Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715907 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Murat Aksakal

Sevmeler emek ister, Beşiktaş emeğimsin..

Çevrimdışı warofpoet

ne hibrit çimmiş arkadaş bizimkisi hibrit değil  kibrit çim olacak  :kop: :kop: rakiplerin köküne kibrit suyu dökeceğiz hesabı  :kop: :kop:

bknz : köküne kibrit suyu dökmek
Anlamlar

[1] Kökünü kurutup ortadan kaldırmak.
    [2] Yok etmek.  :D :D :D :D :ishock:
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı ihsanakkanat

O değil de stad bittikten sonra stadı öyle bir sahipleneceğiz ki öyle eskisi gibi koltuk kırmalara, tuvaletleri hor kullanmalara yok efendim duvarlara yazı yazmalara falan ilk biz tepki göstereceğiz. Hatta bu yüzden kavgalar bile çıkacak sanırım.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi  abi, web sayfasını incelediğimde, toki arenayıda bu firma yapmış. doğru mu?
doğru onlar yapıyor Fenerin stadınıda onlar yapmış
ama bizdeki sistem değil  onlarınki normal sistem zaten nedenlerini anlattılar
oluşan kötü sahanın mesela fenerle toki sitatları yapılış tekniğinden kullanılan
malzemeye kadar birebir aynı sanırım fenerin stadını 2010 da yapmışlar tokiyi
o zamandan bu zamana 3 kez yenilemek zorunda kalmışlar. Mesela geçen dönemde kesinlikle
konser izni verilmemiş ama bu sene maçlarda gene sorun yaşanacak diyor.
söylenen kadarıyla dünyanın en kapalı stadıymış ve zemin ona göre yapılmamış
birde stadda kontrollerinin olmaması çok kötü kullanıma neden oluyormuş
aldığım bilgiye göre bize izin vermek istememkle haklılar çim iki takımı kaldırmazmış
zaten tek takımıda kaldırmıyor haftada iki maç yapmaya elverişli değil mesela kasımpaşayıda
sıs yapmış ama bırakın maçı istenirse antrenmanlarıda yapabilirler hiç bir şey olmaz
deniyorbizim onlardan çok farklı bir sistemimiz var en azından bilin maddi olarak çime harcanan para ile 4
tane toki stadı zemini yapabilirsin yani istanbuldaki süper lig takımlarının stad zeminlerinin
toplamından daha maliyetli bir zemin var bizde bütün stadın güneş rüzgar testleri yapılmış
ve çimin her cm karesi teknoloji dolu anladığım kadarıyla dünyadaki en iyi zeminlerden biri olacak
hiç bir şey şansa bırakılmamış biz burda hibrit olacakmı olmayacakmı dedik drenajı iyi olsun dedik ısıtmalı olacakmı dedik :D
ben bu yazıyı @ahmetx e armağan edeceğim çok erken tepki gösterdi çok utanacak okurken
bu arada iyiki desso tercih edilmemiş diyorum belki çok daha ucuza mâl olacaktı daha iyisinin olduğunu bilmediğimiz için mutluda olcaktık
ama gördüğüm bir şey var yönetime şu aralar çok sinirliyim ama stad konusunda hep en iyiyi istiyorlar
her kes herşeyi söyleyebilir ama stad konusunda asla kimse bir şey diyemez adamlar yapıyor
şu ana kadar neden bunu değilde bunu tercih ettiler diyebileceğim bir şey olmadı çim konusunda
tepki vermeye hazırlanıyordum en önemli konu bu ama ne denebilir boş verin stadı nevzat demire yapılan işlemde
öyle bir saha Türkiyede yok avrupada bir çok stadda yok onu boş verin antrenman sahamızın kalitesi
barnebauda yok :D arsenalin zeminini burda herkes beğenir işte antrenman sahamız öyle olacak
stada hiç girmeyelim onu okursunuz haber çıkarsa şimdi onaya takıldı bekliyoruz biraz sansüre uğrayabilir
malesef ama haber sitesinde yazamadığımızı burda sohbetler esnasında ağzımızdan kaçırabiliriz :D

Çevrimiçi Necmi

Daha önce paylaşıldı mi bilmiyorum ama
ya boş verin haberi okuduğunuzda hibrit neymiş loo diyeceksiniz
takıldık hibrite

Çevrimdışı erenoz

Antrenman sahası böyle olacaksa stada halı sermeyi planlıyoruz herhalde :))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı megiddo

oluşan kötü sahanın mesela fenerle toki sitatları yapılış tekniğinden kullanılan
o zamandan bu zamana 3 kez yenilemek zorunda kalmışlar. Mesela geçen dönemde kesinlikle
aldığım bilgiye göre bize izin vermek istememkle haklılar çim iki takımı kaldırmazmış
zaten tek takımıda kaldırmıyor haftada iki maç yapmaya elverişli değil mesela kasımpaşayıda
sıs yapmış ama bırakın maçı istenirse antrenmanlarıda yapabilirler hiç bir şey olmaz
deniyorbizim onlardan çok farklı bir sistemimiz var en azından bilin maddi olarak çime harcanan para ile 4
tane toki stadı zemini yapabilirsin yani istanbuldaki süper lig takımlarının stad zeminlerinin
toplamından daha maliyetli bir zemin var bizde bütün stadın güneş rüzgar testleri yapılmış
ve çimin her cm karesi teknoloji dolu anladığım kadarıyla dünyadaki en iyi zeminlerden biri olacak
hiç bir şey şansa bırakılmamış biz burda hibrit olacakmı olmayacakmı dedik drenajı iyi olsun dedik ısıtmalı olacakmı dedik :D
ben bu yazıyı @ahmetx e armağan edeceğim çok erken tepki gösterdi çok utanacak okurken
bu arada iyiki desso tercih edilmemiş diyorum belki çok daha ucuza mâl olacaktı daha iyisinin olduğunu bilmediğimiz için mutluda olcaktık
ama gördüğüm bir şey var yönetime şu aralar çok sinirliyim ama stad konusunda hep en iyiyi istiyorlar
her kes herşeyi söyleyebilir ama stad konusunda asla kimse bir şey diyemez adamlar yapıyor
şu ana kadar neden bunu değilde bunu tercih ettiler diyebileceğim bir şey olmadı çim konusunda
tepki vermeye hazırlanıyordum en önemli konu bu ama ne denebilir boş verin stadı nevzat demire yapılan işlemde
öyle bir saha Türkiyede yok avrupada bir çok stadda yok onu boş verin antrenman sahamızın kalitesi
barnebauda yok :D arsenalin zeminini burda herkes beğenir işte antrenman sahamız öyle olacak
stada hiç girmeyelim onu okursunuz haber çıkarsa şimdi onaya takıldı bekliyoruz biraz sansüre uğrayabilir
malesef ama haber sitesinde yazamadığımızı burda sohbetler esnasında ağzımızdan kaçırabiliriz :D
resmen insanın ağzının suyu akıyor, yazıktır o çimlere  oynamasınlar orda, kasımpaşa başakşehirde falan oynayalım  :D

Çevrimdışı riza calli

Bi cimin hic eksi yanı varmi necmi abi.

Çevrimdışı cagdas44

Pahalı, resmen 4 statlık para veriyormuşuz

Çevrimdışı ahmetx

Yazıyı bana armağan edebilirsinde,  neden utanayım böyle süper stad zemini için, ayrıca Web sitelerine koymamışlardı yeni nesil hibrit çimlerini ben yazıyı yazdığımda (sisgrass) @Necmi abi :)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı GD8

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi fatihsahin

bu çimi seren çocuk kör oldu. Ameliyatı ile birlikte 5m€ diyebilirmiyiz abiler  :lol:
siyah beyaz

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı pelops

arsenalin stadını hayal edebilirsin.
ama sonradan burun kıvırırsın peşin söyleyeyim @Karabay
yok artık ! :icool:

Çevrimiçi Necmi

var maliyeti ve bakımının çok zahmetli olması

Çevrimdışı emrevolkan

Bende mi sorun var bilmiyorum ama seyrederken beynim döndü :)

Çevrimdışı emrevolkan

var maliyeti ve bakımının çok zahmetli olması

@Necmi abi peki cim sizin soylediginiz sistemle asagi yukari ne kadar surecek tamamlanmasi?

[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2015, 15:53:16 emrevolkan ]

Çevrimiçi Necmi

Yazıyı bana armağan edebilirsinde,  neden utanayım böyle süper stad zemini için, ayrıca Web sitelerine koymamışlardı yeni nesil hibrit çimlerini ben yazıyı yazdığımda (sisgrass) @Necmi abi :)
demekki neymiş peşin hükümlü olmamak lazımmış :evillol:
ama bende ilk itiraf edeyim iç dünyamda isyanlardaydım
ama senin gibi atlamadım topa :D  @ahmetx

Çevrimdışı GD8

Bende mi sorun var bilmiyorum ama seyrederken beynim döndü :)

Ben yeni geldim kendime :)

Çevrimdışı ahmetx

Evet topa erken atladığıma pişman oldum ama zeminin hibrit olması ve firmanın referansları pişmanlığımı unutturdu @Necmi.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi peki cim sizin soylediginiz sistemle asagi yukari ne kadar surecek tamamlanmasi?

haberi bekleyin her şeyi söylersek haberin ne anlamı kalır
zaten onay gelmeden detaylara girmiyoruz bizim amacımız haber yapmak değil
en doğru şekilde taraftarı bilgilendirmek ve bunu yaparken Beşiktaşa ve
bize iş yapan firmalara zarar verecek şekilde haber yapmamak ve Beşiktaşın
menfaatlerine ters düşmediği sürece firmalarada saygı göstermek.

Çevrimdışı Efe

bugun kelepce takilmadi genelde ayarlamarla ugrasildi
Şampiyon Beşiktaş JK