Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314886 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı BlackEagle26

Vodafone arena'da ŞL şart oldu tribün gelirleri falan derken iyi para kazanırız.

Çevrimdışı TØLGA

sankilim merdivenleri tt arenadaki gibi yapacaklar gibi geliyo bana çift çatal
(ortalığı karıştırıyım az  :biggrinking: )
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı talha

Twitterdan.muazzam..

Kac cati kiris ve kolonu kaldi takilacak. Bir de burasi 3 kat degerlenmistir kafadan :D
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı harund1k3

prekast bitti, cati direkleri bitiyor, ne konusucaz biz )) yalniz benim anlamadigim catinin halatlari butun kirisler bitince mi gerilmeye baslayacak ?

Çevrimdışı kadir

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

sankilim merdivenleri tt arenadaki gibi yapacaklar gibi geliyo bana çift çatal
(ortalığı karıştırıyım az  :biggrinking: )
Ben Buna ters çatal diyorum @Tolga
Akyazıda da ust merdivenleri bu şekilde Ters Çatal yapıyorlar :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TØLGA

prekast bitti, cati direkleri bitiyor, ne konusucaz biz )) yalniz benim anlamadigim catinin halatlari butun kirisler bitince mi gerilmeye baslayacak ?
iç halka bitmeden başlar muhtemelen
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı kadir

Çevrimdışı TØLGA

Ben Buna ters çatal diyorum @Tolga
Akyazıda da ust merdivenleri bu şekilde Ters Çatal yapıyorlar :bandit:
bu daha iyi onlarınkinden köşelerde uzatıp yapmışlar merdiveni  akyazıda
dehşet kötü bir şekil yaaa
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

bu daha iyi onlarınkinden köşelerde uzatıp yapmışlar merdiveni  akyazıda
dehşet kötü bir şekil yaaa
Beterin beteri var , Bence Ters Çatal , Duz Çataldan daha kotu gözüküyor :bandit:

Çevrimdışı Deniz

Tabii ki.kirisler bitecek iskeleler bitecek halatlar serilecek gerekli statik hesaplamalar ve ayarlamalar yapilacak sonra gerilecek.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı harund1k3

Cati halatlariyla ask yasiyorum :)

Hayde merakta bırakma bizi :lol:

ulan turk forum tarihindeki en hastalikli forumuz sanirim D D D sunlari bilmeyen bir adama okutsak ne dusunur acaba D D yalniz cati halatlarini gorupte gostermeyenle ciddi sorun yasanir ben diyim ...

Çevrimdışı TØLGA

Beterin beteri var , Bence Ters Çatal , Duz Çataldan daha kotu gözüküyor :bandit:
köşedeki merdivenlere bakarmısın yaa nasıl bi kafadır bu  :evillol: :evillol:
ters çatal bütünlügü bozuyor bende ondan istemem
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

ulan turk forum tarihindeki en hastalikli forumuz sanirim D D D sunlari bilmeyen bir adama okutsak ne dusunur acaba D D yalniz cati halatlarini gorupte gostermeyenle ciddi sorun yasanir ben diyim ...
@keremfrat1 prekastlarla'da böyle ya biz alıştık sizde alışırsınız  :biggrinking:
harbiden katılıyorum gelsin fotolarr  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

:kop: :kop: :kop:
Kesinlikle Bende onu diyorum Beterin beteri var , Ters Çatal dansa , Düz Çatalı tercih ederim
Ama birde Şöyle birşey var @Tolga , Avrupa daki stadlarda En çok tercih edilen merdiven Şekli Ters Çatal merdiven özellikle dikkat ettim bir çok stadda Ters Çatal tercih edilmiş Aklıma ilk gelenler Juve Arena ve Alianz Arena , Ama Cidden Kotu gözüküyor Ters Çatal :bandit:

Çevrimdışı Altuğ

Facede Dünden beri mücadele ediyorum anlatıyorum anlamıyor (hakaret yasak) , Bu Stadın Bizim staddan Daha Baskılı ve Güzel bir stad olduğunu iddia ediyor 2 Tane (hakaret yasak) :kop: :kop:
Gerekçeye bak : Koşeli stadlarda Yuvarlak stadlara göre herzaman daha iyi atmosfer olur , Yemin ediyorum Gülmekten oldum ya Adamların stad ölçüleri 10 metreye 8 Metre , Bizimkinden daha iyi atmosfer olacağını düşünüyorlar :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 19:40:28 Necmi ]

Çevrimiçi murat

Bu merdivenleri görselliğe göre değilde girip çıkacak insan saysına göre (güvenli şekilde) yapılıyor.çatal olmasın istiyorsanız da bolca çıkış kapısı ve tek sıra merdiven yapabilirsiniz.bakalım tersmi düzmü olacak.yapılsın görelim.

Çevrimdışı martin40

Çevrimdışı TØLGA

Bu merdivenleri görselliğe göre değilde girip çıkacak insan saysına göre (güvenli şekilde) yapılıyor.çatal olmasın istiyorsanız da bolca çıkış kapısı ve tek sıra merdiven yapabilirsiniz.bakalım tersmi düzmü olacak.yapılsın görelim.
bizdekini bilmiyorumda abi akyazıdaki büyük ihtimal projedeyken hesaplanılmamış çıkış kapılrına göre ayarlıyolar
köşelerde merdivenleri ve uzatmak zorunda kalıyolar
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi murat

Facede Dünden beri mücadele ediyorum anlatıyorum anlamıyor (hakaret yasak) , Bu Stadın Bizim staddan Daha Baskılı ve Güzel bir stad olduğunu iddia ediyor 2 Tane (hakaret yasak) :kop: :kop:
Gerekçeye bak : Koşeli stadlarda Yuvarlak stadlara göre herzaman daha iyi atmosfer olur , Yemin ediyorum Gülmekten oldum ya Adamların stad ölçüleri 10 metreye 8 Metre , Bizimkinden daha iyi atmosfer olacağını düşünüyorlar :kop: :kop:
Adamlar öyle inanmış ve mutlu olmuş .bırak nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler y.e.d.gerçekleri söyleyipte adamları niye üzüyorsun:))
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 19:43:22 Necmi ]

Çevrimiçi murat

Ayrıca hamsi kafalı yakıştırması hoş olmamış onuda bir düzelt.
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 19:24:00 MURAT ]