Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5683975 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALBATROS

yayımlanana kadar parkta bahçede bile çime bakmayın derim. Çok başka bir şey. Mesele çim değil. Onu söyleyebilirim. Çim en basiti.

yarına yetişirmi izinler acaba

Çevrimdışı attila_metu

yayımlanana kadar parkta bahçede bile çime bakmayın derim. Çok başka bir şey. Mesele çim değil. Onu söyleyebilirim. Çim en basiti.

Beklenti o kadar yukseldi ki umarim hayal kirikligi olmaz.

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Eğer paylaşılan proje resimleri çatının son haline aitse membran da şöyle olacakmış...

Çevrimdışı cem_k12

bugün 10 sayfalık çim detayı gelecekti gelişme var mı onla ilgili?

Çevrimdışı rubi_tobin

bugün takılan büyük parça nekadar sürede birleştirilmişti acaba
Ben yapilirken oradaydim 35 dakikada monte ettiler

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı MamiReyiz_39

bugün 10 sayfalık çim detayı gelecekti gelişme var mı onla ilgili?

Bugün Olmadı..Yarın İnşallah..
Mermiler Atılacak Gökyüzüne..Şampiyon Olduğun Gece..Piuvvv Piuvvvv Piuvvvvv
İletişim Adresi: http://instagram.com/muhammetrslan

Çevrimdışı dessocu

Ben yapilirken oradaydim 35 dakikada monte ettiler

kaç tane takılacak ki bunlardan?

Çevrimdışı rubi_tobin

kaç tane takılacak ki bunlardan?
42

ysariusta

• Ziyaretçi

42

35 çarpı kırk ikiiiii eşittir.

Çevrimdışı idil

ben de bugün ordaydım. dünyanın en cehennem çukuru stadı filan heralde !!! göğe yükseliyor adeta. diklik hissedilmeye başlamış feci şekilde. tribünler o kadar saha içinde ki acaba saha nereye sığacak dedim :D şansıma ilk çatı parçası takılmış onu da gördüm o da devasa bir şey  :D bir sürü de işçi çalışıyodu baya hareketliydi anlayacağınız.  :ok:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

ysariusta

• Ziyaretçi

ben de bugün ordaydım. dünyanın en cehennem çukuru stadı filan heralde !!! göğe yükseliyor adeta. diklik hissedilmeye başlamış feci şekilde. tribünler o kadar saha içinde ki acaba saha nereye sığacak dedim :D şansıma ilk çatı parçası takılmış onu da gördüm o da devasa bir şey  :D bir sürü de işçi çalışıyodu baya hareketliydi anlayacağınız.  :ok:
ohooo İdil Hanım hacı olmuşsunuz aziz ramazan günüde... Hayırlı olsun diyelim. Hani fotoğraf. hiç değilse bi selfi.
Bu arada @rubi_tobin ve @samet67 ellerinize sağlık.

Çevrimdışı denilanz

42

42 olmaz. 2 kelepçeye bir parça düşüyor. 21 büyük parça takıldıktan sonra onları birbirine bağlayacak enine parçalar takılacak tahminim.

Çevrimdışı MamiReyiz_39

42 parça büyük

42 büyük parça olmaz...1 büyük parçaya 2 kelepçe düşüyor..o yüzden 21 büyük parça..
Mermiler Atılacak Gökyüzüne..Şampiyon Olduğun Gece..Piuvvv Piuvvvv Piuvvvvv
İletişim Adresi: http://instagram.com/muhammetrslan

Çevrimdışı dessocu

35 çarpı kırk ikiiiii eşittir.

hahaa:) hesaplayan adam.

bölü altmııış eşittir 24-25 falan. bi günlük işmiş yaw. oldu olacak membranı da yerde sersinler.

Çevrimdışı megiddo

42 olmaz. 2 kelepçeye bir parça düşüyor. 21 büyük parça takıldıktan sonra onları birbirine bağlayacak enine parçalar takılacak tahminim.
her bir kelepcede iki tane kulak var o yuzden ayni kelepceye iki farkli parcanin ayagi gelebilir.

Çevrimdışı Tolga

@idil heryeri gezebildin mi bari :evillol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı rubi_tobin

42 büyük parça olmaz...1 büyük parçaya 2 kelepçe düşüyor..o yüzden 21 büyük parça..
3 kelepçeye 2, 4 kelepceye 3 parca dusuyor. 42. Kelepce ile 1. Kelepce arasindada 1 tane var. Hesabiniz yanlis.

Çevrimdışı megiddo

Çevrimdışı denilanz

her bir kelepcede iki tane kulak var o yuzden ayni kelepceye iki farkli parcanin ayagi gelebilir.
Öyle olursa yük çok artar. 2 kare çerçeveyi yanyana koyduğunuzu düşünün. Birleştikleri kısımlar çift kat olmuş olur. Ama iki kareyi aralarında bir kare boşluk olacak şekilde koyarsanız, sonrasında üst kısmına bir kiriş ekleyerek olayı bitirirsiniz. Bence dediğim gibi olacak. 21 son kararım.

Çevrimdışı Mustij1903

Yok yükler şöyle olur, yok şu kadar ağırlık biner, yok çimler nasıl olacak, 20 eylüle yetişir miii :)))))) Ağalar stadyum bitiyor......  :ishock: :ishock: :ishock: Kafaya takmayın. Bizim halimiz mahalleye kepçe gelince başına toplanan ihtiyarlara beniyor. :sevinc :sevinc :sevinc :sevinc
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı ALBATROS

onay gelene kadar gizliliği olmayan birkaç bilgi paylaşılamazmı  :bandit:

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı warofpoet

buna niye kimse bir yorum yapmıyor. orası resmen bunun için özellikle yapılmış gibi? asma germe çatılarda burası böyle olan başka çatı varmı?

42 led panelin oralara gelmesi pek mümkün değil. stadın ışıklandırması o aralara gelecek sanıyorum. ışıklandırma olmayan yerlerde belki olabilir ama ışıktan etkilenmeden görülebilecekse.
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı samet67

ohooo İdil Hanım hacı olmuşsunuz aziz ramazan günüde... Hayırlı olsun diyelim. Hani fotoğraf. hiç değilse bi selfi.
Bu arada @rubi_tobin ve @samet67 ellerinize sağlık.
Rica ederim @Yunus abi. Yalnız bugün stada doğru yürürken yeni gelen yunan turist kafilesinin arasına karıştırm. İki tane ihtiyar stadı işaret ederek renklileri sayıklayip duruyorlardı. Herhalde stad onun mu bunun mu diye konuşuyorlardı. Döndüm onlara stadı işaret ederek ters ters Beşiktaş Beşiktaş dedim onlarda şaşırdı haa Beşiktaş dedi bi tanesi döndüm yoluma devam ettim bende :D :D