Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5686979 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

Benim tahminim 19 mart 2016
Benim tahminim de Agustos 2016da 3 lu turnuva ile acilacagi yonunde
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı serdart

stad lig maçıyla açılmamalı devre arası bi turnuva daha iyi olur. inşallah yine gecikme yapacak bir takım olaylar olmaz. zaten ülkede her gün farklı bi olay oluyor. bu sene çok kötü geçti kendi açımdan umarım stad 2016 ocakta açılır da şu 2015 lanetinden kurtuluruz.

Çevrimdışı Serkan Çağıl

Ben Bu stadda çalışan sayısı az dediğimde bana kızanlar olmuştu kendi düşüncesine göre.Şimdi onlara soruyorum nerde bu çalışanlar?Video yayını oldugu surece gunluk en az 2 saat ızlerdım toplam ama çalışan sayısında hep az kişi gördüm.Adını vermeyen Yonetıcı de buyuk ıhtımal Ahmet Nur Çebi dir.

Çevrimdışı sallapati

1 aydır takip etmiyorum.. son 1 ayda neler yapıldı.. iç tarafta çalışılıyor mu? yoksa işler durdu mu?
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2015, 12:00:46 sallapati ]

Çevrimdışı kaanzor

Boşuna aralık filan beklentisine girme bence. O tarihte açılması imkansız değil imkansız ötesi. En gerçeki tarih Nisan Mayıs. Mart olursa harika bir iş çıkarılmış olur.

Gamlı baykuş gibisin transfer başlığına bakıyorum içimi karartıosun burda da keza aynen
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Gamlı baykuş gibisin transfer başlığına bakıyorum içimi karartıosun burda da keza aynen
Okuma o zaman yazdıklarımı. Görmezden gel.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı kaanzor

Okuma o zaman yazdıklarımı. Görmezden gel.

Geçende yazdım benim için Beşiktaşlı olan herkesin yorumu önemli okurum tartışırım. Dediğim şeydede kötü bir niyet yoktu sadece hislerimi dile getirdim.

Ama sen diyosanki ben kaale alınacak adam değilim sen bilirsin seninkileri es geçerim o zaman
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Bjk_kosova

Nevzat demir tesislerinde calisma

<blockquote class="twitter-tweet" lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Brilliant #Besiktas starts seeding as first club in Turkey to adopt high tech#SISGRASS #hybridpitch from @SIS_Pitches pic.twitter.com/211LqBK6Pk</p>&mdash; SIS Pitches (@SIS_Pitches) <a href="">August 24, 2015[/url]
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Bir gün değil hergün Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ahmetx

<blockquote class="twitter-tweet" lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Brilliant #Besiktas starts seeding as first club in Turkey to adopt high tech#SISGRASS #hybridpitch from @SIS_Pitches pic.twitter.com/211LqBK6Pk</p>&mdash; SIS Pitches (@SIS_Pitches) <a href="">August 24, 2015[/url]

Nevzat demire SIS gireli kaç gün oldu acaba , burası stadyuma göre kısa sürmesi lazım çünkü soğutma burada olmayacak.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serkan Çağıl

Geçende yazdım benim için Beşiktaşlı olan herkesin yorumu önemli okurum tartışırım. Dediğim şeydede kötü bir niyet yoktu sadece hislerimi dile getirdim.

Ama sen diyosanki ben kaale alınacak adam değilim sen bilirsin seninkileri es geçerim o zaman

Malesef Serhat kardeşimiz haklı bende o tarihlerde açılacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Yazının mahremiyeti gitmiş :D

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ALBATROS

nevzat demir çimsiz bile halı gibi olmuş  :halay:

Çevrimdışı Bjk_kosova

Nevzat demire SIS gireli kaç gün oldu acaba , burası stadyuma göre kısa sürmesi lazım çünkü soğutma burada olmayacak.

Tesislere 9 haziranda kazma cakildi sanirim, SIS'in elemani Andy de bu ayin basinda calismaya basladi diye gormustum tweeterde. @ahmetx
Bir gün değil hergün Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

arkadaşlar merhaba...çok uzun zamandır takip ediyorum ama çok mesaj atmaya vaktim olmuyor o yüzden üye olamıyordum..bugünkü güzel haber sonrası kendimi tutamadım üye oldum..bizim için hayırlısı ne zamansa o zaman açılsın..izmir'den herkese selamlar...
Hoşgeldin kardeşim

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Çok güzel haberler var umarım devamı son sürat gelir. Vodafone Arena Loading  :) Yüzdeyi siz verin artık  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Tesislere 9 haziranda kazma cakildi sanirim, SIS'in elemani Andy de bu ayin basinda calismaya basladi diye gormustum tweeterde. @ahmetx
2 buçuk ayda bu seviyeye gelmiş o zaman.Bakalım tamamen hazır olması ne kadar sürecek..Güzel olmuş bu haliyle bile :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

45 günde çim sürse 4 ay kadar zaman alıyor öyleyse @Bjk_kosova
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı CUBUKLU

Alemin keyfi yerinde yine maşallah  :halay: nevzat demirde hiç aksama olmadan 2 buçuk ay çalışılması düşündürdü beni tahmini ne zaman biter acaba  :alala:
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimiçi Necmi

Ben Bu stadda çalışan sayısı az dediğimde bana kızanlar olmuştu kendi düşüncesine göre.Şimdi onlara soruyorum nerde bu çalışanlar?Video yayını oldugu surece gunluk en az 2 saat ızlerdım toplam ama çalışan sayısında hep az kişi gördüm.Adını vermeyen Yonetıcı de buyuk ıhtımal Ahmet Nur Çebi dir.
bu haber 1903 ün bir tarafından uydurmasıdır kardeşim şu anda stadda çalışan sayısı 630 kişi
o yönetici o kadar eminse adını verecek nesinden korkuyorda adını veremiyor. Sen Sayın Çebinin adını
vermeden konuşacağını sanıyormusun. Burda adını bu şekilde yazarak bile hakaret etmiş oluyorsun

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi COB

Zemin de duran halatlar cati halati degilmi? Neyi sipariş ediyoruz?