2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 976 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11798716 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

bize kadar düşer mi ki? alıcısı bekleyeni çoktur bunun.
:tabe:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ensar

bize kadar düşer mi ki? alıcısı bekleyeni çoktur bunun.
Çökmek parayla mi abi çök çök :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

EssiLor

• Ziyaretçi

Veli bu aksam antremana bile çıkmış :) bu kur heralde sadece Leiva gibi kaliteli topcularda yüksek sanırım. Başkan waldese 3 milyon misket verip oynatacak sanırım. Zoruma giden tek şey kendi adıma konuşuyorum yanlış anlaşılmasın tabiri caizse aptal yerine konmaya çalışıyor resmen başkan
Valdes uzun süredir top yüzü görmemiş adam
Şimdi gelecek bize ilk maçında 2-3 yemezse iyi
Veliye çok güveniyor başkan veli eskisi gibi olmaz bu geçirdiği sakatlık kronikleşebilir böyle bir ihtimalde var
Veli nin Omuzunda kalıcı bir takım hasarlar elbet olacaktır
Leiva ve Veli yi kıyaslamak zaten bir futbol cahilliğinin göstergesidir
Leiva yı alırsın on maç kazandırır veli yi alırsın bir maç zor kazandırır.
Premier Ligde yıllardır oynayan bir adamla Veli yi kıyaslıyor.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ÇÖKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Alın size daha önceki sınavlarda çıkmış bir soru çözün bakalım :)
Waldes alırken kur 1 tl
Leiva alırken 4 tl ise fellainiyi alırken kur kaç tl dir.
(Ygs 2015 sınav sorusu )

:kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:o_o: :o_o:
Erdal torunogullari Ingiltereden donmediyse hemen Findik fistik kaju ne varsa bi paket yapip hemen gitsin anlassin M.unitedle , Getirsin Su Bonusu..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

EssiLor

• Ziyaretçi

Fellaini İyi Oyuncu Allah Sahibine Bağışlasın.

Çevrimdışı Kadir G.

Kardeşim gelmesi için nedenleri yokmuş neye çöküyoruz?

Çevrimdışı TALAT

ya bu yorum şaka gibi. e o zaman kaleye adam koymayıp hücumda bir kişi fazla oynasınlar. niye kalede boşuna adam bekletiyorlar. gerçi sen bir önceki mesajında masceronayıda beğenmediğini söyledin değilmi ...

zaten yıllarca idare ettikleri için valdes oynadı çünkü barcanın oyunu tolere ediyordu. daha önce de dediğim gibi oyun çözülmeye başlayınca hemen arayışlara girdiler.

ayrıca hangi mesajımı okudun bilmiyorum ama mascheranoyu beğenmiyorum demedim. heralde mascherano ile defansı idare ettiler dediğimi söylüyorsun. o zaman tekrar okumanı rica ediyorum
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Doğuhan

Şimdi size birkaç soru
1- Neciple Leiva omuz omuza mücadeleye girse kim kazanır? Tabiki Necip , o zaman neden Leiva arkadaşlar?
2- Tolga mı uzun ince kaleci gibi yani, Valdes mi,Sirigu mu? Tabiki Tolga , e o zaman nedir bu Valdes , Sirigu sevdası kardeşim?
3- Ersan mı benziyor Nesta ya Maldini ye , Doria mı ? Heralde Ersan , Doria hem kel hem fodul. Hem kaç tane kel iyi stoper var ki?

Bırakın bu populist transferleri , para babanızın parasımı , kullanın elinizdekileri kardeşim.

bu bir troll yazısı mı anlamadım :D benim de tipim tam bir sol bek tosic yerine oynayayım bari tipe vücuda göre oyuncu alacaksak

Valdes uzun süredir top yüzü görmemiş adam
Şimdi gelecek bize ilk maçında 2-3 yemezse iyi
Veliye çok güveniyor başkan veli eskisi gibi olmaz bu geçirdiği sakatlık kronikleşebilir böyle bir ihtimalde var
Veli nin Omuzunda kalıcı bir takım hasarlar elbet olacaktır
Leiva ve Veli yi kıyaslamak zaten bir futbol cahilliğinin göstergesidir
Leiva yı alırsın on maç kazandırır veli yi alırsın bir maç zor kazandırır.
Premier Ligde yıllardır oynayan bir adamla Veli yi kıyaslıyor.
İnsan bazen sadece konuşmak için konuşur sözüne çok güzel bir örnek bu kardeşim ;)

Çevrimdışı can1903

Kardeşim gelmesi için nedenleri yokmuş neye çöküyoruz?
Çökmekte parayla mı : :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ersoy

Fellaini mi ? Ciddi misin @can1903 ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı can1903

Fellaini mi ? Ciddi misin @can1903 ?
evrenmençıştırın yalancısıyım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı f_madida

:o_o: :o_o:
Erdal torunogullari Ingiltereden donmediyse hemen Findik fistik kaju ne varsa bi paket yapip hemen gitsin anlassin M.unitedle , Getirsin Su Bonusu..

Ingiltere'ye bir kuruyemisci acmanin zamani geldi geciyor.
The world is better in black and white, and red.

EssiLor

• Ziyaretçi

İnsan bazen sadece konuşmak için konuşur sözüne çok güzel bir örnek bu kardeşim ;)
Budur.

Budur.
Erdem fikret başkan bizi evimizden aldırip vodafone arena inşaatında çalıştıracak diye korkmaya başladım haberin olsun :D

Çevrimdışı Deniz

Fellaini çok hojdur ama benana
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

EssiLor

• Ziyaretçi

Erdem fikret başkan bizi evimizden aldırip vodafone arena inşaatında çalıştıracak diye korkmaya başladım haberin olsun :D
Olurmu Olur
Yalnız İkimiz Yetmeyiz Tüm Forum Gelmeli Anca Biter O Stad  :kop:

Çevrimiçi Koa_lAA

o.tufan ın aklını karıştırdık yetmedi gittik teee mançesterdeki adamındamı aklını karıştırdık yoksa :D şenol güneş aramış olmasın bize gel bonus kardeş diye... bölükbaşı tezini ıspatlar benden sölemesi ;)

EssiLor

• Ziyaretçi

Beşiktaş Kulis ‏@kulisbesiktas
Dün bitmiş olan Lucas Leiva transferinin an itibariyle gerçekleşme ihtimali %20 . Yarın ya 0 olacak ya da tekrardan bitecek..

Bu Nediyor ya.

Çevrimdışı can1903

Olurmu Olur
Yalnız İkimiz Yetmeyiz Tüm Forum Gelmeli Anca Biter O Stad  :kop:
Babamı Necmi abiyi bir de çağrıyı alır gideriz hep beraber :D

Çevrimiçi COB

Lucas gelmezse bari Maribor'dan Zeljko Filipovic 'i alalim. 25 yasinda, maliyeti 500 bin euro civari olur.

Ayrica bende ne zamandir kaliteli kaleci alamiyorsak Karce'yi alalim diyorum. Valdes'ten ucuz ve daha efektif kaleci.

EssiLor

• Ziyaretçi

Babamı Necmi abiyi bir de çağrıyı alır gideriz hep beraber :D
Necmi Abi + Çağrı + YunusEmreDökmeci Felan  :kop: