Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1677539 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Abou Para yüzünden gelmedim Beşiktaş'a demiş.  Abou Beşiktaşlı çok seviyor bizi vs diyenlere yıllardır derim bu adam paragözün teki. Kim fazla verirse oraya koşarak gider. Talisca da aynı.

Talisca ayni degil. Hic olmazsa Besiktas'i unutmadigini, sevdigini gösteren hareketler yapiyor. En büyük Besiktas filan diyor Instagram'da.

Çevrimdışı cursedofdragon

İbrahim Altınsay: 🔥

"Başkanın emrindeyiz. Ona destek olmak zorundayız. Beşiktaş Kongresi çok sağlam destek verdi. Başkan dürüst, temiz ve göreve çok yakışan bir insan. Elimizden gelen desteği göstereceğiz."

Çevrimdışı tangaz

Talisca ayni degil. Hic olmazsa Besiktas'i unutmadigini, sevdigini gösteren hareketler yapiyor. En büyük Besiktas filan diyor Instagram'da.

haklısın bu dediklerini yapıyor geçende sohbet etmiş taraftarla türkçe çat pat 3-5 kelime

abuş hakkında daha ilk geldiği günlerde başlayıp gidene kadar ne dediysem çıkmasının haklı gururunu yaşıyorum  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Eray_Steiermark

haklısın bu dediklerini yapıyor geçende sohbet etmiş taraftarla türkçe çat pat 3-5 kelime

abuş hakkında daha ilk geldiği günlerde başlayıp gidene kadar ne dediysem çıkmasının haklı gururunu yaşıyorum  :icool:
Abuş ve Talisca sayesinde şampiyon olduk. Birisi eksik olsa olamazdık. Mesela 2017-2018 sezonu. Abou kalsa yine şampiyonduk.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı celiker1

İbrahim Altınsay'ı bilmeyen çok fazla arkadaş var. Şöyle özetleyebiliriz. Beşiktaş'a önerdiği oyuncu ve teknik direktörlerin büyük çoğunluğu önerisinden 5 sene sonra kulüplerinin efsanesi oldu.

İbrahim Altınsay gönüllü danışman, Torunoğulları transfer sorumlusu. Bambaşka bir transfer sezonu deneyimine hazırlıklı olmak lazım şimdiden.

Twitterda @Kasar_Yaza kullanıcı linkli arakadaşın paylaşımlarıdır
Beşiktaş yeni yönetimi müthiş bir ekonomist olan Merdan Araz ve camianın futbol aklına güvendiği İbrahim Altınsay'ı ekibine katarak güzel bir başlangıç yaptı. Bravo 👏👏

Twitterda @ragnarlothbrok7 kullanıcı linkli arkadaşın paylaşımı

İbrahim Altınsay: "Önder Özen’in, “Takım uçağına binince menajerleri gördüğümde uçaktan atlayasım geliyor” dediğini hatırlıyorum. Sorun bu. Ama kendin atlamayacaksın, menajerleri uçaktan atacaksın." (20/03/2018)

Twitterda @bjksosyalmedya kullanıcı linkli arkadaşın paylaşımı

Yıl 2000 İbrahim Altınsay İbrahimoviç ile anlaşmış, ancak Scala yaşı çok genç ve tecrübesiz diye Nouma’yı almıştık. Sonunda gönüllü danışmanımız olmus. Hayirlı haberler duyuyoruz sonunda. Erdal torunogullari ile birlikte ibrahim altinsay ilaç olur bize ilaç

Twitterda @emrahkutlay nickli arkadaşın paylaşımı

[ Son Düzenleme: 19 Kasım 2019, 22:03:23 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı solar

Abou Para yüzünden gelmedim Beşiktaş'a demiş.  Abou Beşiktaşlı çok seviyor bizi vs diyenlere yıllardır derim bu adam paragözün teki. Kim fazla verirse oraya koşarak gider. Talisca da aynı.

Bu mesajı görünce habere baktım. Bu mesajdan sonra beklentim Beşiktaş yeterince para vermediği için gitmedim tarzı bir açıklama yapmış olmasıydı, o yüzden paragöz filan ama adam -haber doğruysa- hem dönemin başkanının tavırlarının hoşuna gitmemesinden bahsetmiş, hemde para konusunu da meblağdan öte maaşların ödenmemesi şeklinde dile getirmiş. Aferin dedim akıllı adammış.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İbrahim Altınsay: 🔥

"Başkanın emrindeyiz. Ona destek olmak zorundayız. Beşiktaş Kongresi çok sağlam destek verdi. Başkan dürüst, temiz ve göreve çok yakışan bir insan. Elimizden gelen desteği göstereceğiz."

Hayırlı uğurlu olsun, başkanın temiz olduğu konusunda şuanlık şüphemiz yok ve yakıştığı konusunda da şüphemiz yok. Ama unutulmamalıdır ki fikret ormanda geldiğinde böyleydi. Fakat inanılmaz bir destek var kendisine,  umarım o da güç zehirlenmesi yaşamaz.

Çevrimdışı tangaz

Abuş ve Talisca sayesinde şampiyon olduk. Birisi eksik olsa olamazdık. Mesela 2017-2018 sezonu. Abou kalsa yine şampiyonduk.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

emekleri inkar edilemez ama eksik oldugu yönlerde ne dediysem çoktı diğer taraftan bize gelmeden portoda 600bine oynuyordu şimdi para beğenmiyor yavru "beşiktaşda kimsenin parası kalmaz ulen"  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Hayırlı uğurlu olsun, başkanın temiz olduğu konusunda şuanlık şüphemiz yok ve yakıştığı konusunda da şüphemiz yok. Ama unutulmamalıdır ki fikret ormanda geldiğinde böyleydi. Fakat inanılmaz bir destek var kendisine,  umarım o da güç zehirlenmesi yaşamaz.

geldiğimiz nokta da ben böle değilmiş kandırıldık diyorum
diğer taraftan ANÇ de masum değil f.ormanın görev süresinin son 1 yılı hariç o da oradaydı ve kendi söylediği gibi kan kustum kızılcık şerbeti içtim deme hakkı yok yanlışları yönetimdeyken divan kurulunda paylaşacaktı paylaşmıyorsa onda da vardır bişeyler derim.

güç zehirlenmesi yaşaması için f.orman gibi güçsüzken güce ulaşması lazım ama çebi zaten güçlü.

Çevrimiçi MUSTAFA_

geldiğimiz nokta da ben böle değilmiş kandırıldık diyorum
diğer taraftan ANÇ de masum değil f.ormanın görev süresinin son 1 yılı hariç o da oradaydı ve kendi söylediği gibi kan kustum kızılcık şerbeti içtim deme hakkı yok yanlışları yönetimdeyken divan kurulunda paylaşacaktı paylaşmıyorsa onda da vardır bişeyler derim.

güç zehirlenmesi yaşaması için f.orman gibi güçsüzken güce ulaşması lazım ama çebi zaten güçlü.
ANÇ güçlü olabilir ama gücünü kullanabileceği bir ekonomik bir ortam yok. Fikret Orman da ekonomik açıdan yalancı düzlüğe çıkana kadar güçten etkilenmemişti. Hala böyle bir risk taşıyor ANÇ  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

ANÇ güçlü olabilir ama gücünü kullanabileceği bir ekonomik bir ortam yok. Fikret Orman da ekonomik açıdan yalancı düzlüğe çıkana kadar güçten etkilenmemişti. Hala böyle bir risk taşıyor ANÇ  :tabe:

f. orman bey düzlüğe filan çıkabilecek bir ortam bırakmadı o nedenle o risk dediğin risk yok  :D hep söylüyorum formanın elinde stad kozu vardı borç vb çoktu para yoktu ama paraya dönüştürebileceğin stad ve beraberindeki ekonomi vardı şimdi böle yüksek girdi yaratabilecek bir proje yaratmak imkansız. formanın devraldığı aldığı borç 420-430 milyondu yd. adalı alacakları düşünce borç 300ün altındaydı ve döviz kısmı sadece %28miş. bilançoyu böyle okuyunca formanın bıraktıgı enkaz öyle böyle değil. c.tesi günü eski bir dostla karşılaştım 1saatten fazla sohbet etme imkanım oldu çevresi geniş eli kolu uzun bir kongre üyesi kendisi mevcut yönetimden 2-3 kişi ile yakın ticari ilişkileri vb de var. bazı duyduklarımı dinlerken oha kelimesi ağzımdan eksik olmadı ama şu kadarını söyleyim oha dememe sebep kişilere anç de dahildi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

f. orman bey düzlüğe filan çıkabilecek bir ortam bırakmadı o nedenle o risk dediğin risk yok  :D hep söylüyorum formanın elinde stad kozu vardı borç vb çoktu para yoktu ama paraya dönüştürebileceğin stad ve beraberindeki ekonomi vardı şimdi böle yüksek girdi yaratabilecek bir proje yaratmak imkansız. formanın devraldığı aldığı borç 420-430 milyondu yd. adalı alacakları düşünce borç 300ün altındaydı ve döviz kısmı sadece %28miş. bilançoyu böyle okuyunca formanın bıraktıgı enkaz öyle böyle değil. c.tesi günü eski bir dostla karşılaştım 1saatten fazla sohbet etme imkanım oldu çevresi geniş eli kolu uzun bir kongre üyesi kendisi mevcut yönetimden 2-3 kişi ile yakın ticari ilişkileri vb de var. bazı duyduklarımı dinlerken oha kelimesi ağzımdan eksik olmadı ama şu kadarını söyleyim oha dememe sebep kişilere anç de dahildi.
Aynı batan geminin yolcularıydılar. Gayet normal. ANÇ'nin belli bir süre geçmeden değerlendirmemesi gerekli. Ben Fikret Orman'dan sonra kişilere güvenme işinden vazgeçtim. Artık sadece icraatlerine bakacağım. Şu ana kadar yaptıkları olumlu görünüyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Aynı batan geminin yolcularıydılar. Gayet normal. ANÇ'nin belli bir süre geçmeden değerlendirmemesi gerekli. Ben Fikret Orman'dan sonra kişilere güvenme işinden vazgeçtim. Artık sadece icraatlerine bakacağım. Şu ana kadar yaptıkları olumlu görünüyor  :tabe:

benim gözümde 2. başkanlık dönemi çuvalladığı kesin anç.nin sessiz kalan herkes aynıdır gözümde. başkanlık dönemi şimdilik iyi umarım hep iyi gider.

Sophia Thomalla: "Karius'un maço tavırları hoşuma gidiyor. Bazen kapıyı suratıma çarpar ve birkaç saat sonra 'Sophia nerede?' diye sorar. Bu tip adamlar bana çok çekici geliyor."

Çevrimdışı tangaz

f.orman sosyal tesis açıyorum şunu bunu açıyorum diyordu belediyeden yer kiralamış sonra burayı işletmeciye kiralamış kiraları almış ama belediyeye ödememiş burdan da 28 milyon borcumuz varmış. ne güzel istanbul.

f.orman paralar nerede

Hakem belli olmuş

İ.H. Konyaspor-Beşiktaş: Fırat Aydınus
VAR: Serkan Tokat
[ Son Düzenleme: 20 Kasım 2019, 13:31:12 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

Hakem belli olmuş

İ.H. Konyaspor-Beşiktaş: Fırat Aydınus

eskiden bir iki kötünün iyisi denebilecek hakem vardı şimdi hiç kalmadı ben bir hakem seçecek olsam arda kardeşleri isterim. iyi hakem olduğu için değil her türlü büyük takım kollamaya kodlanmış bir beyni oldugu için.

eskiden bir iki kötünün iyisi denebilecek hakem vardı şimdi hiç kalmadı ben bir hakem seçecek olsam arda kardeşleri isterim. iyi hakem olduğu için değil her türlü büyük takım kollamaya kodlanmış bir beyni oldugu için.

hepsi aynı abi benim gözümde.

Çevrimdışı tangaz

hepsi aynı abi benim gözümde.

hepsi kötü ama ardayı incele büyük takımı üzmeyeyim başım ağrımaz sırtım yere gelmez türü bir tip

Çevrimiçi MUSTAFA_

f.orman sosyal tesis açıyorum şunu bunu açıyorum diyordu belediyeden yer kiralamış sonra burayı işletmeciye kiralamış kiraları almış ama belediyeye ödememiş burdan da 28 milyon borcumuz varmış. ne güzel istanbul.

f.orman paralar nerede
Sosyal tesis açtı da ne oldu? Sadece kendisi reklam yapmak için foto çektirip duruyordu. Maddi külfet oluşturan bir sosyal tesisti bence  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

💥Ahmet Nur Çebi'nin talimatı ile, Beşiktaş’ın YouTube yayınlarına destek veren firmayla sözleşme feshedildi. Bahsi geçen firmaya aylık 100 bin TL ödeniyordu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

💥Ahmet Nur Çebi'nin talimatı ile, Beşiktaş’ın YouTube yayınlarına destek veren firmayla sözleşme feshedildi. Bahsi geçen firmaya aylık 100 bin TL ödeniyordu.
TV'yi kapattılar sıra sosyal medyaya mı geldi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Sosyal tesis açtı da ne oldu? Sadece kendisi reklam yapmak için foto çektirip duruyordu. Maddi külfet oluşturan bir sosyal tesisti bence  :tabe:

tesisi belediyeden kiralamış sonra işletmeciye kiralamış yani belediyeden 28e kiralayıp sonra işletmeciye kiralamış (işletmeciye kaça kiraladığımız bilgisi yok) normali 28e kiraladığın yeri üzerinde bi paraya kiralarsın belediyeye 28i ödersin üzeri sana kar kalır. yok 28den aşağıya kiralarsan aptallık olur. kaça kiraladığımız ne kadar aldığımız ve bu paranın içinden belediyeye kirayı ödememek kusurdur. mesele külfet olup olmadığı değil ki. maddi külfet oluşturan bir yerdi derken elinde bilanço var ona göre mi söylüyorsun yoksa tahmin mi?

Çevrimdışı tangaz

TV'yi kapattılar sıra sosyal medyaya mı geldi  :money:

sosyal medya kapanmıyor aracı şirket çıkarılmış kulüp içinden 2-3 kişi halledecekmiş. tasarruf yanisi...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ahmet Nur Çebi'nin talimatı ile, Beşiktaş’ın YouTube yayınlarına destek veren firmayla sözleşme feshedildi. Bahsi geçen firmaya aylık 100 bin TL ödeniyordu.
Ayda 100 bin ne ya? Bu maçın hikayesini falan yapan tipler mi acaba? Bana 10 kagit versinler âlâsını yaparım :D