2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 888 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11769126 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre satılırsa yanarmışız. ba ba ba.

Töre ne yapmış allah aşkına ya. Aldığı 10 topun 8ini ezmiş gitmiş.

Ama sizde haklısınız, Biliç efendinin yegane taktiği ver gökhana çakıl olduğun yere birşey yaparsa yapsın olduğundan, takım için çok önemliymiş gibi gözüktü.

Aslında kazın ayağı öyle değildi.

Oyun zekası olan, taktiksel disipline sadık herhangi bir kanat oyuncusu törenin verdiği katkıyı fazlasıyla verir. Biz beşiktaşız.

Takım için değil abicim kulüp için önemli :) Hep diyosunuz yıldız idare etmek vs. diye. O zaman bu çocuğuda idare edeceksiniz o da çıkıp oynayacak.

Büyük potansiyel var ve bunu ortaya yeni yeni çıkardı bence bu sene. Gs alırda ŞLde oynatırsa fiyatı 20lere çıkar benden söylemesi..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

İyi ilişkiler dediği gitmiş bir tane loca almış maçlarını izliyor işte sadece bu
uçak parasını başkan ödüyodur inşallah  :us: :us:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

Çünkü direk satilmasini istiyorlar :)

Su an yonetimde torenin kalmasini isteyen hickimse yok.herkesteki kredisini bitirdi.onder ozen varken onun kaprisleriyle o ilgileniyordu.o da gidince yöneticiler uğraşmak zorunda kaldi ,onlardaki kredisini de doldurdu.

Su an satilmamasinin tek sebebi gelen tekliflerin dusuk olması ederini buldugu an satilacaktir..

Satalım satmasına da ben Töre gibi birini tekrar bulabileceğine inanmıyorum yönetimin. O yüzden satılmamalı Olcan'ı falan alırlar  :D
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Takım için değil abicim kulüp için önemli :) Hep diyosunuz yıldız idare etmek vs. diye. O zaman bu çocuğuda idare edeceksiniz o da çıkıp oynayacak.

Büyük potansiyel var ve bunu ortaya yeni yeni çıkardı bence bu sene. Gs alırda ŞLde oynatırsa fiyatı 20lere çıkar benden söylemesi..
Potansiyel var sadece yıldız değil. O yüzden de idare etmeye gerek yok. Bu takımda Demba satılırsa diğerleri de hayli hayli satılır

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Töre ve Demba 10 milyon euro üstü her fiyata gönderilebilir.

Çevrimdışı atalay

Anlatmaya çalıştığım şey de o.

Chelsea ile iyi ilişkilerimiz varmış.  :lol:

Ee, Kakuta, Kono'dan daha potansiyelli bir oyuncu ihitayacımız olan pozisyonun oyuncusu hemde bedava.

Hani nerede?

Çevrimiçi Necmi

Cunku toreyi satmak istiyor.son 10 macta yaptiklarindan dolayi (yapmadiklarindan dolayi) toreye cok sinirli.acikcasi ben de torenin ederini buldugu an satilmasini isterim.2 ay parasini alamadi diye kulube ihtarame ceken,en kritik maclarda rezil top oynayan biri ile cok da devam edilmemesi gerekiyor.
ne kötüsü alacağı var alamadı diye son üç maç sahaya çıkmadı
aldığımızın üstünü verene satılsın 3e 5e bakılmasın
yarın en hayati maçımızada çıkmaz nasıl güvenipde kadroda tutacaksın @Deniz
Sayın Çebiyi biraz tanıdıysam satmak için fırsat kolluyordur.
yanlış bilgi almadıysam Çebinin elinden zor almışlar gırtlağına sarılmış diye duydum
Açık ve net söylüyorum sırf alacağını alamadı diye şampiyonluk yolunda bu kadar önem arzeden
5 maçın 3 üne çıkmayıp ikisindede eli belinde gezen adam şampiyonluğu satmıştır.
takım arkadaşlarına ihanet eden birini takımda tutmayacaksın tutarsan çok vahim sonuçları olur.
o yüzden gitmeli

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Güzel kardeşim, Sen töreyi alla pulla, salamuraya yatır ne yaparsan yap edeceği maksimum para zaten anç nin dediği rakamlar. Ben o kadar bile etmez diyorum ama artık doğru dürüst genç oyuncuda gelmiyor alttan. Yatırım riski alabiliyor çok zengin kulupler.

Töre bu, fazlası olmaz. Asla skorer kanat olmaz. Herşey skor mu diyeceksiniz de, Topla bu kadar oynayıp, bu kadar az skora katkı ediyorsa, evet sorun var demektir.

Çevrimdışı ahmetx

yeni sene kadromuz bu olur .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Deniz

Satalım satmasına da ben Töre gibi birini tekrar bulabileceğine inanmıyorum yönetimin. O yüzden satılmamalı Olcan'ı falan alırlar  :D
Emin ol onun kadar yeteneklisini bulamasak da cok daha karakterlisini buluruz bazen futbolda yetenek her sey demek degildir..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İnşallah satılır Töre. İnşallah gsye gider. İnşallah bize de sallar bitane. İnşallah giderken de bonservis rekoru kırar gider. :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı f_madida

Ne Gilardino'su Gilardino alacağıma Toni'yi alırım :D Adam hiç olmaz ise gol kralı oldu.

Yahu Luca Toni 38 yasina gelmis, adam neredeyse bastonla yuruyecek sahada, onun transferi hic mantikli degil.

Hem Drogba 35'inde gelince super transfer oluyor da Gilardino 32'sinde gelince niye geldi mi olacak yani... 33'luk Webo gelse diyenler de var mesela.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yigitcan1903

yanlış bilgi almadıysam Çebinin elinden zor almışlar gırtlağına sarılmış diye duydum
Açık ve net söylüyorum sırf alacağını alamadı diye şampiyonluk yolunda bu kadar önem arzeden
5 maçın 3 üne çıkmayıp ikisindede eli belinde gezen adam şampiyonluğu satmıştır.
takım arkadaşlarına ihanet eden birini takımda tutmayacaksın tutarsan çok vahim sonuçları olur.
o yüzden gitmeli
Böyle olursa değerini bulmaz ama oyuncular
Pazarlık yapılsın
10'un altına satılmaz böyle bir oyuncu

Çevrimdışı TØLGA

bu kadronun meali bursaspor gibi oluruz iyi futbol oynayıp 6. sırada bitirirz  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ahmetx

Pektemek olmaz  @Necmi abi  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Samet Ç

İnşallah satılır Töre. İnşallah gsye gider. İnşallah bize de sallar bitane. İnşallah giderken de bonservis rekoru kırar gider. :)
Gs Töre'ye Çebi'nin istediği rakamları versin ben bu forumu terk ederim bu kadar net.

Çevrimdışı ahmetx

bu kadronun meali bursaspor gibi oluruz iyi futbol oynayıp 6. sırada bitirirz  :biggrinking:
daha iyisi olmaz kendini beklentiye sokma derim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Demba Ba = 14 milyon €
Gökhan Töre = 10 milyon €
Pedro Franco = 5 milyon €
Toplam = 29 milyon € deli para :tabe:
Bu parayla
Sol kanada : Babeli
Sağ kanada : Dzustsak ı
Stopere : Vlaar - Britos u
Sagbeke : Isla yı alrıız uzerinede 15 milyon € para kalır
Şu tarnsferlerle Çok rahat Şampiyon oluruz NET :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Bu kadro ile benim hedefim olan beşincilik de yalan olur :D

Çevrimiçi Necmi

kaprislidir idare edersin sırtını sıvazlar oynatırsın ama takıma ihanet edeni idare edemezsin etmeye kalkarsan yarın diğer oyunculardanda aynı muameleyi görürsün haklı yere
adam bir senenin emeğini çöpe attı neyini idare edeceksin.

Çevrimdışı Deniz

o yüzden gitmeli
Ederini bulduğu an yollarlar abi kredisi kalmadi.9-10 veren çıktığı an satarlar
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Demba Ba = 14 milyon €
Gökhan Töre = 10 milyon €
Pedro Franco = 5 milyon €
Toplam = 29 milyon € deli para :tabe:
Bu parayla
Sol kanada : Babeli
Sağ kanada : Dzustsak ı
Stopere : Vlaar - Britos u
Sagbeke : Isla yı alrıız uzerinede 15 milyon € para kalır
Şu tarnsferlerle Çok rahat Şampiyon oluruz NET :bandit:
Arkadaş 29 milyon euro gelir elde etmişin yine de Babel'i alıyorsun :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Güzel kardeşim, Sen töreyi alla pulla, salamuraya yatır ne yaparsan yap edeceği maksimum para zaten anç nin dediği rakamlar. Ben o kadar bile etmez diyorum ama artık doğru dürüst genç oyuncuda gelmiyor alttan. Yatırım riski alabiliyor çok zengin kulupler.

Töre bu, fazlası olmaz. Asla skorer kanat olmaz. Herşey skor mu diyeceksiniz de, Topla bu kadar oynayıp, bu kadar az skora katkı ediyorsa, evet sorun var demektir.

Abi bu adam daha 23 yaşında amma kestirip attınız hemen. Liverpool Markovic gibi bir mala 20 milyon pound verdi daha bu sene.

E bu oyuncunun alt yapısında Chelsea var, Hamburg var. Mourinho, Simeone takip ediyo. Bitek siz beğenmiyosunuz ya.

İddia ediyorum kendini 1-2 sene daha göstersin avrupada, çok deli piyasa yapar. Biz kazanalım o parayı başkası niye kazansın ?

Çevrimdışı TØLGA

daha iyisi olmaz kendini beklentiye sokma derim.
beklentim şampiyonluk değil zaten diğerleride umurumda değil  :by2:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Cenk, ba kadar maça çıksın, penaltıları cenk atsın, 18-20 den aşağı gol atmaz. O kadar eminim.