Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5716710 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı cursedofdragon

şu bilgi neden acıklanmıyor devlet sırrı mı bu  :alala: :steamed: :steamed: :bawling:

Çevrimdışı ZEKI

ben bile bilmiyorum ufak bilgi kırıntıları var sadece.yarın ola hayrola.
send ekırıntı var bende oda yok kac gundur is guc kosturmaca  :bawling: :bawling:

Çevrimdışı Efe

Aylık rutin stat ziyaretimi yapıyorum. Başkan Çatı temmuzda kalkar Demişti ne oldu o :D
ağustosu bekle :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

ben bile bilmiyorum ufak bilgi kırıntıları var sadece.yarın ola hayrola.
2 gündür yarın ola hayrola deniyor zaten madem bekleniyor
yok şöyle böyle denmesin abi sıkıntı orda söylemiceksin madem milletide meraklandırma
paylaşıldığında öğrenelim böyle olunca merak ediyor insan haliyle  :iblush:
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2015, 20:37:22 TØLGA ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ZEKI

2 gündür yarın ola hayrola deniyor zaten sıkıntı orda madem bekleniyor
yok şöyle böyle denmesin abi sıkıntı orda söylemiceksin madem milletide meraklandırma
paylaşıldığında öğrenelim böyle olunca merak ediyor insan haliyle
Hic demi bigi vermesinler, su kırıntılarla bayagi bir seyler ogrendik. Firma izni olmadan roportaj nasil yayinlansin

Çevrimdışı TØLGA

Hic demi bigi vermesinler, su kırıntılarla bayagi bir seyler ogrendik. Firma izni olmadan roportaj nasil yayinlansin
ben yayınlansın demiyorum zaten abi yanlış anlaşılma olmasın
ilk necmi abi bilgilendirdi konu hakkında sonra izin gelince paylaşılacak dedi bizde bekleyişe geçtik zaten eyvallah
sonradan olanlar sıkıntılı benim anladığım bilenler var merak ettiriyolar söylemiceksen hiç merak ettirme diyorum bende
bekliyoruz ne güzel paylaşılacak elbet anlatabilmişimdir inşallah kendimi  :D
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ZEKI

ilk necmi abi bilgilendirdi konu hakkında sonra izin gelince paylaşılacak dedi bizde bekleyişe geçtik zaten eyvallah
sonradan olanlar sıkıntılı benim anladığım bilenler var merak ettiriyolar söylemiceksen hiç merak ettirme diyorum bende
yok anlatamadin  :kop: :kop: az sabir bende emin ol buyuk merakla bekliyorum

ysariusta

• Ziyaretçi

Tolga serzenişinde haklısın. Bu konuda tüm forumdan da özür dilerim benim boş boğazlığım oldu. Ancak bende sizin gibi heyecanlıyım. Mazur görün lütfen. Sohbet şeklinde bir ropörtaj yapılmış ve sonuçta orada pek çok risk oluşturan bilgi var. Bazı şeyleri orada haber olarak yazamayacağız, onlardan bir kaç kelam ediyoruz. Sizde rahat olun. En iyisi yapılıyor. En iyisi planlanmış taa en başından beri. Ben şunu söyleyebilirim. O sahanın yapılacağını öğrendiğimde bir kez daha "acil açılsın" demekten vazgeçtim. Gerçi gene sabırsızlanırım o ayrı tabi. Firmaya da hak vermek lazım. Bazı bilgilerin gizlenmesini isteyeceklerdir. Amacımız hit almak falan değil. İnsanları bilgilendirmek. Sadece bu kadar da değil düzenli bilgi ve fotoğrafta talep edildi. Tüm bunların olması adına az sabır.

Çevrimdışı Ayberk

Tolga serzenişinde haklısın. Bu konuda tüm forumdan da özür dilerim benim boş boğazlığım oldu. Ancak bende sizin gibi heyecanlıyım. Mazur görün lütfen. Sohbet şeklinde bir ropörtaj yapılmış ve sonuçta orada pek çok risk oluşturan bilgi var. Bazı şeyleri orada haber olarak yazamayacağız, onlardan bir kaç kelam ediyoruz. Sizde rahat olun. En iyisi yapılıyor. En iyisi planlanmış taa en başından beri. Ben şunu söyleyebilirim. O sahanın yapılacağını öğrendiğimde bir kez daha "acil açılsın" demekten vazgeçtim. Gerçi gene sabırsızlanırım o ayrı tabi. Firmaya da hak vermek lazım. Bazı bilgilerin gizlenmesini isteyeceklerdir. Amacımız hit almak falan değil. İnsanları bilgilendirmek. Sadece bu kadar da değil düzenli bilgi ve fotoğrafta talep edildi. Tüm bunların olması adına az sabır.
ben de onu soracaktım; haberde fotoğraf ya da video similasyonu falan kullanılacak mı diye
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı cagdas44

ben de onu soracaktım; haberde fotoğraf ya da video similasyonu falan kullanılacak mı diye

Benim @Yunus abinin fotoğraf bilgisinden anladığım uygulama sürecine dair gerek nevzat demir gerek stattan fotoğraf gelebilir gibi.

Çevrimiçi murat

Benim @Yunus abinin fotoğraf bilgisinden anladığım uygulama sürecine dair gerek nevzat demir gerek stattan fotoğraf gelebilir gibi.

:ok: :claps: :photo: :deal:

ysariusta

• Ziyaretçi

video yok ama detaylarla ilgili fotoğraflar var. Fotoğraf göndermeleri için ricada bulmuşlar. ses etmeyin işte. rahat davranın ki adamları ürkütmeyelim.

Çevrimdışı Efe

yarın bakalım neler yapacaklar şu kelepçeleri bitirseler bayram gelmeden bide halatların iskeleleri hala konmadı onlar yapılsa :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Keşke futbolcuların çıkışları eskiden olduğu gibi sahanın altından olsa futbolcular çıktığı zaman konfeti atılsa eski zamanlardaki gibi.Beşiktaş taraftarı denince hep aklıma bu görüntü gelir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı pelops

merak ettiğim madem çim ile ilgili bi gelişme var neden yönetim açıklama yapmadı ? ya da bu açıklamayı yapacak arkadaşlar yönetimin içinden mi ?

ysariusta

• Ziyaretçi

merak ettiğim madem çim ile ilgili bi gelişme var neden yönetim açıklama yapmadı ? ya da bu açıklamayı yapacak arkadaşlar yönetimin içinden mi ?
yok haber.besiktasarena.com adına ropörtaj yapıldı. Beşiktaş Yönetiminden değil ama forum yönetiminden

Çevrimdışı megiddo

yönetimin böyle bir zorunluluğu yokki, ayrıca hibrit çim olacağını defalarca söylediler ki bu yeterli zaten, kalkıp da fikret orman tv kanalında çimin içindeki liflerin hücre yapısından bahsedecek değil.

Çevrimiçi Necmi

bilenler var biri @Fatih  diğeri @ahmet türken   çünkü röportajı birlikte yaptık @Yunus da biliyor çünkü birlikte ofiste temize geçtik
onun dışında herkes burda söylediklerimizi biliyor. Zaten bu güne kadar merak edilenleri söyledik Hibrit olacak ekilecek
ötesi bildiğiniz şeyler işte ısıtma varmı yokmu drenaj onlar mı yapacak vs vs :D

Çevrimdışı Kemal

@Necmi abi ben ne kadar zamanda serilecek vs. Sormuyorum ,  sadece bize zaman kazandıracak mi bunu öğrenmek istiyorum , oda mumkunse tabi , zora sokmak istemem

Çevrimdışı mehmetthedum

Demin gün özetlerinde izledim. Başkan stadı fener maçına yetiştirip açmaktan bahsediyor deniliyordu.

Sakın ha!!!!

İlk maç , hedef maçlardan biri olmamalı. İlk maç  stad bize de yabancı olacak. Hem taraftar hem takım için yabancı bir yere gitmiş gibi olacağız. Çatıyı, tuvaletleri, büfeleri, koridorları inceleyeceğiz. Tribün grupları daha bölgesel olarak oturmamış olacak.aksi bir sonucun psikolojik etkileri de olacaktır.

Herşeyden öte bu onuru fenerbahçeye vermek istemiyorum şahsen. Ne alaka yav.  Hem de başkanları beşiktaştan hesap soracak olan, 2 yıldır avrupa veya lig maçlarında bize stad vermeyen sarışn....

Eğer o döneme yetişecekse bile  gerekirse önceki hafta açılış maçı için amatör küme takımını bile tercih ederim, sonra lig maçında fenerle oynanır.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi ben ne kadar zamanda serilecek vs. Sormuyorum ,  sadece bize zaman kazandıracak mi bunu öğrenmek istiyorum , oda mumkunse tabi , zora sokmak istemem
hayır Kemal kazandırmayacak bitim süresi 35-40 gün 30 günde dinlenmesi gerekiyor büyüyecek
ama bunların bir önemi yok erkende bitse değişen bir şey yok saha kalkınca girecekler membran kaplama bitmeden işlerini bitirecekler
yani biz çim beklemeyeceğiz çatıya odaklanın bu zaten bildiğimiz bir konuydu ben bir senedir diyorum membran kaplama bittiği günün
ertesinde maç oynarız

Çevrimdışı ALBATROS

suni güneş ışığı cihazları alınacakmı acaba  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Demin gün özetlerinde izledim. Başkan stadı fener maçına yetiştirip açmaktan bahsediyor deniliyordu.

Sakın ha!!!!

İlk maç , hedef maçlardan biri olmamalı. İlk maç  stad bize de yabancı olacak. Hem taraftar hem takım için yabancı bir yere gitmiş gibi olacağız. Çatıyı, tuvaletleri, büfeleri, koridorları inceleyeceğiz. Tribün grupları daha bölgesel olarak oturmamış olacak.aksi bir sonucun psikolojik etkileri de olacaktır.

Herşeyden öte bu onuru fenerbahçeye vermek istemiyorum şahsen. Ne alaka yav.  Hem de başkanları beşiktaştan hesap soracak olan, 2 yıldır avrupa veya lig maçlarında bize stad vermeyen sarışn....

Eğer o döneme yetişecekse bile  gerekirse önceki hafta açılış maçı için amatör küme takımını bile tercih ederim, sonra lig maçında fenerle oynanır.
öyle bir şey mümkün değil zaten çim işinde hemen şu an kazmayı vursalar fener maçına ucu ucuna yetişir. buda imkansız açılış tarihi herşey yolunda
gitse minimum 29 ekimdir. en geçte gs maçına açılır eğer isterlerse ilk yarı son 3-4 maç içerde oynanır en iyi tahmin bence bu

Çevrimdışı Fatih

Ozur dilerim. Amacim hic kimseyi meraklandirmak degil. Elimizde olsaydi daha ilk gun yayimlardik. Fakat teyit ettirmemizi istediler. Aradan 2 gun gecti ve hala yayimlayamadik. Sizden daha fazla aslinda biz merak ediyoruz belki de. Tepkilerin ve sevinclerin nasil olacagini. Ama imkanlar kisitli. Ben sadece sadece cime odaklanmamaniz, cimle beraber 3-4 tane daha ozellikle beraber yapilacagini soylemek istedim. Neler oldugunu da soyleyemiyorum, anla iste:) yarin bi puruz cikmaz umarim. Herkes de en dogru bilgiyi keyifli bir sekilde okur.

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Necmi

suni güneş ışığı cihazları alınacakmı acaba  :bandit:
sen sora sora her şeyi öğrenmek istiyorsun iki gündür
onlarla ilgilide bilgi var son hali nasıl olacak bilmiyorum ama bir daha çimle ilgili bir
soru sormaya ihtiyaç duyulmayacak şekilde detaylı bir haber yapacağız yani sahada çalışırlarken bunlar ne yapıyor demeyeceğiz yaptıkları herşeyi
biliyor olacağız şimdi bende bilmiyorum ne kadarını yayınlayabileceğiz iyi niyeti
suistimal etmek istemiyorum o nedenle fazlada bir şey söyleyemiyorum ama bundan sonra çim konusunda
bir bilgi sorunu yaşamayacağız