Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri
Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

0 Üye ve 218 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri  [Okunma sayısı 1458441 defa] Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Çevrimdışı Çağatay

Suarez ne yapmış öyle 4 gol 3 asist..

adam gol ve asist krallıklarında ligde 2.sırada
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolga

Suarez ne yapmış öyle 4 gol 3 asist..
Asıl Barcelona ne yapmış öyle. :D

0-8...
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Konyaspora gercekten uzuldum bastan sona ustun oynadıklari Feneri ezdikleri maci kaybettiler yazik oldu...

Bu arada 3 oldu on direk kosucusu atti..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Fenerbahce ikinci maca full yedek kadro ile cikar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Öyle görünüyor ki, Galatasaray'ın 2 yıllık yol haritasının belirlenmesinde FB'nin rolü önemli olacak.

Çevrimdışı cursedofdragon

bu fener ts'yi de yener bu gidişle öyle gözüküyor

ts taraftarının bozuka filan ne varsa getirmesi lazım :D

Çevrimdışı atalay

Hergün antrenman yap ama ikinci planın  olmasın ben harbiden anlayamıyorum bu işi :D
1 sene boyunca ne çalışıyor abi bu adamlar.
Çokmu çok sığ düşündüm acaba :D

Sığ tabii.  :D Konya'nın hücum silahları kısıtlı, vasat bir kadrosu var. Doğal olarak hücum stratejilerinde yüksek çeşitlilik yaratamıyorlar.

Çevrimdışı Çağatay

Asıl Barcelona ne yapmış öyle. :D

0-8...

3 maç üstüste yenilince bir yerde bi patlama olması gerekiyordu. Deportivo yu severdim yazık oldu Suarez in terhis olduğu güne denk geldiler :D

Çevrimdışı izmirkartali

Trabzonspor, Fener'e karşı extra motive olacaktır. Gökhan Gönül soru işareti, Caner zaten yok, Volkan Şen de mecburen oynatılıyor. O da Pereira'yı takmıyor. Trabzon 'da Mehmet, Erkan etkili olabilir. Hami'nin tartışılması ise handikap. Yine de Fener'in çok zorlanacağını düşünüyorum. Trabzon 'un bu maçtan başka asılacağı hafta kalmadı. Sonra Başakşehir de zorlar. Yani onlar için de kolay maç yok. GS'nin bugün kazanması iyi oldu. Kupaya iyice asılacağı için bizim maça konsantre olamayacaklardır. Zaten birkaç oyuncuya bağlı kaderleri. Onları da bizim karşımıza çıkaramayacaklardır.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı atalay

Arda, 8-0'lık maçta süre alamamış. Gözde.

Çevrimdışı mellfred

kupayı fener alacak gibi. 70 milyonluk teselli  :D

Çevrimdışı Çağatay

Gs nin kupayi almasinin avrupadan men cezasini bu sene cekmesi oldugunu bildigi icin fb kupayı kesinlikle birakmayacaktir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Nisan 2016, 01:00:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Klopp'un eli baya sağlam değmeye başladı Liverpool'a.

3 ayda etki beklenemezdi 3. ayda ciddi form artışı var ve hiç istediği kadro olmamasına rağmen.

3 sene sonra Liverpool çok ciddi mesafe kaydetmiş olacaktır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı COB

Klopp'un eli baya sağlam değmeye başladı Liverpool'a.

3 ayda etki beklenemezdi 3. ayda ciddi form artışı var ve hiç istediği kadro olmamasına rağmen.

3 sene sonra Liverpool çok ciddi mesafe kaydetmiş olacaktır.

Jürgen'in sezon sonu hamlelerini merak ediyorum.  Yaz transfer dönemi Liverpool'u iyi takip edeceğim. Son yillardaki transfer başarisizliği Klopp Ile değişecekmi acaba.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Nisan 2016, 01:54:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Jürgen'in sezon sonu hamlelerini merak ediyorum.  Yaz transfer dönemi Liverpool'u iyi takip edeceğim. Son yillardaki transfer başarisizliği Klopp Ile değişecekmi acaba.

Aubameyang'ı istiyor :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

Seneye EPL'de Conte, Pep, Klopp dokunuşları olacak. Lakin İngiliz oyuncuları ve altyapı projesi ile Tottenham'ın geleceği parlak. Bu Spurs menşeli oyuncular ve Pep'in oyun mantalitesi birleşince İngiltere'nin, Almanya ve İspanya örneğinde olduğu gibi 2018 yada 2020'de bir final göreceğini düşünüyorum. Bu rekabete Mou'da katılırsa eşsiz olur.   

Çevrimdışı COB

Aubameyang'ı istiyor :D

Aubameyang tuzlu olmasin. Arda falan Liverpool'a olur bence.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Nisan 2016, 02:17:48
  • Beşiktaş / Bodrum
TrtSpor'da Boca-Deportivo Cali maçı var libertadores güzel maç oluyor uyumayanlar için.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı COB

TrtSpor'da Boca-Deportivo Cali maçı var libertadores güzel maç oluyor uyumayanlar için.

Boca nin sol beki J.Silva adammidir?

Çevrimdışı mylife1903

Arda, 8-0'lık maçta süre alamamış. Gözde.

Arda-barca ve ismail-besiktas11 i denklemleri beni benden aliyor, hadi barcayi sevmem atletikoyu severim iyi para kazandilar, iso ne

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Arda-barca ve ismail-besiktas11 i denklemleri beni benden aliyor, hadi barcayi sevmem atletikoyu severim iyi para kazandilar, iso ne
abi kurduğun bağlantılara hayranım  :kop: :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Nisan 2016, 10:44:49
  • Beşiktaş / Bodrum
Sezonu yarıdan açmasının büyük önemi var Barca'da oynamak kolay değil o kıç ile.

Seneye daha iyi bir başlangıç yapabilir kalırsa.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: