2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 184 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11883513 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı talha

Bu bekleyişin sonu Ospina olsun, Gomez benzeri çok stres yaşadık iyi bitsin sonu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Arsene Wenger ile ilgili hoşuma giden tek şey elini cebine sokamadığı gif.

Tabi Ospina'yı bize verirse işler değişir :bandit:
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı OnizukaSensei

Saat kac oldu hala foruma girip acaba bir gelisme var mi diye bakiyorum umutla. Iyice kafayi yedim galiba 😱
Ospina gelse keske butun bu strese, bekleyise degerdi.

Çevrimdışı Kadir G.

En çok Erdal beye üzüldüm. Sen kalk londra istanbul mekik doku o kadar uğraş saatlerce görüşme yap gelsin menajerin biri oyuncusunu çaksın yazık oldu cidden.

Tek yetkili kendisi olsa bu tarz isimlerin peşine düşeceğini sanmıyorum. Kulüpte transfer anlamında vizyon gördüğüm tek isim. Etliye sütlüye de karışmıyor. Sesini hatırlamıyorum. :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ocak 2016, 03:31:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Kaleci gelsin yeter , ben akisina biraktim artik

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi COB

Wenger'i zaten sevmem artik nefret ediyorum.  Şampiyonluk görmeyecise...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Wenger'i zaten sevmem artik nefret ediyorum.  Şampiyonluk görmeyecise...

Abi okuyamadım burayı valla :lol:

Göremeseyicesiye. :alala: :dontknow: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmetx

Cassio hayırlı olsun.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı bhdr

Cassio hayırlı olsun.
Bana Boyko Ryan ikilisinden biri olacak gibi geliyo. Bu Casio mevzuuna hiç inanmadım inanmıyorum. Gönül isterki Ospina olsun ama Casio olmayacak ona eminim.

Çevrimdışı cisse557

Valencia'dan Canizares'i kiralayalim.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetx

Brezilya takımları en vasat oyuncularını bile Türk takımlarına milyon dolarlara kitliyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı fore_kazık

Gel artık zalım Ospina... Cassio uçağa binse bile,imza töreni yapılsa bile, o imza atılmadan sevgilisinden zorla ayırılıp istemediğiyle evlendirilen gelin gibi, gözlerim bir ümitle salonun giriş kapısında, imza atıldığı an salona Ospinanın girerek 'DURUN ULAN BEN GELDİM!!!' demesini bekleyecek... :)

Sabah sabah beni Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu moduna sokan Arsene Wenger; dilerim Allahtan şampiyonluğu son hafta kaleci hatasıyla kaybedersin....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Brezilya takımları en vasat oyuncularını bile Türk takımlarına milyon dolarlara kitliyor.
3,5 milyon euroya öküz alınır  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Başka pis işler döndüğü için bu menajerlerin oyuncularıyla ilgileniyoruz zaten. Avrupadan eli yüzü düzgün sert stoper almak varken Brezilya'ya gidiyoruz, Avrupadan sol bek almak varken yine Brezilya'ya gidiyoruz, neden Brezilya'ya gidiyoruz? oralarda neler dönüyor tam olarak bilmiyoruz. Ama Beşiktaş'ın bir kuruşunu cebine atan varsa gün yüzü görmesin diyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

Neden Arjantin değilde hep Brezilya?

Çevrimdışı Ensar

of ulan of gitti yine Beşiktaşımızın paraları çöpe
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ayberk

Shaktar yıllardır kadrosuna kattığı 7 - 8 Brezilyalı ile istikrarlı başarılar elde etti. düşük maliyetlerle alıp satışlarından iyi paralar kazandılar. son transfer döneminde Costa ve Adriano dan yaklaşık 50 milyon euro aldılar. şu anda gündemde Teixeira var onun için de 40 milyon gibi rakamlar konuşuluyor Shaktar ın beklentisi olarak.
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/chelsea-offer-30m-for-shakhtar-donetsk-forward-alex-teixeira-reports-a6805611.html
Lucescu ve ekibi yıllardır harikalar yaratıyor hem futbol başarısı hem de Brezilyalıların transferleriyle
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı panic13

Valla bu cassio transferi beni kıllandırmadı değil. Eur 3,5 milyon yerine 5 milyon çıksan, transer listemizde olduğu iddia edilen Adler'i de alırdın, Mandanda'yı da, Ospina'yı da. EUR 3,5'a Boyko'yu rahat alırdın.

Neyse, hakkımızda hayırlısı olsun. Tolga'nın hüzün dolu boynu bükük suratını görmemek için nelere eyvallah çekiyoruz yav :(
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı enemy1903

hiç mi hiç içime sinmiyor bu transfer.

Çevrimdışı ahmetx

Shaktar yıllardır kadrosuna kattığı 7 - 8 Brezilyalı ile istikrarlı başarılar elde etti. düşük maliyetlerle alıp satışlarından iyi paralar kazandılar. son transfer döneminde Costa ve Adriano dan yaklaşık 50 milyon euro aldılar. şu anda gündemde Teixeira var onun için de 40 milyon gibi rakamlar konuşuluyor Shaktar ın beklentisi olarak.
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/chelsea-offer-30m-for-shakhtar-donetsk-forward-alex-teixeira-reports-a6805611.html
Lucescu ve ekibi yıllardır harikalar yaratıyor hem futbol başarısı hem de Brezilyalıların transferleriyle
Brezilyadan alıp bırak milyon dolarlara bonservisiyle sattığımız Brezilyalı var mıdır ?

Çevrimdışı Ayberk

Hiçbir zaman olmayacak anlamı çıkarabilir miyiz bundan
Beşiktaş tek, siz hepiniz