Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1711345 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi murat

Hata olduğuna katılıyorum ama Fabri <Karius olduğunu da kabul edelim. İkisinden birini tercih edeceksek mantıklı bir fiyata olabilir. Kaleci bulmakta zorlanan bir takımız bu bir gerçek. Karius iyi bir kaleci değil ama daha iyisini alabileceğimizi düşünmüyorum  :tabe:
çok ilginç geldi karius büyük takım görmüş olabilir ama büyük kaleci değil.fabri de büyük kaleci değil ama bizde başarılıydı en azından.ikisini bizdeki performanslarına göre değerlendirecek olursak kesinlikle fabri daha iyi.

Çevrimiçi murat

@MUSTAFA_  ya katılıyorum abi, fabri tolga zengin döneminden sonra geldiği için biraz romantiklik yaptık. Ondan dolayı hakketiğinden fazla değer gösterdik kendisine. Ayağı biraz düzgün ortalama bir kaleciydi sadece. Ayağı kariustan daha iyi ama bana hiç bir zaman kalede %100 güven vermedi. Oynadığı defans ve takım kurgusu olarak zirvedeyken geldi. Maç kurtarma olarak ol maçının kendi evimizdeki maçı hatırlıyorum. O maçta resmen bizi penaltılara taşımıştı. Başka kurtardığı maçı hatırlamıyorum tabi zaman geçtiği için aklımda kalmamış olabilir. Ortalama bir kaleci fabri.
kurtardığı çok maç sayarım fabrinin yaktığı belki 1-2.tek dezavantajı nispeten kısa boylu olmasıydı ve kalede fabrinin verdiği güven 9 ise karius 4 .saçma gol yeme oranı çok düşüktü.
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2019, 02:50:09 MURAT ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Malatyasporlu Guilherme'nin menajeri Marcelo Robalinho, İstanbul'a gelerek Beşiktaş Kulübü Tesislerini ziyaret etti.
📸 Marcelo Robalinho'nun instagram paylaşımları.

Çevrimdışı gokhantr

Fabri>T.Zengin>Karius

Fayda maliyet analizine girmiyorum bile. Fabri kendisi çok gitmek istedi, o da sonucu gördü.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Malatyasporlu Guilherme'nin menajeri Marcelo Robalinho, İstanbul'a gelerek Beşiktaş Kulübü Tesislerini ziyaret etti.
📸 Marcelo Robalinho'nun instagram paylaşımları.

Tam Anadolu topçusu, gerek yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tyler Boyd'un milli takımda topuğu ile yaptığı asist  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Tyler Boyd'un milli takımda topuğu ile yaptığı asist  :)

Bizde kendini rahat hissedemiyormu acaba.Eli ayağı bir birine dolaşıyor bizim maçlarda :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

:icool:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Ben bu konuda tasarruf işini pek kabul edemiyorum. Çıkan içeriğin kalitesi düştükten sonra kapatmakla aynı şeyi ifade ediyor benim için  :tabe:
ben kurgu  yapiorum kendi  prod  sirketimde o  kurguladikalri  seyi  ben  2-3 saat icinde 800 tlye filan kurguluyorum. Haftada  uc  video  cikarsam  2 bin 400tl, ayda  9600  tl yapar  .. Dostum acikca  sana soyleyeyim o videolarda  kalite filan yok hatta  gecen gun  bir  baska arkadasimla  konuusyorduk isin erbabi  bu arkadas da  ve  komedi deyip guluyorduk videolara  bakip sasirdik  .. Yazik ic ettiler  Besiktasin paralarini.. Keske bi yolunu bulsaydim da benle sozlesme imzalasalar  ayda 15 bine 20 saglam video  cikartirdim ben ..  Olacak is degil, neredeyse cut  editing  dedigimiz _kes yapistir tarzi- ham kurgu yapiliyor bile diyebilirim o videolar  icin...
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2019, 02:26:58 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

ben kurgu  yapiorum kendi  prod  sirketimde o  kurguladikalri  seyi  ben  2-3 saat icinde 800 tlye filan kurguluyorum. Haftada  uc  video  cikarsam  2 bin 400tl, ayda  9600  tl yapar  .. Dostum acikca  sana soyleyeyim o videolarda  kalite filan yok hatta  gecen gun  bir  baska arkadasimla  konuusyorduk isin erbabi  bu arkadas da  ve  komedi deyip guluyorduk videolara  bakip sasirdik  .. Yazik ic ettiler  Besiktasin paralarini.. Keske bi yolunu bulsaydim da benle sozlesme imzalasalar  ayda 15 bine 20 saglam video  cikartirdim ben ..  Olacak is degil, neredeyse cut  editing  dedigimiz _kes yapistir tarzi- ham kurgu yapiliyor bile diyebilirim o videolar  icin...
Aynen katılıyorum eğer video üretimi için verildiyse ayda 100bin yazıklar olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her türlü pahalı olduğu gerçek. Ancak gittiklerinden beri de ortada iş yok. Bu da bir gerçek. Zaten bunun için kullanıcı çekemiyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

@MUSTAFA_  ya katılıyorum abi, fabri tolga zengin döneminden sonra geldiği için biraz romantiklik yaptık. Ondan dolayı hakketiğinden fazla değer gösterdik kendisine. Ayağı biraz düzgün ortalama bir kaleciydi sadece. Ayağı kariustan daha iyi ama bana hiç bir zaman kalede %100 güven vermedi. Oynadığı defans ve takım kurgusu olarak zirvedeyken geldi. Maç kurtarma olarak ol maçının kendi evimizdeki maçı hatırlıyorum. O maçta resmen bizi penaltılara taşımıştı. Başka kurtardığı maçı hatırlamıyorum tabi zaman geçtiği için aklımda kalmamış olabilir. Ortalama bir kaleci fabri.

dehşete kapılarak okudum fabriyi karalamanı, insanoğlu nankör bir canlı türü!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fabri şu anda hem yaşı hem de oynama alışkanlığını sadece Karius ile karşılaştırsak ben buna direk Karius cevabını veririm. Fabri için iş işten geçti. Bizim elimizde kalıp emekli olması gerekliydi. Bu saatten sonra geri gelmesi yanlış hamle olur.

şuan ki form durumunu ne sen ne ben bilmiyoruz ama karyusa göre daha fazla güven veriyordu. birinin geçmişini diğerinin bugününü kıyaslayarak yazıyorum ben sen ise tahminlerle yorumluyorsun çünkü bilmiyorsun hepimiz gibi.

bedava alıp 1 milyona oynatıp efsane performans alıp 6 milyona satılan adamın performansını konuşuyoruz şimdiki durumunu hiçbirimiz bilmiyoruz önünde marka bi kaleci var ispanyada ben beğenmem ama marka bi isim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Olay çözüme kavuştu @tangaz  :tabe:

çözüme kavuşan bişey yok sorularım oldugu gibi duruyor

Çevrimdışı tangaz

çok ilginç geldi karius büyük takım görmüş olabilir ama büyük kaleci değil.fabri de büyük kaleci değil ama bizde başarılıydı en azından.ikisini bizdeki performanslarına göre değerlendirecek olursak kesinlikle fabri daha iyi.

:claps:
bende tam olarak bunu diyorum ama genç arkadaşlarım fabri orda yedek karyus burda oynuyor noktasından bi bakış açısı getiriyor.

TARİHTE BUGÜN - Şampiyonlar Ligi’nde gruptan namağlup lider çıkan ilk Türk takımı Beşiktaş oldu. (21 Kasım 2017)

Çevrimdışı tangaz

Çebinin direk kendi ağzından söylediği o zaman geldiğimizdede borç döviz bazında şimdikiyle aynıydı
artan birşey yok döviz kuru yükseliyor bunu ben demedim Çebi söyledi. hala aynı muhabbeti yapıyorsunuz
her iki durumuda bilen Çebiye mi inanalım yoksa bu dediklerinemi.
kaldıki o borç bir senede yükselmedi. kimsede 10 binlira maaş alırken bir senede 60-70 bin liraya yükselmedi.
Çebinin görev yaptığı 6 yılda herşey düzgündüde son birbuçuk yıldamı kötü oldu.
o iş dediğin gibi değil o borçların hepsi döviz değilmiş ama o borçları ödeyecek tek kuruş gelir yoktu
o borçlar yapılandırmaya gitti bazıları içinde yeni krediler çekildi bunlarda hep döviz olarak işlem gördü
o borçlarınmı durduğunu düşünüyorsun alacaklılar 7 yıldır bekliyormu borçlar borçlarla ödendi buda kartopu etkisi yaptı. ödemezsen hacizle icrayla karşı karşıyasın ödemek zorundasınbu işin bir boyutu birde diğer boyutu
var süren davalar yüzlerce dava kapatılırken öpücükmü verildi. birde geleceğe dönük gelirlerin kullanılması vardı
bunlar borç değil ama harcanmış bir gelecek geliri var geldiklerinde 5 yıl naklen yayın geliri stad geliri kullanamadılar.
370 M dolar borç hesabını ben yapmadım hatta yanlışım yoksa Çebi açıklamışdı o zaman belkide Fikret Ormandır hatırlamıyorum
borç mevcut açıklanan borçdan çok daha fazla diye birde YD borcu falan çıkıyorsun ya gitmeden önce yaptığı mali kongrede o borçlar yoktu o senetleri gideceği gün aldı. o zaman yönetim şunu verdi falan bütçede hiç görünmüyordu.
geldiklerinde oturup kulübün mali yapısını tarafsız bir mali kuruluşa denetlediler. ve mevcut borcun 750 M olduğu ortaya çıkmışdı hani şu açıklanmayan raporlar var ya. Esas konuda bu borçların ödenmesiyle alakalı her kararı alan Çebiydi kulübün kasası oydu. Varsa yanlış yapılan bir şey sustuysa kusura bakmasın enaz Fikret orman kadar suçludur hatta bilerek sustuysa dahada suçludur. susmasa belki bu duruma gelmezdi. Böyle deyince konuşturmuyorlardı vs yapacak birşeyi yoktu vs deniyor hemen 6 yıl bu yönetimde kalmış ve susmuşsan bugün konuşamazsın. Enkaz edebiyatı falan yapamazsın ortada bir enkaz varsa bunun sorumlularından biride Çebi o zaman. Mali işlere o bakıyordu şimdi kimi suçluyor. Del basque nin ferrarinin parasını yd ödemedi onun gibi yüzlerce dava vardı. bunlar mali raporda yoktu  olmayınca bu yönetiminmi borcu oluyor. ucuz politika bunlar gerçeklerin üstünü örterek ortadan kaldıramazsın rakamlar ortaya atıp böyleydi demekle böyle olmuyor.
bu şekilde konuşarak Beşiktaşa fayda sağlanmaz sadece kişisel hırsını bastırmış olursun. önceki yönetimi eleştiriyorsun ama şu andada aynı zihniyet hakim altı yıl kasanın başında oturan şimdi başkan oldu. ne oldu Fikret ormana birlikte vuralım ama Çebi ile ters düştükleri son yıla kadar kol kola yürümüyorlarmıydı. o zamanda söyleniyordu yapılan her transferin her harcanan paranın onayı Çebiden geçiyor diye. Pekli bir kere çıkıpda yok bu böyle değil dedimi.

çebiye mi inanalım dediklerine mi: dilediğine inanırsın bunu sen bilirsin ama daha evvelde ormana inanarak yazıyordun başkan diyorsa doğrudur size mi inanacağım mottosu ile yazıyordun sonuç ortada. daha evvel de yönetime inanarak burada Çağrı ile 2 yıla borç düşer 3-4 yıla sıfırlanır hesabını da ormandan dinlediklerinize göre yapıyordunuz sonuç gene ortada.

borçlar yapılandırılıldı yeni krediler döviz cinsi çekildi: bu doğru ama işlem yanlış o dönemde bunu dile getirriken gene yönetimi savunuyordun sponsorluklar döviz diyordun borçlar tl diyordun bunları inkar edercesine yazmışsın şimdi.  aynı dönem gese de borçları yapılandırırken döviz boçları tl.ye çevirmişti biz ise tl borçları dövize çevirmişiz. neresinden tutsan elinde kalır bu işlem dünyanın eresinde görülmüş böle saçma iş bu bile bile ladesdir. 5 nisan kararları öncesi millet japon yeni ile ev kredisi çekiyordu sonra hepsinin içinde patlamıştı. tl borçları dövize çevirmek hem ormana hem çebiye o dönem eksi yazar.

yüzlerce dava: dava sayısı açıklamalara göre en yüksek kullanılan sayı 129 idi (daha az oldugu iddiaları da var). bunu da onlarca die ifade ederiz yüzlerce deyince benim aklıma 500 küsür 700 800 küsür sayısı gelir. savunduğun tezi güçlü kılmak adına enkaz edebiyatı yapma adına kullanılan bir ifade yüzlerce dava demek. dava yok demiyorum az demiyorum ama yüzlerce değil onlarca derim.

borç 750 milyon açıklanmayan rapora göre: sana mı açıkladılar raporu? hiç bi yerde olmayan açıklanmayan raporun rakamını sen nereden öğrendin. hiç bi yerde ben böle bir iddia duymadım son seçim öncesi çebide kalkıp 439 gibi bir rakam kullandı 750 die bir rakam yok.

çebi de orman kadar suçludur: ben de buna yakın bişey ifade ettim son yazımda evet çebi de suçlu ama orman kadar değildir. son 2 yılını düşüyorum ben çebinin o sürçte icrada yoktu ve istifa etmesi gerekirdi. hatalıdır kendisi de.

ben hiç birinin masum olmadığına inanıyorum (buna çebi de dahil). gelinen noktada göreve gelmesini bir nevi günah çıkarma camiaya borç ödeme gibi değerlendiriyorum, şayet böle yaklaşırsa ve hataları bizzat yapanlardan biri olarak bunlardan arınıp ders çıkararak yürürse ne mutlu.

Çevrimdışı tangaz

Fabri>T.Zengin>Karius

Fayda maliyet analizine girmiyorum bile. Fabri kendisi çok gitmek istedi, o da sonucu gördü.

%100 katılıyorum.

Çevrimdışı tangaz

Ben bu konuda tasarruf işini pek kabul edemiyorum. Çıkan içeriğin kalitesi düştükten sonra kapatmakla aynı şeyi ifade ediyor benim için  :tabe:

Mustafa 3 kuruşluk içeriğe ayda 100bin ödeniyorsa bunun adı kasa boşaltmadır. bomboş bi içeriğe ödenen 100bin kesilip atılıyorsa bunun adı da tasarruftur. 100bin ödensin sorun yok ama ayda fazlasını getirecek içerik üretilmesi lazım. kulüp bildiğin belediyelere çevrilmiş, 3 kuruşluk işlere binlerce liralık faturalar kesilmiş/kesiliyor geçenlerde de çatı danışmanlık ücreti die 600bin+kdv fatura çıktı. uluslararası firmaya proje yaptırıyorsun adamlar sayısız hesap kitap yapıp işe başlıyor teslim ediyor sonra bunu iş bitmiş X ltd şti.ye denetletiyorsun garip ve mide bulandıracak iş bunlar.

Burak Yılmaz: "N'Koudou ile iyi bir ikili olduk. İnşallah o pasları atacak, ben de golleri atacağım. Yeniden form tutmak için bir an önce üst üste goller atmaya ihtiyacım var. Bana büyük yardımı olacak" 👑🦅

Çevrimdışı tangaz

Burak Yılmaz: "N'Koudou ile iyi bir ikili olduk. İnşallah o pasları atacak, ben de golleri atacağım. Yeniden form tutmak için bir an önce üst üste goller atmaya ihtiyacım var. Bana büyük yardımı olacak" 👑🦅

bu ikiliyi bir arada kullanamadık ben de ümitliyim bu ikiliden

bu ikiliyi bir arada kullanamadık ben de ümitliyim bu ikiliden

Hep bir şanssızlık oldu sezon başından beri hiç ideal 11'imiz ile sahaya çıkamadık doğru düzgün.  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Hep bir şanssızlık oldu sezon başından beri hiç ideal 11'imiz ile sahaya çıkamadık doğru düzgün.  :tabe:

formda fit bir burakın nkudu paslarından çok ekmek yiyeceğine inanıyorum şayet sakatlık olmazsa bu ikili özellikle ligin ikinci yarısı çok can yakabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mustafa 3 kuruşluk içeriğe ayda 100bin ödeniyorsa bunun adı kasa boşaltmadır. bomboş bi içeriğe ödenen 100bin kesilip atılıyorsa bunun adı da tasarruftur. 100bin ödensin sorun yok ama ayda fazlasını getirecek içerik üretilmesi lazım. kulüp bildiğin belediyelere çevrilmiş, 3 kuruşluk işlere binlerce liralık faturalar kesilmiş/kesiliyor geçenlerde de çatı danışmanlık ücreti die 600bin+kdv fatura çıktı. uluslararası firmaya proje yaptırıyorsun adamlar sayısız hesap kitap yapıp işe başlıyor teslim ediyor sonra bunu iş bitmiş X ltd şti.ye denetletiyorsun garip ve mide bulandıracak iş bunlar.
Mali işleri artık konuşmak istemiyorum. Ben son kullanıcı açısından baktım olaya. Ortaya çıkan işin değerinden fazla maliyeti olduğu açık zaten. Benim sıkıntım içeriğin daha kötü olması. Umarım geçiş dönemidir de düzelir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★