2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 546 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11881543 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Melekcik

Mandana Kötü kaleci  :kop: :kop:
Fikret başkan sakat söyle huysuz antrenmanlara girmiyor de  :evillol:
3 penaltı kurtardı ya la :) Bize gelse hayatta penaltı kurtaramaz dünyanın en iyi oyuncuları türk oyuncular  :kop: :kop: :kop:
Yok yok ben anladım bizde sorun var acaba pektemeğe tolga ya Franco ya tekrar talip olsak performansları aratar  :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Kartal Ç

şom ağızlılık yapayım.
şimdi bu maç penaltılara kalıyormuş, mandan da da harika bir performans gösteriyormuş, tıpkı lucas leiva gibi hocası da göndermekten vaz geçiyormuş  :evillol: :evillol: :evillol:

:outtahere::outtahere::outtahere: tutun kaçmasın  :lol:

Çevrimiçi Necmi

şom ağızlılık yapayım.
şimdi bu maç penaltılara kalıyormuş, mandan da da harika bir performans gösteriyormuş, tıpkı lucas leiva gibi hocası da göndermekten vaz geçiyormuş  :evillol: :evillol: :evillol:
bu ihale sana kalır ben söyleyeyim demedi deme :bandit: @Karabay

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

"Tello.. Geliyor vuruyor, Tellooooooooo" :halay:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Şampiyonluk şansı falan yok sezon sonuna kadar ha mandanda oynamış ha 2. Kaleci ne farkeder inşallah olur bu iş.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 00:57:06
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şampiyonluk şansı falan yok sezon sonuna kadar ha mandanda oynamış ha 2. Kaleci ne farkeder inşallah olur bu iş.

Onlar her türlü satacak zaten asıl mesele kim kaç milyonlar önerecek bunun üstüne :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Onlar her türlü satacak zaten asıl mesele kim kaç milyonlar önerecek bunun üstüne :D
Vallaha çağrı alsınlar en az 5 yıl kapatırız kaleyi bence 3 4 e kadar çıkmalıyız boyko ya bile o paralara cikiliyorsa mandanda ya verilecek paraya acımam.

Çevrimdışı AmaralGürses

Evet Beşiktaşlı şansı yine bizi buldu arkadaşlar gururLAN.

acil durum prosedürü on

YAAA zaten Tello'yla Bobo'nun iki tane sıkıştırdığı adam değil mi bu, boşver gitsin.

acil durum prosedürü off

Cabral nasıldır arkadaşlar adam Napoli'ye kupa kazandırdıydı geçen sezon ben mi yanlış hatırlıyorum? Fark yaratmaz mı gelirse?

Çevrimdışı Kartal Ç

Takımdan gitmeyeydi Holosko artı bir miktar para silahımızı çekerdik aklını alırdık marsilyalıların  :yerlerde:

Çevrimdışı ZORBEY

mandan da 3 penaltımı kurtardı şimdi?  :s20: :s20: :s20: :bawling: :bawling: :bawling: :by2: :by2: :by2: :ebebe: :ebebe: :ebebe: :akuma: :akuma: :akuma:
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Tolga

Vallaha çağrı alsınlar en az 5 yıl kapatırız kaleyi bence 3 4 e kadar çıkmalıyız boyko ya bile o paralara cikiliyorsa mandanda ya verilecek paraya acımam.
Aynen Boyko için veriliyorsa Mandanda için hayli hayli verilir o paralar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı murat26

Liverpool dünyanın en gereksiz para harcayan takımı 6 ay demez 7-8 milyonu basarlar.Mandanda yattı-imza falan atılmadıysa imkansız artık.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Aynen Boyko için veriliyorsa Mandanda için hayli hayli verilir o paralar.
Herşeyden önemlisi marsilya gibi köklü bi kulüpte 8 senedir oynuyor yanılmıyorsam sampiyonlukta görmüş bi kaleci sayısız üst düzey maçta forma giymiş bugün bi arkadaş ve çağrı yazmış geldiğinden bu yana bütün maçlarda oynamış istikrarlı bi kaleci inşallah olur ne diyelim başka.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 01:10:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Yalnız şimdi izledim penaltıların hepsi ortaya vurulmuş yahu. Köşelerden almamış topları.

Dikkat çekici 3 penaltı kurtarması ama hepsini üstüne vurmuşlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Yalnız şimdi izledim penaltıların hepsi ortaya vurulmuş yahu. Köşelerden almamış topları.

İlk penaltı köşeye gitti ama sonuçta üstüne dahi vurulsa penaltı kurtarmak büyük iştir çağrı. Ters köşe olmak var işin sonunda:)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 01:16:52
  • Beşiktaş / Bodrum
İlk penaltı köşeye gitti ama sonuçta üstüne dahi vurulsa penaltı kurtarmak büyük iştir çağrı. Ters köşe olmak var işin sonunda:)

Ben oynuyorken sadece yatmayarak bile 2'sinden birini çıkarıyordum :D

Kalecinin erken yatmayanı makuldur penaltıda o açıdan çok iyi çünkü oyuncuların çoğu zaten köşeyi bulamıyor, köşeye hızlı vurulan topa da kaleci doğru köşe seçse bile uzanamaz genellikle.

O yüzden adam işi biliyor lakin yine de penaltılar çok kötü :D
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 01:18:28 Çağrı ]
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Kalecinin erken yatmayanı makuldur penaltıda o açıdan çok iyi zaten çünkü oyuncuların çoğu zaten köşeyi bulamıyor, köşeye hızlı vurulan topa da kaleci doğru köşe seçse bile uzanamaz zaten.

Çağrı bende kaleciyim penaltılara önem veririm ama bi mandanda değilim ama devam etsem tolgadan iyi olurdum:)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Kalecinin erken yatmayanı makuldur penaltıda o açıdan çok iyi çünkü oyuncuların çoğu zaten köşeyi bulamıyor, köşeye hızlı vurulan topa da kaleci doğru köşe seçse bile uzanamaz genellikle.

Cean takımı zaten leş:)

Çevrimdışı Batuhan1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

:serefe: :drunkard:

Çevrimiçi Samet Ç

Evren yarın Kap gelecek diyor Mandanda için

Çevrimdışı F1903

Mac icindeki performansi da iyiydi ama, birkac tane kritik kurtarisi var. @Çağrı

Mandanda iyi kaleci Allah sahibine bagislasin :)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Evren yarın Kap gelecek diyor Mandanda için
Onunda hiç bi dediği olmuyor.

Çevrimiçi murat

Bundan sonra yapmamız gereken fenerin oynadığı rakipten bir iki futbolcuya talip olmak :D Tabi işin ucunda adamların sakatlanma ihtimali yıldızlaşma ihtimalinden fazla :kop:

Çevrimdışı FARUK

Besiktasliyiz. Net diye bir site yazmış 1.4 maaş 700bin bonservis diye mandanda için
Gerçekçi değil gibi haber