Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 242 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5683950 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Anıl

Bu orta yuvarlaktan 4 kose skorboard sarkan ornekler var ya oyle birsey yapilma ihtimali var mi?

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Çatı statiğinin ona göre yapıldığı konuşuluyordu daha önce. O parçalar geldiği günden beri de skorboardla alakalı birşeyler olabilir diye düşünüyorum bakalım :)

Çevrimdışı Factatum

yeni açık arkası bildiğin otopark olmuş.  30 araba saydım nerdeyse. 

günlük 10 TL'den 300 TL yapsa, ayda 9000 TL yapar.  mustafa pektemek in bir maç başı ücreti 3 ayda çıkıyor nerdeyse   :evillol:

Hesaplayan adam  :D

Çevrimdışı cisse557

ÇAtı mühürüyle ilgili herhangi bir gelişme var mı?

Çevrimdışı Kartal1903

bu yavru kartallık kac mesajdan sonra level atlıyo  :D
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı aşığımsana

Bunu buraya mı yazmam gerekiyor bilmiyorum ama stadımızın resmi instagram hesabı hep eski fotoğrafları yayımlıyor. Bilgi vermek için kurulmuş bir yapılanma neden böyle bir işe kalkışıyor ki? Çok mu zor yani ofisinden çıkıp iki fotoğraf çekmek. Sadece bu hesap değil bence Beşiktaş'ın tüm sosyal medya mecralari da amatörce yönetiliyor.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı ozan062

varya hiçbir sayfayı okumuyorum o biçim bıkmısım :))

ve o kadar uzun zaman sonra fotolara bakıyorum yine sıfır heyecan kaplıyor içimi:((

bu yanan atesi sondurenlere selam olsun,,,yazıklar olsun size
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı mert_

varya hiçbir sayfayı okumuyorum o biçim bıkmısım :))

ve o kadar uzun zaman sonra fotolara bakıyorum yine sıfır heyecan kaplıyor içimi:((

bu yanan atesi sondurenlere selam olsun,,,yazıklar olsun size
Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. :D

Çevrimiçi Necmi

Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. :D
ozan için her şey çok geç onu zihinsel canavarlar çoktan yutmuş ümitsiz vakka  @kcptl

Çevrimdışı mert_

ozan için her şey çok geç onu zihinsel canavarlar çoktan yutmuş ümitsiz vakka  @kcptl
aynen @Necmi abi o hep öyle de  imzasında yazmış o ifadeyi :D dahada geç olmadan kendisinde uygulamaya çalışsın :D
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 00:20:56 kcptl ]

Çevrimdışı Efe

:D bencede
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Şu testere kirişler ve prekastlar bitmese iyidi. Bi değişim göze çarpıyordu en azından :)
bundan sonra göze çarpan iki değişim olur çatı kaplaması ve çim başka bir şey dikkat çekmez
onun içinde iki ay beklemek gerekiyor yani iki ay bu görünüme alışın :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Bunu buraya mı yazmam gerekiyor bilmiyorum ama stadımızın resmi instagram hesabı hep eski fotoğrafları yayımlıyor. Bilgi vermek için kurulmuş bir yapılanma neden böyle bir işe kalkışıyor ki? Çok mu zor yani ofisinden çıkıp iki fotoğraf çekmek. Sadece bu hesap değil bence Beşiktaş'ın tüm sosyal medya mecralari da amatörce yönetiliyor.
onlar kurumsal hesaplar taraftar toplamaya uğraşmıyor.
kulüp resim çekilmesini isteseydi vodafone arenada kadrolu fotoğrafçı bulunurdu.
yoksa stad ellerinin altında zaten çekiyorlardır ama yayınlamıyorlar.
şimdi neden diye sormazsın umarım o fotolara bir tek Beşiktaşlılar bakmıyor.
düşün kaç kişi fotoları inceleyip sorun arıyordur. Bari kendi elleriyle servis etmesinler.

Çevrimdışı harunmustak

Gel vefasız gel insafsız. Çağırmazdik acil olmasa :akuma:
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Çevrimdışı idil

Aynen öyle. Tüm hesapları bana verseler kasıp kavururum ortalıgı.böyle bişey olamaz ya sanal ortamdan anlamayan insanlar gibi yönetiyorlar sayfaları. Taraftarlık ruhu en ufak bişey yok. Belediye hesapları bile kat kat renkli yönetiliyor
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı TØLGA

bu ışıklar akşam yanıyor iyi güzelde sebebi ne ??  güvenlik açısından mı??
çalışma flen olmuyor çünkü  :iblush:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı capo di capi

Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı ahmetemre

:hosgeldin  çeyrek altın OK mi?  :evillol:
çeyrek tamam artı holoskoyla 1 hafta tatil hediye ettiler :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ALI RIZA

Günaydın Saha daki Ortaya Luna park mı kuruyorlar acaba bitiremediler 1 ayda bitirirler ancak o kadar ki yavaşlar

Çevrimdışı dogu1903

günaydın

emekçilerimiz harıl harıl çalışıyor  :tyson:

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı ers1903