2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 977 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11798850 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı yigitcan1903

uçak körüğe yanaşmamış merdivenle inmiş yolcular. quaresma inerken de havalimanındaki yer hizmetleri çalışanları bildiğin hengame yaratmış.

biz daha dışarda bekleyenleri konuşuyorz :D
Başkan demiştir körük olmasın
Efendi gibi çelebiyle girsin  :evillol:

Çevrimdışı Neo Nesil

izlememe gerek yok, üzülmez'in kariyerinin nasıl geliştiğini ve üzülmez gittikten sonra sol bekte yaşanılan sıkıntıyı biliyorum.

fo 2012 de sakatlanan ismail yerine motta gibi bir bek alsaydı 2.ydik... 2012-13 sezonunda  ismail  sakatlanmasa yine 2.ydik... bir de böyle düşün

Çevrimdışı Ersoy

3000-4000 kişi varmış a sporda öyle diyorlar yanlış duymadıysam  :o_o:

Beşiktaş sadece Çarşı değil ki.Zaten Çarşı'dan da olmuştur gelen.Hatta birisini gördüm forma arkasında Çarşı yazıyordu.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beşiktaş sadece Çarşı değil ki.Zaten Çarşı'dan da olmuştur gelen.Hatta birisini gördüm forma arkasında Çarşı yazıyordu.

Her çarşı yazdıran da çArşı'dan değil yalnız :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

Ileride kuvvetle muhtemel yasanacak hazin olayda şu; quaresma kosmadigi icin kaybedilecek olasi maclarda q7 fanatikleri ona laf etmemek icin diger oyunculara laf atacaklar... vay sen niye kosmadin niye pres yapmadin gibi...
takim da taraftar gibi böyle bölünecek
olan yine bizim gibi sadece Beşiktaş ı düsünenlere olacak...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Ersoy

Her çarşı yazdıran da çArşı'dan değil yalnız :evillol:

Öyle valla 7 yaşındaki çocuğun facebook kapak fotoğrafı çArşı Hayattır. :evillol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı yigitcan1903

Ileride kuvvetle muhtemel yasanacak hazin olayda şu; quaresma kosmadigi icin kaybedilecek olasi maclarda q7 fanatikleri ona laf etmemek icin diger oyunculara laf atacaklar... vay sen niye kosmadin niye pres yapmadin gibi...
Sıradaki kavga
"Vay efendim biz Beşiktaş'ı düşünmüyo muyuz" :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Olcay; hani şu yaklaşık 50 civarı maça ilk onbirde çıkan, o tek vuruş golleri yaptıktan sonra elleriyle kalp işareti yapan, hani şu aşağıda videodaki gibi 90 +3 te bir kaleden öbürüne koşan ..... Boşta bıraksak renkliler dahil kimbilir kaç takım peşinde koşar bunu da unutmayalım.

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

qarizma çıkıyor yunus emre dökmeci kesin ordadır :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı aa1903

fo 2012 de sakatlanan ismail yerine motta gibi bir bek alsaydı 2.ydik... 2012-13 sezonunda  ismail  sakatlanmasa yine 2.ydik... bir de böyle düşün

ismail de motta da maalesef delinin boşluğunu dolduramadı. ismail'in bunca yıldır ne yaptığı konusunda bir fikrim yok zaten.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

arkadaşım bak,

2010-2011 sezonunda 4 lü defans zaten ilk yarının ortasında havlu atmıştı. o üst üste manisa, trabzon, kayseri, ibb maçları ferrari-sivok-üzülmez-tavafçı ekrem tarafından kaybedildi ve zaten ilk yarı beli olmuştu. salladığımı düşünüyorsan buyur o dönemin ilk yarı sezonu...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1059&hafta=17#grp

ikinci yarısında ise necibin ferrarinin almeidanın erhan güvenin sayesinde 2-1 öne geçtiğimiz  fener maçını kaybettik...

ikinci maddeye gelelim:

holosko çifte kupa döneminden sonra çifte kupa dönemindeki holoskodan eser yoktu. top kaptırıp duruyordu...

üzülmezse 10 senedir kendini geliştiremeyen, rakibin ibonun oynadığı bölgeden gol buluyor... aç bak 2009-10 dönemini. bursa, fb, gs, gaziantep vs. ibonun bölgesini kevgire çevirmişlerdi... çok yavaş, orta yapamayan, adam geçip bindirme yapamayandır. gittiği de iyi oldu. o gittikten sonra ismail gelince sol beke hareketlilik kazandı. sakatlanmasa ne motta, ne tosiç ne de uğur boral onun elinden forma alabilirdi...

o son cümlede öyle birşey yok. insanları genelleme etiketi yaftalamaktan vazgeçin. bütün bjk oyuncularına karşı saygım ve sevgim var. pektemeği bile seviyorum yani :D

Herkes kötüydü, Quaresma iyiydi yani?

50 kere yazdık Quaresma takımın altına koyulmuş dinamittir diye. O zamanki başarısızlıklar için nasılki Üzülmez, Sivok, Holosko vs suçluyorsanız şimdi de olası başarısızlıkta Şenol Güneş'i Veli'yi Sosa'yı Töre'yi suçlayıp Q7'ye toz kondurmayacaksınız.

Portekiz ligini domine eden Porto bile Q7'yi geri aldığından beri şampiyon olamıyor. Hem de arkasında 31.5 milyon Euro'ya Real Madrid'e giden Danilo, önünde 36.7 milyon Euro'ya Atletico Madrid'e giden Jackson Martinez varken. Orada da Erhan Güven ile Üzülmez miydi problem?
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi murat

Olcay; hani şu yaklaşık 50 civarı maça ilk onbirde çıkan, o tek vuruş golleri yaptıktan sonra elleriyle kalp işareti yapan, hani şu aşağıda videodaki gibi 90 +3 te bir kaleden öbürüne koşan ..... Boşta bıraksak renkliler dahil kimbilir kaç takım peşinde koşar bunu da unutmayalım.

:claps:

Çevrimdışı Ersoy

Sonunda adam akıllı Periscope geldi.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Paletli Vinç

Periscope.com'lu bağlantı paylaşmayın

Nerde paylaşıldıysa oranın bağlantısını verin. A-ÇIL-MI-YOR
<blockquote class="twitter-tweet" lang="tr"><p lang="en" dir="ltr">LIVE on #Periscope https://t.co/8mrcIsTfaS</p>&mdash; BJK TV (@tvbjk) <a href="">21 Temmuz 2015[/url]
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Q7 fanatikleri dediklerin böyle düşünüyorsa eğer Q7 yi isteyen biri olarak ben karşıyım onlara. Biz Q7 nin akıllandığını, bencilliği bıraktığını, takım için oynayacağını düşündüğümüzden Q7 diyoruz. Yoksa dediğin tarz bir Q7 yi bence hiç kimse istemez
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı fore_kazık

qarizma çıkıyor yunus emre dökmeci kesin ordadır :evillol:
Kesin gitmeseydi burada ölümüne tartışıyor olurdu :))))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

21- Yöneticiler ve moderatörler dışında koyu renk ya da büyük punto ile yazmak yasaktır. ''uyarı devamında modersayon''

Uyarı yok ve moderasyondayım?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

yav zaten abi savuncam derken batıyolar olcayı örnek gösterip bilmezlerki quaresmanın verimli olduğu bölge sol açık değil

sağ açık bunu bilmeden atıp tutuyolar
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Kadir G.

Görusumu kabul et mi dedim  yoksa tamamen senin  kararın mi dedim iyi oku bir daha. Sadece üslubuna dikkat et dedim. Bizde küçükte büyükte olsa saygı denen bir kavram vardır genç adam. Bunu bence sende hayatına adapte et. Insanlarla konuşurken saygılı olmak apayrı birsey. O yüzden yazdım ilk cümlemi. Ikincisi yine söylüyorum; q7 ve onun ayarında olan diğer futbolcular ile olcayı karsilastiran kimseyle futbol tartismam. Olcay asla besiktas gibi bir klupte 11 oyuncusu olacak adam değil. Bu benim görüşüm kabul eden eder etmeyen etmez. Etmeyende üslubuyla cevap verir. Saygısızlık yapmadan.

Genç adam :) :)

Çevrimiçi Samet Ç

Kavga çıktı. Şu karşılama o kadar saçma bir olay ki.

Çevrimdışı Ersoy

Beceremediler Periscope'u da. :lol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı aa1903

a spor'daki kadın son noktayı koydu. "sanki quaresma'yı hiç tanımıyorlarşmışçasına... taraftarı görüyorsunuz" :D

Çevrimdışı Mert E

Çarşı yokken kaç bin kişi var demek çarşıda katılsaydı orayı yıkarlardı
Umarım başarılı olur da bu yüzden biz de sevinebiliriz

Çevrimdışı TØLGA

Kavga çıktı. Şu karşılama o kadar saçma bir olay ki.
onu geçtim bu karşılama işini bile yapamıyoruz  :D :D
ben diğerlerinide gördüm bu sene gelenkileri çok fark var
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK