2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 903 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11767550 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Çebi, ‘’Demba Ba ile ilgili henüz biten bir şey yok. Gelen teklifi bizim kabul ettiğimiz, Demba Ba’nın etmediği iddiası doğru değil’’ dedi.

RESMİ TEKLİF ALDIK, 12 MİLYON EURO İSTİYORUZ
Gökhan Töre için teklif aldıklarını belirten 2. Başkan Çebi, ‘’Gökhan için resmi teklifler aldık. Ama beklentimize uygun değil. 12 milyon Euro istiyoruz. Olmazsa takımda kalır. Bu rakamı veren olursa. Kabul ederiz’’ şeklinde konuştu.
Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe’den ayrılan Mert Günok’un gündemlerinde olmadığını söyledi.
Evet ANÇ güzel söylemiş , 12 milyon € ya ben tamamım , 12 milyon € getiren alsın götürsün Töreyi :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Mitroglou'na hayal diyenlere şaşırıyorum arkadaş bugün Fulham'a 5-6 milyon teklif yap yarın oyuncuyu İstanbul'a gönderirler. :D

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Evet ANÇ güzel söylemiş , 12 milyon € ya ben tamamım , 12 milyon € getiren alsın götürsün Töreyi :tabe:

12 diyorsa amaç 12 değildir, muhtemelen 8 falan teklif geldi biraz daha çıkıp 10 versinler diye diyordur. 10 verirlerse Töreye elveda...:)

Mitroglou'na hayal diyenlere şaşırıyorum arkadaş bugün Fulham'a 5-6 milyon teklif yap yarın oyuncuyu İstanbul'a gönderirler. :D
Aynen öyle :tabe:
Fulham daha çıkamadı dimi Premier lige :alala:

Çevrimdışı Tolga

En kötü kiralık alırsın da bence Ba'dan sonra yeterli olmaz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı yedic

Dem baba narenciye gibi kis gelince arazi oldu. 14 Milyon teklif geldi diye seviniyoruz ama 14 milyon pesin verilmeyecek birde yerine gelecek adamin tutup-tutmama olasiligi da var. Ben kisisel olarak Konoplyanka'ya bu kadar para-mesai harcamak yerine Babel'i oraya alip ordan arttirilan parayla daha ust duzey sagbek-stoper arastirirdim.

12 diyorsa amaç 12 değildir, muhtemelen 8 falan teklif geldi biraz daha çıkıp 10 versinler diye diyordur. 10 verirlerse Töreye elveda...:)
Ben 10 milyon € ya da tamamım :bandit:
Takımın en sorunlu futbolcusundan kurtulacağız..
Hemde aldığımız fiyatın 2 katından fazlasına satarak :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Tolga

Daha Ba'nın bonservis taksidini ödeyeceğiz onu da atlamayalım :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler siz iyimisiniz Töre satılırmı yav! :akuma:

Bu adam avrupada kendini biraz daha göstersin 20 milyona kadar çıkar fiyatı, adamın menşei chelsea, hamburg :akuma:

Yönetim de sizin gibi düşünüyosa, yarın bigün gsye giderde seneye 20ye satılırsa görürüm sizi :akuma:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Jukebox

Ben tavım bu kadroya.  :lol: :lol:

Çevrimdışı Strand Jack

Hahah aynen daha taksidi bitmedi ki  :lol:

Çevrimdışı Hicks

dün can çalışkan paylamıştı
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Adamın bildiğin bonservisi var resmen, free falan değil bu adam. Şimdi belli oldu kimsenin neden ilerleme kaydedemediği. Aslında bu işimize gelir, yani adama çok para veren takımın işine gelir, 25 yaşında adam yap 5 senelik anlaşma, 30 yaşında da kime kaça giderse ver %40'ını tamam işte, sanki bonservisine para sayıyorsun. :D

Zaten bonservisten para kazandığımız görülmemiş, %40'ını versen nolur vermesen nolur. %30-%25 arası biter bu iş...

Madem böyle pazarlıklar yapılıyor bizim duyum işleri bakanları neden bundan habersizdi?  :busted_cop:
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimiçi Samet Ç

Şu Konoplyanka'yı kadrolara yazıp yazıp durmayın o adam bize gelmez  :)

Çevrimdışı Tolga

Şu Konoplyanka'yı kadrolara yazıp yazıp durmayın o adam bize gelmez  :)

Sonunda Dnipro'da kalacak bence :icool:

Çevrimdışı Hicks

Atiba yerine Tolgay, Tolgay yerine Fer, Vlaar yerine Škrtel  :sevinc
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sonunda Dnipro'da kalacak bence :icool:
Bence imkansız

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı TURKahvesi

Adamın bildiğin bonservisi var resmen, free falan değil bu adam. Şimdi belli oldu kimsenin neden ilerleme kaydedemediği. Aslında bu işimize gelir, yani adama çok para veren takımın işine gelir, 25 yaşında adam yap 5 senelik anlaşma, 30 yaşında da kime kaça giderse ver %40'ını tamam işte, sanki bonservisine para sayıyorsun. :D

Zaten bonservisten para kazandığımız görülmemiş, %40'ını versen nolur vermesen nolur. %30-%25 arası biter bu iş...

Madem böyle pazarlıklar yapılıyor bizim duyum işleri bakanları neden bundan habersizdi?  :busted_cop:
belki de bizim yönetim yüzde 35 teklif etmiştir
bunu gören Dnipro başkanı Sevilla'ya yüzde 40 verirseniz tmm diyebilir  :evillol:

Çevrimdışı yigitcan1903

1m euro kaldı bu ay sonu
Edit:Ovv 3m euroymuş

Çevrimdışı ahmetx

kono yakışmamış oraya çıkar hemen  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

Bence imkansız

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

% 40 paydan dolayı kimse oyuncuyla anlaşamayacak böyle giderse.

Ben de neden Konoplyanka'yı kimse almıyor diyordum nedeni buymuş işte :)

Çevrimdışı Jukebox

Atiba yerine Tolgay, Tolgay yerine Fer, Vlaar yerine Škrtel  :sevinc
Oda olur abi ben gündemde ki adamlarla yaptım.Hele skrtel olursa.  :halay:
Ama gerçekçi davrandığın zaman olmaz.
Konoplyanka bile olmaz ama hayali bedava.  :super:

Çevrimdışı Türkay

ANÇ neden bonservis bedelini söyler ki? Söyleme satmıyoruz de bit. Neden rakam veriyor anlamıyorum. 12 milyon euroymuş.  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı musacn1903

Acaba yönetim duddak transferiyle bize bi süpriz yapar mi ?

Çevrimdışı Tolga

1m euro kaldı bu ay sonu
Edit:Ovv 3m euroymuş
Benim bildiğim her sene belli bir ücret veriyoruz.

3 yıla bölündü diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Tolga

Acaba yönetim duddak transferiyle bize bi süpriz yapar mi ?
Keşke yapsalar :)