2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 909 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11832543 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Çok değil iki gün yemişsin :D

Arkadaşlar bu yüzden diyorum kuralları dikkatli okuyun diye başta biraz zaiyat olacak zamanla oturacaktır.
Çok özür şimdi konu dışı oluyor ama nasılsa bu dahil hepsi silinir . Moderasyon olunca ne oluyor. Şimdi bu kardeşimiz 2 gün nelerden mahrum kalacak  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 19:56:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
valla bir video atıcak oluyorum ceza alırmıyım diye iki kere düşünüyom

emin olamıyorum videoyu atmaktan vazgeçiyom sonra  :biggrinking:

:kop: :kop: :kop:

Kuralların amacı buydu zaten yazmadan önce 2 kez düşündürmek en az :D

Yoksa o anki sinirle buraya boşalıyorsunuz :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 19:56:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Çok özür şimdi konu dışı oluyor ama nasılsa bu dahil hepsi silinir . Moderasyon olunca ne oluyor. Şimdi bu kardeşimiz 2 gün nelerden mahrum kalacak  :alala:

Hiçbir şeyden abi yazacak ama biz onaylamadna gözükmeyecek mesaj.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mert E

Öyle bir sacmalık yapacaklarını sanmıyorum verdikleri formada büyük olasılık herhangi bir numara olmaz.
Valla bana kalsa ben yönetimin quaresmayı alacağını da düşünmüyordum ama taraftarın isteğiyle bu transferi yaptılar şimdi sosyal medyada 7 numaralı forma yorumları dönüyor umarım bu da yapılmaz  :alala:

Çevrimdışı Tolga

Mesajları bizim onayımızdan geçiyor abi :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

Görusumu kabul et mi dedim  yoksa tamamen senin  kararın mi dedim iyi oku bir daha. Sadece üslubuna dikkat et dedim. Bizde küçükte büyükte olsa saygı denen bir kavram vardır genç adam. Bunu bence sende hayatına adapte et. Insanlarla konuşurken saygılı olmak apayrı birsey. O yüzden yazdım ilk cümlemi. Ikincisi yine söylüyorum; q7 ve onun ayarında olan diğer futbolcular ile olcayı karsilastiran kimseyle futbol tartismam. Olcay asla besiktas gibi bir klupte 11 oyuncusu olacak adam değil. Bu benim görüşüm kabul eden eder etmeyen etmez. Etmeyende üslubuyla cevap verir. Saygısızlık yapmadan.
Ben Olcayla Quaresmayı karşılaştırmam. Böyle bir şey yaparsam Olcaya büyük haksızlık etmiş olurum.
Ben oyuncuların ismine değil Beşiktaşa verdiği katkıya bakarım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 19:59:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Olcay'ın 2 özelliği Quaresma'da olsa çok iyi bir kanat olurdu.

Bekini kovalama ve topsuz alanda arka direk koşuları.

Ama yok. O şov yapmayı ve fazla yarar sağlamamayı seçti hayatı boyunca.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

valla bir video atıcak oluyorum ceza alırmıyım diye iki kere düşünüyom

emin olamıyorum videoyu atmaktan vazgeçiyom sonra  :biggrinking:
Bak işte otokontrol mekanizması çalışmaya başlamış insanlar yazacaklarını düşünmeye başlamış
@TØLGA

Çevrimdışı atalay

Stockholm sendromu...

Çevrimiçi doganay

Olcay'ın 2 özelliği Quaresma'da olsa çok iyi bir kanat olurdu.

Bekini kovalama ve topsuz alanda arka direk koşuları.
Ama yok. O şov yapmayı ve fazla yarar sağlamamayı seçti hayatı boyunca.

O ozellikleri de olsa zaten Turkiye ye gelmeyi dusunmezdi bile. Bizde olmayan bu ozelliklerinden ve karakterden dolayi istemiyoruz. Boyle bir garip durumdayiz iste :)

Çevrimdışı Paolo Maldini

Rhodolfo ve gokezi bitirelim de orta saha düşünmeye başlayalım artık

Çevrimdışı Neo Nesil

Q7 bizim 2003 yılında şampiyon olduğumuz kadrodaki Yusuf Şimşek kadar katkı veremez diyorsanız eğer bırakalım geçelim herşeyi . Deli dolu Nouma'da ikinci kez Beşiktaş'a geldi yaptı deli dolu hareketini kulüpten ihraç ettik ama şampiyonluktaki katkısı unutulmazdı. Bekleyelim görelim

Bunu mu demek istediniz?

-2009 yılında şampiyon olduğumuz Yusuf şimşek
-2003 yılında şampiyon olduğumuz sergen yalçın

Çevrimiçi doganay

Gomez bu karsilamayi gorduyse. Aman Tanrim demistir  :kop:
Ben gelsem kim bilir nasil karsilanirim ..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:07:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Stockholm sendromu...

Argo tamlaması daha bir güzeldir bu nacizane tanının.  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Savaş

Quaresma 77 giyecek muhtemelen. Geçen bir forma görseli vardı 77 numaraya basılmıştı adı.

Almazlar Gökhan'dan 7 numarayı heralde. Almamalılar.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bunu mu demek istediniz?

-2009 yılında şampiyon olduğumuz Yusuf şimşek
-2003 yılında şampiyon olduğumuz sergen yalçın
Bir alt mesajda düzeltmiştim onu  :) Evet bak Sergen'de var göçebelik yapıp gelen. Nouma'nın gidip geldiğini  fb maçındaki golünden  sonra yaptığı hareket yüzünden takımdan kovulmasına rağmen 2003 şampiyonluğunda büyük katkısı vardı
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Neo Nesil

5:00 dan itibaren izleyin...
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 20:14:43 Neo Nesil 2 ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:11:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Quaresma 77 giyecek muhtemelen. Geçen bir forma görseli vardı 77 numaraya basılmıştı adı.

Bunun konuşulması bile ergen saçması.

Tabi ki alınmaz bunu önereni çok da sağlam bir dövmek gerekir. Bknz. Uslanmayanın hakkı kötektir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi doganay

Gokhan yeteneginin yaninda gencligi ile q7 den daha degerli bir futbolcu. Onu kustrme riski hicbir sekilde alinmamalidir.
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 20:15:15 doganay ]

Çevrimdışı atalay

Argo tamlaması daha bir güzeldir bu nacizane tanının.  :D

Onu yazamayacağımız için ...  :D

Çevrimdışı Neo Nesil

q7 gelmeden GEREKSIZ 7 nolu forma tartışmasına başlayan arkadaşlar var :D

millet kaç giyerse giysin, bizim amacımız miletin forma nosunu tartışmak değil, oyuncuları desteklemektir...

Çevrimdışı Mert E

Bunun konuşulması bile ergen saçması.

Tabi ki alınmaz bunu önereni çok da sağlam bir dövmek gerekir. Bknz. Uslanmayanın hakkı kötektir.
Gökhan'dan 7 numarayı alan faikdir,iyi akşmlr  :bandit: :bandit: :lol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:14:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Allah'tan da organizasyon yapılmamış. 5 bin kişi. Yapılsa demek ki adamı oynamadan kaybedecektik.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 20:55:28 atalay ]

Çevrimdışı Logins1903

neyse istemekse k7 bjk forması formasi giyicegi icin bize desteklemek duser insallah bizleri yanıltır ama merak ettigim bisey var bu adamın sozlesmesi hakkında bilgisi olan varmı ornegin yonetimin kadro dısı bırakması durumunda sozlesmesini tek taraflı fesh edebilme secenegi varmidir?