2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 184 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11883515 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kemal

Ryan 3 m kiralama 5 m satın alma opsiyonu ve maaşını odemeyle gelse gerçekten bu yaştan sonra kalkar oynarım ama atalayin ve canselin de teyit ettiği gibi çarşamba perşembe istanbuldayım demiş cassio

Çevrimdışı tangaz

Ryan'daki potansiyel bugün Avrupada sayılı kalecide var bize karşı oynadığı maçlarda kalesinde genç yaşına rağmen ne kadar güvenli duruyor die aklımdan geçirmiştim. valenciada bonservisine 7 milyon sayıp almış zaten boş kaleci olsa o yatırım yapılmaz ama sakatlık sonrası form tutsun die bize bedelsiz kiralasalar süper olur :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimdışı can1903

Hala ospina bekleyenler var  :bawling:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı talha

Cassio geldi bile halen daha benim umudum var.

Bu şarkı burada ki tüm arkadaşlara gelsin gece içinizi karartayım. :lol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ryan 3 m kiralama 5 m satın alma opsiyonu ve maaşını odemeyle gelse gerçekten bu yaştan sonra kalkar oynarım ama atalayin ve canselin de teyit ettiği gibi çarşamba perşembe istanbuldayım demiş cassio
3m kiralama mı böyle bi kiralama parasını real madrid bile ödemez 8 milyon euro gibi bi rakamı fikret orman hic ödemez.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

3m kiralama mı böyle bi kiralama parasını real madrid bile ödemez 8 milyon euro gibi bi rakamı fikret orman hic ödemez.

valencia arasıra manuel fernandes benzeri saçma paralar harcasada ben mathew ryan'ı bir iki yıla +18M bedelle EPL takımına satacaklarını düşünüyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ozan062

cassionun ses kaydı bile varmıs yandık sanırım:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı F1903

Cassio ve kulubuyle anlasildigini Brezilya basini da defalarca yazdi.

Demekki bu isin resmiyete dokulmemis olmasi yonetimin hala oncelik verdigi isimleri zorlamasindan kaynaklaniyor.

Artik Cassio'dan once kime agirlik verdilerse o kaleci bir an once gelsin de bizi boyle riskli bir transferden kurtarsin.

Cassio o ucaga binene kadar benim hala umudum var.

Çevrimdışı Kemal

Kardesim adamı 7 ye aldılar kaca satsinlar  :)

Evet madrid direk alır verir Bonservisini , bizde para olmadigindan bole alengir yapiyoruz
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 00:51:58 Kemal ]

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Ses kaydı mi ?  :lol:
Bu adam gelmiş belli ki .biz kendimizi avutuyiruz anlaşılan.umarım hayırlı olur

Çevrimdışı ozan062

hayır böyle cepte tutuyoruz da

valdesti galiba sonrada yonetime salladı bi ton laf:) bu işler öyle kolayda olmuıyor prestijde söz konusu simdi

bittiyse mecbur cassio bitmediyse yine mecbur boyko
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı onurturan

Güzel olur, işimizi görür. Fakat Cassio yarın geliyor.  :D
@DADAYKARTALI abi  :poke: gidiyo muyuz havalimanına   :eyes

Çevrimdışı Kemal

@Necmi abi hiç yorum yapmıyor , sanıyorum bir bildiği var ve sukunetle bekliyor

Çevrimdışı Yankee

Arkadaşlar bu arada FutbolArena isimli haber sitesi, inanılmaz aciz haberler yapıyor küçük beyinleri ile. Takip etmemenizi öneriyorum.

Çevrimdışı Tolga

Cassio ve kulubuyle anlasildigini Brezilya basini da defalarca yazdi.

Demekki bu isin resmiyete dokulmemis olmasi yonetimin hala oncelik verdigi isimleri zorlamasindan kaynaklaniyor.

Artik Cassio'dan once kime agirlik verdilerse o kaleci bir an once gelsin de bizi boyle riskli bir transferden kurtarsin.

Cassio o ucaga binene kadar benim hala umudum var.
Resmi olarak açıklanana kadar az da olsa umudum var :D

Valdes de olduğu gibi son anda vazgeçebiliriz belki.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi murat

amaralgürses nickli arkadaşımızın son 4 yılda yapılan transferlerle ilgili analizi vardı. Burda ya tutarsa diye yapılan ve çok fazla izlenmediğini düşündüğüm isimler vardı.

Sinan kurumuş, sezer Ö., Gökhan S., eneramo, Dentinyo, Motta, Milosevic, Günay,Berat Ç., Niang

Bunlardan bir tek Motta iş yaptı onun yerinede pozisyon bilgisi olmayan İsmaili tercih ediyoruz ki bu bence en az kalede tolganın kalması kadar vahimdir.

Artık oyuncuların cidden izlendiğine, birdaha aynı hataların yapılmayacağına emindim ama cidden aynı paralara Mandanda, Adler,Ryan, boyko gibi kaleciler varken Cassionun düşünülmesi yine menejer sıkıntısına mı düşüyoruz dedirtiyor.

Ben Cassionun tolgadan sonra bize ilaç gibi geleceğine eminim , ama algıda kaybedilen ve beklentiler dışında kalan bir transfer olduğu kesin.
motta iş yaptı demişsin ama stadtan canlı izledinmi bilmiyorum kanadında oynayan adamı 15-20 metre uzağından takip ediyor top atıldığında haliyle adamını kaçırıyor ya penaltı yapıyor yada adam ortayı yapıyor.ne hücumda nede savunmada iyi değil.alanzinhonun sol bek hali.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ümidimizi kaybetmeyin şair ismail koybasi der ki ; ümit uyanık insanın rüyasıdır. :)

Çevrimdışı Karabay

Şimdi ölümcül soruyu soriyorum. Bu Caio Ulises'i bizim çok bilmiş muhabirler kaleci casio olarak algılayıp günlerdir bizi burada hop oturup hop kaldırmış olmasın

Çevrimdışı eski inönü

İyi geceler
fotoda bile topu tehlikeli bölgeye tokatlamış. :D Hakan Cassio Arıkan  :bawling:

Çevrimdışı Onur Küçük

Şimdi ölümcül soruyu soriyorum. Bu Caio Ulises'i bizim çok bilmiş muhabirler kaleci casio olarak algılayıp günlerdir bizi burada hop oturup hop kaldırmış olmasın
Bu sorunun yanıtı da ölümcül olabilir. Bir bakıyorsun uçaktan Caio Ulises ve Casio Ramos beraber iniyor .

Çevrimdışı eski inönü

Ospina'yı sezon sonu Fener alırsa oturur aglarım.

Çevrimdışı Yalçın

"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi murat

Caio Ulises'in kim olduğunu öğrendim . İbrahim Tatlıses'in Brezilya'da yaşayan yeğeniymiş .
Şaka bir yana yerel bir oyuncu. Nette baktığımda Barcelona tarafından 2 kez istendiği fakat transferinin gerçekleşmediği hızlı,teknik olduğu yazıyor portekizce bir sitede .
Brezilya pazarı bana tehlikeli gelmeye başladı iyice.
barcelona istedi diye beşiktaş ile adı geçer, beşiktaşla adı geçti diye olursa trabzon veya bursa olmazsa 2.lig bir yere gider :lol: