19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81737 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı cisse557

'
Buna o kadar katılmam. Geçen hafta gayet iyiydik. MİY çok diriydi, bu hafta Kasımpaşa'yı darma duman etti. Bu hafta takımda bence fazlasıyla stres vardı. Ona rağmen 2. yarı başında 1-1'e kadar oyunu domine ettik...
Geçen haftaki futbol beni de tatmin etti burda da dile getirdim son 7-8 maçta sivrildiğimiz en iyi oynadığımız maçtı diyebilirim ama tek maç için bakmıyorum gidişata. Tek maçta çok iyiyiz alkış, tek maçta berbatız istifa demiyorum. Genel olarak düşüş var demek istedim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bunu iltifat olarak alıyorum :kop: :kop:
Seni takibe alam hele @Deniz bilir çok iyi takip yapıyorum

Çevrimdışı Tolga

Aslında düşmüyoruz tuhaf bir durum var. Dalgalanıyoruz.

Mersin maçında biz gerçekten iyi top oynadık. Ama pozisyon bulamıyoruz fazla.

Bu maç çok çok kötüydü.

Üzgünüm ama sanırım Uefa'dan elensek lig için hayırlı olacak galiba
Zaten çok fazla devam edebileceğimizi de düşünmüyorum.

Lig şampiyonluğu gelecekse elenmek sorun olmaz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu maç çok çok kötüydü.

rakip ceza sahasında çoğalmıyoruz Serdar orta yapıyor içeri de sadece demba var oysa en az 4-5 oyuncu içeride ve yayda olmalı. Defans da böyle anlarda daha ileride olmalı. Biz baskıyı rakibe kendi yarısahamızda yapıyoruz ve çok az oyuncuyla hücum ediyoruz. Aynen Hırvat milli takımı gibi.

Çevrimdışı cisse557

Bu maç çok çok kötüydü.

Bilmiyorum belki ben kötü senaryoculuk yapıyorum ama Trabzon maçından sonra en tatmin olduğum maç Mersin maçı. ama ilk 12 hafta inanılmaz zevk alarak izliyordum maçları ki sadece ben değil bir çok renkli forumlarda ya da maçı izlediğim sitelerde bizim maçları izliyordu renkliler. Çünkü gerçekten iyiydik. Herkes şampiyonluğu hak ettiğimizi söylüyordu ama son zamanlarda bunu dile getirmiyorlar onlarda farkında ilk 12 hafta kadar iyi olmadığımızın.

Çevrimdışı Oktay

buseneki deplasman performansımız şampiyon biziz diyo ama iç saha performanımız kümeye oynar

Çevrimdışı Deniz

buseneki deplasman performansımız şampiyon biziz diyo ama iç saha performanımız kümeye oynar
Her maçımız deplasman bizim @Oktay abi  :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı If Else

Bu yüzden, bu takım bozulmaz ve üzerine koyarsak seneye Vodafone Arena ile birlikte 80+ puan toplamamız hiç sürpriz olmaz. Hadi inşallah  :super:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı cisse557

Konu dışı ama Bursa maçına passosuz tek kullanımlık bilet ile giriş yapılabiliyor mu?

Çevrimdışı ALI RIZA

Sosanın posizyonu net penaltı öndeyiz ve 2 kişi eksik diye çalmamazlık etmemesi lazım.
:hosgeldin :hosgeldin :hosgeldin :hosgeldin

Çevrimdışı Oktay

Her maçımız deplasman bizim @Oktay abi  :D
ben olipiyat stadını iç saha olarak görüyorum...bu sene 3 liğ maçı seyrettim 2 malübiyet 1 beraberlk  :by2: :by2:

Çevrimdışı Deniz

Konu dışı ama Bursa maçına passosuz tek kullanımlık bilet ile giriş yapılabiliyor mu?
Passolig zorunlu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

ben olipiyat stadını iç saha olarak görüyorum...bu sene 3 liğ maçı seyrettim 2 malübiyet 1 beraberlk  :by2: :by2:
Abi sen bursa maçına gitme  :evillol:

Çevrimdışı If Else

Passosuz giriş olmaz. Buradan Beşiktaşlı kardeşlerime sesleniyorum.

İnadı bırakın, hiçbir şey Beşiktaşımızdan önemli değildir.

Haftaya Bursa maçında en az 50000 kişi Olimpiyatta olmalıyız.

Maç saati de müthiş! Şimdi lider takımın arkasında durma zamanı!
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

o zaman @Oktay abi sen maca gitme  :evillol:

Çevrimdışı Neo Nesil

bu renkli ve hamsiler başlamış ağlamaya "soloymon sobo sozono bosoktoso sompoyon yopocoklor, bosoktoso hokomdon puon hodoyoso"

fb ---------> daha dün etkisiz ts ye gol atamadınız, her maçınız penalty. neyin kafasını yaşıyorsunuz?

gs --------> bursa maçında hakemin sayesinde elinen kurtuldunuz, yarında eskişehirde kaybedeceksiniz. o zamanda unutacaksınız şapiyonluğu

ts ----------> hadi bu renkliler neyse de, haci babanız 100 m eu para harcarsa bu mantaliteyle yine şamp. olamayacaksınız.... boşuna debelenmeyin

yanı uzun lafın kısası: GEÇECEKSINIZ BU ISLERI HACILAR!!!
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 23:45:33 Neo Nesil ]

Çevrimdışı src35

dk 66da rakibin sahada 9 kişi durum 1-1 yapılan degişiklik 11e 11 oynuyormuşsun ligde de 8-9 puan farkla lidermişsin gibi değişiklik.. biraz cesaret ya

Çevrimdışı Oktay

Abi sen bursa maçına gitme  :evillol:
benle beraber bunlarında gelmems lazım necmi,zeki,mabet,aktar,ademG,geovani,murat,fatih,sametdemirsoy,ahmet,mustafa,yunus, daha bukadar daha var yazıyımmı :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

dk 66da rakibin sahada 9 kişi durum 1-1 yapılan degişiklik 11e 11 oynuyormuşsun ligde de 8-9 puan farkla lidermişsin gibi değişiklik.. biraz cesaret ya
ne yapması lazım ? kaleci tolgayı ileriye almalıydı uzun boyuyla hava toplarını indirmeliydi  :evillol:

Çevrimdışı Deniz

benle beraber bunlarında gelmems lazım necmi,zeki,mabet,aktar,ademG,geovani,murat,fatih,sametdemirsoy,ahmet,mustafa,yunus, daha bukadar daha var yazıyımmı :evillol: :evillol:
Abi ben Tottenham maçına geldiğimde yukardakilerin bir çoğu vardı 3 puanı aldık döndük  :D .Sen yoktun ama  :alala: :alala:

Çevrimdışı Oktay

Abi ben Tottenham maçına geldiğimde yukardakilerin bir çoğu vardı 3 puanı aldık döndük  :D .Sen yoktun ama  :alala: :alala:
beni @Geovani yan yana maç seyrettirin barcelonayı bil yeneriz demi ufuk :D :D

Çevrimdışı Deniz

beni @Geovani yan yana maç seyrettirin barcelonayı bil yeneriz demi ufuk :D :D
Bursa maçında görecez abi yeneriz inşallah  :D :D

Çevrimdışı cisse557

Passolig zorunlu.
Olmadı bu. Benim gibi şehir dışında yaşayıp senede 1-2 maça gidecek adamlara engel olup bir de istemediğimiz kişiler tribünlere gelmiyor diyorlar ya tavayla suratlarına vurasım var  :steamed:

Çevrimdışı src35

ne yapması lazım ? kaleci tolgayı ileriye almalıydı uzun boyuyla hava toplarını indirmeliydi  :evillol:
ezberden değişiklik yapmazsın, bi yaratıcılık gösterirsin. körün bellediği gibi aynı değişiklikleri yapıp duruyor

Çevrimdışı scape_bjk

metin albayrak 2. kırmızı ağırdı sarı olmalıydı gibi saçma bi açıklama yapmış neden böyle centilmenlik yapacağız diye saçmalanır ki. Sonra hakemler niye penaltı vermedi niye kırmızı vermedi diye söyleniriz ben söylim metin albayrak hakemin kafasına nasıl olsa bjk'li yöneticiler centilmen bişey demezler mantığını yerleştirirsen adam niye versin. :akuma:

Etiketler: