2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 748 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11880020 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

saydığın bu isimlerden hasan arat dışında hiçbirisi bu işe talip olmaz, yönetici olarak bile olmaz. altınsay, orman'ın yd'ye kaybettiği 2004 seçiminde de orman'ın listesindeydi. bilgili yönetiminde beraber çalıştılar, o yönetimde orman'dan daha çok altınsay'ın yıldızı parlamıştı ama yine o kendisi aday olmak yerine orman'ın arkasına sığındı. her sene aynı mevzular, üç beş romantik adamlı yönetim hayalleri, seçim zamanı hiçbiri ortada yok. sonra kongre yapısı böyle :) arkadaş, bülent deriş kadar yüreği yok mu bu adamların en azından bir aday olsunlar seçilemezlerse günah onlardan gitsin. bazı şeyler dışarıdan kolay geliyor demek ki :) sorumluluk almaktan kaç, topu kongre yapısına at gitsin :) nasıl olsa romantik takılmanın her dönem alıcısı var hele de sosyal medyada :)
Heleki taraftarının  büyük kesimi romantik olan Beşiktaş taraftarı arasında

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Volkanın boş olduğunu asla ve asla düşünmüyorum.

Töreden daha olgun ve iyi bence.

Tosic-Babel / Şener-Volkan Kanatları ile forvetimizi gol kralı çıkartırız, çok gol atarız.

Töre para ediyorken satılmalıdır. Volkan şenin dilinden anlıyor Şenol güneş.

Çevrimdışı talha

Volkanın boş olduğunu asla ve asla düşünmüyorum.

Töreden daha olgun ve iyi bence.

Tosic-Babel / Şener-Volkan Kanatları ile forvetimizi gol kralı çıkartırız, çok gol atarız.

Töre para ediyorken satılmalıdır. Volkan şenin dilinden anlıyor Şenol güneş.

Abi geçen sene de Olcan için dyorlardı ben de onlara o adam boş diyordum gerkes bnimle dalga geçiyordu. Bu adam da boş abi. Bir kere parlar söner. Boşver. 3.5m para varsa gidelim Kaderabek'i getirelim.  :)
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Olcan oynayamadı ki kardeşim. Oynatsalar en kötü yasin kadar katkı sağlardı gs ye.

Bazı oyuncular bazı teknik direktörlerle iyidirler. Avrupada da çoktur bunun örnekleri.

Ligde, 12 gol atıp 10 asist yapmış bir volkandan bahsediyoruz.

Töre 4 gol atıp 5 asist yapmış mesela.

Töre dünya starı, volkan çöp yaramaz bilmem ne. Olmuyor yani. Bakambu hıyarının kaçırdıklarını atsalar, orası 15 asist falan olacak.

Evet bende yurtdışından çok daha iyilerini isterim ama yurtdışına takaslık yapacağın adam bile yok kadronda. En iyisi ucuza satın alabilmek. Volkan ertuğrul arası kötü olmasa oda zor.

Çevrimdışı TØLGA

Volkan bizim taraftarı delirtir aklınızdan bile geçirmeyin.

Serdar Özkan vol.2 olur.
ben bursa maçlarını izlerken bile deliriyorum beyin yok adamda  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ozan062

Elimizdeki kadro kötü değil bizim.

işte maalesef buna katılmıyorum bu seneyi referans alırsak yanılırız cnk demba bana gore tekrarı olmayacak gol sayısına ulastı
aynı sekilde anadoludan sans eseri cok fazla puan aldık son donem ozellikle yani biz bunu baz alırsak gecmis olsun

dediğim gibi ben boyle dusunuyorum o sebeble ayrılırız  ve bizim baya oyuncu almamız gerektiğini dusunuyorum
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Çevrimdışı TØLGA

Eray Emin Aydemir ‏@ErayEAydemir  2 dk.2 dakika önce İstanbul, Türkiye
İspanyol basınına göre Knoplyanka Sevilla ile anlaştı. Daily Star'a göre Glen Johnson Beşiktaş'ın teklifini reddetti.
 :halay: :halay: :halay:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ozan062

Valla keşke, töreyi 8-10 a satıp 2.5 3 +1 futbolcuya volkan şeni alabilsek. Volkan şener josue alınmalı bursadan bir şekilde.

Güneş hocamızın sistemine, kilit 3 adam gerekli.

ciddimisin?

birinin boyu  ve pozisyonu diğerinin beyni yok ve biz bu adamları takıma katıcaz ve o parayıda toreden bulup yapıcaz
vallahi o paraya yazık olur:) ve bu oyuncular bizi geriye goturur şeneride hayatım boyunca hiç sevmedim onuda alırsak tarıktan farklı olmayız gozuyle bakarım cnk o para ona cok

Çevrimiçi murat

Volkan bizim taraftarı delirtir aklınızdan bile geçirmeyin.

Serdar Özkan vol.2 olur.
volkan ve josue ye hayır diyorum.şenere ise son seçenek olarak evet diyebilirim.josue fizik olarak zayıf.o bölgedeki oyuncunun dokunduğunu deviren dirilikle olmasını tercih ederim.takımın hava topu zafiyetini düşünerek gelecek oyuncularda fizik aranılan bir özellik olmalı.Türkiye gibi ağır oynanan bir ligde duran top ,hava hakimiyeti,itiş kakış sonuca gitmede önemli faktörler.

Çevrimdışı Tolga

Şunu da atlamayalım aynı Volkan Şen, Şenol Güneş'li Trabzon'da başarısız oldu.

Bursa'da Volkan Şen bu sezon gerçekten de başarılı bir sezon geçirdi kabul ediyorum ama bize geldiğinde aynı katkı verip veremeyeceğinden emin değilim.

G.Töre, Volkan'a göre daha farklı bir oyuncu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ozan062

Eray Emin Aydemir ‏@ErayEAydemir  2 dk.2 dakika önce İstanbul, Türkiye
İspanyol basınına göre Knoplyanka Sevilla ile anlaştı. Daily Star'a göre Glen Johnson Beşiktaş'ın teklifini reddetti.
 :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı burak gül

Töre özelikleri olan bir futbolcu.
Biz şampiyon olacaksak Töre gitsin volkan gelsin değil aksine Töre kalacak Volkan Şener yada Olcan gelecek
Zayıf kadro var

Henüz Veliyi kesecek bir oyuncu yok
Kadronun güçlenmesi gerek bunu görelim artık

12.oyuncu bile yok

Glen bizi reddetti, micah başka kulube imzalıyor, alternatif yok. Yok yok yok.

konop zaten olmazdı, ya sako gelecek ya babel. Öncelikli tercihim babel olur.

Töre satılabilir gibi geliyor bana. O yüzden daha çok satılmalı diyorum. Biraz oyuncu satmayı öğrenmeliyiz.

Satılırsa yerine kim gelir? Volkandan başka alınabilitesi olan oyuncu bile yok.

Savunma bence Britos gelecek. Öyle hissediyorum. Yanına toloi olursa güzel olur. Bir duvar, 1 tane oyunu geriden başlatabilecek isim.

Çevrimdışı talha

Konop'un geleceğine burdakilerin yarısı bile inanmıyordu zaten.  :lol:

Ama Babel'e de hayır. Paran yoksa uğraşma. Marco Fabian var aslında biilmiyorum bonservisi çok tuzlu mudur.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Fener, Obi Mikel'le görüşüyormuş :)

Çevrimdışı Çağrı

Fener, Obi Mikel'le görüşüyormuş :)

bizde kono ile görüşüyoruz da ne oluyor :D

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

anlamadıgım sey

fikret orman oyuncu izliyorum dedi
bunlarmıydı bana bunun cevabını birisi versin

Çevrimdışı TØLGA

kono sevillaya hayırlı olsun  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

bizde kono ile görüşüyoruz da ne oluyor :D

Yalnız şöyle bir fark var onlar görüşüp işi bitirebiliyorlar biz bitiremiyoruz :evillol:

Çevrimdışı murat_

aynı sekilde anadoludan sans eseri cok fazla puan aldık son donem ozellikle yani biz bunu baz alırsak gecmis olsun

bu nasil bi cumledir ya anadolu takimlarindan sansla puan aldik neyin sansi kaba konusmak istemiyorum ama senin burada yaptigin sacmaliklara daha fazla dayanamiyorum sen kendini ne saniyorsun kendini cokmu zeki akilli saniyorsun bence sende benim gozumde futbolculamiza her ne olursa olsun basarisiz olur su bu olur ama cop diyemessin sen onlara ole dersen bende sana cöp derim durup durup yetersiz₁ baskan ve yonetim senin capin ne bencede sen capsizsin ayiptir artik su sayfaya ne kadar girsem tiksiniyorum sabrediyorum sabrediyorum patladim artik hep bi beyenmemezlik hep bi futbolculara hakaret adam skerteli belki aliriz diyo o kim besiktas kim gelmez babel gelecek deniyor o kim bize gelecek kim gelsin sen takimin maddi yapisini barcami saniyorsun elinde olan bu isine gelmessen gider kongreye uye olursun fikret baskani oyunla indirirsin bu bolumden cikiyorum bazen sacmaliklarindan takima baskana ettigin hakaretlerden dolayi stad basligina gidiyorum bakiyorum bu sefer oraya kayniyorsun bu sefer orada atip tutmalar burdaki herkes sana durup durup yetersiz₁  cöp herif derse hosuna gdecekmi elestiriyorsanda adam gibi elestir elestiri ile hakareti bir birinden ayir artik anadolu takimlarindan sansla mac aldik diyosun o anadolu takimlari bizi son haftalarda sampiyonluktan etti her ne kadar derbi galibiyetimiz olmamis olsada  en kritik puanlari verdigimiz takimlara bakiyorum biri gs nin eski efsane oyuncusu okan burugun takimi diyer takima bakiyorum akhisar gs nin t d eski takimi ve bizimle olan macta efsane oynayan bilal kisayi sezon sonu transfer etmisler  adamlar sezon boyunca kirmizi kar yememis besiktas en son hatirladigim 11 falandi herhalde herseyi takimin ustune atmamak lazim tr isler boyle ahlaksizca suruyor bu ahlaksizliklarda gelip benim takimimin oyuncusuna cöp baskanima yetersiz₁ diyemessin elestri ayri hakaret ayri bisey

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Volkanlar,Şenerler,Toramanlar konuşulur oldu be :( vay halimize.

Çevrimdışı ozan062

bu nasil bi cumledir ya anadolu takimlarindan sansla puan aldik neyin sansi kaba konusmak istemiyorum ama senin burada yaptigin sacmaliklara daha fazla dayanamiyorum sen kendini ne saniyorsun kendini cokmu zeki akilli saniyorsun bence sende benim gozumde futbolculamiza her ne olursa olsun basarisiz olur su bu olur ama cop diyemessin sen onlara ole dersen bende sana cöp derim durup durup yetersiz₁ baskan ve yonetim senin capin ne bencede sen capsizsin ayiptir artik su sayfaya ne kadar girsem tiksiniyorum sabrediyorum sabrediyorum patladim artik hep bi beyenmemezlik hep bi futbolculara hakaret adam skerteli belki aliriz diyo o kim besiktas kim gelmez babel gelecek deniyor o kim bize gelecek kim gelsin sen takimin maddi yapisini barcami saniyorsun elinde olan bu isine gelmessen gider kongreye uye olursun fikret baskani oyunla indirirsin bu bolumden cikiyorum bazen sacmaliklarindan takima baskana ettigin hakaretlerden dolayi stad basligina gidiyorum bakiyorum bu sefer oraya kayniyorsun bu sefer orada atip tutmalar burdaki herkes sana durup durup yetersiz₁  cöp herif derse hosuna gdecekmi elestiriyorsanda adam gibi elestir elestiri ile hakareti bir birinden ayir artik anadolu takimlarindan sansla mac aldik diyosun o anadolu takimlari bizi son haftalarda sampiyonluktan etti her ne kadar derbi galibiyetimiz olmamis olsada  en kritik puanlari verdigimiz takimlara bakiyorum biri gs nin eski efsane oyuncusu okan burugun takimi diyer takima bakiyorum akhisar gs nin t d eski takimi ve bizimle olan macta efsane oynayan bilal kisayi sezon sonu transfer etmisler  adamlar sezon boyunca kirmizi kar yememis besiktas en son hatirladigim 11 falandi herhalde herseyi takimin ustune atmamak lazim tr isler boyle ahlaksizca suruyor bu ahlaksizliklarda gelip benim takimimin oyuncusuna cöp baskanima yetersiz₁ diyemessin elestri ayri hakaret ayri bisey

içini bosaltmıssın :))

daha varsa soyle soyle devam et birikmesin :ok: :ok:
yalnız su gercek var ben ne diyorsam simdi arttırarak devam ettiricem bunu bana sagladıgın için mutesekkirim

Çevrimdışı sametbagan

şartlar ne kadar olumsuz olursa olsun ben konop işinden umutluyum sevilla imza attırana kadar inanmam yeter ki türkiyeden fener galatasaray ara bozmasın her şeyiyle şu ana kadar olumlu gidiyor bu transfer 3 milyon net istiyor biz ona yakın veriyoruz oyuncu ile yapılan röportajlarda dikkat ederseniz beşiktaş ta oynarım açıklamaları da var son günlerde bu saatten sonra sevillaya giderse kariyerini düşünüyor demektir sevilla asla istediği parayı ona veremez hatta istediği paranın yarısını bile veremiyorlar
Her sezon yaptığımız gibi bu sezon da hiç gelmeyecek adamlara bel bağlıyoruz umutlanıyoruz sükutu hayale uğruyoruz sonra bence ne skertıl nede knoplyanka gelecek her sene olduğu gibi gene alternatif oyuncu alacağız gene saç baş yolacağız gene hakemlere sallayacağız yönetime sallayacağız gene maalesef 3.olacağız halbuki 4 tane alternatif alıp kumar oynayacağına 2 tane sağlam alıp transferi bitirdik deseler bence daha mantıklı bir lider stoper birde kadarabek alınsa sivokla da yeniden anlaşıp transferi kapatsalar miss gibi olur bizde burda olmayacak hayallere kapılmamış oluruz ama nerdee

Çevrimdışı ozan062

adamlar uefaya bile gitse hatta gitmeseydi bile
bu simonu getirirlerdi bu takıma cnk alves mei ornegi var...
bizim en buyuk sorunumuz bu proje yok ve yabancı oyuncu getirecek hoca yok yani senol gunes dendiğinde diye devamını getirmeyim anladınız siz:)