19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 83049 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Geovani

Burda defalarca yazdım teknik ekipte istikrar önemlidir diye bu anlamda biliç i hep savundum,ama anlamsız şekilde ürkek bi yapısı var,gs  fb deplasmanda son dakikalara 2-1 önde girersin ve top çevir dersin anlarımda 9 kişi kalmış rakibine hala çakılı 4 defans adamıyla durmak nedir anlayabilmiş değilim...Hani bazen diyoruz ya serdar niye bindirmiyor atiba neden çıkmıyor diye,biliç kontra yememek için bile kaleciye degajı  taç çizgisine yapmasını söylüyor,evet disiplinli olmak paldır küldür saldırmamak bu anlamda biliçi seviyorum dağılmıyoruz ama ALLAH rızası için bir yönetici falan söylesin hocaya biz BEŞİKTAŞız ve gerektiği zaman risk almalısın desin...Bir kardeşimin dediği gibi bugünü gördükten sonra derbilere nasıl umutla bakalım...Çok şükür kazandık...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Paolo Maldini

Haftaya kaleye cenk geçsin sakatsa günay geçsin kaleye tolga çok önemli, tecrübeli bir kaleci ama bir maç dinlensin ilerde daha büyük problemler çıkabilir

Çevrimdışı Tolga

Erciyes yenilgisinde 10 kişi ile öne geçtik son dakikalarda kaybettik bunun Bilic ile alakası nedir

Beşiktaş illaki zorlanacaktır daha böyle çok maç izleyeceksiniz takımda tecrübeli adam sayısı kaç Allah aşkına ki en tecrübelilerinden Tolga'nın yaptıgı hatayı da hepimiz gördük şu takımı hocası dahil bir bebek gibi düşünün çok hata yapacagız ama 2 sene sonra ciddi başarılar gelecek yeter ki istikrar devam etsin

Eleştirmeyin demiyorum ama Bilic'in etki yapacagı fazla şey yoktu son dakikalarda keep the ball diye eleştiriyorsunuz napalım saldıralım mı 9 kişi takıma ne güzel top çevirdik zaman geçti ne zaman ileri gittik faul yaptık baskı yedik bunların hepsi td hatası degil oyuncu tecrübesizligidr
Erciyes maçında suç tabiki sadece Bilic'in değildi ama eksik kalan bir takımın nasıl savunacağının nasıl hücum edeceğinin planlamasını ya da taktiğini belirleyecek olan kişi takımın hocasıdır.Ne demek yani burada Bilic'in hiç suçu yok.

Ayrıca şunu da kabul etmiyorum bu takım neredeyse 3 senedir beraber oynuyor.Bir sürü yüksek tansiyonlu maç oynadı.Peki bu takımın oyuncuları ne zaman tecrübe kazanacaklar.

Olcay mı tecrübesiz,Sosa mı,Ba mı, Töre mi, Veli mi, Motta mı, Ersan mı tecrübesiz.

Artık bu oyunculara tecrübesiz diyorsanız diyecek birşeyim yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cisse557

Bir takımda 1-2 futbolcunun performansının kötüye gidişi futbolcunun sorumsuzluğudur ama 18 futbolcu kötüye gidiyorsa sorumlusu Biliç'tir.

Biliç hikaye anlatmayı bırakıp somut bir şeyler yapmalı. Takım her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Nasıl özeleştiri yok hocam geçen hafta Mersin'i yenince Olcay da Oguzhanda eleştirdi kendini
ben bu hafta için konuşuyorum hocam. Tek öz eleştiri yapan adam Bilic. Umarım bunu sahaya da yansıtır.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bilic: "İlk yarıda iyi değildik. Tuhaf bir ikinci yarı oldu. Çok değerli bir 3 puan aldık. Rakibimizi mücadelesinden dolayı tebrik ederim."
aslında tam olarak açıkladığı gibi oldu. Bunun en önemli sebebi oyuncuların gerilimi kaldıramaması. Zaten sosa o yüzden bütün insiyatifi eline aldı

Çevrimdışı Türkay

Acaba Liverpool maçında nasıl oynayacağız.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Yalnız artık Tolga kesik yemeli resmen hatalar zinciri biraz kafası rahatlasın oynamasın 2-3 maç.

Çevrimdışı alperenn58

Liderlik koltuguna yerleştik...
Öncelikle macta kadro gayet güzel kadro ile cıktık
ilk yarı tolga güzel kurtarısı ortasa mücadelisi ile ilk yarı bitti
2. geleli var olan oyun stili ve rize yorulması ile rakip alana geçtik... Gol attık ama 10 kişi kaldı rakip 2. atmak için uğraşılması gerek tek şey pozisyon derken Tolga hatası mı denir şans ı mı denir güzel orta mı denir baht mı denir golü yedik... üstüne rakip bir kırmızı daha 5 kere de gösterse sagdan soldan gösterse kırmızı girişe bile veriyor premier ligde o harekete...
9 kişi rakip Biliç Yapacagı tek şey geçip oturup sigarasını yakıp izlemek ama gel görki bizim oyuncular bireysel oynamayı seven oyuncular 9 kişiye ne diye bireysel oynarsın alan acın top gezdirin sağa sola topu götürün... G.töre ezde Olcay yoktu... Oguzhan ezdı. Frei girdi ezdi bireysellik olmaz pas pas pas 2 paz yarsan golu atarsın... biliç kenardan sakin sakin sakin aykırıyor bizin oyuncular stress yapıyor son 25 dk rakip 9 kişi kalıyor kimin elinde olsa fark atardı yav yok taraftarı cıldırtmak için takım elinden geleni yaptı yeter dedi rizeli oyuncular %10000 penaltı kazandık galibiyeti aldık...

macin 1ci dakikasindan sonuna kadar top kaptiran gokhan tore oynasin olcay ciksin nasil elestirmiceksin hoca artik kendini elestirsin oynadigi su rezilmaci bidaha izlesin hakeden oynasin

Çevrimdışı Neo Nesil

Sacma cilingirogludan sacma aciklamalar... Az sus be adam...

Olcay cikmamaliydi

bilice para odeyecegine hikmet karamani getir.

Bilic kotu hiko iyi

butun takim kotu...

Veli atiba uyum saglayamaz

Çevrimdışı alperenn58

aslında tam olarak açıkladığı gibi oldu. Bunun en önemli sebebi oyuncuların gerilimi kaldıramaması. Zaten sosa o yüzden bütün insiyatifi eline aldı

yahu sosa ne yapmis bugun allasen attigi gol disinda 2 haftadir ortada yok top kapma yok baski yok golluk pas araki  bulasin attigi 5 korner hava geldigi gunlerdeki sosayi mumla ariyoruz

Çevrimdışı quanch

Erciyes maçında suç tabiki sadece Bilic'in değildi ama eksik kalan bir takımın nasıl savunacağının nasıl hücum edeceğinin planlamasını ya da taktiğini belirleyecek olan kişi takımın hocasıdır.Ne demek yani burada Bilic'in hiç suçu yok.

Ayrıca şunu da kabul etmiyorum bu takım neredeyse 3 senedir beraber oynuyor.Bir sürü yüksek tansiyonlu maç oynadı.Peki bu takımın oyuncuları ne zaman tecrübe kazanacaklar.

Olcay mı tecrübesiz,Sosa mı,Ba mı, Töre mi, Veli mi, Motta mı, Ersan mı tecrübesiz.

Artık bu oyunculara tecrübesiz diyorsanız diyecek birşeyim yok.
Şampiyonluk yarışında Ba Sosa Tolga dışında kim tecrübeli
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı Fatih

macin 1ci dakikasindan sonuna kadar top kaptiran gokhan tore oynasin olcay ciksin nasil elestirmiceksin hoca artik kendini elestirsin oynadigi su rezilmaci bidaha izlesin hakeden oynasin
Bu macta Gokhan'i cikarmak mi? Saka yapiyorsun heralde hocam... Olcay + Tolgay beklerdim ben Atiba yerine...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Burda defalarca yazdım teknik ekipte istikrar önemlidir diye bu anlamda biliç i hep savundum,ama anlamsız şekilde ürkek bi yapısı var,gs  fb deplasmanda son dakikalara 2-1 önde girersin ve top çevir dersin anlarımda 9 kişi kalmış rakibine hala çakılı 4 defans adamıyla durmak nedir anlayabilmiş değilim...Hani bazen diyoruz ya serdar niye bindirmiyor atiba neden çıkmıyor diye,biliç kontra yememek için bile kaleciye degajı  taç çizgisine yapmasını söylüyor,evet disiplinli olmak paldır küldür saldırmamak bu anlamda biliçi seviyorum dağılmıyoruz ama ALLAH rızası için bir yönetici falan söylesin hocaya biz BEŞİKTAŞız ve gerektiği zaman risk almalısın desin...Bir kardeşimin dediği gibi bugünü gördükten sonra derbilere nasıl umutla bakalım...Çok şükür kazandık...
Bunun nedeni @Geovani abi takımdaki oyuncular bireyselliğe alıştıkları için... töre bireysel oguzhan bireysel frei bireysel olcay bireysel topu alıp gidiyorlar pasla giden oyuncu yapılarında değil serdar pasla giden oyuncu bindiriyor ama pas gelmiyor halbuki sağda boş boş otobüs bekliyor rakip 9 kişi solda töre hala adam geçme derdinde topu ortaya at 2 ara pas ver kaç sistemi ile gol atarsın yok adam geçeyim gol atayım derdi

Çevrimdışı Deniz

Sosa tecrübesini konuşturdu,panik yapmadı işini yapmaya çalıştı.Böyle maçları böyle tecrübeler kazandırıyor.Rakip 9 kişi zaten tek yapacağı şey kapanmak.Kiliti de açacak biri lazımdı.Sosa bunu pek güzel yaptı.Sosa gibi 1 oyuncumuz daha olsaydı oyun hiç buralara gelmeden 70. dkda kopabilirdi.Olsun böyle de kazandık önemli olan yanlışlardan ders çıkartmak :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:32:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bakalım haftaya görürüz ne kadar ders alınmış bu maçtan.

Haftaya maç büyük olduğu için belli olmaz asıl Eskişehir maçında çıkacak ortaya ne olacağı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

yahu sosa ne yapmis bugun allasen attigi gol disinda 2 haftadir ortada yok top kapma yok baski yok golluk pas araki  bulasin attigi 5 korner hava geldigi gunlerdeki sosayi mumla ariyoruz
Yapma hocam ilk yarıda tamam kötüydü ama 2. yarıda adam tek başına maçı aldı..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

macın masında piyasada olmayan cıkana kadar piyasada olmayan olcay ne demeli peki...  bizim oyuncular bireysel oyuncular takım ıcınde tak tak paslı giden değiller... ba kaç top geldi acaba kac top atabildiler...

Çevrimdışı alperenn58

Bu macta Gokhan'i cikarmak mi? Saka yapiyorsun heralde hocam... Olcay + Tolgay beklerdim ben Atiba yerine...

su maci sadece gokhani izle eger aldigi toplan bir tane adam gectimi bana yaz ortasi varmi yaz yahu tek tek saydim  en az 11 tane  topu kaptirdi

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonluk yarışında Ba Sosa Tolga dışında kim tecrübeli
Tecrübe dediğimiz şey çok maç yapmak ve üst seviyede maç yapmakla elde edilir.

Bu takım Arsenal,Tottenham,Feyenoord ve derbi maçları oynadı bugüne kadar.

Hala daha bu takım belli bir oyun tecrübesine gelemediyse senin görüşüne göre şampiyon olmamız çok zor.

Ama ben bu görüşe katılmıyorum.

Bu takım tecrübesiz falan değil sadece potansiyelinin altında oynuyor.Mersin maçını bunun biraz dışında tutuyorum.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 21:34:45 Tolgaozkhrmn ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cisse557

Sezon sonu Biliç'e yol verelim arzuladığı lige gitsin yerine Şenol Güneş'i getirelim.

Çevrimdışı Kemal

Kronik sıkıntılarımız ortaya çıktı yeni birsey yok ;

Tolganın hava topuna boşa çıkma sorunsalı
Ersanın bireysel hataları

Forvette demba ba oynamayinca skor değiştirecek 2. Forveti sahaya sürmesi

Geriye yaslanma kanatlarin oyuna ilerde kanatlardan dahil olamamasi

Çevrimdışı talha

10 macta 9. galibiyet (deplasmanda)

O zaman susup izleyeceğiz sene sonuna kadar. Hocanın oynattığı topu beğenmemek nedir. Yeter valla.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı alperenn58

Tecrübe dediğimiz şey çok maç yapmak ve üst seviyede maç yapmakla elde edilir.

Bu takım Arsenal,Tottenham,Feyenoord ve derbi maçları oynadı bugüne kadar.

Hala daha bu takım belli bir oyun tecrübesine gelemediyse nasıl şampiyon olacağız ki.

Bu takım tecrübesiz falan değil sadece potansiyelinin altında oynuyor.Mersin maçını bunun biraz dışında tutuyorum.

aynen katiliyorum  kardesim tolgadan  tut gokhan toreye kadar  hepsi havaya girdiler  eskiden orta sahada  rakibi bi silkelerdik oyunu hizli oynardik  bir  ara barca  gibi  pas  yapiyorduk  nerde  kaldi omaclar  nerde  rizemaci

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah haftaya yine kazanacağız. Rize bizden alamadığı puanları fener ve gese den alır artık. Bursa maçını kazanırsak yolumuz açılacak. Eskiden bu tarz gerilimli maçlarda kolayca puan kaybederdik çok şükür artık kaybetmiyoruz.

Etiketler: