Taraftar ve takımdaki güven duygusu anında sıfırlandı. Quaresma öldürüyor resmen bizi. Maçı çevirebileceğimizi sanmıyorum ama en azından ortak olmak için hemen yarı başlarken Quaresma-Töre değişikliği şart. Belki 60-70 gibi de Sosa ve Kerim alınabilir. Kazandığımız avantajı daha ilk içsaha maçında vereceğiz. :s20:

Çevrimdışı Kadir G.

Yahu adam saçma sapan orta açıyor serbest vuruş kullanıyor içerdekilere kızıyor. Böyle saçmalık var mı?

Sağdan yaptığı bir orta var 3 saniye bekledi önce kavisli orta yapsa tek dokunuş yapma şanso var Gomez'in.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bir daha kimse bana o sağ kanattaki naptığını bilmeyen adamın adını anmasın arkadaş.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Şenol Hoca, Miloseviç neden oynamıyor diyenlere buyrun oynasın dediğiniz Miloseviç bu diyor bence.

Bundan sonra Rhodolfo ve Ersan'dan biri oynamazsa ilk tercih Tosic olur.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: