10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 112038 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ozie nin Pas tercihlerini duzeltmesi lazim Cok top kaybi yapiyor
Q17 ACIL cikmali
Necip- Sosa degisikligide Sart
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı EMİR EMRE

Quaresma kötü bir rüya gibi uyandım diyorsun uyanamıyorsun
[ Son Düzenleme: 30 Ekim 2015, 22:41:09 EMİR EMRE ]

Çevrimdışı Kadir G.

Miloseviçten de isveç ligi oyuncusu ötesinde bir şey beklemiyorum.

Beğenmediğimiz Ersan'ı o kadar arıyoruz ki.

Çevrimdışı Tolga

Demek ki neymiş Töre ve Sosa kadrodaysa mutlaka oynamalılarmış.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Devreye berabere girseydik mac kesin bizdeydi ama simdi kapanan bir takima karsi 2 gol bulmak zorundayiz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı legendmaster

açıkçası ben şenol güneşten daha erken değişiklik beklerdim bunu yapmadı inşallah puan kaybı yaşanmaz bugün

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 13:03:21 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

İkinci golü yedikten sonra acayip bir panik havası başladı takım da
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı GÖRKEM

Tam Saha Takim halinde pres yapan alan daraltan cabuk cikan Takimlara karsi aciz Duruma düsüyoruz.

Necip ve Quaresma Out Sosa ve Töre IN. Hemen simdi.

Çevrimdışı harund1k3

su quaresma neden alinir ben anlamiyorum. yuz mac kazandirsa fark etmez, bugun kasimpasali'li futbolcuya yaptigi o hareket direk kirmizi. boyle topcu olmaz olsun. yemisim trivelasini rabonasini kerim'in tirnagi etmez gozumde. hayir arkadas sen biliyorsun bu adam boyle karaktersiz birisi neden takima geri aliyorsun hic mi akil yok !!!

Çevrimdışı mellfred

Arkadaş bizim çocuklar faul almatı bile bilmiyor. Azıcık atsalar kendileri bi kaç sarı çıksa kasımpatı bu kadar fizik temasta bulunamaz

Çevrimdışı cursedofdragon

quaresma-out töre in
Necip out-sosa in

en kötü beraberlik gelir yoksa 2.ci yarı yine quaresma takımını 10 kişi bırakacak.

Çevrimdışı fore_kazık

Quaresma atılmasın diye çok dua ettim. Hele 43.dk da yaptığı pas hatasında deli gibi koştu ödüm koptu kayarak dalar 2.sarıyı görür diye. Allahtan görmedi...

En şanssız yanımız yediğimiz 2 golünde çok kaliteli vuruş sonucu atılması. Tolga'yı çok başarısız biri olarak gollerde suçu yoktu bence.

2.yarı Necip ve Quaresmayı alıp Sosa ve Töre yi almalı Şenol Güneş...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

açıkçası ben şenol güneşten daha erken değişiklik beklerdim bunu yapmadı inşallah puan kaybı yaşanmaz bugün

Hoca sportif düşünmesi dışında psikolojik olarak da düşünüyor. 2-1 den sonra herhangi bir oyuncu değişikliğinde o oyuncu taraftarın önüne atılmış olurdu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı yedic

donk gibi adama jeneriklik gol attırdık ya ne desek boş. yener miyiz yenilir miyiz gomez reis e bakacak.

Çevrimdışı laoban

Milosevic hiç güven vermiyor , ikinci golü muslera olsa tutar, volkan uçar ama yer, tolgada bakıyor . Kadroda belli mevkilerde hiç derinligimiz yok. Devre arası bir stoper ve bir sol bek alınmazsa, uzun vadede ciddi problemler yasayabiliriz

Çevrimdışı Factatum

Bizim takımı Yılmaz Vural çalıştırıyor olsaydı, Q17'yi devre arasında tekme tokat dövüyor olurdu.

Şu formsuzluğuyla ilk onbirde şans buluyor, minnet edip gayret göstermesi lazım. Adam hiç oralı değil. Takıma değil kendine oynuyor. Üstelik disiplinsiz. Takım gerideyseken, kendini attırmak için herşeyi yapıyor.

Bu maç da zor döner söyleyeyim.

Çevrimdışı GÖRKEM

Devreye berabere girseydik mac kesin bizdeydi ama simdi kapanan bir takima karsi 2 gol bulmak zorundayiz.

Keske kapansalar diyecek Duruma geldik ilk Yarida.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 22:42:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu kötülüğü bize yapmayacaklar çok büyük hata bu adamı tekrardan getirmek.

Artık 10 hafta oldu izliyoruz ortada. Bu enerjiyle olmaz. Devre arası kabul ederse Porto'ya geri dönsün.

Psikolojik sorunları var. Hep vardı. Bu takıma zarar vermeden hatanın neresinden dönerlerse kardır artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Bakın o "hani tosicciler milo oynuyor işte" diyenlere söylüyorum miloseviç bu kadar. Bayrampaşaya bile oynayamayan oyuncunun lig maçında işi nedir?

Miloseviçi asmıyorum olacağı bu. 2 golde de net hatası var.

Çevrimiçi Savaş

Devre arasi imdada yetisti takim panikti 3 olabilirdi.

2. Yari sosa ve töre'nin girmesi lazim. Bu mac hala döner. 4 bile olur. Yeter ki pas organizasyonunu sakince yapabilelim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Quaresma-Töre değişikliği Quaresma'nın Beşiktaş kariyerini bitirecek olsa da gerçekleşmeli.

Bu oyunu ileri top taşıyacak adamlar açabilir açarsa. Kasımpaşa çok da büyütülecek bir takım değil, hele ki  bir yarıda 2 ve üstü gol atılmayacak takım değil.

Yeter ki kendini Beşiktaş'tan üstün görenlerle devam etmeyelim 2. yarıya.

Olabilir, Olacak da inşallah.

Çevrimdışı Tugay

Gomez çıkıp 3 tane döşese keşke.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Zor maç diyoduk da bu kadar beklemiyodum ben.

Rakibe biz izin veriyoruz.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı legendmaster

Hoca sportif düşünmesi dışında psikolojik olarak da düşünüyor. 2-1 den sonra herhangi bir oyuncu değişikliğinde o oyuncu taraftarın önüne atılmış olurdu.
1-1 ken yapmalıydı hatta daha öncesinde önde baskıyı kıramıyorduk bu çok belliydi duran top olmasa gol de atamayacaktık

Etiketler: