2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 901 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11832214 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kadir G.

Necmi Abi + Çağrı + YunusEmreDökmeci Felan  :kop:
Yunus geliyorsa q7 yide alırız. Pektemek gelmesin yalnız kafasına birsey düşer kesin :D

Çevrimdışı Ensar

Babamı Necmi abiyi bir de çağrıyı alır gideriz hep beraber :D
Aranızda para toplayın da uçak bileti alın bana , manyak çalışırım ha :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lucas gelmezse bari Maribor'dan Zeljko Filipovic 'i alalim. 25 yasinda, maliyeti 500 bin euro civari olur.

Ayrica bende ne zamandir kaliteli kaleci alamiyorsak Karce'yi alalim diyorum. Valdes'ten ucuz ve daha efektif kaleci.
Ben haftalardir soyluyorum halada söylüyorum :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Yunus geliyorsa q7 yide alırız. Pektemek gelmesin yalnız kafasına birsey düşer kesin :D
O Adam lanetli abi duz yolda yururken bile Lifi atabilir aman eksik kalsin :bandit:

O Adam lanetli abi duz yolda yururken bile Lifi atabilir aman eksik kalsin :bandit:

Aranızda para toplayın da uçak bileti alın bana , manyak çalışırım ha :D
Tamam bizde o iş :) @Yunus Emre Dökmeci  @Necmi @çağrı @ahmet türker @erdem Bjk toplanın calismaya gidiyoruz :) kayış koptu transfer cilesinden :D

EssiLor

• Ziyaretçi

:kop: :kop:
Aman Aman Pektemek Uzak Dursun Adı bile insanı huzursuz etmeye yetiyor adında meymenet yok
Şaka bi yana
Onuda bi şutlayamadık gitti yattığı yerden 1.7 milyon euro alan adamı kolay defedemezsin
O Araba anahtarını yere fırlatma olayları felan fikret orman hepsini yalanladı öyle birşey yok felan dedi
Beşiktaşı Dıştan Yıkamadılar İçten Yıkmaya çalışıyorlar felan dedi
İyi Konuştu ama Lucasın şuan çoktan bitmiş olması gerekiyordu
Salı günü son transfer kapanıyor salı gününe kadar aldık aldık alamadık Allah yardımcımız olsun.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 21:51:31 Erdem Bjk ]

Tamam bizde o iş :) @Yunus Emre Dökmeci  @Necmi @çağrı @ahmet türker @erdem Bjk toplanın calismaya gidiyoruz :) kayış koptu transfer cilesinden :D
:halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Bugün demiştim

:evillol:
Aman Aman Pektemek Uzak Dursun Adı bile insanı huzursuz etmeye yetiyor adında meymenet yok
Şaka bi yana
Onuda bi şutlayamadık gitti yattığı yerden 1.7 milyon euro alan adamı kolay defedemezsin
O Araba anahtarını yere fırlatma olayları felan fikret orman hepsini yalanladı öyle birşey yok felan dedi
Salı günü son transfer kapanıyor salı gününe kadar aldık aldık alamadık Allah yardımcımız olsun.
Onun yalan olduğunu zaten Bizzat q7 kanitladi !
A4 u begenmeyip Q7 isteyen Quaresma Nissan Quasqai ile poz verdi..
Isleri gucleri bizi birbirimize dusurmek :akuma:

Çevrimdışı ahmet türker

beni karıştırmayın bende bel fıtığı var ,sadece taktik verebilirim ,yol paramı isterim ama . :kop:  :kop: lucas transferi sizi bozdu yakında kafaya hunu koyup sokaklarda lucası arasınız sizden korkulur.. :by2:  :by2:

:kop: :kop:
Şaka bi yana
Güzel kardeşim orta saha almazlarsa ben bu seneyi pas geçiyorum tam bir rezalet olur

EssiLor

• Ziyaretçi

Onun yalan olduğunu zaten Bizzat q7 kanitladi !
A4 u begenmeyip Q7 isteyen Quaresma Nissan Quasqai ile poz verdi..
Isleri gucleri bizi birbirimize dusurmek :akuma:
Kesinlikle Dostum
Bu Tarz şeyler Beşiktaşı Yıkmaya yönelik Girişimler
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 21:58:35 Erdem Bjk ]

beni karıştırmayın bende bel fıtığı var ,sadece taktik verebilirim ,yol paramı isterim ama . :kop:  :kop: lucas transferi sizi bozdu yakında kafaya hunu koyup sokaklarda lucası arasınız sizden korkulur.. :by2:  :by2:
:evillol: :evillol:
Bizde saglam adam zaten yokki @ahmet türker abi
Bizde Sakat Coookk :halay: :halay:

Çevrimdışı Ersoy

YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHUEKBER.

Bir kaç dakika önce @ZEKI ABİ taraftarın tepkisini ölçmek için yapmış olabilirler demişti.İnşallah doğru çıkar UEFA'yı bile ters köşe yapmış oluruz.
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ali Ece: Beşiktaş'ın ilgilendiği benim bildiğim basında yer almayan orta saha oyuncuları var

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ensar

Psikolojimi bozdu baba :)

Çevrimdışı Ensar

Psikolojimi bozdu baba :)
Abooo siz baba oğul musunuz harbiden  

EssiLor

• Ziyaretçi

Güzel kardeşim orta saha almazlarsa ben bu seneyi pas geçiyorum tam bir rezalet olur
Abi sen on numara yorumlar yapıyorsun
Orta Saha tabikide şart Ozan Denen Cibiliyetsiz Mahluk la okadar Vakit kaybettik ki Orta Saha Kaleci Ve Stoper Alacak Zamanımız Kalmadı Şimdi
Transferler yetişirmi ha yetişti ha yetişecek endişesiyle baş başayız
Bunların sebebi Ozan Tufan yüzünden Kaybedilen Zamandır
Ben Buna Yanıyorum Yazık Oldu.

Çevrimdışı Ersoy

Evet :)

Abi ciddi misin yav ? Aklımdan geçmedi değil ama soyadı benzarliğidir demiştim. :evillol:
Bundan sonra her sene!