Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5724840 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Daha öncede yazmıştım 9 Ağustostaki divan kurulu toplantısında eski yöneticimiz Erol Kaynar Yönetimin açıklamadığı hedef açılış tarihinin 19.03.2015 olarak kendisine söylendiğini açıklamıştı.Ancak o tarihte kazadan sonraki halatların durumu bilinmiyordu ki halatlarda çıkabilecek sıkıntı stadı 3 ay daha erteleyecekti,neyseki halatlarda sıkıntı olmadığını gördük.Başakşehirle 4 gerekirse 5 maç üzerinden yapılan anlaşma kasımdan itibaren başlatmayı planlıyorlar.Buda demekki 17 ocak Mersin olmadı 7 şubat Antep maçına stadı açmaya hazırlanıyorlar.Bu durum beni umutlandırdı açıkçası,umarım yönetim planlamayı iyi yapar yoksa kış orasında tekrar Olimpiyat yolları bize görünür. :)
sağlık olsun en kötüsünü düşünsek bir iki maç daha gideriz ne olacak yeterki kaza bela olmadan iş yürüsünde
iki maç erken olmuş iki maç geç olmuş bence artık önemi yok

Çevrimdışı Serkan Çağıl

neden umutsuzluğa kapılalım kardeşim gün verilmiş verilmemiş bunlar Beşiktaş politikası
biz önümüzde olan gerçeklere bakalım Bu stad dünyada yapılan benzerleriyle aynı hızda devam ediyormu
hatta daha çabuk bitecekte diyebiliriz. Bu kadar imkansızlıklara rağmen bu güne kadar devlet engelleri dışında
hiç durdumu hayır sürekli yoğun bir çalışma var ve artık final üretimleri başladı yani sona doğru geldik
ben ortada umutsuzluk göremiyorum insanın umutsuz olabilmesi için belirsizlik olması lazım burda bir
belirsizlik yok tamam çeşitli nedenlerde gecikme yaşamış olması hepimizde moral bozukluğu yaşattı
ama moral bozukluğuyla umutsuzluğu birbirine karıştırmayalım umutsuzluk ancak önüne engeller konupta
bitirememe riski doğduğunda olur. Ama burda öyle bir durum yok biz bu stadın bitmeyeceğine dair bir şüphe yaşıyormuyuzda
umutsuz olalım sadece beklentimizin uzağında bir tarihde bitecek olmasından dolayı bir moral bozukluğu
yaşıyoruz. @Serkan Çağıl  kelimelerin anlamlarını bilerek konuşmak lazım yanlış kullanılan kelimeler
insanlarda yanlış duygulara ve tepkilere yol açar. insanlarda yanlış algı yaratmak doğru bir davranış değil.

Ben umutsuzluk dediysem sadece stad anlamında kullanmadım kaçan şampiyonluklar,yiten umutlar için konuştum.Bu sezon 3 sezon oluyor dışarda oynamamızın bizde heyecanla bekliyoruz stadı ama gel gör ki bitmedi hala.Diğer örnekleriyle aynı hatta hızlı ilerleyebilir beni  burda ilgilendiren kısmı stadsız kalmamız öyle yada böyle.Herkese teşekkürümüzü ettik emeği geçen herkese lakin fazla bu sene çok farklı artık,takım şampiyon olması artık ihtiyaç değil,şart..... Bunu birtek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama Beşiktaşın başarısızlığı bizleri derinden üzüyor güzel abim artık stad yüzünden,hoca yüzünden denile denlie bıktık.Yani demem o ki abim bu senede stad yok lafı olduğu sürece umutsuzluğa kapılmamak elde değil.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Ben umutsuzluk dediysem sadece stad anlamında kullanmadım kaçan şampiyonluklar,yiten umutlar için konuştum.Bu sezon 3 sezon oluyor dışarda oynamamızın bizde heyecanla bekliyoruz stadı ama gel gör ki bitmedi hala.Diğer örnekleriyle aynı hatta hızlı ilerleyebilir beni  burda ilgilendiren kısmı stadsız kalmamız öyle yada böyle.Herkese teşekkürümüzü ettik emeği geçen herkese lakin fazla bu sene çok farklı artık,takım şampiyon olması artık ihtiyaç değil,şart..... Bunu birtek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama Beşiktaşın başarısızlığı bizleri derinden üzüyor güzel abim artık stad yüzünden,hoca yüzünden denile denlie bıktık.Yani demem o ki abim bu senede stad yok lafı olduğu sürece umutsuzluğa kapılmamak elde değil.
Serkan ilk yarı  sonunda  ilk 3'te  olalım.Tepe ile puan farkı 3  en fazla  4 olsun.En kötü.  2. devre başlangıcı ile hele ki yeni stadımızda  oynama  avantajıyla uçarız uçarız.Zaten deplasmanlarda  sıkıntımız yok.Bu arada  bıkmak yok.Ne demek bıkmak. :D

Çevrimdışı Serkan Çağıl

Serkan ilk yarı  sonunda  ilk 3'te  olalım.Tepe ile puan farkı 3  en fazla  4 olsun.En kötü.  2. devre başlangıcı ile hele ki yeni stadımızda  oynama  avantajıyla uçarız uçarız.Zaten deplasmanlarda  sıkıntımız yok.Bu arada  bıkmak yok.Ne demek bıkmak. :D

Aman abi yanlış anlaşılmasın Beşiktaş'tan değil bahanelerden bıktık :D hadi bakalım

Çevrimdışı Batu K.çetin

Basladi basladi bu sesizlige foto yakisir  :icool:
[/quote]

@keremfrat1 ellerine sağlık mutlu ve sağlıklı nice senelere...

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı keremfrat1

Dogum gunumi kutlayan herkese cok tesekkurler :) hepinizi cok seviyorum iyiki varsiniz

Çevrimdışı Efe

sağlık olsun en kötüsünü düşünsek bir iki maç daha gideriz ne olacak yeterki kaza bela olmadan iş yürüsünde
ilk su cati kalksinda herseyden onemlisi bu suan kaldirma islemine odaklanmis durumdayim diher hic bir ise bakmiyorum suan :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tguesbb

Çevrimdışı Turco

ince işlere pek kafayı takmamak lazım. işçi sayısını arttırırız olur biter.

Çevrimdışı Ensar

neden umutsuzluğa kapılalım kardeşim gün verilmiş verilmemiş bunlar Beşiktaş politikası
biz önümüzde olan gerçeklere bakalım Bu stad dünyada yapılan benzerleriyle aynı hızda devam ediyormu
hatta daha çabuk bitecekte diyebiliriz. Bu kadar imkansızlıklara rağmen bu güne kadar devlet engelleri dışında
hiç durdumu hayır sürekli yoğun bir çalışma var ve artık final üretimleri başladı yani sona doğru geldik
ben ortada umutsuzluk göremiyorum insanın umutsuz olabilmesi için belirsizlik olması lazım burda bir
belirsizlik yok tamam çeşitli nedenlerde gecikme yaşamış olması hepimizde moral bozukluğu yaşattı
ama moral bozukluğuyla umutsuzluğu birbirine karıştırmayalım umutsuzluk ancak önüne engeller konupta
bitirememe riski doğduğunda olur. Ama burda öyle bir durum yok biz bu stadın bitmeyeceğine dair bir şüphe yaşıyormuyuzda
umutsuz olalım sadece beklentimizin uzağında bir tarihde bitecek olmasından dolayı bir moral bozukluğu
yaşıyoruz. @Serkan Çağıl  kelimelerin anlamlarını bilerek konuşmak lazım yanlış kullanılan kelimeler
insanlarda yanlış duygulara ve tepkilere yol açar. insanlarda yanlış algı yaratmak doğru bir davranış değil.
abi senin bu mesajını haber1903 de yorum olarak gördüm, sen mi yazdın yoksa başka biri senin laflarını mi kullanıyor :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 05 Eylül 2015 (17:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Easthanbool

Doğum günün kutlu olsun @keremfrat1 her şey gönlünce olur inşallah.Bizim sana hediye vermemiz gerekirken sen bize veriyorsun ve fotoğraf çekiyorsun emeklerin ödenmez  :serefe:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimiçi Necmi

abi senin bu mesajını haber1903 de yorum olarak gördüm, sen mi yazdın yoksa başka biri senin laflarını mi kullanıyor :D
ben yazmadım :nerd:
birisi kullanmış

Çevrimiçi Necmi

ilk su cati kalksinda herseyden onemlisi bu suan kaldirma islemine odaklanmis durumdayim diher hic bir ise bakmiyorum suan :D
:upto: :upto: :upto:
fazla odaklanma iyi değildir. Doğal akışına bırak :D @Efe

Çevrimdışı Ensar

ben yazmadım :nerd:
birisi kullanmış
Kopyala yapıştır yapmış resmen arkadaş :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Easthanbool

Bu kedi yollarını stat da imal ederiz diye düşünüyordum ama demek ki hazır geliyormuş  :evillol:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı LuceGel

O bakımdan demedim yetişmeyecekse 4-5 maç hakkımızı 1 kasımdan değilde aralıktan itibaren kullanalım kışın olimpiyatta olmayalım açısından.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı CanEmre

nice mutlu yıllara @keremfrat1  :claps:
fotolar için ayrıca teşekkürler...
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Berk

Cehaletimi affedin bu kedi yolu ne oluyor?

Çevrimdışı quentine83

vol-1 ve vol 2 .teşekkürler @keremfrat1 .sayende 15 dakika falan stadı gezdim.hayalllere daldım.çatıyı kaldırmaya çok az kalmış.bayrama başlar diye tahmin ediyorum.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimiçi Necmi

Kardeşim ben bunları bahane üretmek olarak görüyorum Beşiktaşsan eğer çıkarsın olimpiyattada yenersin
vermeyelim oyuncuların eline bir bahane bakın olimpiyatta bu sene zorlanacağımız en fazla 4 maç olurdu yönetimde bu maçları Başakşehire almış
yani şöyle böyle demeyeceğiz çıkacak takım her maçını kazanacak neymiş taraftar baskısı yokmuş mazeretmi bu deplasmandada yok
ama çıkıp kazanıyor takım ilk sene olimpiyattaki maçlarımız gayet iyiydi taraftara zor geldiği için mızmızlandı buda takıma negatif
etki yaptı sürekli mazeret bulmayı bir kenara bırakırsak her şey daha güzel olacak bu güne kadar ortaya konanlar neymiş taraftar
baskısı yokmuş sanki her sene inönüde bu baskıyla şampiyon olduk neymiş uzun pas veremiyormuşuz orta yapamıyormuşuz sanki
elinde bunu yapacak oyuncu var kısa paslar ver kaçlar bizim oyun şamplonumuz bu birde biz nerde oynuyorsak rakibimizde aynı
yerde aynı şartlarda oynuyor onlar yenince şartlarmı düzeliyor onlar için aslında bunu avantaja çevirmek varken dezavantaja çeviren
biziz  @Serkan Çağıl

Çevrimdışı serti67

Dogum gunumi kutlayan herkese cok tesekkurler :) hepinizi cok seviyorum iyiki varsiniz
nıce yıllara has beşiktaşlı kardeşim
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı serti67

@Necmi Abi sende cevap varmı bu kolon araları kartal fıgurlü perforjemı cammı olucak netlestımı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Erhan

Cehaletimi affedin bu kedi yolu ne oluyor?

Böyle olmasını bekliyoruz.Eski proje ama kedi yolları o şekilde yerleştirilecek diye tahmin ediyorum.Işıkların montesi ve bakımı için gerekliler.