Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717227 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Ensar

kardesım onlar kolonların arasından yuksek terlerden kımse asajı dusmesın ve stat ıcıne gırıslerı engellmek ıcın yapılıyor
Hmmm tamam sağol abi :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı BRK

O siyah cam orda cirkin duruyor... cam olucaksa bari siyah olmasin

Çevrimiçi Necmi

çatı ile en üst tribünler arasından geçecek olan ve denizden gelecek soğuk havayı,rüzgarı , yağışı nasıl kesecekler birşeyler düşünüldü mü acaba ?
rüzgar girecek bunu engellemek istenen bir şey değil tam tersi girecek olan rüzgar yetersiz olduğu için
çimleri havalandırmak için ayrı bir sistem yapılıyor. ordan yağış neden girsin anlamadım orda 4 metreden girecekse önde 37 metreden rahatlıkla girer
stad yer altında olduğu için sera etkisindeymiş ve çok yüksek oranda nem var bunu engellemek için mutlaka devamlı bir hava sirkalasyonu sağlanması gerekiyor
bizdeki 4 metre olan açıklık tokide nerdeyse on metreye yakın ve orası tepede olduğu halde kimsenin bu güne kadar rüzgardan şikayet ettiğini duymadım

Çevrimiçi Necmi

O siyah cam orda cirkin duruyor... cam olucaksa bari siyah olmasin
şu an için bendede aynı duyguyu uyandırdı ama böyle şeyler bütününde nasıl durur
ona bakmak lazım birde camın içinde iskelet varsa o zamanda beyaz çirkin durur

Çevrimdışı Sedat.Y

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Efe

Yapıyorlar ya cam oluyor dünkü resimlerde vardı eski açık üst kısım sanırım ferforje olacak
diğer yerler cam olacak diye biliyorum  @serti67

ben ona dikkat etmedim abi çatıya bakmaktan diğer fotolara çok bakmıyorum cam olacaksa projede aynen uygulanıyor gibi görünüyor sadece eski açıkta ferforje olacak heralde :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

bu demirler cam sağa sola düşmesin diye konulmuş arkalarda da var daha yerine sabitlenmemiş sadece deneme amaçlı olduğu kesin :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

Çevrimdışı attila_metu

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Efe

kedi yolları bayadır sahada dikkat etmemişsiniz :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALBATROS

siyah taşı delip kablo geçirmişler nedir o bilen varmı  :alala:

Çevrimiçi Samet Demir

Bunlar kedi yolu abi

Kedinin stadda ne işi var

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Ensar

Harbiden kedi yolu ne saçma bir isimdir arkadaş ya :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Easthanbool

Kedinin stadda ne işi var

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çatıda rahat rahat dolaşa bilsinler diye yol yapıyoruz  :kop:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

ysariusta

• Ziyaretçi

çatı ile en üst tribünler arasından geçecek olan ve denizden gelecek soğuk havayı,rüzgarı , yağışı nasıl kesecekler birşeyler düşünüldü mü acaba ?
eski açık alttan aldık kombineyi, kaban da giyeriz kendi önlemimiz yeter. Yağmur girmesin dense tamamı kapalı olurdu. Hava şart.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Gebze Stadi ile ilgili bir kaç görüşümü belirteyim ; Öncelikle stadyum ulaşım konusunda pek sıkıntı yaratmıyor harem ve izmitten tek otobüs ile gelme imkanı var . Zemin çok kotü ama bu stadı seçerlerse bayramdan sonraya kadar düzeltilebilir . Stad dışı kesinlikle Beşiktaş taraftarını kaldırmaz sporcuların girdiği yer ile turniklere 5 metre uzaklıkta bugün izdiham olmadı belki ama olabilir , turnikeler tam bir rezalet maçın başlamasına 45 dk kala çok uzun kuyruklar ve arbede yaşandı ben en son girerken yan turnike çok ciddi bir polis müdahalesi aldı zaten okuyucu falan yok bileti içerde yırtıyorlar dolayısı ile çok kaynak ve biletsiz giren oldu . Benim şahsi fikrim o stad Beşiktaş'ı kaldırmaz

Çevrimiçi Necmi

Birde KAÇAK Giris yapmasinlar diye :bandit: :bandit: :biggrinking:
iyide ordan geçipte stada giremiyorsunki sonra turnikelerden geçmek zorundasın
yoksa o cam taraftarı durdurabilirmi içerde ta otoparka kadar inen merdivenler var
onların hepsi turnikelerin dışındadır. dolaşım alanları ikiye bölünür yoksa oraları tepeye kadar kapatmak zorunda olurlar
yoksa her türlü tırmanılır. Buraya kaçak giriş artık mümkün değil yeni yapılan hiç bir stada mümkün değil

Çevrimdışı Ermanacer

[ Son Düzenleme: 05 Eylül 2015, 22:53:07 Ermanacer ]

Çevrimdışı Ermanacer

Gebze Stadi ile ilgili bir kaç görüşümü belirteyim ; Öncelikle stadyum ulaşım konusunda pek sıkıntı yaratmıyor harem ve izmitten tek otobüs ile gelme imkanı var . Zemin çok kotü ama bu stadı seçerlerse bayramdan sonraya kadar düzeltilebilir . Stad dışı kesinlikle Beşiktaş taraftarını kaldırmaz sporcuların girdiği yer ile turniklere 5 metre uzaklıkta bugün izdiham olmadı belki ama olabilir , turnikeler tam bir rezalet maçın başlamasına 45 dk kala çok uzun kuyruklar ve arbede yaşandı ben en son girerken yan turnike çok ciddi bir polis müdahalesi aldı zaten okuyucu falan yok bileti içerde yırtıyorlar dolayısı ile çok kaynak ve biletsiz giren oldu . Benim şahsi fikrim o stad Beşiktaş'ı kaldırmaz

Ya zaten oyle bir planlama yok, kim uydurduysa bilmiyorum ama sadece hazirlik maci icin inceleme gitmislerdi bir kac yonetici ve teknik ekipten birileri.
google da fotograflarina bakman yeterli stadin yetersizligini...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

iyide ordan geçipte stada giremiyorsunki sonra turnikelerden geçmek zorundasın
yoksa o cam taraftarı durdurabilirmi içerde ta otoparka kadar inen merdivenler var
onların hepsi turnikelerin dışındadır. dolaşım alanları ikiye bölünür yoksa oraları tepeye kadar kapatmak zorunda olurlar
yoksa her türlü tırmanılır. Buraya kaçak giriş artık mümkün değil yeni yapılan hiç bir stada mümkün değil
Iyi dusunulmus bu :ok: @Necmi abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALBATROS

uzun halatlar ve strandjackler bitince kalkışa hazır hale geliyormu çatı?