2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11899798 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı AmaralGürses

Atiba'nın yerine gelecek adam belli: John Obi Mikel. Chelsea'nin durumu da ortada, seneye bizim ŞL oynama ihtimalimiz Chelsea'den çok daha fazla  :biggrinking:

Bi de ilişkiler milişkiler iyi deniyor, al getir adamı işte devre arası olmasa da sene sonu. Sosa zaten büyük ihtimal gidici sezon sonu. Güzel bonservisle teşekkür eder, plaket verir yollarız.

Mandanda çok ama çok iyi transfer olur Boyko'yu sevmeme rağmen eğer kendisine 1.5 kulübe 1 milyon teklif etmişsek bizimkiler yine beleşçilik peşinde demek.

Şu anda en olası isimler Costil ve Cabral diye düşünüyorum. Sevilla resmi açıklama yaptı Boyko'yu bitirmeye yakınız diye, Mandanda'yı da kaleci almadan Marsilya devre arası bırakmak istemeyebilir (üstelik 1.kaptanları) büyük ihtimal, Ospina'da öyle.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

süpersin bak burdan baktıgında su ortaya cıkıyor

takımlar cırt dolayısıyla kaleci standardıda dusuk:)  ama taibki adamı indirmeyim yerle bir etmeyim ama onuda ben veri olarak kenarda tutmam acıkcası

am cl işinide katıyorlarsa yunusun dediği gibi o zaman işler değişebilir ama yinede ben fazla onyargılıyım simdi yalan yok
Yahu zaten gidip kafa takımların kafa kalecilerini alamayız bizim taraftarlar hayal dünyasında yaşıyor uyandirmak istemiyorum kiyamiyorum ama nasıl durumların farkında olarak aksi durumları konusabiliyorsunuz.

Çevrimdışı GökhanG

Atiba'nın yerine gelecek adam belli: John Obi Mikel. Chelsea'nin durumu da ortada, seneye bizim ŞL oynama ihtimalimiz Chelsea'den çok daha fazla  :biggrinking:

Bi de ilişkiler milişkiler iyi deniyor, al getir adamı işte devre arası olmasa da sene sonu. Sosa zaten büyük ihtimal gidici sezon sonu. Güzel bonservisle teşekkür eder, plaket verir yollarız.

Mandanda çok ama çok iyi transfer olur Boyko'yu sevmeme rağmen eğer kendisine 1.5 kulübe 1 milyon teklif etmişsek bizimkiler yine beleşçilik peşinde demek.

Şu anda en olası isimler Costil ve Cabral diye düşünüyorum. Sevilla resmi açıklama yaptı Boyko'yu bitirmeye yakınız diye, Mandanda'yı da kaleci almadan Marsilya devre arası bırakmak istemeyebilir (üstelik 1.kaptanları) büyük ihtimal, Ospina'da öyle.
3-4 ay sonra 29 yaşına girecek adam yerine daha genç,değerini yükseltip satabileceğimiz bi adam alır fikret başkan  :icool:
Birgün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 18:14:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ntvspor  :kop:

Devreyi ilk 2'de bitirenler sene sonu şampiyon oluyor diye haber yapmışlar.

1 puan önde olan biz olmasak haber devreyi lider bitiren şampiyon oluyor olacaktı  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 18:16:03
  • Beşiktaş / Bodrum
2 yıl sakatlıktan sayısız maç kaçıran Gomez 1 kez bile sakatlanmadı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı AmaralGürses

Biliç'e "Ümraniye Kasabı" diye isim taksak hakaret kapsamına girme dimi, ne de olsa "Yeniköy Kasabı"mız vardı daha önce  :ok: Esas kasap geçen seneki. West Ham'da da belli oluyor fazlasıyla..

Çevrimdışı ALI RIZA

Sakatlanirsa senden biliriz  :steamed:

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
 :akuma:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: Pedro Franco ve Serdar Kurtuluş'a talibiz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: Pedro Franco ve Serdar Kurtuluş'a talibiz.
Sat sat sat sat :halay: :halay:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı LuceGel

1 puan önde olan biz olmasak haber devreyi lider bitiren şampiyon oluyor olacaktı  :kop:
Yalnız cnn de devreyi bitiren şampiyon oluyor diyorlar kaç gündür  :D (yeni yayın yönetmenleri Beşiktaşlı)
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı can1903

Ertem Mandandaya laf atıyor jsfjsfj Allahım ne cahiller var
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Viviano

Benim de stoper ve kaleci tercih sıralamam şöyle:

Kaleci: Mandanda>Ospina>Costil>Kalinic>Boyko
Stoper: N'Koulou>Balanta>Djilobodji>Douglas

Bence Boyko ve Douglas baya şişirildi. Ve ben transfer edeceğimizi düşünmüyorum. Yönetim, daha önce yaptığı gibi hedef şaşırtmak için bu isimleri medyaya kendisi bile sürmüş olabilir. Açıkçası Boyko'yu neden bu kadar isteyen var anlamadım. Ben genç zannediyordum, genç de değil 28 yaşında. Youtube'da yaptığı kurtarışları izleyip beğenmek mantıklı değil. Bakın bu sezon Boyko'nun yediği gollerden bir kaçı bunlar:

Tezcanlı ve heyecanlı bir kaleci olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş'ın kalesini korumak için yeterli tecrübeye (Ukrayna dışında oynamamış, Avrupa tecrübesi final oynadıkları sene dışında yok denecek kadar az) sahip değil bence. Ayrıca yediği gollerde Douglas da genelde hatalı. Bu iki oyuncuya pek sıcak bakmıyorum ben ve bu kadar beğenilip, istenilmesi de mantıklı değil. Çoğu kişi Dnipro'nun final oynadığı seneyi kıstas alıp istiyor sanırım bu oyuncuları. Ancak bu sezonki performanslarını ben de bilmiyorum fakat biraz izlediğim kadarıyla pek iç açıcı değil.

Bize seviye atlatacak isimler, Mandanda ve N'Koulou'dur. İkisinin sözleşmesi de sene sonu bitiyor. Mandanda bence kaleci tercihlerimiz arasında tecrübesiyle ve kalitesiyle bizim tam ihtiyacımız olan kaleci. Henüz 30 yaşında ve ben kalecinin en verimli yaşının 29-32 arası olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi kalede ikinci bir Cordoba görmek istiyor ve Cordoba'nın bize geldiğinde 32 yaşında olduğunu unutuyor. N'Koulou biraz külfetli olabilir ama çok iyi bir futbolcu zaten ve onun seviyesindeki birini bonservisiyle almaya kalksak 15-20 milyon fiyat çekerler. 4-5 milyon € gibi bir imza parasına halledebiliriz diye düşünüyorum. Ki bu fiyat hiç fazla değil. Artık tasarruf yapmanın anlamı yok. Takım şampiyonluğa gidiyor ve şampiyon olursak 4-5 milyon €'nun 4-5 katını alacağız zaten.

Umarım Beşiktaş menfaatlerine en uygun isimler transfer edilir ve transfer yapmış olmak için transfer yapılmaz. Yapılacak 2 transfer Beşiktaş'ı sezon sonunda şampiyon da yapabilir, şampiyonluktan da edebilir.

Hayırlısı olsun...

Sat sat sat sat :halay: :halay:

serdar kalsın beck'in yedeği yok şuan.

Çevrimiçi Kartal Ç

serdar kalsın beck'in yedeği yok şuan.

Necip var :D orta saha alınırsa atibayı beckin olmadığı maçlarda sağ beke atarız. zaten beck sakatlık olmazsa pek maç kaçırmaz gibi.

Çevrimiçi Mehmet57

En cok orta sahayi merak ediyom, kilit bolge.
Kimi dusunuyorlar acaba? Takas+para ile N'Diaye? Veya Leicester'de mutlu olmayan Inler'i mi?

Çevrimdışı fatihbjk

Mandanda'yı taraftarları fenomen olarak goruyor. Bir kalecinin fenomen olarak gorulmesi kolay olmasa gerek.

Boyko'yu tu kaka diyen arkadaslar bence cok insafsizca davraniyor. Finallerin(o seviyelerin) adami olmak hic bir zaman kolay degil. O baskiyi kaldirmak her yigidin harci degil bana gore.

Ospina konusunda ise Arsenal'de kesinlikle mutsuz oldugunu dusunuyorum. Bununda oyuna konsantre olmasinda etkili oldugu fikrindeyim.

Velhasili kelam benim icin ucude uygundur. Ucude kaleci konusunda takimimiza Cordoba'dan sonra cag atlatacaktir. Zaten yeni kaleci gelince herkes sunu diyecek" biz simdiye kadar kalecisiz oynamisiz yav".

Soyledigimi cok abarti bulanlar olabilir ama soyle dusunun. Bir kaleci sezonda 2galibiyet 2 de beraberlik kotarirsa nasil bir fayda yapar. Ben uzun zamandir bizdeki hic bir kalecinin mac kotardigini goremedim. Aksine kalecilerimiz yuzunden her sezon en az 7 8 puan kaybi yasadik gectigimiz bir kac senede.
Diger taraftada Muslera gecen sene Gs'yi net konusuyorum tek basina sampiyon yapti.

Çevrimdışı ugurkartalizma

Ospina,caceres(Papy),armero..

EssiLor

• Ziyaretçi

Bunu Söyleyen ve Haberi Yapan Arkadaşlar Gece Üstü Açık Yatmışlar Sanırım Ondan Kaynaklı Bir Durum Söz Konusu.

İSPANYA BASINI!!
Real madrid Türk Devi Beşiktaş'tan Oğuzhan özyakup'ı izliyor sezon sonunda teklifle gelebilirler.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 19:23:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Benim tahminim sol bek alınmayacaktır ama ortasaha alınacaktır.

Çünkü Veli bitik durumda yeni sezona ancak toparlayabileceğini düşünüyorum. Tolgay da aynı şekilde pek katkı veremez.

Mutlaka bir ortasaha düşünülmeli. N'diaye olur, İnler olur, kiralık olur hiç farketmez biri gelmeli.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kartalBaz

İSPANYA BASINI!!
Real madrid Türk Devi Beşiktaş'tan Oğuzhan özyakup'ı izliyor sezon sonunda teklifle gelebilirler.
Insallah gider. Bence o seviyede oynayabilecek bir oyuncu. Modricten daha teknik daha zeki bir oyuncu. Fizik gelisimini bu sekilde surdururse 2 sene icinde 10 numara olmasada 8 numarada cok rahat oynar realmadridde.

Çevrimdışı kartalBaz

birde avrupa şampiyonasında iyi performans gösterirse türkiyenin transfer rekoru kırılır..
15-20 arasi gider ama bizim acimizdan buyuk prestij kaynagi olur. Birde basarili olursa oyuncu ihrac eden takim olabiliriz turkiyede. Genc potansiyeli olan oyunculari kendi bunyemizde toplayabiliriz. Benim sahsi gorusum fikret orman boyle bir sistem kurmak istiyor. Boyle bir sistem miras birakirsa besiktasa en buyuk hizmeti ypmis olur.

Çevrimdışı Anıl

Tahtaya vur  :vur

Çevrimdışı Tolga

En cok orta sahayi merak ediyom, kilit bolge.
Kimi dusunuyorlar acaba? Takas+para ile N'Diaye? Veya Leicester'de mutlu olmayan Inler'i mi?
Olursa M'Bia olur :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...