Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri
Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri  [Okunma sayısı 1461975 defa] Spor Toto Süper Lig 2015/16 Sezonu & Avrupa Ligleri

Çevrimdışı cursedofdragon

2-0 olmuş bu maçı buradan vermezler. :)

2-1 olmuş sen daha birşey yazma tolga sen yazınca gol yemişler :D  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

2-1 olmuş sen daha birşey yazma tolga sen yazınca gol yemişler :D  :evillol:
Küme düşmeme mücadelesi verip kendi sahasında 2-0 öne geçtiği bir maçta devreyi öyle bitiremiyorlarsa benim suçum ne :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Küme düşmeme mücadelesi verip kendi sahasında 2-0 öne geçtiği bir maçta devreyi öyle bitiremiyorlarsa benim suçum ne :D

ben bilmem sen yazınca yemişler :D

Çevrimdışı LuceGel

Yalnız bursada oyuncuların %80 i psikopat aklı başında adam çok az her maç kırmızı riskiyle oynuyorlar.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tolga

Kayseri kazanarak artık ligde kalmayı garantiledi diyebiliriz.

Haftaya çok rahat bir maç olur bizim için.

Kayseri kazanarak artık ligde kalmayı garantiledi diyebiliriz.

Haftaya çok rahat bir maç olur bizim için.

daha garantilemediler ama alttaki takımlar kötü ve kazanamadığı için rahatlamışlardır bizim maça ölüm kalım maçı olarak bakmazlar :D

Çevrimdışı Tolga

daha garantilemediler ama alttaki takımlar kötü ve kazanamadığı için rahatlamışlardır bizim maça ölüm kalım maçı olarak bakmazlar :D
Sivas yarın Başakşehir ile deplasmanda oynuyor ve büyük ihtimalle kaybecekler o yüzden bu saatten sonra Kayseri düşerse kendi beceriksizliğinden düşer :D

Bu arada Sivas'ın fikstürü de zor. (Başakşehir (D), Akhisar, Gençlerbirliği, Kayseri (D) ve Fenerbahçe)

Sivas yarın Başakşehir ile deplasmanda oynuyor ve büyük ihtimalle kaybecekler o yüzden bu saatten sonra Kayseri düşerse kendi beceriksizliğinden düşer :D

Bu arada Sivas'ın fikstürü de zor. (Başakşehir (D), Akhisar, Gençlerbirliği, Kayseri (D) ve Fenerbahçe)

aynen bi kafası rahatlamıştır kayserinin sivas'ın maçları zor mersin zaten maç kazanamıyor eskişehir desen oda kötü diyordur :D

Çevrimdışı 38life

Antalya Osmanlıdan komedi bi gol yedi. Şu Osmanlı keşke yenilse de bizim maça kadar avrupa umudu kalmasa.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ogün

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Vay be.

Çevrimdışı Tolga

Osmanlıspor bugün kazanarak puanını 47 yaptı ve haftayı 5. sırada bitirmeyi garantiledi.

Çevrimdışı izmirkartali

Antalya Osmanlıdan komedi bi gol yedi. Şu Osmanlı keşke yenilse de bizim maça kadar avrupa umudu kalmasa.
Osmanlı 3'ledi.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı Ensar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Vay be.
ulan at gibi herifti demek bu da dopingliymis
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

ya ne şans var bizde'de arkadaş.

Akhisar kaç haftadır maç kazanamıyor bırak maç kazanmayı gol atamıyor bizim maç öncesi deplasmanda bursayı yeniyor.

Aynı şekilde kayseri maç kazanamıyor gol atamıyor bizim maç öncesi oda toparlıyor.

Şimdi osmanlıspor nasıl bir şanssızlık bu.

Çevrimdışı Kalyoncu

Sivas başakşehiri 2-0 yeniyo dk 20 fenerin işi iyice zorlaşacak

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Sivas'ın 2-0 önde olduğunu görünce çok şaşırdım ama az önce Başakşehir 1 tane attı.

Maç döner gibi.
[ Son Düzenleme: 23 Nisan 2016, 16:31:49 Tolga ]

Sivas'ın 2-0 önde olduğunu görünce çok şaşırdım ama az önce Başakşehir 1 tane attı.

Maç döner gibi.

dönerse senindir biz pide söyledik :D

Tamam vurmayın :D  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Tolga

o değilde bu gidişle ç.rizespor küme düşücek :D  :evillol:
Ç.Rize ligin 2. yarısında gerçekten kötü oynuyor ama alttakilerde iş yok :D

Gerçi bugün Sivas kazanırsa Rize de Konya maçından puansız ayrılırsa o zaman işler değişebilir :icool:

Ç.Rize ligin 2. yarısında gerçekten kötü oynuyor ama alttakilerde iş yok :D

Gerçi bugün Sivas kazanırsa Rize de Konya maçından puansız ayrılırsa o zaman işler değişebilir :icool:

rize konya maçından puansız ayrılacak rez al :D

Sivas toparlandı kayseriye biz dur diyeceğiz alt taraf tarhana çorbası 2 tane düşmeyi garantileyen takım var ama eskişehir,mersin 3.cüsü belirsiz :D

Çevrimdışı Luccâ

Sivas ilk yarıyı 2-1 önde bitirdi. Mümkünse düşüp düşmeme durumları son haftaya kadar sarksın. Eğer o haftaya kalırsa şampiyonluk muhabbeti bizim için iyi olur.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sivas ilk yarıyı 2-1 önde bitirdi. Mümkünse düşüp düşmeme durumları son haftaya kadar sarksın. Eğer o haftaya kalırsa şampiyonluk muhabbeti bizim için iyi olur.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

son haftaya kadar herşey netleşmiş olur büyük bir ihtimalle :)

Etiketler: