2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11902656 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kemal

BA ya Gelen teklif arttırılmış, ben Başkan yerinde olsam Pektemeği de yanında 2 m na satın alacaksınız şartı koyarım :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hala Pektemeğe teklif geleceğini zanneden insanlar var.Hayat ne kadar garip böyle kuşlar falan
TS 2 Milyon € teklif etti :D ama kabul edilmedi :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TURKahvesi

Çevrimdışı atalay

Öyle görünüyor ki Konoplyanka'nın Sevilla ile anlaşamama sebebi sonra ki satıştan Dnipro'nun yüzde kaç pay alacağı.

Haberlere göre yüzde 40 istiyormuş; Dnipro başkanı. Serbest kalacak bir oyuncunun sözleşmesine bu şekilde madde koydurması da enteresan.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Hala Pektemeğe teklif geleceğini zanneden insanlar var.Hayat ne kadar garip böyle kuşlar falan

Kuş derken ?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Öyle görünüyor ki Konoplyanka'nın Sevilla ile anlaşamama sebebi sonra ki satıştan Dnipro'nun yüzde kaç pay alacağı.

Haberlere göre yüzde 40 istiyormuş; Dnipro başkanı. Serbest kalacak bir oyuncunun sözleşmesine bu şekilde madde koydurması da enteresan.
Öyle saçma şey mi olur adamın sözleşmesi 11 gün sonra bitiyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

TS 2 Milyon € teklif etti :D ama kabul edilmedi :steamed: :steamed:

Yalandır o haber

Çevrimdışı yigitcan1903

Köybaşını unutmuşsun.
Satılabilirliği yok feshedilebilir ama son senesi
Fesih bedeliyle maaşı karşılaştırmak lazım

Çevrimdışı FARUK

dün can çalışkan paylamıştı
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Öyle bir madde olduğunu zannetmiyorum
Yeni kurallara gore , Yetiştirme parası diye bi olay var , Bahsedilen Para bu olabilir tabi sadece bi tahmin :alala:

Çevrimdışı Tolga

O zaman Konoplyanka'yı kimse almaz boşuna beklemeyelim bizde :)

Çevrimdışı atalay

Öyle bir şey var.  :tabe:

Çevrimdışı yigitcan1903

Transfer de yapılmasın tamam,kabul
Ama şu gereksiz oyuncuların maaş yükünden kurtulalım en azından

Çevrimdışı antiyotalip

Fikret Orman bi' 2 ay da Dnipro başkanıyla pazarlık eder artık

Çevrimdışı TURKahvesi

bana öyle geliyorki Sevilla free iken Konobi'yi almakta zorlanıyor
yıllık 3m.euro+imza parasını hayatta vermez takım dengelerini alt üst eder bu durum
11 gün kala bonservisini verip bir hamle yapabilirler
bu kez de Konobi karşı çıkar bilmiyorum para tatlı gelebilir bizim taraftan  :evillol:
ben böyle anladım yanlışsam düzeltin
bunun haricinde başka ne gibi şeyler dönüyor bilmem.

Çevrimdışı TØLGA

bana mı demiş  :D @Tolga
yeni kongre üyesi olan genclere demis evet yani sanada demis @SDemirsoy  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Öyle bir şey var.  :tabe:
:claps: :claps: :claps:
Şu gereksiz Adamlara verdigimiz Yıllık Maaşların toplamıyla , Skrtel in bonservisini Alırız NET :bandit:
Edit : Yanlış alıntılamışım :D mesaj @yigitcan1903 eydi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sevilla kulübünden açıklama: "Konoplyanka transferinde gecikme oldu ancak herhangi bir olumsuzluk yok. Yavaş ilerliyoruz ama buna değecek."

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Dnipro'nun yıldız oyuncusu Konoplyanka'ya en yakın kulüpler olarak Beşiktaş ve Sevilla gözükürken basın toplantısı sonrası en çok konuşulan isim Konoplyanka oldu.

Sportif Direktör Monchi, basın toplantısında Ukraynalı oyuncu için sorulan soruya şu sözlerle cevap verdi:

"Konoplaynka ile görüşük. Biraz zor transfer ve talipleri çok. Görüşmeler yavaş ilerliyor. Bu olumsuz sonuçlanacağından değil, tam tersi olumlu gitmesinden dolayıdır. Ama olumsuz bir şey yok." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 DIŞ HABER

Sevilla Konoplyanka Hakkında Resmi Açıklaması

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Çebi, ‘’Demba Ba ile ilgili henüz biten bir şey yok. Gelen teklifi bizim kabul ettiğimiz, Demba Ba’nın etmediği iddiası doğru değil’’ dedi.

RESMİ TEKLİF ALDIK, 12 MİLYON EURO İSTİYORUZ
Gökhan Töre için teklif aldıklarını belirten 2. Başkan Çebi, ‘’Gökhan için resmi teklifler aldık. Ama beklentimize uygun değil. 12 milyon Euro istiyoruz. Olmazsa takımda kalır. Bu rakamı veren olursa. Kabul ederiz’’ şeklinde konuştu.
Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe’den ayrılan Mert Günok’un gündemlerinde olmadığını söyledi.

Çevrimdışı Tolga

Dnipro, Konoplyanka'nın sözleşmesine bir sonraki satıştan % 40 pay maddesi koydurduysa ne biz ne de başka bir takımın alacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş Shanghai Shenhua kulübünün Demba Ba'ya yaptığı 13 milyon €'luk teklifi kabul etti.
-Lig TV

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Sevilla kulübünden açıklama: "Konoplyanka transferinde gecikme oldu ancak herhangi bir olumsuzluk yok. Yavaş ilerliyoruz ama buna değecek."

Yahu bildiğin iş bitmiş işte. Ufak tefek nazlanmalar var, %15 olsun %25 olsun sonraki satıştan pay vs vs..

Ama arkadaşlar rahat olun bizde.  :lol: :lol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dnipro'nun yıldız oyuncusu Konoplyanka'ya en yakın kulüpler olarak Beşiktaş ve Sevilla gözükürken basın toplantısı sonrası en çok konuşulan isim Konoplyanka oldu.

Sportif Direktör Monchi, basın toplantısında Ukraynalı oyuncu için sorulan soruya şu sözlerle cevap verdi:

"Konoplaynka ile görüşük. Biraz zor transfer ve talipleri çok. Görüşmeler yavaş ilerliyor. Bu olumsuz sonuçlanacağından değil, tam tersi olumlu gitmesinden dolayıdır. Ama olumsuz bir şey yok." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 DIŞ HABER

Sevilla Konoplyanka Hakkında Resmi Açıklaması
Bunu alamayacağjz bari bizim macarı alalım

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

konoplyanka skrtel mitroglou vb...bunlar hayal boşuna artık onu yollayalım bunu alalım diye hayal kurmayın az gerçekçi olun 2-3 tane vasata yakın topçu sayın biz de olabilir diyelim.