Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7427732 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

:hosgeldin :sevinc

yeni ifadelerimiz bu 2 tanesi çok beğenildiği için ilklere eklenmiştir :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

tm abi sıkıştılarda kat çıkamıyorlar yukarıya doğru onu söylemek istedim  :bandit:

kat çıkamadıkları için numaralıya doğru kayıyorlar oranın işlerini halledecekler yoksa oturacaklar  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı asi_kartal

Biraz konu dışı olabilir ama FİFA 15 de vodafone arena stadı da eklenecekmiş artık ordan eski açığın görünüşüne bakarız  :busted_cop:
Fifa15 çıkış tarihi 25 Eylül deniliyor..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı okansosa

Biraz konu dışı olabilir ama FİFA 15 de vodafone arena stadı da eklenecekmiş artık ordan eski açığın görünüşüne bakarız  :busted_cop:
yapımı süren hiç bir stadı yapmazlar
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı idobyyy

Kesin bilgi mi bu. Olursa cok iyi olur  :claps:
Tam bağımsız ruh hastası beşiktaşlı.

Çevrimdışı Ekrem

bariskale instagram hesabından alıntıdır.

Çevrimdışı asi_kartal

Beşiktaş, Vodafone Arena'nın Lisansı Karşılığında Ücret Talep Etmemiş Ve EA Sports'a Stadın Lisansını Vermiş.Kısacası Fifa 15'te Vodafone Arena Stadı Yer Alacak.

Böyle bir paylaşım var internette bilgim yok alıntıdır arkadaşlar. Yalnız FİFA 15-16-17  Türkiye ligi için federasyonla anlaşmış stad konusuda doğru olabilir..

[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 19:19:59 asi_kartal ]

Çevrimdışı Efe

numaralıda temele birmiktar beton atılıyor yine yeni açiğe bakalım nezaman atacaklar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş, Vodafone Arena'nın Lisansı Karşılığında Ücret Talep Etmemiş Ve EA Sports'a Stadın Lisansını Vermiş.Kısacası Fifa 15'te Vodafone Arena Stadı Yer Alacak.

Böyle bir paylaşım var internette bilgim yok alıntıdır arkadaşlar. Yalnız FİFA 15-16-17  Türkiye ligi için federasyonla anlaşmış stad konusuda doğru olabilir..

Yeri burası değil oyunlar bölümüne yazarsanız daha iyi olur
http://besiktasarena.com/index.php?board=63.0

Çevrimdışı serti67

Vodafone Arena inşaatında çalışan bir teknikerle görüşme şansım oldu.Ne zaman biter diye sordum.Bu hızıyla 2-3 sene sürer dedi.    ( ESRA BEŞİKTAŞ ‏@EsraMeldasubjk) .
Stad inşaatında çalışanlar paralarını da alamadıklarını söylediler.Duyduklarımı paylaştım.Onların yalancısıyım twettrda bole bır paylasım gordum umarım dogru degıldır  parentez ıcıne aldı yzan kısınn hesabı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı mehmetthedum

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Vodafone Arena inşaatında çalışan bir teknikerle görüşme şansım oldu.Ne zaman biter diye sordum.Bu hızıyla 2-3 sene sürer dedi.    ( ESRA BEŞİKTAŞ ‏@EsraMeldasubjk) .
Stad inşaatında çalışanlar paralarını da alamadıklarını söylediler.Duyduklarımı paylaştım.Onların yalancısıyım twettrda bole bır paylasım gordum umarım dogru degıldır  parentez ıcıne aldı yzan kısınn hesabı
çaycıya sormak lazım çay paralarını peşin mi alıyor yoksa pulsuz mu deftere yazıyor veya pula karşılık çay mı veriyor _?
@bjk_mabet

Çevrimdışı Furkan Sarper

Kac gundur obitas on tarafta bir sey yapmiyor.
Neden boyle? Konulan demir kolonlari kaliplanmiyor, kapaliyla birlesen yer de, tabla beton hala atilamadi demir orulmuyor,kac gun gecti gro beton atilan yere demir koymadilar. Yeni isci girmisti birde?

Çevrimdışı asi_kartal

@Necmi abi konu dağıldı farkındayım özür dilerim, son olarak gerçeğe çok yakın olduğu için yapılan bir yamadan yeni açık ve eski açık karşılaştırması için 2 resim atıyorum ve eski açık tartışmasına son noktayı koyuyorum :) (Arkadaşlar oyun üzerinden değilde stad üzerinden tartışmayı sürdürelim lütfen..)

Eski açık

Yeni açık

ysariusta

• Ziyaretçi

Abi benim işten çıkış saatlerim de hava kararıyor oluyor ancak pazar günü kalıyor.
cumartesi Yusuf var. Asıl sıkıntı kolonlar yükseldiğinde görüş açın kalmayacak, sana izin vermeleri lazım içeriden fotoğraflar için.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi konu dağıldı farkındayım özür dilerim, son olarak gerçeğe çok yakın olduğu için yapılan bir yamadan yeni açık ve eski açık karşılaştırması için 2 resim atıyorum ve eski açık tartışmasına son noktayı koyuyorum :) (Arkadaşlar oyun üzerinden değilde stad üzerinden tartışmayı sürdürelim lütfen..)

Eski açık

Yeni açık

Bu görseller daha önce DH de yayınlanmıştı tamamını bir konu altında vodafone arena bölümünün altına eklersen güzel olur :ok:

Çevrimdışı mduru

Bu resimlerde bizi deplasman takı yapmışlar

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Oktay

:oha: :oha:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Salih A.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kartal Ç

116 Pictures Loading...  :busted_cop:

Sıkıcı bir pazartesi gününü şenlendirecek tek ileti geldi   :super: