2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 556 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11745917 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Gelsin artık babel. bitsin bu bekleyiş. Kampa kadar yetiştirsinler istiyorum transferleri ama oda zor  :bawling:

Çevrimdışı Serdkar

Haberi yapanlar genelde yönetim muhalifi.Dikkatli olun! Beşiktaşla ilgili neredeyse menajerin yediği yemeğin fiyatına kadar haberim var.Ben bu kadar olumlu konuşamıyorum. Gelmeyecek diyorum ve sonunda suç yönetime atılacak. Ama yine de sakin olmakta fayda var çok gizli yürütülüyordur belki (?)

:claps: :claps:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hala imkan varsa Dzsudzsakçıyım.

Keşke Kono gösterip Dzsudzsak ile vursalar  :D

Aynen valla. Tam 4-3-3 ve 4-2-3-1 oyuncusu :tabe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kononun piyasa değeri 18 m euro kaçırmamalıyız bu adamı trdeki en pahalı oyuncu olacak ve bonservissiz

Çevrimdışı Anıl

Haberi yapanlar genelde yönetim muhalifi.Dikkatli olun! Beşiktaşla ilgili neredeyse menajerin yediği yemeğin fiyatına kadar haberim var.Ben bu kadar olumlu konuşamıyorum. Gelmeyecek diyorum ve sonunda suç yönetime atılacak. Ama yine de sakin olmakta fayda var çok gizli yürütülüyordur belki (?)
Yağız abi tamam haklısın ama eğer Konoplyanka ile ilgilenilmiyorsa ciddi şekilde yönetim de çıkıp yalanlasın o zaman. Geçen hafta saat başı Fatih Doğan'ı yalanladılar bu hafta hiç ses yok. Aynı şekilde ismi geçen diğer oyuncular için de öyle :)

Çevrimdışı atalay

Çok enteresan Güntekin  :D

Bu adama 1 aydır bizden yüksek teklif veren olmamış o halde.

Ben bizim teklifi duyduğumda ihtimal vermiyordum.

Mesela geçen sene bonservisini isteyen bir Liverpool nasıl olur da 2 milyondan fazla bir teklif vermez.  :alala:

Neyse GEL-MEZ.  :D

Çevrimdışı sametbagan

Şenol Güneş’in Beşiktaş’a imza atmasının ardından Bursaspor’dan eski oyuncusu Şener Özbyayraklı ile temasa geçen Beşiktaş Yönetimi, oyuncunun transferinden vazgeçti.

HABER1903’ün edindiği bilgiye; Fenerbahçe, Şener Özbayraklı ile yıllık 1,5 Milyon Euro ve sözleşme fesih bedeli olan 5 Milyon TL’yi Bursaspor’a vermeye kabul ederek anlaşırken Beşiktaş cephesi ise oyuncuya bu yıllık ücreti veremeyeceğini dile getirdi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Şener Özbayraklı'nın dün Fenerbahçe’ye imza attığı bilgisine ulaşıldı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERYalan ve yönetimi hedef gösteren bi haber çok çakal bi site bu site :akuma:

Şener 1.5 vermek istemeyenler Glen gibi bir adama 2.3 vermeyi kabul ediyorlar ben size daha ne diyeyim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mesela geçen sene bonservisini isteyen bir Liverpool nasıl olur da 2 milyondan fazla bir teklif vermez.  :alala:

kime vermemiş liverpool ?

Çevrimiçi Samet Ç

AYKUT iNCE ‏@aykutince76  5 dk.5 dakika önce
Konoplyanka %60 Beşiktaş 'ta dedi @fatihdogan_38 yayında. Akşam önemli gelişmeler yaşanabilir bu transferle ilgili.

Çevrimiçi Renton

Kimse vermez bu paraları bu adama vergi olayını kat bizim verdigimize yaklasamaz hicbiri
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Çağrı

Gelir gelmez bilinmez de, Sterling'e yıllık 6 milyon euro teklif eden ve göndermeyi göze alan Liverpool Konoplanka'ya yıllık 7 milyon verir mi?

VER-MEZ.  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Arkadyeviç

Gs yıldız oyuncusunu almış. -Jem Karacan-

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Konoplyanka
iyi vermesin alalım o adamı kanatlar şahane olur o adamla beraber.  :kop:

Çevrimdışı Ergin1903

Murat özen bilgi girecekmis bakalim.

Çevrimdışı Çağrı

Eğer gelmezse ihtimalini de konuşmak lazım.

Dzsudzsak'ı mı giderler yoksa Babel'le mi imzalarlar ilk soru.

Devamında Şener de gittiğine göre sağ beke Cansın'dan başka ihtimal kalmadı.

Stoper hala muallakta.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ErmanS

Genelde ilgilendigimiz topculari yalanliyolar demba gibi. Bence de muhalefet yayiyo bu haberleri basarisiz gostermek icin. Baska biri (muhtemelen babel) alindiktan sonra hic ilgilenmedik cok yuksek maas istiyodu diyecekler bence

Çevrimdışı atalay

Gelir gelmez bilinmez de, Sterling'e yıllık 6 milyon euro teklif eden ve göndermeyi göze alan Liverpool Konoplanka'ya yıllık 7 milyon verir mi?

VER-MEZ.  :D

Tamam da bonservisine 7 milyon teklif ettiler. Şimdi 3 milyon imza parası konuşuluyor. Kalan 4 milyonu da isteseler çok rahat maaş için kullanabilirler. Kimlere ne paralar verdiler; neyse bitsin bu belirsizlik bir an önce.  :tabe:

Çevrimdışı Anil

Simeone geçenlerde Arda için ''skora daha fazla katkı yapmalı.'' demiş.Avrupada insanlar artık skor yapan kanat arıyor.Konop'un istatistiklere baktım 7 gol 3 asist yapmış adam.Bu kadar az talibinin olmasının sebebi hem az katkı yapması hemde Türk kızı gibi piyasayı yukardan açması :D Aynı Tuncay Şanlı'nın Avrupaya transferi gibi.Bence iyi transfer olur ama sanıyoruz ki gelince yardıracak ? Bence kesinlikle Olcaydan fazla katkı vermez :D Sad but true.

Çevrimdışı Anıl

Ben demiştim :D

Çevrimdışı Çağrı

Asıl hayal kırıklığı sol kanatta olmaz. Babel öyle ya da böyle işimizi görür Kono gelmezse.

Ama stoperi çürükten seçerlerse işte o zaman kıyamet kopar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eğer gelmezse ihtimalini de konuşmak lazım.

Dzsudzsak'ı mı giderler yoksa Babel'le mi imzalarlar ilk soru.

Devamında Şener de gittiğine göre sağ beke Cansın'dan başka ihtimal kalmadı.

Stoper hala muallakta.
Ben stoper işini çözdüm Hazır ikisine de teklif var !
Sat Pedro ve Ersanı gelen parayla Al POKEMONu :bandit: @Çağrı abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı forzatunga

Ben demiştim :D

bülent uygun yalanladı

Çevrimdışı Çağrı

Tamam da bonservisine 7 milyon teklif ettiler. Şimdi 3 milyon imza parası konuşuluyor. Kalan 4 milyonu da isteseler çok rahat maaş için kullanabilirler. Kimlere ne paralar verdiler; neyse bitsin bu belirsizlik bir an önce.  :tabe:

Peki 4 milyonu dağıttın tutup adamın maaşını 7 milyon yaptın vergisiyle ondan sonra Sterling'den tut da bilimum genç oyuncularıyla seneye sözleşme imzalarken neler yaşarlar bi tahmin et :)

Bizim gibi işlemiyor düzen biliyorsun orada denge gerçekten önemli.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli