2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 547 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11882074 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Ertem Şener: BJK yönetimine haddim olmadan tavsiyem ; MANDANDA'yı almayın !!! Çok maçını anlattım ve bir farkını göremedim.Vasat bir kaleci!

Nediyor bu ?

Çevrimdışı Tolga

Yarın ocak transfer sezonu RESMİ olarak başlıyor mu, bilgisi olan var mı acaba ?
5 Ocak-1 Şubat
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

Daha fenasi De souza kazmasina 8 milyon € , Ozan + Volkan paketine de 10 milyon € Bayildilar :kop: :kop:
bu saflar olmasa dünya futbolu ne yapardı? :D :D bir de bu patatesleri alıp 35 bin kombine kakaladılar.başkanları da her maç devre arasında hakem odasında, tam rezillik  :D :D souzayı alacaklarına bizim Necip i verseydik, çok daha iyisiydi.  :ok: 

Çevrimdışı atalay

İşin ekonomik boyutu önemli, pazarlık gerekli elbet. Fakat şu kaleci işinin bir an önce çözülmesi lazım.

7 Ocak hazırlık, 10 - 14 Kupa, 17 Ocak lig maçı. Kamp süresi zaten kısa. Alışma süresi uzun süren bir pozisyondur kale mevkisi...
[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2016, 21:50:26 atalay ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

ONUR BULUT alinsa olurmu ?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Melekcik

Ertem Şener: BJK yönetimine haddim olmadan tavsiyem ; MANDANDA'yı almayın !!! Çok maçını anlattım ve bir farkını göremedim.Vasat bir kaleci!

Nediyor bu ?
laf olsun diye konuşmuş benim fikrim mandanda boykodan da ospinadan da iyi kaleci ospina arsenalde pek izlemedim ama nice de maç içinde odaklanma sorunu pek sık yaşadı reflexleri gayet iyi kaleci
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı alimm

Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Kalyoncu

mandanda olcak gibi... torunoğulları nın konuşmasından anladıım o...

boyko nun bonservis flan daa fazla gelcek gibi.. doğal olarakta mandanda yı seçer bizimkiler...
Bende tam tersi mandandada boykoda olmayacak gibi hissettim olacak olsa bu röportajı vermez zaten röportajın diğer kısımlarına baktığınızda resmen bağırıyo mandanda yada boyko değil ilgilendiğimiz diye :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağatay

İşin ekonomik boyutu önemli, pazarlık gerekli elbet. Fakat şu kaleci işinin bir an önce çözülmesi lazım.

7 Ocak hazırlık, 10 - 14 Kupa, 17 Ocak lig maçı. Kamp süresi zaten kısa. Alışma süresi uzun süren bir pozisyondur kale mevkisi...

Bu gidisle zaten ligin ilk macina yetismesi zor
Ts macina kadar anca
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 22:18:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Trabzon maçına Tolga ile çıkmamalıyız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Trabzon maçına Tolga ile çıkmamalıyız.

hangi tolga :) Ts maçına boyko yada mandanda ile çıkıyoruz :)

Çevrimdışı atalay

Mandanda için kulübü ile 1,5 milyon euroya anlaştığımız söyleniyor. Fakat bu rakam komik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2016, 22:25:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Mandanda için kulübü ile 1,5 milyon euroya anlaştığımız söyleniyor. Fakat bu rakam komik.

Oyuncu istiyorsa içeride alacağı olabilir Marsilya da sallanıyor çünkü bu sene. Bir sürpriz olursa bu rakamlara çok temiz iş olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı dlcs

Ne diyorsun Mandanda'ya, nasıl olur?

Çevrimdışı F1903

Oyuncu istiyorsa içeride alacağı olabilir Marsilya da sallanıyor çünkü bu sene. Bir sürpriz olursa bu rakamlara çok temiz iş olur.

O rakamin (1.5 milyon Euro) inandiriciligi yok bence.

Liverpool'un da Mandanda ile ciddi sekilde ilgilendigi yaziyor yabanci kaynaklarda. Boyle onemli taliplileri varken sezon sonu sozlesmesi bitse bile 1-2 milyon Euro'ya birakacaklarina inanmiyorum.

Tabi denklemdeki findik, fistik, kaju miktari da onemli :)

Çevrimdışı Koa_lAA

szöleşmesi bitiyomuş yazın. 1.5 milyon ondandır.. inanırım.

Çevrimdışı atalay

Şu an Mandanda çok iyi bir maç çıkartıyor. İyi kurtarışlar yaptı.

hangi kanal ?

Çevrimdışı Kalyoncu

Evet :) bkz:lucas leiva

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı enderersoy15

O rakamin (1.5 milyon Euro) inandiriciligi yok bence.

Liverpool'un da Mandanda ile ciddi sekilde ilgilendigi yaziyor yabanci kaynaklarda. Boyle onemli taliplileri varken sezon sonu sozlesmesi bitse bile 1-2 milyon Euro'ya birakacaklarina inanmiyorum.

Tabi denklemdeki findik, fistik, kaju miktari da onemli :)
Livorpola gitse 1. Kaleci olurmu, kendine vergiler dahil ne verirler ? Oyuncuya biz daha cazip olabiliriz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Mandanda'ya çok talip var ya, iyi bir proje ile neden olmasın diyorum. Bu sene şampiyon olursak Allah ın izniyle şampiyonlar ligi için iyi takviye yapabiliriz.

Mandanda şamp. liginde oynayan takımların birçoğunda oynayabilir. Kalibre zaten bu olmalı, Ospina da eyvallah  :icool:

Çevrimdışı Viviano

Nediyor bu ?

Sallıyor işte. Mandanda'nın maçını nerde anlatmış acaba? Hangi yayıncı kuruluşta çalışırken Ligue 1 maçlarını anlatmış? Mandanda'ya yaşından mıdır, siyahi olmasından mıdır nedendir bilmem ama bir karşıtlık var kimse istemiyor neredeyse yahu. Ama adı geçen kaleciler arasında en iyisi Mandanda...

Çevrimdışı murat26

İkinci yarı içerdeki Antep ve dışarıdaki Trabzon maçları zor olacak.Onları geçersek baya iyi bir seri yapabiliriz.Yeter ki transferler yetişsin en önemlisi de kaleci

Çevrimiçi Samet Ç

Nediyor bu ?
Boş konuşuyor. Ya da kardeşi ile karıştırmış olabilir.  :)

Çevrimdışı Melekcik

Sallıyor işte. Mandanda'nın maçını nerde anlatmış acaba? Hangi yayıncı kuruluşta çalışırken Ligue 1 maçlarını anlatmış? Mandanda'ya yaşından mıdır, siyahi olmasından mıdır nedendir bilmem ama bir karşıtlık var kimse istemiyor neredeyse yahu. Ama adı geçen kaleciler arasında en iyisi Mandanda...
sonuna kadar katılıyorum rafael cabral da beğendiğim kaleci ama tabiki bu isimler arasında mandanda 1 sıra olur
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!