2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 786 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11879730 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Anil

Kardeşim gece Zeki abi yazmış zaten biraz üşenme oku ön sayfaları sonra gel Jazz yap bana :D
Senlik bişey demedim abi genel olarak sitenizin haber politikasına bi eleştiri yaptım :D

Bu arada bence bu sene nokta 2-3 transfer bizi şampiyonluğa götürür.Kadro zaten taş gibi kadro.Fenerbahçe bu sene kaç tane transfer yapacak.Hepside maliyetli.Biri tutmazsa yaşayacağı sıkıntılar öngörülebilir.Bence bu sene en büyük favori biziz.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Cimbom Updates ‏@CimbomUpdates  3 minutuDuela 3 minutu
Galatasaray'ın transfer teklifi yapmadığı ve Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isteyen Konoplyanka, 3M€ yıllık ücretle BJK'a transfer olmak üzere
Kudurun :money:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Gs'lier başkanlarına nasıl sövüyor Kono gelmese bile bunları görmek ayrı bir keyif be  :D

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Senlik bişey demedim abi genel olarak sitenizin haber politikasına bi eleştiri yaptım :D

Bu arada bence bu sene nokta 2-3 transfer bizi şampiyonluğa götürür.Kadro zaten taş gibi kadro.Fenerbahçe bu sene kaç tane transfer yapacak.Hepside maliyetli.Biri tutmazsa yaşayacağı sıkıntılar öngörülebilir.Bence bu sene en büyük favori biziz.

Haber bile yapmıyoruz ki Linnes'ten sonra adam resmen bizim kucağımızda patladı  :D

Katılıyorum dur bakalım bu kadar sessizlik hayra alamet değil. Ya iğrenç transferler gelecek ( ki boşta iğrenç adam kalmadı ayrı mesele :D ) ya da kaliteli 2-3 adam göreceğiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Jukebox

Geldi beyler  :kop: :kop:

Önce güldüm sonra bir içim burkuldu. :D :D :D  :kop:
 :by2:

Çevrimdışı rawen54

Üstündeki forma salı pazarından herhalde  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Çevrimdışı Serdkar

Beyler fazla gaza gelmeyin ...
Kap gelince sevinelim..
Transfer olmiyanica Millet Yönetime gene saldirmak icin bahane cikiyor...

Ins olur

Çevrimdışı Anıl

ERTAN 1905 ⭐️⭐️⭐️⭐️ ‏@ertan1905ertan 8 dk.8 dakika önce

ŞL oynayacak Galatasaray,bitik durumda olan transfer yapması bile mucizelere kalmış Beşiktaş a Konoplyanka yı kaptırırsa g**üne soksun 4.⭐️ı

:D :D :D :D :D kim bitik acaba Bilal Kısa, Jem Karacan :D

Çevrimdışı Abdullah

Allahim bunları görecek ne günah isledim ya

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu kono çok mu iyi Çağrı canere benzetmişti eğer öyle ortalar yapıyosa demba ba cenk kafayla yazar baya :D

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

Allahim bunları görecek ne günah isledim ya

Seninki tasarım da bu değil mi  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ergin1903

Arkadaslar kap'ı bekleyelim. Bu anlasmak üzere laflarini cok gördük. Hayal kırıklıgına ugramaya gerek yok.

Çevrimdışı Abdullah

Fotosoka karşıyız   samet reyiz neredesin mesleğini elinden aliyolar

Çevrimdışı Abdullah

Herşeyi geçtim de o Adidas in çubukları ne öyle ya. Adidas görse dava açar yeminle

Çevrimdışı yagiz1903

Haberi yapanlar genelde yönetim muhalifi.Dikkatli olun! Beşiktaşla ilgili neredeyse menajerin yediği yemeğin fiyatına kadar haberim var.Ben bu kadar olumlu konuşamıyorum. Gelmeyecek diyorum ve sonunda suç yönetime atılacak. Ama yine de sakin olmakta fayda var çok gizli yürütülüyordur belki (?)

Çevrimiçi Renton

Kap gelirse reyiz @sosyalkartal baska adres yok 😃😃
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Türkay

Aziz Yıldırım da Luce Beşiktaşta demişti ben pek güvenmiyorum artık twittera
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

İlginç olan hala yalanlanmadı haberler.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sametbagan

Benim BJK TV'de çalışan iki tane arkadaşım var. Geçen sene başında ikisi de "Belhanda ile %100 anlaşıldı, şu an TV yayını için klipleri hazırlanıyor" dediler ama sonra olmadı nedense. Linnes transferinde de benzeri oldu.

KAP bildirimi olmadan hiçbir duyuma inanmamak lazım. Her duyuma inanıp transfer gerçekleşmeyince yönetime sallamak da yanlış.
valla kapa bildirilen transfere bile inanmamak lazin lakin lodiero die bi arjantinli topçuyu bildirmiştik kapa sonra iptal olmuştu bu gözler neler gördü neler okudu o yüzden ıslak imza olmadan ben hiçbir transferin bittiğine inanmıyorum sadece ilgilenilen oyuncu hakkında yorum yaparım olsa iyi olur yok kesinlikle gelmemesi lazım diye gerisi profesyonellerin işi  :D

Çevrimdışı Berk

Tolgay       Atiba

Konoplyanka Sosa Töre

BA

Şampiyon yapar iyi bir sağ bek ve defansla avrupada da kafaya oynarız

Çevrimdışı Çağrı

Hala imkan varsa Dzsudzsakçıyım.

Keşke Kono gösterip Dzsudzsak ile vursalar  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli