2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 978 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11799120 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Deniz

Neyse olan oldu gelen geldi.
İnsallah Quaresma basarili olur.
Bize destek vermek dusuyor.
Allah utandirmasin..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kutay

bakalım yeni stadı gezdirecekler mi quaresmaya
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:44:28
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kusura bakma bunu diyemez.

Ne demiştim: paratoner görevi görmemeli...

Adam 2 basın toplantısında üstü kapalı söyledi. Teknik anlamda sorun yok diyerek üstünü örttü ama ''istemiyorum'' dedi.

Bildiğin zorla aldılar. Bana bir şey zorla yaptırıldığında ben sonucu hüsra olursa üstümden atarım.

Bir kurumda gözlemlediğim olaydır;

- Daha fazla hasta alacaksınız bu hasta sayısı az klinik için.
- Hay hay alalım bir tane daha fizyoterapist verecek misiniz?
- Hayır sayı sabit kalacak.
- Siz daha kaliteli tedavi mi bekliyorsunuz daha çok para mı?
- İkisi bir arada.
- Olmaz, mümkün değil. Birini seçmelisiniz.
- Öyleyse önce para, sonra tedavi.

1 ay sonra hastalar şikayet eder hasta alım sayısı düşer.

- Neden hastalar memnuniyetsiz?
- Olmayacağını söylemiştim, yetişemiyoruz. ( Basit, kısa ve öz. )

Peki sorumluluk bizdeydi eski formatla devam edin.

Ha söz konusu futbol olunca bu transferi başarısız olunca başından atan çok olacaktır.
Çebi ben alınmasın dedim diyecek, Orman taraftar istedi aldık bakın olmadı artık olmayacağını onlar da anlamıştır diyecek.
Quaresma burası amatör hala diyecek.

Taraftar yine Quaresma diyecek.

Burası Türkiye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı brkntcnr

Valla benim quaresma ve şenol hoca konusunda görüşüm belli. Bu sezon Şenol hocanın bende kredisi çok. Bilic e sabreden taraftar ın Şenol Hoca' ya birşey söyleme sözü yok. Tabiki eleştiririm ama hocanın kredisi bende sınırsız. Bence hepimiz ne karar verirse versin saygı duymalıyız ama fikrimizi de belirtmeliyiz dozunu kaçırmadan.

Çevrimdışı atalay

Adam 2 basın toplantısında üstü kapalı söyledi. Teknik anlamda sorun yok diyerek üstünü örttü ama ''istemiyorum'' dedi.

Bildiğin zorla aldılar. Bana bir şey zorla yaptırıldığında ben sonucu hüsra olursa üstümden atarım.

Bir kurumda gözlemlediğim olaydır;

- Daha fazla hasta alacaksınız bu hasta sayısı az klinik için.
- Hay hay alalım bir tane daha fizyoterapist verecek misiniz?
- Hayır sayı sabit kalacak.
- Siz daha kaliteli tedavi mi bekliyorsunuz daha çok para mı?
- İkisi bir arada.
- Olmaz, mümkün değil. Birini seçmelisiniz.
- Öyleyse önce para, sonra tedavi.

1 ay sonra hastalar şikayet eder hasta alım sayısı düşer.

- Neden hastalar memnuniyetsiz?
- Olmayacağını söylemiştim, yetişemiyoruz. ( Basit, kısa ve öz. )

Peki sorumluluk bizdeydi eski formatla devam edin.

Ha söz konusu futbol olunca bu transferi başarısız olunca başından atan çok olacaktır.
Çebi ben alınmasın dedim diyecek, Orman taraftar istedi aldık bakın olmadı artık olmayacağını onlar da anlamıştır diyecek.
Quaresma burası amatör hala diyecek.

Taraftar yine Quaresma diyecek.

Burası Türkiye.

İstifa tek taraflı bir müessesedir; prensip sahipleri için.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:47:53
  • Beşiktaş / Bodrum
İstifa tek taraflı bir müessesedir; prensip sahipleri için.

Türkiye'deki iş Dünyasında hayaller ve prensipler fazlasıyla çakışır.

Dediğin gibi ya istifa edersin, ya da bir şeyleri kendi kurallarını zamanla koyarak değiştirmeye çalışırsın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hunter1987

O yok renkliler korkuyor renklilern ödü paylıyor gelecek diyenler için buyrun biraz okudum sadece.
Alıntı
Gece kulüplerinden çıkmayan fernandesti. Q7 nin gece alemi yok.

Ne yapacaktı adamlar? Övmelerini beklemiyordun herhalde ?

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Bana ne abi, en büyük BESIKTAS !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:49:20
  • Beşiktaş / Bodrum
Arkadaşlar sizlere hakaret ve aşağılama olursa moderatöre rapor et butonunu kullanın diye çağrıda bulunmuştuk.

Ancak son 3 gündür bunu abartanlar var. Yazılar hiç hakaret aşağılama içermediği halde sırf hoşunuza gitmiyor diye şikayet edemezsiniz. Biz burada sansür uygulamıyoruz.

Bu durumu abartanlar da gerekli uyarıyı alacaklar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Logins1903

rdholfo bu gece ucaga biniyormu beyler gelisme varmı foto felan

Çevrimdışı atalay

Türkiye'deki iş Dünyasında hayaller ve prensipler fazlasıyla çakışır.

Dediğin gibi ya istifa edersin, ya da bir şeyleri kendi kurallarını zamanla koyarak değiştirmeye çalışırsın.

Bunu bende her zaman yazarım.

Lakin söylemeye gerek yok adamın nasıl gittiğini; neyse...

Riyakarlık, oportünistlik başka bir şey değil.

Çevrimdışı Efe

bakalım yeni stadı gezdirecekler mi quaresmaya
yarın gezdirmeleri lazım aadmın başı döner kapalıdan sahaya baktı mı ne olmuş buraya diyecek :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 20:51:55
  • Beşiktaş / Bodrum
Gece kulüplerinden çıkmayan fernandesti. Q7 nin gece alemi yok.

Ne yapacaktı adamlar? Övmelerini beklemiyordun herhalde ?

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Bunları yazan ben değilim ilk olarak yorum adı üstünde haliyle gece hayatını bilemem oyuncunun.

Övmelerini beklemediğim gibi bunu '' bakın Quaresma'dan deli gibi korkuyorlar renkliler vs ''  yazanlara karşılık bunun böyle olmadığını gösterme amaçlı yazdım.

Yani söylenilenlerin muhattabı ben değilim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bunları yazan ben değilim ilk olarak yorum adı üstünde haliyle gece hayatını bilemem oyuncunun.

Övmelerini beklemediğim gibi bunu '' bakın Quaresma'dan deli gibi korkuyorlar renkliler vs ''  yazanlara karşılık bunun böyle olmadığını gösterme amaçlı yazdım.

Yani söylenilenlerin muhattabı ben değilim.

Kaldı ki mantıklı, akılcı, başarılı bir transfer olsa övülmemesi için bir sebep yok. Bkz. bizim burada RVP, Kjaer transferlerini övmemiz, onların Beck, Sosa transferlerini övmeleri...

Ben rakip takım taraftarı olsam Quaresma Beşiktaş'a geldiği için göbek atarım, adamlar da buna benzer şeyler yazmışlar nitekim.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Giray Burak

kaç gündür yazmayayım diyordum ama şu karşılama olayı ile birlikte iyice kabak tadı verdi bu kue mevzusu.

konu hakkında fikirlerimi tamamen yazıyor olsam ve kaale alınacak seviyede kitleye hitap etsem fikret orman'ından semih usta'sına, şenol hocadan ahmet nur çebi'sine kadar davalık olurum ve yüklüce tazminat öderdim.

hiç hakaret etmeden konu hakkındaki meramımı şu şekilde açıklayayım yeterli olur sanırım. bunun gelişini destekleyenle, bunun gelişine sebep olanla, bunun yollarını gözleyen liseli ergen kız triplerine bürünenlerle(hakaret değildir, net bir şekilde bu şekilde davranan bir grup insan vardır) bırakın futbolu hayata ya da ölüme dair herhangi konuda tartışmam bile. gelişini desteklememekle birlikte geldikten sonra kendince olumlu çıkarım yapanlarla ise en azından futbol dışı konularda muhabbet edilebilir iyi insan olma ihtimaline karşılık.

bazı konular yüz kere anlatılmış ama zihinler kapı duvar olunca yapacak birşey yok. taraftarın lafıyla iş yapılmaz ve hata bir kere yapılır ikincisi hata değildir. fikret orman ferdiyi yollamadı sırf baskılara karşı dik duramadığından ve bu sebeple ciddi zarar yazdı kulup. bu kue transferi ise fikret orman'ın hatası değildir, kulube yapmış olduğu yanlıştır.

şu son 3 senede fikret orman ve yöneticilerinin yaptığı herşeyi anlarım. kimisi hatadır, kimisi iş bilmezliktir, kimisi şartlar gereğidir, kimisi kumardır ve göze alınabilir riskler içerir. fakat bu anlaşılamaz, kabul edilemezdir.

burada bir zihniyet kavgası vardı grisi olmayan. sadece siyah ve beyazın olduğu bir mücadele vardı ve bugün bunlardan birisi kaybetti. fikret orman 3 senedir inşa ettiği herşeyi çöpe attı bugün. en son serdar bilgili döneminde yaşadık biz bu kırılmayı ve o durumdan kurtulmak senelerimize mal oldu. yine başa sardık. o havaalanına gidenler "çıldırt bizi başkan" diye tezahurat edebilirler gönüllerince. ya da sene sonu umarım şampiyon olursak sonraki sene "iki kupayı unutma vefasızlık yapma" pankartını hayasızca açabilirler.

ha serdal ha fikret orman farketmez bundan sonra gönül rahatlığıyla ikisine de oy atılabilir artık. nasıl olsa pek farkları yok artık. hakkını yemeyelim senelerdir yapılmayanı yaptı, elini taşın altına koydu ve ömürlük bir stat yapılmasına vesile oldu. tamam bu sebeple orman bir adım önde olsun.

fikret orman, ahmet nur çebi, olmadı şenol hoca mutlaka engel olur bir şekilde diye düşünüyordum, bu kadar emeği bu kadar çileyi çöpe atmazlar diyordum. bu transferin sportif nedenlerle olduğunu düşünenler rüya görmeye devam edebilirler bu arada.

numara tartışması neden yapılıyor anlamadım bu arada. bunun gelmesini isteyenler bellidir ki çoğunluğu zaten 7 numaranın töreden alınıp buna verilmesini de istiyor. madem aldılar tutarlı davranıp o 7 numarayı da verecekler buna ve gelişecek tüm sonuçlardan sorumlu olacaklar. bir beklentim de bunu alan ve alınmasına destek olan başkan yönetici kim varsa imza töreninde yanında oturması. öyle kulube sokup da ben almadım triplerine girmeyecek kimse. kim aldıysa çıkıp delikanlı gibi o törende yanında duracak. tıpkı koruyamadıkları adamlığın hakkını veren önder özen'in dany'i ben şu sebeplerle aldım demesi gibi sorumluluğu alacaklar.
:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı TALAT

hala canlı yayına çıkmadı mı  quaresma

@Yunus Emre Dökmeci kaçırmış evde saklıyormuş
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TALAT

Arkadaşlar sizlere hakaret ve aşağılama olursa moderatöre rapor et butonunu kullanın diye çağrıda bulunmuştuk.

Ancak son 3 gündür bunu abartanlar var. Yazılar hiç hakaret aşağılama içermediği halde sırf hoşunuza gitmiyor diye şikayet edemezsiniz. Biz burada sansür uygulamıyoruz.

Bu durumu abartanlar da gerekli uyarıyı alacaklar.

çok fazla uzun yazanlar, günde 10 postu geçenler hep cezalı  :kop:

Çevrimdışı mehmetthedum

Yalnız ersan bizi yanıltabilir. Kamp görüntülerine bakıyorum da, bildiğin öküz gibi vücut yapmış. Taş gibi olmuş. Sakatlık geçirdiği bölgelerden de eminse tekrar milli seviyeye çıkabilir. (En azından fiziken.)
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı can1903

Evrenmençıştır periscop yayınında 24 saat içinde Rhodolfo kapı gelmek zorunda çünkü adam yarın geliyor dedi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 21:12:27
  • Beşiktaş / Bodrum
çok fazla uzun yazanlar, günde 10 postu geçenler hep cezalı  :kop:

Alışacağız @Necmi abi içeri atmış hepsini  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

şu ntv spora gerçekten ciddi tepki gösterilmesi gerekiyor quaresma gelirken saçma sapan tenis maçı yayınladılar nani,van persie ve podolskinin gelişini canlı yayınlamışlardı yanlış hatırlamıyorsam
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Jukebox

Quaresma o kadar da sorunlu devamlı gece hayatı olan biri değildi ama renkli medya çok yüklendi.
Bu adam renkliler de olsaydı hakkında bu kadar sık haber çıkmazdı zamanında.
Hala bizim tabata konuşuluyor tamam baya fiyaskoydu ama amrabat,krasic vs. bunlar niye bu kadar sık dile getirilmiyor ?
Guti'yi pascal'ı da bu medya yedi unutmayın..
Daha yüzlerce örnek gelir bu renkli medya'ya ama boş verelim biz kulak asmayalım hiç bir zaman böyle haberlere.
Yata yata para kazanan krasic'i eboue'yi konuşalım.  :icool:

Bu arada şenol hoca olursa ki quaresma'yı kenarada tutarsa yada kadro dışı yaparsa sesim çıkmaz arkasında dururum.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

BJK tv  özel yayın  başladı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 21:15:20
  • Beşiktaş / Bodrum
Quaresma o kadar da sorunlu devamlı gece hayatı olan biri değildi ama renkli medya çok yüklendi.
Bu adam renkliler de olsaydı hakkında bu kadar sık haber çıkmazdı zamanında.
Hala bizim tabata konuşuluyor tamam baya fiyaskoydu ama amrabat,krasic vs. bunlar niye bu kadar sık dile getirilmiyor ?
Guti'yi pascal'ı da bu medya yedi unutmayın..
Daha yüzlerce örnek gelir bu renkli medya'ya ama boş verelim biz kulak asmayalım hiç bir zaman böyle haberlere.
Yata yata para kazanan krasic'i eboue'yi konuşalım.  :icool:

Bu arada şenol hoca olursa ki quaresma'yı kenarada tutarsa yada kadro dışı yaparsa sesim çıkmaz arkasında dururum.

Guti kendi kendini yedi :D

5 maç arka arkaya gittim 5'inde de ayakta zor duruyordu. Real Madrid'deki profesyonelliğinin yarısını taşıyamadı buraya.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TALAT

Guti kendi kendini yedi :D

5 maç arka arkaya gittim 5'inde de ayakta zor duruyordu. Real Madrid'deki profesyonelliğinin yarısını taşıyamadı buraya.

guti benzemaya o topuk pasını attığında mesleği zirvede bırakmıştı aslında  :D