2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 977 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11798852 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağatay

Ortada Ters bişe yok Aynı şeyleri düşünüyoruz  :eyes
Samet Hocaya gelince Sadece Hoca olarak kalsın...!
Q7 gelince indirim yaptı yaptı ama bizim yönetim gıdım gıdım indirim istedi adam da dediklerinizi yaptım yeter dalga mı geçiyorsunuz dedi..! Sonra da İftiralar yalanlar Dolanlar...!
Neyse geçmiş Geçmişte kaldı Önümüze bakalım 3 yılımız heba oldu 4. yılımız bari başarılı olsun...!  :ok:

Ya aslinda soyleyecek cok sey varda işte parmaklarim agriyor yazmaktan :D
kriz atlayip sıçrama yapan klupler gibi olamıyoruz ya bi tek ona yanarim
Neyse artik Insallah bu sene hem simdiye kadar hemde bundan sonraki hamlelerimizin meyvelerini sene sonunda fazlasiyla toplariz :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı ALI RIZA

Ya aslinda soyleyecek cok sey varda işte parmaklarim agriyor yazmaktan :D
kriz atlayip sıçrama yapan klupler gibi olamıyoruz ya bi tek ona yanarim
Neyse artik Insallah bu sene hem simdiye kadar hemde bundan sonraki hamlelerimizin meyvelerini sene sonunda fazlasiyla toplariz :)
Mevye veren ağaç taşlanır  :evillol: :evillol: sene sonunda öyle olmasında...
lakin biz krizi atlattık ama kriz yaratan ZAT lar bizi bırakmıyorlar  :eyes

Çevrimdışı Celestine Babayaro

@Kartal_Bakisi: Mario Gomez için Liverpool devrede. Gelen bilgiler, Alman golcünün İngiliz kulübüyle anlaşmak için Amerika kampından ayrıldığı yönünde!

Çevrimiçi fatihsahin

@Kartal_Bakisi: Mario Gomez için Liverpool devrede. Gelen bilgiler, Alman golcünün İngiliz kulübüyle anlaşmak için Amerika kampından ayrıldığı yönünde!
inşallah mario gomez diyipte enaramo çıkmaz
siyah beyaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu futbol piyasasında "Meyve veren ağaç yağmalanır."oluyor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kutay

ndoye geliyor o zaman  :by2:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ersoy

Balon haber gibi.Ya da kendimi avutuyorum ben. :bawling:
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi MUSTAFA_

ndoye geliyor o zaman  :by2:
Şu hafta herşey ortaya çıkar azıcık daha sabır lazım bize

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 23:18:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Kartal Bakışı ne yazıyorsa tam tersini düşünün  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Cambiasso kulübünden ayrılmış.

Bize geliyor olmasın :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 23:19:05
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Algıya takılmayın.

N'doye da Gomez de nerdeyse aynı tabelayı yapar gelirse.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

kaç gündür yazmayayım diyordum ama şu karşılama olayı ile birlikte iyice kabak tadı verdi bu kue mevzusu.

konu hakkında fikirlerimi tamamen yazıyor olsam ve kaale alınacak seviyede kitleye hitap etsem fikret orman'ından semih usta'sına, şenol hocadan ahmet nur çebi'sine kadar davalık olurum ve yüklüce tazminat öderdim.

hiç hakaret etmeden konu hakkındaki meramımı şu şekilde açıklayayım yeterli olur sanırım. bunun gelişini destekleyenle, bunun gelişine sebep olanla, bunun yollarını gözleyen liseli ergen kız triplerine bürünenlerle(hakaret değildir, net bir şekilde bu şekilde davranan bir grup insan vardır) bırakın futbolu hayata ya da ölüme dair herhangi konuda tartışmam bile. gelişini desteklememekle birlikte geldikten sonra kendince olumlu çıkarım yapanlarla ise en azından futbol dışı konularda muhabbet edilebilir iyi insan olma ihtimaline karşılık.

bazı konular yüz kere anlatılmış ama zihinler kapı duvar olunca yapacak birşey yok. taraftarın lafıyla iş yapılmaz ve hata bir kere yapılır ikincisi hata değildir. fikret orman ferdiyi yollamadı sırf baskılara karşı dik duramadığından ve bu sebeple ciddi zarar yazdı kulup. bu kue transferi ise fikret orman'ın hatası değildir, kulube yapmış olduğu yanlıştır.

şu son 3 senede fikret orman ve yöneticilerinin yaptığı herşeyi anlarım. kimisi hatadır, kimisi iş bilmezliktir, kimisi şartlar gereğidir, kimisi kumardır ve göze alınabilir riskler içerir. fakat bu anlaşılamaz, kabul edilemezdir.

burada bir zihniyet kavgası vardı grisi olmayan. sadece siyah ve beyazın olduğu bir mücadele vardı ve bugün bunlardan birisi kaybetti. fikret orman 3 senedir inşa ettiği herşeyi çöpe attı bugün. en son serdar bilgili döneminde yaşadık biz bu kırılmayı ve o durumdan kurtulmak senelerimize mal oldu. yine başa sardık. o havaalanına gidenler "çıldırt bizi başkan" diye tezahurat edebilirler gönüllerince. ya da sene sonu umarım şampiyon olursak sonraki sene "iki kupayı unutma vefasızlık yapma" pankartını hayasızca açabilirler.

ha serdal ha fikret orman farketmez bundan sonra gönül rahatlığıyla ikisine de oy atılabilir artık. nasıl olsa pek farkları yok artık. hakkını yemeyelim senelerdir yapılmayanı yaptı, elini taşın altına koydu ve ömürlük bir stat yapılmasına vesile oldu. tamam bu sebeple orman bir adım önde olsun.

fikret orman, ahmet nur çebi, olmadı şenol hoca mutlaka engel olur bir şekilde diye düşünüyordum, bu kadar emeği bu kadar çileyi çöpe atmazlar diyordum. bu transferin sportif nedenlerle olduğunu düşünenler rüya görmeye devam edebilirler bu arada.

numara tartışması neden yapılıyor anlamadım bu arada. bunun gelmesini isteyenler bellidir ki çoğunluğu zaten 7 numaranın töreden alınıp buna verilmesini de istiyor. madem aldılar tutarlı davranıp o 7 numarayı da verecekler buna ve gelişecek tüm sonuçlardan sorumlu olacaklar. bir beklentim de bunu alan ve alınmasına destek olan başkan yönetici kim varsa imza töreninde yanında oturması. öyle kulube sokup da ben almadım triplerine girmeyecek kimse. kim aldıysa çıkıp delikanlı gibi o törende yanında duracak. tıpkı koruyamadıkları adamlığın hakkını veren önder özen'in dany'i ben şu sebeplerle aldım demesi gibi sorumluluğu alacaklar.
Eline sağlık çok güzel bir yazı olmuş
şikayet eden arkadaşlar bu yazı hiç bir kuralı ihlal etmeyen güzel bir eleştiri yazısı olmuş
nesini şikayet ediyorsunuz sizlerin nasıl Quaresmayı alkışlama hakkı varsa istemeyeninde
sonuna kadar eleştirme hakkı vardır. En azından okunsunki bir Eleştiri nasıl yapılır anlaşılsın
demekki küfür hakaret etmedende eleştiri acıtacak şekilde yapılabiliyor. Bizler Beşiktaşlıyız
ocu bucu değil o nedenle burda mümkün olduğu kadar her tür düşüncenin özgürce kendini ifade etmesini
sağlıyoruz ikide bir şikayet ederek sansür uygulamamız için baskı yapmayın çünkü sansür sistemi
bir gün gelir sizede çarpar. Biz içinde küfür hakaret aşağılayıcı ve alaycı kişiyi rencide eden yazıları
siliyoruz onun dışında yapılan her eleştiriyi katılsakta katılmasakta hoşgörüyle karşılıyoruz bu forumda
bunlara alışın artık burası her düşüncede Beşiktaşlının uygar bir şekilde birbirleriyle konuşacağı en azından birbirlerini dinleyeceği
bir yer olacak bu güne kadar ne kaybediyorsak birbirimizi dinlemediğimiz için kaybediyoruz forum açıldığı günden beri
asla izin vermediğim bir şey varsa buda insanların özgürlüklerinin kısıtlanmasıdır. Sizler yasakları yanlış anladınız
sanırım bu yasaklar sadece forumu korumak ve Beşiktaş değerlerine hakareti önlemek için alınmıştır yoksa eleştiri
yapanların özgürlüklerini ellerinden almak için değil lütfen şikayetlerinizide bu ölçüleri kullanarak değerlendirerek yapın

Bana da balon gibi geldi.Böyle bir şey olsa önce Avrupa Basınında patlardı zaten.Ama kamptan ayrılıyorsa iyi haber bize gelir belki.

Çevrimiçi fatihsahin

mario gomez bitmiş diyebilirmiyiz yani abi :D
siyah beyaz

Çevrimdışı Fatih

@ALI RIZA Q7 konusunda ne yaziyorsan altina imzami da at...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Kutay

Şu hafta herşey ortaya çıkar azıcık daha sabır lazım bize
valla artık sabır falan kalmadı bende lige az zaman kaldı şu ana kadar bitmesi gerekirdi bütün transferlerin hadi rhodolfoda bitti saysak daha bir orta saha ve forvete ihtiyacımız var bu haftada bu transferlerin bitmesi zor gözüküyor bence
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı aa1903

mario gomez için yöneticiler italya'ya gidiyor. bu arkadaşlar biraz gerilim, biraz heyecan, biraz reyting falan katmak istediler sanırım!

Çevrimiçi MUSTAFA_

valla artık sabır falan kalmadı bende lige az zaman kaldı şu ana kadar bitmesi gerekirdi bütün transferlerin hadi rhodolfoda bitti saysak daha bir orta saha ve forvete ihtiyacımız var bu haftada bu transferlerin bitmesi zor gözüküyor bence
Ne yalan söyleyim bende de yok ama elimizden eleltirmekten ve beklemekten başka birşey gelmiyor

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı atalay

Webo & Gekas | Eskişehir

Tempo sorunu olur lakin yakalarlarsa ...

Çevrimdışı Çağatay

bizim meyvelerden biri en olgun zamaninda çine, digeri de daha fidan iken Almanyanın yolunu tuttu :)
biz ne zaman adam oluruz Ali Rıza
şu islerin başına bu alanin profesyonellerini getirir arkana yaslanir seyredersin ama Türkiye de olduğumuzu hatirlayinca bu dedikleriminde hayal mahsulleri ofisinden cikma oldugu aklima geliyor bi cigara daha yakiyorum :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Sarp

Bana da balon gibi geldi.Böyle bir şey olsa önce Avrupa Basınında patlardı zaten.Ama kamptan ayrılıyorsa iyi haber bize gelir belki.

Yok aslında kartal bakışı biraz geride geliyor. Malum bayramdı. İngilizler Mario ile 1 aydır ilgileniyorlar.
Hatta bizim anlaşmaya yakın olduğumuz ile ilgili haberler ile ilgili nükteli konuşmalar bile yapıyorlar.  :)

http://metro.co.uk/2015/07/21/liverpool-look-to-seal-mario-gomez-deal-as-agent-reveals-transfer-talks-5305157/
http://www.express.co.uk/sport/football/592378/Mario-Gomez-Liverpool-Josip-Ilicic-Tottenham
http://www.belfastlive.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-fc-transfers-salah-battle-9681717

Benteke'yi almadı mı bu kafasız Liverpool nerden çıktı bu haber acaba.

Çevrimdışı Neo Nesil

kartalbakışının %100 ü yalan

Çevrimdışı Andromeda

Cambiasso kulübünden ayrılmış.

Bize geliyor olmasın :D

Cambiasso zaten serbest kalmadı mı?

Çevrimdışı Sarp

Vallahi Almanların adamın menajeri ile yapılmış bir röportaj var deniyor.
Ve menajerinin söylediği "biz Beşiktaş dahil pek çok takımla görüşüyoruz.
Henüz bir söz yada imza yok".