2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11899816 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Biz yapmadık Trabzon yaptı teklif.

Cska'da 2.5 milyon euroya oynuyor.

Paok'ta iken de mi 2,5 milyona oynuyordu? Mümkün değil. Kaç yıldır göz önünde bizimkiler yoklamadı bile.

Çevrimdışı Çağrı

Paok'ta iken de mi 2,5 milyona oynuyordu? Mümkün değil. Kaç yıldır göz önünde bizimkiler yoklamadı bile.

İsmi yok ya adamın havalarını atamayacaklar yıldız getirdik diye ondandır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sosyalkartal

cümleten günaydın transfer kartalları  :) saate bakmamıştım öğlen olmuş  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Tolga

cümleten günaydın transfer kartalları  :) saate bakmamıştım öğlen olmuş  :lol:
Yeni kahvaltı yaptım ben de şimdi çayımı yudumluyorum :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Yeni kahvaltı yaptım ben de şimdi çayımı yudumluyorum :D

Hayat size güzel :)

Çevrimdışı talha

İsmi yok ya adamın havalarını atamayacaklar yıldız getirdik diye ondandır.

Maalesef halen daha bu kafadayız.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı sosyalkartal

Fenerbahçe transferde çıldırmış gibi gözüküyor menajer oyunu da olabilir biz pazartesi den itibaren hareketlenecez konoplankada ufak pürüzler kaldığı söyleniyor hafta sonu yoğun trafik olacak pazartesi faks işleri var oyuncu ile yüz yüze görüşülmedi menajeri üzerinden gidiyor çalışmalar
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı mert_

yok o eski genel kurul yapısı kalmadı yavaştan değişiyor. Altınsay gayet fikret orman ilk geldiğinde elini taşının altına koydu ama baktı ki kafalarına göre gidiyor herkes projeden vazgeçmiş o da çıktı tıpkı ilk yönetimdeki vizyonu geniş güçlü yöneticiler gibi. Şimdi yönetimde 2-3 kişi dışında kimseyi bilmiyoruz çünkü iş yapmıyorlar. O dönemde neredeyse tamamını biliyorduk çünkü çalışıyorlardı sonra baktılar orman la olacak gibi değil hepsi bıraktı. İnşallah altınsay rüzgar sağnak hüsnü güreli hasan arat gibi insanlar bir araya gelir de acı bir gerçekçi reçeteyle 5 sene sonra düzlüğe çıkarız. Bu yönetimle bu borçları döndürmek gibi bir şansımız yok.
saydığın bu isimlerden hasan arat dışında hiçbirisi bu işe talip olmaz, yönetici olarak bile olmaz. altınsay, orman'ın yd'ye kaybettiği 2004 seçiminde de orman'ın listesindeydi. bilgili yönetiminde beraber çalıştılar, o yönetimde orman'dan daha çok altınsay'ın yıldızı parlamıştı ama yine o kendisi aday olmak yerine orman'ın arkasına sığındı. her sene aynı mevzular, üç beş romantik adamlı yönetim hayalleri, seçim zamanı hiçbiri ortada yok. sonra kongre yapısı böyle :) arkadaş, bülent deriş kadar yüreği yok mu bu adamların en azından bir aday olsunlar seçilemezlerse günah onlardan gitsin. bazı şeyler dışarıdan kolay geliyor demek ki :) sorumluluk almaktan kaç, topu kongre yapısına at gitsin :) nasıl olsa romantik takılmanın her dönem alıcısı var hele de sosyal medyada :)

Çevrimdışı Mypatxah

SPORX.COM ‏@sporx  6m6 minutes ago
7/24 CANLI | Evgen Knoplyanka, Sevilla ile kontrat imzalamak için İspanya'ya geçti

Çevrimdışı sosyalkartal

7/24 CANLI | Evgen Knoplyanka, Sevilla ile kontrat imzalamak için İspanya'ya geçti
doğruluk payının olduğuna inanmıyorum uçurum var evgenin istediği ile sevillanın verdiği arasında

Çevrimdışı velikavlak12

Adam sağlam piyasasıda var bonserviste yok verin 3milyonu alın sağlam kadro kurun şampiyon olunca ve bide şampiyonlar ligi var fazlasını cıkartıyorsun zaten e sezon sonu yuksek paralara satabılırsınde

Çevrimdışı Çağrı

En mantıklı iddaa bu.

Sevilla doğrudan şampiyonlar ligine gidiyor.

Son uefa kupası şampiyonu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

En mantıklı iddaa bu.

Sevilla doğrudan şampiyonlar ligine gidiyor.

Son uefa kupası şampiyonu.
Konoplyanka'nın 25 yaşında buralara gelebilmesi gerçekten uzak ihtimal maalesef.

Sevilla devredeyse oraya gitmesi en olası ihtimal :)

Çevrimdışı Çağrı

Konoplyanka'nın 25 yaşında buralara gelebilmesi gerçekten uzak ihtimal maalesef.

Sevilla devredeyse oraya gitmesi en olası ihtimal :)

Ben Babel Skrtel Kaderabek'e fazlasıyla razıyım  :evillol:

Olacak olan ise Babel Şener ve Britos  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ben Babel Skrtel Kaderabek'e fazlasıyla razıyım  :evillol:

Olacak olan ise Babel Şener ve Britos  :D
Şener yerine Glen gelecek bence :evillol:

Çevrimiçi Samet Ç

Babel Şener Sivok'a hazırlanın Sivok olmaz ise bir ihtimal Toloi gelir yani yine başarı yok yine yok ve bu adam büyük bir ihtimal sırf stat yaptığı için bütün yalanlarına göz yumulacak bir dönem daha başkan olacak. Sonra niye bu kadar umutsuzluk var deniyor nasıl olmasın ki tünelin ucunda ufakta olsa bir ışık yok.

Çevrimdışı Ergin1903

konop işi bana da zor geliyor. O bölge babel'e baglanır. Skertel cok önemli .

Çevrimdışı Çağrı

En azından bir tane bağlanacağımız umut bağlayacağımız oyuncu lazım.

Konoyplanka ya da Skrtel'den birini getirmeleri lazım Sosa ve Ba'nın yanına.

Babel de Quaresmavari olduğu için taraftarın gazını alır biraz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

En azından bir tane bağlanacağımız umut bağlayacağımız oyuncu lazım.

Konoyplanka ya da Skrtel'den birini getirmeleri lazım Sosa ve Ba'nın yanına.

Babel de Quaresmavari olduğu için taraftarın gazını alır biraz.
Skrtel'in bonservisi devam ettiği için o işin olabileceğini hiç sanmıyorum.

Konoplyanka gelse çok iyi olur da işte zor gelmesi.

Çevrimdışı sosyalkartal

şartlar ne kadar olumsuz olursa olsun ben konop işinden umutluyum sevilla imza attırana kadar inanmam yeter ki türkiyeden fener galatasaray ara bozmasın her şeyiyle şu ana kadar olumlu gidiyor bu transfer 3 milyon net istiyor biz ona yakın veriyoruz oyuncu ile yapılan röportajlarda dikkat ederseniz beşiktaş ta oynarım açıklamaları da var son günlerde bu saatten sonra sevillaya giderse kariyerini düşünüyor demektir sevilla asla istediği parayı ona veremez hatta istediği paranın yarısını bile veremiyorlar

Çevrimiçi Samet Ç

Benim gazımı bundan sonra ne Babel alır ne Konoplyanka bu sene gelecek bir sportif başarısızlığa tahammülün yok benim gibi düşünen bir çok taraftarın da olduğuna inanıyorum. Bu sene de başarılı olmazsak sil baştan her şeyin değişmesi gerekiyor yönetimin kongredeki menfaat uğruna Beşiktaş'ı kullanan insanların başarısızlığa tahammülü olan taraftarın hepsinin yok edilmesi lazım tünelin ucunda ışık görmek istiyorsak bunları yapmamız lazım belki bir on sene kaybederiz ama sonunda ışığı görürüz.

Bu sene şampiyon olmamız lazım , şampiyonluk görmek istiyorum , sevinmek istiyorum çok mu şey istiyorum ya  :bawling: :bawling: :evillol:

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Yahu Türkiye de oynarım haberini sadece fanatik yaptı.

Şimdi fanatiğin vb türk medyasının uydurduğu haberleri derlettirmeyin bana. Türk medyası, ağaçla röportaj yapabilen bir yapıdır.

İddia ediyorum, konoplyanka beşiktaşın varlığından bile haberdar değildir bu transfer olayında.

Ayrıca olsa bile, bu tip oyuncularla 10 15 gün pazarlık yapıp anlaşma sağlanacağınızımı düşünüyorsunuz?

Gidersin konuşursun, ertesi gün netleştirirsin, sözleşmeyi yaparsın.

Bu herhangi bir kulube bağlı bir adam değil, free adam. Bugün yarın bugün yarın dersen, arkasına bile bakmaz çeker gider. Bugün sen teklif sunarsın, 1 hafta vakit istersin, o 1 haftada 10 15 kulup görüşme talep eder.

Dediğim gibi, maksimum 2 gün içinde bitmiyorsa bu transfer, o transfer olmaz arkadaşlar.

Çevrimdışı Çağrı

şartlar ne kadar olumsuz olursa olsun ben konop işinden umutluyum sevilla imza attırana kadar inanmam yeter ki türkiyeden fener galatasaray ara bozmasın her şeyiyle şu ana kadar olumlu gidiyor bu transfer 3 milyon net istiyor biz ona yakın veriyoruz oyuncu ile yapılan röportajlarda dikkat ederseniz beşiktaş ta oynarım açıklamaları da var son günlerde bu saatten sonra sevillaya giderse kariyerini düşünüyor demektir sevilla asla istediği parayı ona veremez hatta istediği paranın yarısını bile veremiyorlar

Dostum mesele 3 milyon değil. 3 milyon olsa zaten bizimkiler çoktan getirmişti.

Adam fiyat arttırmak için kullanıyor yüksek ihtimal bizi.

Sen Sevilla varken 25 yaşında gelir misin buraya?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli