Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314187 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gerçekten de bittiğinde muhteşem bir stadımız olacak :ok:

Projede emeği geçen herkese binlerce kez teşekkür etmek lazım :super:
Tartışmasız :ok: :ok:
Allah tan Bu Stad Y.D zamanında yapılmadı , Onlarda bu kadar detaylı düşünce Bu Estetik anlayışı nerede bunların hiçbirini düşünemezdi ...
Sayın Başkanımız Fikret Orman dan Allah razı olsun , En ince Ayrıntısına kadar Herşeyi düşünülmüş bir Proje ne projesi Sanat Eseri Çıkardı Ortaya, Bu Lokasyona bu sıkışıklığa bundan daha iyi Bir Proje Çıkarılamazdı :ok:
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 20:16:07 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Günde kaç adet Çatı kirişi takılıyor ? Ortalama olarak? 3 mü, 4 mü? Bu koruma için konulan filelerin hepsi hazır mı? yoksa zamanlamı hazırlıyorlar? Küfekiler sizce hızlımı? Şuan kolonların yarısı kaplanmış durumda sanıyorum. Halatlar, kirişler tamamlanıncamı serilmeye başlanacak, yoksa yavaştan başlanacakmı kirişlerin montelendiği yerlerde?

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

2017 yada 2018 Avrupa Ligi finali Vodafone Arena'da olur gibi bir his var içimde  :icool:

Çevrimdışı ebabil

Resimlere bakarken duygulandığım an  :bawling: Bugünleri görmekte varmış.Halat demi bunlar boşuna duygulanmayalım   :kop:

http://www.tycsapsc.com/en/zonapublica/productos.aspx

adamlar köprü halatı falan da yapıyormuş

Çevrimdışı ilhan mansız

Muhteşem bir stadyum. Allah nazarlardan saklasın, emeği geçenlerden razı olsun. Kendi gücümüzle buraya kadar getirdik, inşallah tamamlanması çok yakın artık. Rakipler için tam bir cehennem çukuru

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler bu renk çok kötü durmayacak mı çatı bittiğinde :alala:

Boya veya herhangi bir işlem olacakmı bu kolonlara?

@Necmi @bjk_mabet
:alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı harunmustak

Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı martin40

Çevrimdışı TØLGA

Günde kaç adet Çatı kirişi takılıyor ? Ortalama olarak? 3 mü, 4 mü? Bu koruma için konulan filelerin hepsi hazır mı? yoksa zamanlamı hazırlıyorlar? Küfekiler sizce hızlımı? Şuan kolonların yarısı kaplanmış durumda sanıyorum. Halatlar, kirişler tamamlanıncamı serilmeye başlanacak, yoksa yavaştan başlanacakmı kirişlerin montelendiği yerlerde?

en fazla 2 veya 3 takıldı şimdiye kadar galiba
koruma fileleri hazırlanıyor devamlı sıkıntı olmaz heralde
küfekiler bana göre hızlı kolonlara bakarsak ama içerde de çok iş varmış
halatlar kirişleri beklemez orta yuvarlak başlanır kirişler bitmeden
tamamiyle kendi yorumumdur  :)
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

mayıs sonuna kadar kirişler bitecek koruma için konulan fileler içerde bir atölyleri var sanırım orda hazırlanıyor hazır halde geldiğini görmedim Küfekiler bence yavaş ama firma ağustosa bitirmek istiyormuş programınıda ona göre yapıyordur ama bu işin bana göre normal bitim süreci en erken yıl sonudur. Yıl sonunda biterse çok iyi çalışılmış kabul ederim söyledikleri gibi ağustosda bitirirlerse mükemmel bir iş yapmış olurlar Halatların serilmeye başlaması kirişlerle ilgili bir durum değil sahanın temizlenip düzlenmesi gerekiyor bütün malzeme hazır ama saha hazır olmadığı için bekliyorlar halatlar serildiği an artık stada giriş çıkış olmaz vinçler çalışamaz o nedenle bu ay sonu prekast biter sahada bir inceden düzeltme yaparlar mayısın ilk haftası büyük ihtimal halat işini başlamış olarak görürüz sahadaki gecikme o işi geciktirir @Armağan Bozkurt

Çevrimdışı sahinnd

Selamun aleyküm abiler. Sağlığınız, keyfiniz yerindedir inşallah. Çatı halatları ne zaman seriliyor ? 😃
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimiçi Necmi

Selamun aleyküm abiler. Sağlığınız, keyfiniz yerindedir inşallah. Çatı halatları ne zaman seriliyor ? 😃
sen nerelerdeydin bayadır yoksun @sahinnd

Çevrimdışı Efe

Bugunku gelismeler gercekten harikaydi herkesin mesajlarindan mutlu olduklari okunuyor stad bitiyor sonuna geldik artik :halay:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sahinnd

Okul Necmi abi okul. Yüzdük yüzdük sonuna geldik. Son kulaçları büyük atmaya çalışıyorum. Fazla vaktim olmuyor o yüzden giremedim foruma.

Çevrimdışı Anıl

Geçen gün aklıma geldin yazıcaktım unuttum @sahinnd :) Nerelerdesin :bandit:

Çevrimdışı sahinnd

Okul Necmi abi okul. Yüzdük yüzdük sonuna geldik. Son kulaçları büyük atmaya çalışıyorum. Fazla vaktim olmuyor o yüzden giremedim foruma.
  Bak alıntılamayı da unutmuşum @Necmi abi 😂😂

Çevrimdışı TØLGA

soğuga karşı sivas stadyumu çatısı kat kat döşeniyormuş
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı sahinnd

Geçen gün aklıma geldin yazıcaktım unuttum @sahinnd :) Nerelerdesin :bandit:
Bayadır twitter dışında internete takılmıyorum @anilt. Stadı da pek takip edemedim. Arada sınıfta canlı yayın açıyorum tam ekran manyak diyolar 😂😂 "Bizim için sevdadan delirmiş diyorlar, bilmeyenler nasıl anlasın"

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bir üste  bak  Necmi  yazdı  orada.

Çevrimdışı sahinnd

Sen nasılsın neler yapıyosun, maçlara gidiyor musun? @anilt

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar artık bu konu dışıları bırakalım iki gündür stadla ilgili konuşan arkadaşlarda bu yüzden geri çekildi sayfa artık ilerlemiyor
@ALI RIZA da işe girdi buraları asmaya başladı ve sayfalar aşırı derecede konu dışıyla şişmeye başladı aslında burda konuşulan her şeyin bir başlığı var burda yazılanlar eninde sonunda silinecek yazdıklarınızın kalıcı olmasını istiyorsanız konusuna yazmanız gerekir
yok benide alet ediyorsunuz sonra işin yoksa Ali Rızadan fırça ye :bandit:
Kim demiş asıyorum @Necmi abi sabah 09.00 dan 18 e kadar forum açık  :evillol: :evillol:  takipteyim ayrıca canlı  stat  izliyorum  sil emri ver sileyim 
:steamed: :steamed: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı ilhan mansız

mayıs sonuna kadar kirişler bitecek koruma için konulan fileler içerde bir atölyleri var sanırım orda hazırlanıyor hazır halde geldiğini görmedim Küfekiler bence yavaş ama firma ağustosa bitirmek istiyormuş programınıda ona göre yapıyordur ama bu işin bana göre normal bitim süreci en erken yıl sonudur. Yıl sonunda biterse çok iyi çalışılmış kabul ederim söyledikleri gibi ağustosda bitirirlerse mükemmel bir iş yapmış olurlar Halatların serilmeye başlaması kirişlerle ilgili bir durum değil sahanın temizlenip düzlenmesi gerekiyor bütün malzeme hazır ama saha hazır olmadığı için bekliyorlar halatlar serildiği an artık stada giriş çıkış olmaz vinçler çalışamaz o nedenle bu ay sonu prekast biter sahada bir inceden düzeltme yaparlar mayısın ilk haftası büyük ihtimal halat işini başlamış olarak görürüz sahadaki gecikme o işi geciktirir @Armağan Bozkurt
Necmi hocam küfekilerin yavaş olduğunu neden yazdınız anlamadım. Şu anda yeniaçık tarafı kaplanıyor galiba. Bu işin çok büyük bir bölümü bitmedi mi? Örneğin toplamda 100 kolon varsa kaç tanesi bitmiştir?

Çevrimdışı sahinnd

Bir üste  bak  Necmi  yazdı  orada.
Gördüm abi eyvallah. Bir konuda aklımda soru işaretleri var yalnız. Şu halat için tribüne yerleştirdikleri zımbırtıları sahaya yerleştirmeleri gerekmez miydi. İzlediğim animasyonlarda halatlar gerilirken  yere Göre izdüşüm uzunluğu kısalıyor normal olarak. Acaba tribünlerin alt sıraları çatının dışında mı kalacak ?

Çevrimdışı harunmustak

akustik danışmanı olarak görünen karakutu akustik firmasının sitesinde yer alan arena görseli. her yönüyle mükemmel bir stad geliyor!
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...