2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 208 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11883305 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

Valdes ile birlikte başarısız transfer yüzdesi %50'ye ulaştı. En son böyle bir oran ilk zaman yakalandı. Sonra iki hamle de kötü olursa bu oran 40'lara iner. Normal bir klüp böyle bir yüzdeyi kabullenemez. Ama işte biz olunca bir daha seçilecek ve o koltupa oturacaklar.

Valdes başarısız denemez. Riskli diyelim. Göreceğiz ne olacak.

Çok kötü de olabilir efsane performans da verebilir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Ben ne vereceğini az buz tahmin ediyorum. 1.5yıldır oynamıyor. Ve tahtını Romero'ya kaptırdı. Hangi beğenmiyorduk ya inşallah gelmez dediğimiz adam. :evillol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Valdes ile birlikte başarısız transfer yüzdesi %50'ye ulaştı. En son böyle bir oran ilk zaman yakalandı. Sonra iki hamle de kötü olursa bu oran 40'lara iner. Normal bir klüp böyle bir yüzdeyi kabullenemez. Ama işte biz olunca bir daha seçilecek ve o koltupa oturacaklar.

adamı görmedin nasıl kötü diyebiliyorsun bekle bi gelsin görelim ona göre değerlendiririz.Gomez'de de risk aldık.Valdes'de risk.

Çevrimdışı can1903

VALDES UTANDIRYCAK

TALHA ÖZÜR DİLİYCEK :ddd  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Ben ne vereceğini az buz tahmin ediyorum. 1.5yıldır oynamıyor. Ve tahtını Romero'ya kaptırdı. Hangi beğenmiyorduk ya inşallah gelmez dediğimiz adam. :evillol:

3 ay önce maça çıkmış adam 90 dk oynamış sallamayın 1.5 yıldır oynamıyor filan.

Çevrimdışı TALAT

Kalan kırıntılar derken Bryant Dunston , Othello Hunter , Brent Petway, Lojeski, Darden , Lafayette bunların hepsi bütçede küçülmeye gittikten sonra yapılan transferler hepsi de cüzi miktarlara alındı. Sen yanlış takip etmişsin abi.

anlasamiyoruz sanirim takim ayni yonetm ayni yonetimken 10 sene neredeyse sifir basari olan takim son iki senesinde basari getirince planli gitmis olmuyor. olynin en buyuk sansi spa gibi bir oyuncularinin olmasi  spa da planlama basarisi degil para basirsidir. aldigi uillik ucreti biliyorsundut ayrica saydigin oyuncularin cogu ilk sampiyonlukta yoktu  spa yaslandikca ne kadar plan yaparsan yap para harcamadan basarili olamazsin  euroleagude  belki eurocup ama ordada rus takimlarinin butceleri 20lerde  orda bile zor
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Tolga

VALDES UTANDIRYCAK

Valdes utandırsın ben de özür dilerim de yeter ki utandırsın :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

++ Ben artık görmek istemiyorum. Geldiğinde ne vereceğini bileceğim adam istiyorum. Böyle yapboz gibi şu olabilir bu olabilir kafasıyla klüp yönetilmez.

Çevrimdışı Çağrı

Ben Van Gaal'in son 2 yıldır verdiği hiçbir kararı sağlıklı bulmuyorum o yüzden beklerim valdes'i ön yargılı konuşmam fazla ama riskli tabi ki :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

On libero lawal
Sol açık q7
Kale Valdes
Sol bek Tosic
Forvet Gomez

Ulan bu scout ekibi niye var bu adamlar simit parasına calisiyorlarsa o simit haram , yok yönetim scout raporu sallamiyoRSA o yönetim Haramzade , 2 sinden biri

Çevrimdışı talha

adamı görmedin nasıl kötü diyebiliyorsun bekle bi gelsin görelim ona göre değerlendiririz.Gomez'de de risk aldık.Valdes'de risk.

Gome
3 ay önce maça çıkmış adam 90 dk oynamış sallamayın 1.5 yıldır oynamıyor filan.

Büyük başarı.  :claps: 1.5 yılda tek maç. Bravo.  :claps:

Sonra ceza yiyorum.

Çevrimdışı Efe

Hasan'ın Özen'in iplemediğini anladıktan sonra attığı bakışa kahkaha attım  :D
hasan şaş nasıl kaldı öyle baka kalmak bu olsa gerek :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı can1903

Yarın KAP gelir yatın uyuyyun kötü KAP bile yeterli
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

hasan şaş nasıl kaldı öyle baka kalmak bu olsa gerek :lol:

Hoşgeldin Efe pompala umudu da iyice keseyim ümidi  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Ben Van Gaal'in son 2 yıldır verdiği hiçbir kararı sağlıklı bulmuyorum o yüzden beklerim valdes'i ön yargılı konuşmam fazla ama riskli tabi ki :)

Van Gaal'in bende çok akıllı davrandığını düşünmüyorum. Ama onu aldıran da bu adamdı. Ve şimdi ondan vazgeçti. Tamam sağlıklı kararlar vermiyo olabilir ama bu kadar da değil. Kendi getirdiği adamı yetersiz görüp daha yetersizini getirmez.

Çevrimdışı Efe

valdes hem tolgadan hemde günaydan iyi korur kaleyi rahat olun ama ben pek geleceğinden emin değilim hala 1 libero alacaklarını düşünüyorum başka bi transfer yapmayacaklar bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kemal

Yarın KAP gelir yatın uyuyyun kötü KAP bile yeterli

İşte aradığım kıvam :)

Artık yarın lawali okuyabiliriz

Hayırlı geceler :)

Çevrimiçi Samet Ç

anlasamiyoruz sanirim takim ayni yonetm ayni yonetimken 10 sene neredeyse sifir basari olan takim son iki senesinde basari getirince planli gitmis olmuyor. olynin en buyuk sansi spa gibi bir oyuncularinin olmasi  spa da planlama basarisi degil para basirsidir. aldigi uillik ucreti biliyorsundut ayrica saydigin oyuncularin cogu ilk sampiyonlukta yoktu  spa yaslandikca ne kadar plan yaparsan yap para harcamadan basarili olamazsin  euroleagude  belki eurocup ama ordada rus takimlarinin butceleri 20lerde  orda bile zor
Ben belli bir plan var diyorum sen yok diyorsun abi benim fikrim değişmez daha fazla uzatırsak azarı işiteceğiz konu dışı yüzünden  :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

VALDES UTANDIRYCAK

Büyük puntoyla yazmak yasak gurban :ok: :biggrinking:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı talha

Mandanda mesela.

Şimdi haber servis ettiler. Bilerek vazgeçtiler diye değil mi? Valdes'i aldılar şimdi.  Her yıl düzenli 50 maça çıkmış. Ve hepsinde de stabil oynayan bir adam dururken. Valdes niye alındı. Bunun açıklamını bana yapabilecek bir zat varsa hodri meydan.

Çevrimiçi murat

http://www.transfermarkt.com.tr/nikola-ninkovic/profil/spieler/168944
şöyle ucuz yollu bir genç getirsinler bari.bu saatten sonra olabilecek oyuncular ancak bunlar olabilir.

Çevrimdışı can1903

İşte aradığım kıvam :)

Artık yarın lawali okuyabiliriz

Hayırlı geceler :)
ÖNCE VALDES

Çevrimdışı Efe

Hoşgeldin Efe pompala umudu da iyice keseyim ümidi  :evillol:
hoş bulduk ümit ne biliyomusun veli başkanın 1 ay sonra sahalara dönebilmesi benim için başka ümit yok o gelmezse ilk yarıyı çıkaramayız oğuzhana sosa ya duacı kalırız onlarda ne kadar idare eder Allah bilir yatıp kalkıp veli başkan iyileşsin diyelim :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...