19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82508 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı ZEKI

9 kisiye bu kadar mahkum oynamamamiz gerekiyordu. Bilic insallah seneye ingiltereye gidersinde..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İşte bu kadar hele şükür rahatlama geldi mi beyler  :evillol:
Altımıza ettikten sonramı :lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

İşte bu kadar hele şükür rahatlama geldi mi beyler  :evillol:
Bu soruya Nurella  bakışıyla  cevap  veriyorum.  :lol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 20:52:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kararların hepsi doğru bu arada.

Sadece bize çıkarmadığı bir sarı kart var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic hala keep the ball diye bağırıyo. Lan... :s20: :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 20:55:03
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tek Kelimeyle REZALET Bu.

En sert şekilde uyarılmalı bunlar kalecisinden teknik direktöre.

Hepsi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

cüneyti tebrik ediyorum ilk defa bu kadar iyi maç yönetti ayrıca bilic senin de taktik anlayışına hayran kaldım dünyanın en iyi hocalarından biri diyenlere gelsin

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic ve özellikle ersan. Bu maç çok sinirimi bozdunuz olm.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

bitti bu takım şampiyon olana kadar altımıza sıçırtçak bizi  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Maç bitti ama biz de bittik..

Bir kez daha kanıtlandı ki Bilic'le bu iş yürümeyecek çok net.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı onurturan

adamlar 2 kişi de kalsa heyecansız bi maç alamıycaz arkadaş saçlarımız ağardı genç yaşta  :akuma:

Çevrimdışı Rasim

abicim bu son saniye ney ya 11 kişi ceza sahasina giriyoruz 9 kişiye karsi bu korkak bilicin isi  :akuma: :akuma: :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı ZEKI

Fernandao vs Atınc ne dersiniz?

Çevrimdışı Deniz

Anlamadigim nokta bu gokhan tore 90 dk nasil sahada durdu?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağatay

Bu macta aslinda bir bakima bilicin derbi psikolojisini seyrediyoruz o yuzden hic bir macimizi da rahat rahat seyredemicez...
birisi çıkıp bu adamin kafasina büyük bir takımın hocasi olduğunu kazısın...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Ock

Çevrimdışı talha

Lidersek bu Bilic sayesindedir. Tek maçla adam satmayın. Gidin acemice gol yiyen Tolga'yı satın. Adamalra şansımız tutmuyor işte yapacak birşey yok. Aada böyle maçlar olur kendiniz dediniz. Oturun sevinin. :halay:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Ayrıca şunu da atlamayalım Muslera gidiyor Bursa maçında takımının 1 puan almasını sağlıyor bizimkisi saçma sapan bir gol yememize neden oluyor.

Tolga'da dahil çoğu oyuncu inanılmaz işler yapıyor son dönemde.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bitti bu takım şampiyon olana kadar altımıza sıçırtçak bizi  :D
:evillol:

Çevrimdışı melyet

bu takım bu futbolla şampiyonluğu haketmiyor hepinize yazıklar olsun bizi bu hale düşürdüğünüz için
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı LithuM

Sosanın posizyonu net penaltı öndeyiz ve 2 kişi eksik diye çalmamazlık etmemesi lazım.

Çevrimdışı Efe

valla bu tarz maçları geçen senelerde kazanamıyorduk bu sen 2-3 maç bu şekilde kazandık kötüyken :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sedat_BJK

Benim bu mac itibariyle bilice olan guvenim son buldu. adamlar 9 kisi utanmasa necibi felan alacak oyuna. 9 kisiden sonra bile oyun gelistiremedik. Adamlar 9 kisiyken bile bizden daha mantikli top yapip one cikmaya calisiyor. Liderlik hayirli olsun ams bu kadro bursa macini zor kaldirir.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Samet Ç

Lidersek bu Bilic sayesindedir. Tek maçla adam satmayın. Gidin acemice gol yiyen Tolga'yı satın. Adamalra şansımız tutmuyor işte yapacak birşey yok. Aada böyle maçlar olur kendiniz dediniz. Oturun sevinin. :halay:
yemişim şansını ben 9 kişiye karşı altıma sıçacaksam korkudan ne anladım böyle liderliği hiç kusura bakmayın

Etiketler: