Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 183 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5686794 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Günaydın Saha daki Ortaya Luna park mı kuruyorlar acaba bitiremediler 1 ayda bitirirler ancak o kadar ki yavaşlar
Sana da  günaydın AliRıza.Ters yerden dalmışsın olaya.  :D  Ne yapılacağını bilen varmıki orada??? Bir mekanizma kuruyorlar da  ne??Yaptıkları sürece bakıp yorumumsu şeyler yapabiliyoruz anca. Hani desen ki  yahu neden bu tahta paletleri hala prekastların üzerine  yerleştirmediler halat sürtmesin diye,neden o yolları bitirmediler  filan tamam.Onu kavrarız anında.Gecikmeler de  malum aslında da neyse.Seçimin hemen sonrası şu lanet 40 cm muhabbetini  aştıkları anda  gaza  basarlar kimse  merak etmesin.Enseyi karartmayalım çok fazla .

Çevrimdışı Gokhan_1903

basamakları ne zaman yerleştirecekler? çatı kalktıktan sonra çim için bide basamak beklemeyelim

Çevrimdışı happy_

Günaydın,

Stadı mühürleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Abi(!)nin Sütiş'i... http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/29199039.asp

Çevrimdışı ahmetemre

İstermisiniz skorbord tam ortada olsun :)
tam ortada olması için tüm stadın kapalı olması gerekiyor diye biliyorum.
yoksa yağmur üstüne yağar.
belki böyle yapılan stad vardır bilen yazar birazdan...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetx

öyle bir şart yok ancak bizim çatı sistemi ortada skorbord için uygun değil ,bunun için çok daha uzun çatı kolonları kullanılması gerekiyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı SDemirsoy

eski açık arkada vinç bomu gözüktü Allahu Ekber neler oluyor
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 10:09:48 SDemirsoy ]

Çevrimdışı mehmetthedum

:alala:  Problem çözülene kadar, prekast merdivenler ve tahta halat yolları konulamaz mı? İleri tarihli bazı işleri öne alarak zaman tasarrufu sağlardık gibi geliyor...

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı ahmetx

Allahu Ekber !
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı mert_

büyük ihtimal yeni kiriş gelmiştir onu indiriyordur ama kolonlara girişse fena olmaz :D

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

nasıl bir açıyla yakalamışsın cami minaresini farketmedim 2 kolon kaldı sandım bir an :D

Çevrimdışı serdart

günaydın beşiktaşarena,

eski açık arkada başka işler var seçimden önce takılmaz o kolonlar

Çevrimdışı SDemirsoy

büyük ihtimal yeni kiriş gelmiştir onu indiriyordur ama kolonlara girişse fena olmaz :D
kolonları arkadan takmazlar zaten de bizde ki umut işte abi :D

Çevrimdışı SDemirsoy

nasıl bir açıyla yakalamışsın cami minaresini farketmedim 2 kolon kaldı sandım bir an :D
yıllardır o minareleri kolon zannediyoruz  :lol:
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 10:24:31 SDemirsoy ]

Çevrimdışı ErsinA.

günaydın ahali.   :icool:

statta sakin bir gün daha.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hadi çatı konusunda sıkıntılar yaşıyoruz ama içerideki işçiliklerin de istenen seviyede ilerlediğini düşünmüyorum. Henüz bitmiş bir tane bile loca yok (Lansman için yapılanlar dışında). Bir kaç tuvalet dışında tamamen bitmiş bir bölümde gördüğüm kadarıyla yok. Madem bi yerden vakit kaybediyoruz en azından içerideki bölümlerde daha hızlanabiliriz. Bir anda bir sihirli değnek değip herşeyi bitirmediği sürece en az çatı kadar içerideki işçiliklerde bizi zorlayacaktır. Son açıklanan mali tablolardan sonra neden bu kadar yavaş ilerlediğini anlayabiliyoruz ama elimizde bir tek stat kaldı bari ona yüklenelim. 
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

Hadi çatı konusunda sıkıntılar yaşıyoruz ama içerideki işçiliklerin de istenen seviyede ilerlediğini düşünmüyorum. Henüz bitmiş bir tane bile loca yok (Lansman için yapılanlar dışında). Bir kaç tuvalet dışında tamamen bitmiş bir bölümde gördüğüm kadarıyla yok. Madem bi yerden vakit kaybediyoruz en azından içerideki bölümlerde daha hızlanabiliriz. Bir anda bir sihirli değnek değip herşeyi bitirmediği sürece en az çatı kadar içerideki işçiliklerde bizi zorlayacaktır. Son açıklanan mali tablolardan sonra neden bu kadar yavaş ilerlediğini anlayabiliyoruz ama elimizde bir tek stat kaldı bari ona yüklenelim. 
deniz tükendi @Serhat Akkaya para yok.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Kartal Ç

yıllardır o minareleri kolon zannediyoruz  :lol:

bu arada benim anlamadığım nokta stadın yükseklik sınırı neden tarihi eser olan saat kulesinin en yüksek noktasına göre verildi de, hemen yanındaki yine tarihi eser olan dolmabahçe camisinin minaresinin en üst kotuna göre verilmedi?

Çevrimdışı Efe

Eski acikta 4-5 tane kiris olabilir su is cozulsede hemen taksalar kirisleri
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yldrmaydn

birazdan stat civarında yağmur başlayabilir. çok bir etkisi olmaz çalışmalara ya neyse :)
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı Deniz

hayırlı cumalar..

çatıyı koyalım çatıyı..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kartal1903

Eski acikta 4-5 tane kiris olabilir su is cozulsede hemen taksalar kirisleri
6-7 civarnda vardır bence
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı SDemirsoy

bu arada benim anlamadığım nokta stadın yükseklik sınırı neden tarihi eser olan saat kulesinin en yüksek noktasına göre verildi de, hemen yanındaki yine tarihi eser olan dolmabahçe camisinin minaresinin en üst kotuna göre verilmedi?
Dolmabahçe camii tam açıda kalmıyor öyle olsa önünde set üstünde ki tüm binaların yıkılması lazım :D

Çevrimdışı quentine83

Gunaydin buyuk Besiktaslilar.daha oncede sormustum fakat cevap alamamistim.bu numaralidaki arkada duran egimli iskeleler sadece numaralida mi olacak .diger tribunlere yapmadilar.sebebi nedir acaba
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimiçi sozkul

bundan sonra göze çarpan iki değişim olur çatı kaplaması ve çim başka bir şey dikkat çekmez
onun içinde iki ay beklemek gerekiyor yani iki ay bu görünüme alışın :bandit:

@Necmi, bu ifaden sorunun çözüleceğinden emin olduğunu hissetirdi bana, eminsen ve o nedenle söylüyorsan lütfen bir siagara tüttüren meksikalı gönder. Birsey gelmezse iyiniyetli tahminin olsun.